» »

uporabnost asus express gate ?

uporabnost asus express gate ?

sulaco ::

Na asusovih ploščah ponujajo omenjeni "dodatek", ki omogoča v 5 sekundah dostop do spleta....
Ali lahko kdo napiše svoje izkušnje, je to dovolj uporabna funkcija, da bi prevagala na tehtnici nakupa take matične ??
Saj drugače je asusova serija P5.. plošč dobra??
LP

profii ::

imam p5q deluxe in tale expres gate je brez pomena če imaš komp večino časa prižgan. če ga pa ugašaš ti zna pa dobro služiš da ne hodiš vedno v winse če imaš samo kaj na hitro za pogedat. fajn pride zjutraj če se ti kam mudi :):)

Kawa6 ::

Tudi sam imam P5Q Deluxe in tale Express Gate mi ful prav pride. Najbolj pa zjutraj ko grem v službo da na hitro pogledam kakšno bo vreme ;)
Super je tudi da lahko priključiš USB ključek in na hitro kaj snameš z neta.

BTW: Browser dela fenomenalno hitro.

luky ::

Fantje ali pa je že kateri poskusil nadgraditi ta Express Gate. Vidim na Asusuovi strani, da je novejša verzija 1.3.3.1 ( original je 1.2.1.1 ).....
luky!

sulaco ::

Kako ? A tudi po disku lahko file iščeš??
Luky: A to si mislil browser po netu

LP

luky ::

Kako ? A tudi po disku lahko file iščeš??
Luky: A to si mislil browser po netu

LP

Ja na Forumu od Asusa sem zasledil, da je nova verzija Express Gate, in sem pred nekaj dnevi to dol snel bilo 177 Mb, samo instalirat pa ni šlo nikako, pa tudi na Forumu nisem našel odgovora, sedaj pa vidim da tudi več ne kaže te verzije za download.
luky!

Firebat ::

Imam naročeno matično ASUS P5QL-E in vidim da podpira Express Gate, kar je linux na integriranem 512Mb SSD flash disku. Ali je že kdo poizkusil izvesti s tem SSD flashom kakšno pohitritev windowsov Vista ali Win7, ker v večini primerov mi ta linux ne bo koristi čisto nič.

Torej ali se da ta SSD flash uporabit za Windows speedup.

Calligula ::

Mogoce lahko dolocis, da windowsi gor mecejo swap file oz te finte, ki namesto v ram mece pac tja kamor dolocis.

Firebat ::

Sedajle sem po internetu prebrskal da je ASUS Express gate SSD flash, samo na nekaterih deluxe in pro verzijah in da bo moja podpirala samo Express gate lite, kar pomeni da se linux inštalira in zaganja iz lokalnega diska. Vendar po testih je oboje enako hitro, ker SSD flash je v bistvu navaden USB flash pomnilnik. Ah bom pa priključil 1Gb USB ključek in nanj naložil linux za hitre posege po internetu.

LeftyD ::

Živjo!

Prosil bi za malo podrobnejše izkušnje s tem Express Gateom, namreč imam p5q Deluxe ki ima Express Gate SSD, samo je problem v tem da ta zelo čudno dela. Povsem relativno je kdaj se bo zagnal in kdaj ne. Že 10x sem prečesal navodila za to, pa več ne najdem vzroka zakaj se mi ne zaganja redno. Kadar pa se mi zažene pa dela vse OK, kadar se ne zažene ne objavi nobenega obvestila in nič, pač kot da bi bil izklopljen, steče naprej v Win7.
Ali je mogoče vzrok ker sem večkrat nameščal backup Winsov na disk? Samo saj ma svoj flash, ali ne? Ali je kjub temu treba kaj namestit na disk?

Wox ::

Meni se ne zažene, če imam priklopljen zunanji disk WD MyBook.
Commodore 64

LeftyD ::

Ja jz mam oba diska notranja na klasičnem sata priklopu, razen če je treba met na SIL5723 Sata prikloplen (oranžen in bel sata konektor). En disk je 1TB WD in drugi Seagate 200GB. :|
Poleg tega sploh ne vem kje se da .dfi fajle/update dol potegnt za Express gate, ker na asusu ne najdem tega???

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeftyD ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Občasna "A disk read error occurred" napaka

Oddelek: Pomoč in nasveti
82329 (2164) B_Weeed
»

Express gate na asusovih platah

Oddelek: Operacijski sistemi
91264 (936) Vlady
»

Express gate error

Oddelek: Pomoč in nasveti
61246 (1160) Daedalus
»

Dell in Intel razvijata uporabne tehnologije za mobilne uporabnike

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
184924 (3954) arjan_t
»

PC po komponentih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1137226 (5029) Gutjerez

Več podobnih tem