» »

Patria naj bi podkupila premiera Janšo

Patria naj bi podkupila premiera Janšo

Temo vidijo: vsi
««
52 / 139
»»

Mr.B ::

Malajlo , boš kakšen papir pokazal, tako kot pri Jankoviću. Pa ne pozabi na zboru Turka je bilo zanimiv kupček, vključno ata ali kako se reče hčerka ki je urejela vrt Stožice, še preden je....
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Massacra ::

Janša začel zgubljati pred sodišči? Kaj sledi v bodoče? >:D

Mr.B ::

friendbreez, potem pa se zbudiš in ugotoviš da je delo v lasti državne banke, pa to te itak ne moti.... Pa pustimo, ker zadnja odškodnina v primeru patrije je bila 10.000€. torej ofce zmanipuliraš za drobiš, in sledijo svojemu liderju.
friendbreez, a si kak papir najde, ali si še vedno na NAJBI, ker mnogi na forumu, bomo imeli hude probleme glede na delovanje države, če bo obsodba na neznanem kraju, ob neznanem času, prejel neznano količino denarja. z dodatkom baje...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

pecorin ::

Mr.B je izjavil:

friendbreez, potem pa se zbudiš in ugotoviš da je delo v lasti državne banke, pa to te itak ne moti.... Pa pustimo, ker zadnja odškodnina v primeru patrije je bila 10.000€. torej ofce zmanipuliraš za drobiš, in sledijo svojemu liderju.


ok, da se razumemo.. ti trdiš, da se "Višje sodišče je razveljavilo sodbo, po kateri bi moral predsednik SDS dobiti 21.500 evrov odškodnine." ni zgodilo? delo si je to izmislilo?

Massacra ::

Mr.B je izjavil:

friendbreez, potem pa se zbudiš in ugotoviš da je delo v lasti državne banke, pa to te itak ne moti.... Pa pustimo, ker zadnja odškodnina v primeru patrije je bila 10.000€. torej ofce zmanipuliraš za drobiš, in sledijo svojemu liderju.
friendbreez, a si kak papir najde, ali si še vedno na NAJBI, ker mnogi na forumu, bomo imeli hude probleme glede na delovanje države, če bo obsodba na neznanem kraju, ob neznanem času, prejel neznano količino denarja. z dodatkom baje...


Saj drugače kot tako, ni bilo mogoče spisati obtožnice, ker se ni vedelo (najbrž se še vedno ne ve) kdaj točno in kje je nekdo nekomu dal podkupnino. Podkupnina pa je bila izplačana. Ali tudi tega ne priznavaš? (meni se ne da sedaj iskati vseh linkov, ki govorijo o tem; je pa dejstvo, da potekajo sodni procesi v treh državah zaradi posla s Patrijo). Ali morda negiraš tudi sodne procese? 8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

Mr.B ::

friendbreez ,
Podkupnina pa je bila izplačana. Ali tudi tega ne priznavaš?
kot praviš Podkupnina pa je bila izplačana, potem KOMU ? Ali boš rekel da je JJ, ata in mama : SODIŠČU, POLCIJI, NPU, FAVČINI, ostalim organom, ki so potrebni da država funkconira itd... Jaz bi se v tvojem primeru hudo zamislil, če ti verjameš v državo in njene organe. NO imaš kakšen papir, razen ejga NAJBI... S papirjem samo do prvega "levičarja" stopi, boš fajn zaslužil...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Malajlo ::

"Levičarji" smo se prvi Pahorju odpovedali (no, izgubil je na verodostojnosti). Ampaj Janez bo pa car tudi iz čuze ali pa tam doli. Nekaterim očitno.
Patria je izplačevala podkupnine na zahodu, v SLO pa ne. In Sneguljčica je tudi vseh sedem spedenala...

