» »

Nakup fotoaparata

Nakup fotoaparata

joker16_7 ::

Pozdravljeni!

Kupujem ne prevelik fotoaparat - recimo nekaj takšnega. Pripravljen sem dati nekje med 200 in 400 EUR.

Sem ne preveč zahteven uporabnik. Fotoaparat rabim v ne preveliki velikosti ravno zato, ker ga bom uporabljal vsepovsod (morje, pohod, piknik...) in sicer tudi v takšnih situacijah, da more biti takoj pri roki in ni pretežek in prevelik, torej da ga lahko spravim praktično v vsak malo večji žep.

Super bi bilo, če bi imel čim boljši zoom, ker se velikokrat naredi, da je potrebno na kakšnem ogledu v tujini približati kakšen grad ali drug objekt nekoliko daleč in je v takšni situaciji potrebna čim boljša optika, da je slika kolikor toliko vredu.

Fotoaparat sem si že sam poskušal poiskati, vendar ko sem si malo ogledal specifikacije, so bile le-te precej komplicirane in morem reči, da se nisem kaj prida znašel, saj ne poznam zadev dovolj dobro. Ravno zato Vas prosim, če bi lahko našli kaj primernega zame. Recimo kakšne 3 predloge in zakaj bi bilo to zame najbolje.

Najlepša hvala. :)

Lp, JoKeR
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

globoko grlo ::

heh, poglej sorodne teme, je bilo že 100x vse napisano

joker16_7 ::

Če veš že takole na pamet bi te pa poprosil za link teme ;)
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

bluefish ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Pyr0Beast ::

a720 +4G kartico +CHDK programsko opremo
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

bond007 ::

Poglej še za panasonicom TZ5. JE full mali, ima 10X zoom, 720p filmčke 30fps,... KLIK

joker16_7 ::

Super, tale Panasonic je res odličen. Pozna morda kdo kakšno še boljšo varjatno ali je torej to tisto kar bo res najbolje v tem cenovnem rangu?
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

[Fotografija] Nepojasnjena fotografija

Oddelek: Zvok in slika
131735 (1550) KoMar-

Več podobnih tem