» »

Outlook 2007 gmail IMAP

Outlook 2007 gmail IMAP

brdi ::

Ja nardil sem si v Outlooku 2k7 impak z gmailovim mailom. In v outlooku nikakor ne znam nastimat kako bi lahko zbrisal sprocila na serveru.


Recimo da delitam msg in ga se zbrise na serveru? Ker na serveru vedno ostane al pod all mails al pa kr v mapi ki je bil "Inbox, Spam...". Jaz pa nocem da ostane v teh ali v mapi All Mail. A se da to nardit z outlookom ?


Hvala

grofsi ::

Če se ne motim moreš to nastavit v gmailu.

lp,

brdi ::

je je nastavleno, sam sem prej mel v appl meilu nastavleno in je vse stimalo tak kot treba.

jasminm ::

v gmailu se nastavi če se ti pošta izbriše, ko jo ti prejmeš v outlook

bluefish ::

sicer ga že dolgo nisem uporabljal, vendar je bila nekje v nastavitvah računa v Outlooku možnost izbire, kdaj ti izbriše sporočilo iz predala - po določenem časovnem obdobju, ob izbrisu,...

brdi ::

am ne tisto nocem da se mi direkt izbrise iz gmaila prejeta posta. Sam tista ki jo dam v kos da bi se direkt zbrisala.

To se pa morem sprecekirat kar je napiso blueFish.

Gwanaroth ::

brdi,

najprej ščekiraj tole:

http://www.centerslo.net/l1.asp?L1_ID=1...
Lights often keep secret hypnosis..

brdi ::

brdi,

najprej ščekiraj tole:

http://www.centerslo.net/l1.asp?L1_ID=1...



In kaj sem zaj tako hudo narobe napisal. Ter kaj je bilo tako napisano,ki se ne bi dalo prebrat.

Daj clovek ce si ti popoln, ne rabis z tako "ponizujocimi" naprej hodit. Smo ljudje ki nas to ne gane prevec, marsikoga pa bi lahko stem precej uzalil. Mislim res nevmesn odgovor. Raje ne prebiraj postov kot pa da samo SRANJE otresas naokol!

Drugace pa PS. lepo da si poucen amapk ce si poucen o SLO jeziku nisi na pravem forumu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nekaj vprašanj o povezovanju e-mail storitev ...

Oddelek: Omrežja in internet
51017 (879) slitkx
»

Učenje slovenščine (za tujce)

Oddelek: Šola
82997 (2873) konspirator
»

gmail - obupno trapast (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
667397 (5956) Tody
»

Učenje slovenskega jezika

Oddelek: Loža
134119 (3691) cyber_killer
»

testi gum

Oddelek: Loža
61897 (1710) zvitorepec

Več podobnih tem