Mr.B ::

Malajlo, že slišano, pač NAJBI si zamenjal s Sneguljčico z in brez sedem Palčkov.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Massacra ::

Mr.B je izjavil:

friendbreez ,
Podkupnina pa je bila izplačana. Ali tudi tega ne priznavaš?
kot praviš Podkupnina pa je bila izplačana, potem KOMU ? Ali boš rekel da je JJ, ata in mama : SODIŠČU, POLCIJI, NPU, FAVČINI, ostalim organom, ki so potrebni da država funkconira itd... Jaz bi se v tvojem primeru hudo zamislil, če ti verjameš v državo in njene organe. NO imaš kakšen papir, razen ejga NAJBI... S papirjem samo do prvega "levičarja" stopi, boš fajn zaslužil...


Pa kaj bi ti dejansko rad tukaj nam povedal? Da si gumpec? Bandit janševski... ? Ti ga samo brani, kakor tudi rabote svojih nesposobnežev, ki so državo v zadnjih 8 letih spravili na kant (jaz sem za razliko od tebe sposoben priznati napake tudi levih vlad, predvsem Pahorjeve in z objektivnostjo nimam problemom, ko je treba obsoditi skorumpiranost in nesposobnost). Ti pa se kar tolaži, gumpec sds-ovski n piši tukaj na tem forumu svoje nebuloze. Deluješ mi kot falanga SDS-ovskih opranoglavcev, s Tankom, Irglovo in ostalimi na čelu. Skratka: beda od bede!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

Mr.B ::

friendbreez, pač nimaš pojma kaj je pravna država. Poleg tega pa si dokazal, da s svojimi izjavami ne verjameš v inštitucije države, no nič novega od bralcev NAJBI medijev.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Massacra ::

Mr.B je izjavil:

friendbreez, pač nimaš pojma kaj je pravna država. Poleg tega pa si dokazal, da s svojimi izjavami ne verjameš v inštitucije države, no nič novega od bralcev NAJBI medijev.


Daj falangist, skini se mi s k****!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mtosev ()

PaX_MaN ::

Kaj ga pa na kurac daješ...

Malajlo ::

Problem fantov kolaborantov je v samokritiki. Za živo glavo ne bo priznal, da so bili kadarkoli v zmoti.
Pravzaprav sem jim podoben. S to razliko, da jaz ne priznavam SVOJIH napak, oni pa svoja jajca za druge na tnalo dajejo. Ok, ekatere tudi to izpolnjuje, ja.

Mr.B ::

Malajlo, potem pa ti namesto friendbreez odgovori. Jaz kot kolaborant, cerkev ali karkoli me označuje, ne podpiram pedrov :))
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Massacra ::

PaX_MaN je izjavil:

Kaj ga pa na kurac daješ...


Nonstop se mi kot "tele v nova vrata" na k**** natika. Strašno nadležna pojava ta Mr.B. falangist SDS-ovski!:))

Mr.B je izjavil:

Malajlo, potem pa ti namesto friendbreez odgovori. Jaz kot kolaborant, cerkev ali karkoli me označuje, ne podpiram pedrov :))


Tipično za vse prikrite!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

Mr.B ::

Sem z Virantom, potem mora bii res :-9
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Timurlenk ::

ma tam po 2008 so se po internetih pričeli ti sdsovski pisuni pojavljati

od rtvslo, siola, na slo-techu itd.

čeprav razni telebanci in ussnimitzi in luliji so precej potihnili, le še tu in tam vidiš kak zapis
Demokracija je zdej v drugem planu, to je vendar jasno.

Mr.B ::

Timurlenk, mene pa kaj SDS ne tangira. Problem ki ga imaš Timurlenk, je to da do danes razen NAJBI ni bilo še nič pokazanega. Pa Ejga a nebi bilo faj nak papir, ki bi na Sodišču pil vodo pokazali. No vsaj o JJ-ju Timurlenk , nebi več debatiral. No bi se pa kdo drug našel, ejga a ne.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

luli ::

Timurlenk je izjavil:

ma tam po 2008 so se po internetih pričeli ti sdsovski pisuni pojavljati

od rtvslo, siola, na slo-techu itd.

čeprav razni telebanci in ussnimitzi in luliji so precej potihnili, le še tu in tam vidiš kak zapis


Lepo, da si se spomnil na nas. Tudi tebi želimo lepe praznike.

