» »

Express gate na asusovih platah

Express gate na asusovih platah

Vlady ::

Pred kratkim sem kupil asusovo plato z novim express gate-om. Zadevo inštaliram lepo iz diska, izberem particijo in zadeva se "kao" poinštalira sama. Še prej sem vse skupaj omogočil v BIOS-u. AMpak glej ga zlomka, na začetku mi še vedno piše, da express gate ni inštaliran in da ga naj dam gor, inštaliral pa sem že 2 verziji!!! A je kje kaka fora, a je treba kje še kaj naredit da zadeva dela? Imam pa na plati 2 diska v RAID 0.
"Lotereya - naibolee točnyj sposob učeta količestva optimistov"

luky ::

Katero verzijo Express Gate imaš ??????

lp.
luky!

Vlady ::

Em kolikor vem, je na DVD-ju 1.2, potegnu pa sem dol tanovo 1.3.x.
"Lotereya - naibolee točnyj sposob učeta količestva optimistov"

luky ::

Em kolikor vem, je na DVD-ju 1.2, potegnu pa sem dol tanovo 1.3.x.

Imaš sedaj za dolvleko na Asusu verzijo 1.3.1.1 z updaterjem in instaliraš, ter dela 100%.

lp.
luky!

Vlady ::

Je že 1.3.3.1, samo sem ugotovu, da moram BIOS še posodobit, ker imam še 0506, gor je pa že 1306.
"Lotereya - naibolee točnyj sposob učeta količestva optimistov"

Vlady ::

Flashal BIOS, inštaliral novo verzijo, ne dela še vedno. Vendar sedaj dobim napako: 8C000002. Tisti napis napake zgine tako hitro da niti prebrat ne morem, google pa ne najde nič v angleščini glede napake.
"Lotereya - naibolee točnyj sposob učeta količestva optimistov"

luky ::

Vlady jaz sem istaliral brez vsakega problema in dela 100%. Samo sem zagnal Updaterja in mu povedal kje je tisti fajl za posodobitev in je vse posodobil....


lp.
luky!

klemen91 ::

Lp
Mene pa zanima kaj sploh je tale express gate? Kakšno nalogo ima, ker tudi meni preden pride v windows to napiše.
http://www.speedyshare.com/866911211.ht...
Malo sem brskal na netu pa sem našel tole http://hothardware.com/cs/forums/p/4087...
Pa sem dal b biosu disable da mi ob zagonu ne piše tega , vendar mi vseeno ni jasno kaj je to.
Lepo prosim če mi kdo razloži.

Hvala.

Samson ::

To je zadeva, pri kateri ni potreben zagon celega OS za surfanje, ogled slik in poslusanje glasbe. Zazene se ena distribucija Linux-a in lahko posurfas, poisces nove gonilnike in podobno. Skratka dobis celoten dostop do neta brez da bi nalagal ali zaganjal naprimer windowse.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Vlady ::

Zadeva ne deluje če imaš RAID na diskih... preverjeno.
"Lotereya - naibolee točnyj sposob učeta količestva optimistov"


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Matična plošča P6T SE driverji za Windows 7 (64-bit)

Oddelek: Pomoč in nasveti
12755 (648) Fendt
»

uporabnost asus express gate ?

Oddelek: Kaj kupiti
112169 (1007) LeftyD
»

ASUS K50

Oddelek: Operacijski sistemi
61186 (1138) overlord_tm
»

Express gate error

Oddelek: Pomoč in nasveti
61216 (1130) Daedalus
»

Dell in Intel razvijata uporabne tehnologije za mobilne uporabnike

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
184853 (3883) arjan_t

Več podobnih tem