» »

Sprememba atributa "Date Modified" na Folderju

Sprememba atributa "Date Modified" na Folderju

barelyLegal ::

Imel sem mnogo folderjev, znotraj njih jasno datoteke. Potem sem te folderje (čez 200 njih) soritral po abecedi in jih skopiral na zunanji disk. Potem sem iz zunanjega diska te folderje skopiral na nov disk.
Problem imam sedaj s "date modified" atributom (in ubistvu tudi "date created").
Namreč, "modified date" in "date created" sta sedaj identična datumu, ko sem ta prenos naredil in ne, ko sem ta folder dejansko ustvaril na prejšnjem disku. Zanimivo pa je, da datoteke znotraj posameznega folderja še vedno imajo pravilne zapise o "date created" in "modified date".
Problem je sedaj ta, da bi si rad iz določenega razloga te imenike oz. folderje sortiral po "modified date" ali "create date" IN NE po abecedi. Problem je ker sem po abecedi prenašal in sedaj je soritranje po "modified date" dejansko isto, kot sortiranje po imenu imenikov.

Obstaja kakšna možnost, da bi ročno spremenil "modified" al pa "create date" posameznega folderja? Preko CMD če se da?
Error

sloxl8 ::

Flash Renamer.

barelyLegal ::

ideja se mi ne zdi več tako dobra, glede na to da bi mogu ročno spremenit 200 folderjev in za vsak pogledat znotri njega datum...
Error


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win 10 , ne razvršča datotek pravilno. Na kraju z potrpežljivostjo

Oddelek: Pomoč in nasveti
324720 (3966) Han
»

Neznancev username/pass na 'mojem' compu?! WTF?

Oddelek: Pomoč in nasveti
192028 (822) Hayabusa
»

sortiranje fajlov v DOS okolju v FAT tabeli?

Oddelek: Pomoč in nasveti
6623 (498) Alen T 1978
»

c# kako ugotoviti da gre za identicni file - ce je bil movean na isti particiji

Oddelek: Programiranje
121189 (951) BigWhale
»

vkljucevanje txt datoteke v ...

Oddelek: Programiranje
131502 (1278) webblod

Več podobnih tem