Razmere so pa približno takšne :
Kaj bom jamral, če pa sem zadovoljen s trenutnimi razmerami. Ste na pravi poti, da dobite rešitelja iz tujine. Zna biti, da bo to kakšen slovenski desničar, ki je pred časom pobegnil iz te ludnice, zdaj pa ga boste mogli ubogati, podobno kot Bosanci Inzkota.

Tudi na tem referendumu, ki ga bo danes dovolilo US bom glasoval 2x proti.

Spy ::

luli je izjavil:

Tudi na tem referendumu, ki ga bo danes dovolilo US bom glasoval 2x proti.

Kaj ti bodo poslali rdečkarji 2 glasovnici?
hehe, evo en lep zapis za spomin:

"Zato imajo vsi dogodki v prihodnjih tednih, vključno z referendumi in demonstracijami proti Janševi vladi, v resnici samo en cilj: preprečiti prodajo državnega premoženja in odprtje Slovenije v svet, tudi za ceno padca vlade!"

...tudi za ceno padca Slovenje v brezno desetletne bede in totalnega razkroja!
Komuniste obstoj Slovenije v kateri oni niso in total ćarđ in v kateri ne vlada njihova doktrina reketa in ekspropriacije in podmizovanja NjihovihSvojih maziljenih "elit" in doktrina nasilne uravnilovke plebsa v enaki bedi - NE ZANIMA. Zaradi njih takšne Slovenije lahko tudi sploh ni.

Kako oni razumejo demokracijo, se vidi iz tega ulicotacanja in granitnih kock v lobanjah policistov. Niko bre ne sme, da se protivi namerama druga Kučana, koji je lepo rekao, da se odlučio da vladu sastavi i vodi drug Zoki! Jel to jasno?! E, drugovi, pošto vam to vidim da nije jasno, sad ćemo vam napraviti jogurt revoluciju. Evo bre, organizirasmo, da vam se dogodi narod! Etoooo!

PS
Delegat na konferenci Kompartije po okupaciji Jugoslavije leta 1941: "Zakaj se komunisti ne borimo proti okupatorju?"
Odgovor odposlanca CK KPJ: "Okupacija nas ne zanima, to ni naša stvar, naš cilj je samo eden, da ugodne vojne razmere in kaos izrabimo, da lažje uresničimo komunistično revolucijo in prevzamemo oblast". Na vprašanje delegata, mar vodstvu oz CK KPJ ni jasno, da okupator izvaja teror nad ljudstvom, predstavnik CK KPJ, Slovenec Kardelj odvrne: "Tovariš Tito je rekel, da nam ta teror gre na roko, saj bo ravno ta teror ljudstvo pognal na našo stran".

No further comment your Honor.

LP shaman

T-h-o-r ::

Zato imajo vsi dogodki v prihodnjih tednih, vključno z referendumi in demonstracijami proti Janševi vladi, v resnici samo en cilj: preprečiti prodajo državnega premoženja in odprtje Slovenije v svet, tudi za ceno padca vlade!"


hm, le kje je ta komentator to zasledil? večina mb protestnikov si želi čim prejšnjo prodajo državnih firm, da se bo vendarle nehal drek mešati


PS
Delegat na konferenci Kompartije po okupaciji Jugoslavije leta 1941: "Zakaj se komunisti ne borimo proti okupatorju?"
Odgovor odposlanca CK KPJ: "Okupacija nas ne zanima, to ni naša stvar, naš cilj je samo eden, da ugodne vojne razmere in kaos izrabimo, da lažje uresničimo komunistično revolucijo in prevzamemo oblast". Na vprašanje delegata, mar vodstvu oz CK KPJ ni jasno, da okupator izvaja teror nad ljudstvom, predstavnik CK KPJ, Slovenec Kardelj odvrne: "Tovariš Tito je rekel, da nam ta teror gre na roko, saj bo ravno ta teror ljudstvo pognal na našo stran".


pa so na koncu kljub temu vzeli orožje v roke in postali od zaveznikov priznani borci proti silam osi
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

Matako ::

Hočete, nočete - proteste bo ugrabila Manca! Da ni Jajova dvojna?
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Buggy ::

ce res kdo v temu pokvarjenem Jajcu se vidi odresenika je IMHO potreben celovite obravnave na psihiatriji.

