» »

Virus

Virus

mih41 ::

Pozdravljeni!
Prosil bi če mi lahko pomagate, na compu imam nek virus in sedaj mi sploh noče windowse zagnati tudi v safe načinu noče kaj lahko storim. Če izberem safe način mi napiše: multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\Windows\System32\Drivers\...

_GiZmO_ ::

Format C:\

mih41 ::

Ja kje naj pa napišem Format če nemorem? Ja pa določene datoteke bi rad ohranil

_GiZmO_ ::

Datoteke,ki bi jih rad ohranil,pač shraniš nekam na DVD,drug disk!Potlej pa na novo naložiš sistem,to je cela fora!

mih41 ::

Kako če nemorem v windowse? To se pravi, če pravilno zastopim disk ven iz compa ga dam v drug comp in tam prestavim file na dvd

_GiZmO_ ::

To je ena izmed opcij!Samo pazi,če boš to delal,da bo drug comp pravilno zaščiten pred virusi,drugače boš še drugega okužil!

mih41 ::

Sej zato bi pa rad vsaj v windowse prišel da shranim datoteke na dvd pol pa formatiram. Se ne da to naredit?

ST-777 ::

Uporabi Linux Knoppix. To je OS, ki ga zaženeš direktno iz CD-ja. Nato shraniš datoteke, ki bi jih rad ohranil, formatiraš disk in na novo naložiš WIN.

_GiZmO_ ::

Mislim,da obstaja varijanta antivirusnega programa,ki ga zaženeš preko boota,torej,ne da bi prišel v winse!Kako točno tole narediš,ti ne vem povedat,ker še nisem imel problema z virusem!Naj ti nekdo pove,ki je tole opcijo dejansko izvajal!

mih41 ::

Ne poznam tega programa Linux Knoppix kaj ta program naredi?

_GiZmO_ ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _GiZmO_ ()

ST-777 ::

V Google vpiši Linux Knoppix in boš dobil informacije o njem iz različnih virov.

mih41 ::

Že vlečem program dol, vas obvestim kako je šlo. Hvala za pomoč

Tako zdaj pa imam program Linux Knoppix. Kako ga zapečem na dvd če mi javla napako da je file večji od 2G in moram izbrati UDF

Še nekaj me zanima če se da naresti tako da ga nebi formatiral, da samo virus zbrišem.

Kako zapečem dvd boot

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mih41 ()

jan01 ::

Poskeniraj s avira rescue system (bootable cd) http://dlpro.antivir.com/down/vdf/rescuecd/rescuecd.iso -posnemeš s nerotom(oz karkoli že, tako kot druge iso slike...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

antivirus

Oddelek: Pomoč in nasveti
372316 (1199) jozerus
»

BootCD z antivirusom

Oddelek: Pomoč in nasveti
5662 (595) fosil
»

CPU 100% - računalnik blokira - POMOČ

Oddelek: Pomoč in nasveti
121839 (1618) sandi125
»

ClamWin na USB

Oddelek: Programska oprema
131712 (1487) DustWolf
»

Windows security alert - Pomoč prosim

Oddelek: Pomoč in nasveti
121391 (1221) Suly

Več podobnih tem