» »

LAPTOP, kateri???

LAPTOP, kateri???

zondo ::

zanima me ker laptop mi najbolj priporočate
Seveda hočem da računalnik dela hitro,to mi je ena izmed pomembnejših stvari,pa da se da gor odigrat kakšen novejši špil,pa da ni predrag,ker ne mislim odštevati nekih velikih denarjev...
najbolj so mi bili všeč teli,seveda za nizko ceno :)
http://so-doo.si/detail.php?page_lang=s...
http://www.bof.si/sl/product.cp2?guid=4...
http://www.bof.si/sl/product.cp2?guid=7...

so pa imeli na strani http://so-doo.si hpPavilion 9... za 720€, 2.4ghz,4gb ram, geforce 256mb, pa bi ga vzel ampak ga ni več v ponudbu:( se pa zelo podoben prodaja na bolhi za 1000€ ali več,zato mi ni jasno kako je biu lahko tam tako poceni
HVALA!

c00L3r ::

Med temi tremo bi jaz vzel ASUS X50SL, ki je 2. link. V ram-u in disku je boljši od HP-a. V procesorju je boljši od Acer-a. Prav tako ima Acer integrirano Intel grafično, ki je slabša od tiste pri HP-u. HP ima Nvidia grafično 84/86 serijo, ki so znane da imajo serijske napake povezane z prehitro odpovedjo čipa.

Jaz bi vzel ASUS-a odločitev pa je tvoja. Aja, pa nisem pristaš znamk, sam imam Acer-ja ;)

d0nd3vil ::

grafične kartic 8600 in 8400 so izredno kvarljive.. pa če misliš neki na hard igrat igre kupi raje 17' zaslon.. dugače je tudi tema na forumu za laptope (poglej pod kaj kupiti)

OZZY ::

Presario pa pavillion serija nimajo garancije pri HP Slovenija. Ampak bo moral tvoj prodajalec poslat tvoj prenosnik v tujino in bo trajal.
Go with the flow.

M-XXXX ::

Presario pa pavillion serija nimajo garancije pri HP Slovenija. Ampak bo moral tvoj prodajalec poslat tvoj prenosnik v tujino in bo trajal.


Pravzaprav imajo 45dni časa da ti ga poštimajo, tako da tako hudo tudi ni...

jan01 ::

1. bof je dražji, glej po enaa, mimovrste, laptopshop,rolan,.............
ASUS X50SL -dober, a ZANIČ sisov vezni nabor!
Na acerju s intelovo 4500 ne boš odigral nobenega novejše igre.

Raje povej proračun

zondo ::

hvala!

Hardstyle ::

Pa daj povejte že zakaj je SiS zanič! Ne mi pravit z driveri za XPje, če je na laptopu licenčna vista!

Torej hočem konkretne argumente zakaj je zanič in zakaj izbrati Intel oz. AMD. Tudi argumenti v stilu "sis je počasnejši" so tak tak... v čem so počasnejši/hitrejši?

jan01 ::

@Hardstyle je tako težko pogooglat?!

Hardstyle ::

jan01 več ali manj kar sem našel so težave z dual channel katerega SiS ne podpira. Drugih težav pa ne in zgleda tud ti nimaš konkretnega argumenta razen SiSove zgodovine al pa si pač nek fan, ki govori v prazno. Vzel si si 10s časa da si mi dal reply nimaš pa 120s časa, da bi mi odgovoril na vprašanje.

Jaz ne trdim, da je SiS boljši/slabši oz. da je Intel boljši/slabši ampak enostavno hočem vedet zakaj je kateri slabši/boljši.

Zgodovina sprememb…

djordjevic ::

Fantje, prenosniki niso za igre. To bi pa ja že lahko vedeli.

mtosev ::

Fantje, prenosniki niso za igre. To bi pa ja že lahko vedeli.

to mi mislis meni Pes2008 dela na high. bp
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

zondo ::

Vem da niso za igre in ga za igre tudi ne rabim, napisal sem samo da bi bilo dobro če bi se dalo kakšen špil odigrat gor(to je tko za kdaj pa kdaj)

PA ŠE TO, KAJ MENITE O TEJ GRAFIČNI: Intel Graphics Media Accelerator X3100 do 384MB ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zondo ()

djordjevic ::

Fantje, prenosniki niso za igre. To bi pa ja že lahko vedeli.

to mi mislis meni Pes2008 dela na high. bp

Pa saj ni problem, da ne bi delalo. Me pa zanima, kako dolgo ti bo prenosnik delal. Verjemi, sem zjebal prvi prenosnik zgolj s poganjanjem špilov. Manjše ohišje->natlačeno vezje->slabše prezračevanje in ohlajevanje->roba crkne prej.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HP Compaq 6820s??

Oddelek: Kaj kupiti
314630 (2542) cankarales
»

Kateri prenosnik do 599€? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9411425 (9549) trek@s
»

Katerega od 4ih prenosnikov kupit???

Oddelek: Kaj kupiti
272334 (1863) klinker
»

Packard Bell EasyNote MX67-P11 T5600

Oddelek: Pomoč in nasveti
121261 (1183) Mazo
»

Pomoč pri nakupu

Oddelek: Kaj kupiti
101052 (945) mtosev

Več podobnih tem