Massacra ::

Mr.B ::

friendbreez, tvoje mokre sanje se bodo uresničile, vsi bodo peli da so neznaenga dne, ob neznani uri, na neznanem kraju, morda celo na neznani način, vročili neznano količino podkupnine, osebi ki NAJ BI le to podkupnino prejela. Al nekaj takega. Hm misliš da to pali na sodiščih, ali bolj na ulici.
No potem boš opa 2x s petko kliknil, pa rekel wlcom back Dorothy
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

mtosev ::

Buggy je izjavil:

ce res kdo v temu pokvarjenem Jajcu se vidi odresenika je IMHO potreben celovite obravnave na psihiatriji.

a velja to tud za ZJ fane?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Truga ::

Ja.

Massacra ::

mtosev je izjavil:

Buggy je izjavil:

ce res kdo v temu pokvarjenem Jajcu se vidi odresenika je IMHO potreben celovite obravnave na psihiatriji.

a velja to tud za ZJ fane?


Seveda velja! A teh je vsekakor mnogo manj, kot onih drugih! Mnogo mnogo manj(kar potrjujejo tudi nedavne ankete o podpori PS).

Mr.B je izjavil:

friendbreez, tvoje mokre sanje se bodo uresničile, vsi bodo peli da so neznaenga dne, ob neznani uri, na neznanem kraju, morda celo na neznani način, vročili neznano količino podkupnine, osebi ki NAJ BI le to podkupnino prejela. Al nekaj takega. Hm misliš da to pali na sodiščih, ali bolj na ulici.
No potem boš opa 2x s petko kliknil, pa rekel wlcom back Dorothy


Jaz nimam s tem nobenega problema (in nimam nobenih mokrih sanj zaradi tega), ampak čakam na rezultat sodnega procesa!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

kuall ::

Buggy je izjavil:

ce res kdo v temu pokvarjenem Jajcu se vidi odresenika je IMHO potreben celovite obravnave na psihiatriji.

Janša je nasproti našim levičarjem res skoraj odrešenik.
Meni se zdijo zreli za psihiatrijo tisti, ki lajajo, kako je on in ostali politiki pokvarjen do dna duše.
Preberi si intervju z Janševo hčerko:
http://www.drevored.si/pri-sosedu/nasi-...
Ne more imeti pokvarjen človek tako v redu hčerko. Zdaj jo pa primerjajte z Jankovičevimi mafijskimi sinovi. Jabolko ne pade daleč od drevesa. 8-)

krneki0001 ::

Vsi politiki, ki so zadnjih 21 let na poziciji ali opoziciji so za odstranit. V teh 21 letih so vsi skupaj uničili državo do te mere, da se še nadaljnih 21 let ne bomo skopali iz dreka.

Osebno bi jih vse zaprl (ampak izključno vse, ki so bili kadarkoli v teh 21 letih na poziciji ali opoziciji) zaradi namernega ali nenamernega uničevanja države, ki nas je pripeljalo sem koder smo.
Enako bi zaradi neodgovornosti zaprl vse direktorje, tajkune, ... ki so namerno ali nenamerno zafurali firme, ki so prej dobro poslovale. Vsem skupaj bi tudi pobral vse premoženje (tudi tisto, ki so ga v teh letih prepisali na sorodnike). Iz tujine bi pa od bankk zahteval ves denar teh ljudi nazaj, da bi pokril škodo, ki so jo naredili s svpjim neodgovornim ravnanjem.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

kuall ::

vidiš, to je tisto lajanje, o katerem sem govoril. sloveniji niti ne gre tako slabo. eden konkretnejših problemov je preveč levičarska politika zaposlovanja. ta je razlog, da smo naprimer izgubili vse lesnopredelovalne firme in les samo še izvažamo. drugi večji problem pa je slovenski značaj, ki je preveč živčno-čustven (se odraža v vsesplošnem pritoževanju) in premalo razumsko-miren (se odraža v tem, da ne razumemo, da samo sebi škodimo s tem večnim kreganjem vsepovprek).

