» »

ATI 9600XT SP2 XP

ATI 9600XT SP2 XP

Tub ::

Pozdravljeni!

Jaz imam problem in sicer odkar imam SP2 na compu se mi po določenem času uporabe compa pojavi črni ekran. Oz. sedaj sem ugotovil pa ko lafam filem v full screen formatu in ko premaknem miško naredi isto ekran rata čren oz. kot takrat ko je monitor v pripravljenosti.

Nimam ideje kaj naj naredem.

solatko ::

Daj gor vse posodobitve SP3... instaliraj Everest in poglej temperaturo grafične kartice (GPU), lahko so tudi rami - mal več napiš, kakšno konfiguracijo imaš.

racunalnicar ::

je pa čist možno, da nimaš programske opreme
Dej gor tazadno verzijo directx in zadnjo verzije grafične kartice v angleščini in pol bo skor sigurn delal.

LP.

Tub ::

OK nalozu sem use sp3 vse posodobitve rame sem testiru 3h brez napak
imam pa KV8-PRO plato, zadni driverju use sem da gor in isto
a vas se kaj zanima

solatko ::

Kako je kaj z napajalnikom, kolk je star, koliko rama

jan01 ::

Pa imaš najnovejšo verzijo driverjev. Če ne najprej odinstaliraj, v safe modu počisti ostanke(driver cleaner oz driver sweeper)

solatko ::

9600xt mora delati tudi na starejših šoferjih, jo imam jaz tudi, pa nisem gonilnika menjal od kar sem na visti - cca 9 mesecev. Verjetno je sistem že kar v letih in je potrebno nabavit drug napajalnik.

Tub ::

Rama imam 1G Napajalnik pa je čist cool je 600W pa v biosu imajo vsi dovol stroma finta je, da ko nimam nobenih driverjev za grafiko gor dela cool (sicer ja vse bol počasi) koker dam pa atijeve tazadne gor pa vse skupi zje.., baje sem slišu, da je ena verzija Catalyst™ Drivers OK sam nimam pojma kera pa mezanima če kdo kaj več ve. Pa še to sam za info ko sem dal nazaj notr staro grafiko Ati 9200SE pa ni nobenih tezav sam je ta kartica že res mal stara in bi es rad raje porihtu 9600XT

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tub ()

solatko ::

Na visti mi s tem gonilnikom in ccc odlično dela 9600xt/tdv od ASUS-a 7-1_xp_dd_ccc_wdm_enu_40211

Tub ::

upam da bo OK takoj ko pridem iz složbe bom probu. Thx za enkrat

Ne pomaga takoj ko sem nalozu 7-1_xp_dd_ccc_wdm_enu_40211.exe in probu se mi je pojavlo black screen

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tub ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

problem hp elitebook 8530p

Oddelek: Pomoč in nasveti
111074 (793) aleph
»

Katero low end graficno ?

Oddelek: Kaj kupiti
221454 (1060) Dr_M
»

ATI HD 2400 pro

Oddelek: Strojna oprema
7757 (757) bluefish
»

osnovna plošča GIGABYTE

Oddelek: Pomoč in nasveti
7821 (732) SepoX
»

ATI

Oddelek: Pomoč in nasveti
5878 (765) Toomy

Več podobnih tem