» »

Driverji za Nvidia GeForce 8600M GT

Driverji za Nvidia GeForce 8600M GT

duLinho1 ::

Lep pozdrav vsem skupaj.

Imam problem z sestrinim laptopom. Ko hočem gledat divx filme v BSplayerju je slika malo kockasta. Zato sem se odločil za update driverjev grafične kartice, vendar jih nikakor ne najdem. Ali pa je tu tudi drugi problem, ki ga nisem predvidel...

Laptop: http://www.mimovrste.com/artikel/275010...

Grafična kartica: Nvidia GeForce 8600M GT
Primer kvalitete slike v BSplayer-ju: SLIKA
Po dolgem brskanju po netu sem opazil, da ima dosti ljudi problem z driverji za to g.kartico.

Vsem, ki ste se odločili pomagat se zahvaljujem!!! LP

moowy123 ::

Kakšna je pa kvaliteta tega filma ?

duLinho1 ::

Vsi filmi majo tako kvaliteto. To je sicer two and a half men. Drugi so aXXo dvdrip kvaliteta in je isto vse, ker je na mojem pc-ju dobra kvaliteta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: duLinho1 ()

j3rn3jk ::

Mogoče so krivi Codeci ?

kihc ::

The GeForce M series and GeForce Go series notebook GPUs use drivers that have been customized by the notebook manufacturers to support hot key functions, power management functions, lid close and suspend/resume behavior. NVIDIA has worked with some notebook manufacturers to provide notebook-specific driver updates, however, most notebook driver updates must come from the notebook manufacturer. Additionally, the desktop GeForce graphics drivers will not install on Geforce M series and Quadro M series notebook GPU's.
x

ST-777 ::

Kako so filmi videti na VLC ali GOM playerju, ki imata vse potrebne kodeke že vgrajene?

mihec87 ::

http://www.laptopvideo2go.com/ Pa prej uporabi kaksen drivecleaner da tastare dobr dol spučeš. Je pa včasih problem z modificiranimi driverji da ko racunalnik preide iz sleep se ekran ne prižge, sistem se zažene ekran pa včasih ne..

duLinho1 ::

http://www.laptopvideo2go.com/ Pa prej uporabi kaksen drivecleaner da tastare dobr dol spučeš. Je pa včasih problem z modificiranimi driverji da ko racunalnik preide iz sleep se ekran ne prižge, sistem se zažene ekran pa včasih ne..


Sem probal z uninstall in dodal te driverje. In mi odpre opozorilno okno!
Da gonilniki niso pravi za moj hardware...

Primer: SLIKA

duLinho1 ::

The GeForce M series and GeForce Go series notebook GPUs use drivers that have been customized by the notebook manufacturers to support hot key functions, power management functions, lid close and suspend/resume behavior. NVIDIA has worked with some notebook manufacturers to provide notebook-specific driver updates, however, most notebook driver updates must come from the notebook manufacturer. Additionally, the desktop GeForce graphics drivers will not install on Geforce M series and Quadro M series notebook GPU's.



Kaj priporočaš?

duLinho1 ::

Kako so filmi videti na VLC ali GOM playerju, ki imata vse potrebne kodeke že vgrajene?


Isto. Primer: SLIKA

kihc ::


Kaj priporočaš?


dell.com ?

Drgač pa nevem ... a je mogoče da ima prenosnik boljši ekran kot je tvoj (resolucija ipd.) in se zarad tega bolj vidijo kvadratki? Nimam izkušenj z HD videom tak da zgolj ugibam.
x

duLinho1 ::


Kaj priporočaš?


dell.com ?

Drgač pa nevem ... a je mogoče da ima prenosnik boljši ekran kot je tvoj (resolucija ipd.) in se zarad tega bolj vidijo kvadratki? Nimam izkušenj z HD videom tak da zgolj ugibam.


Ni HD so navadni axxo ripi. 700mb DVD-rip kvaliteta.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ATI Mobility Radeon HD 4650

Oddelek: Pomoč in nasveti
292517 (1966) yimli
»

Kako instalirat NVIDIA-driverje v Ubuntu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
504894 (3823) r5r
»

Problem Asus m50vn

Oddelek: Pomoč in nasveti
254394 (2987) MojsterIvanć
»

Zelo velik problem!!!!! :(

Oddelek: Pomoč in nasveti
192040 (1654) domzalcan
»

Futuremark - goljufajmo skupaj!

Oddelek: Novice / Grafične kartice
352339 (2339) JustVi

Več podobnih tem