Buggy ::

Kaksno toplo vodo pa ti odkrivas genijalec?...in kako povezujes intervju hcerke iz prvega zakona s politicno naravnano svinjarijo, ki jo zganja Jajcnik v Sloveniji pa samo ti ves...daj naredi nam uslugo in razlago zadrzi kar zase. Hvala!

krneki0001 ::

kuall je izjavil:

vidiš, to je tisto lajanje, o katerem sem govoril. sloveniji niti ne gre tako slabo. eden konkretnejših problemov je preveč levičarska politika zaposlovanja. ta je razlog, da smo naprimer izgubili vse lesnopredelovalne firme in les samo še izvažamo. drugi večji problem pa je slovenski značaj, ki je preveč živčno-čustven (se odraža v vsesplošnem pritoževanju) in premalo razumsko-miren (se odraža v tem, da ne razumemo, da samo sebi škodimo s tem večnim kreganjem vsepovprek).


Sloveiji gre zelo slabo, samo ti očitno še nisi opazil ali občutil.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

kuall ::

po čem to opaziš? brezposlenost in revščina sta glede na ostale države povprečni kolikor vem.

Daedalus ::

@kuall - klik 1, pa malo starejši klik 2.

Verjamem pa, da je pravljičarjem to težko opazit.

ta je razlog, da smo naprimer izgubili vse lesnopredelovalne firme in les samo še izvažamo.


To je pa navaden BS. Če primerjaš Avstrijo in Slovenijo, kot dve precej "kosmati" državi, boš opazil eno bistveno razliko. Avstrijci imajo izdelano strategijo na nivoju države, kako pa kaj s hostami. Pri nas je pa ni in v času samostojne države ni nikoli obstajala. Kar je kr simptom Slovenije. Da ni strategij, ki bi segale preko dolžine povprečnega volilnega cikla, namreč.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

amigo_no1 ::

kuall je izjavil:

po čem to opaziš? brezposlenost in revščina sta glede na ostale države povprečni kolikor vem.

Jaz imam kolo, direktor ferrarija, v povprečju imava MB E :)).

There are three kinds of lies: lies, damned lies, and statistics.

kuall ::

Daedalus je izjavil:

Avstrijci imajo izdelano strategijo na nivoju države, kako pa kaj s hostami.

če avstrijci ne bi imeli že obstoječih firm, ki se z lesom ukvarjajo, jim tudi nobena dražavna strategija ne bi pomagala. pri nas pa so vse te firme propadle zaradi previsokih davkov. niso vlagale v razvoj, ker jim je država vse pobrala, in so jih povozile avstrijske firme. katera pa še obstane pa se rešuje z raznimi delavci slovaki, ki so kot sužnji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

Buggy ::

Za ostale lesnopredelovalna podjetja ne vem, za Inles pa ti lahko povem, da je lepo prosperiral in bil tudi v svetu inovacij (vrata in okna) med boljsimi na trgu. Stvari so se zacele slabsati s privatizacijo podjetja in kot je bilo ze lepo povedano tukaj ni bil problem drzava ali davki, temvec izkljucno pozresnost in egoizem posameznih hitrorastocih bogatunov, ki so izzeli podjetja, ga zapufali ter odsli, nam pa pustili nepoplacane kredite, lokalne socialne bombe...in takim je tvoj prijatelj Jajec lepo postlal, da so se brezskrbno sirili kot rakovo tkivo po Sloveniji..od cveta na cvet. Ja res je car!

krneki0001 ::

kuall je izjavil:

po čem to opaziš? brezposlenost in revščina sta glede na ostale države povprečni kolikor vem.


Delam na takem mestu, da vidim bedo in probleme. Ostale države pa že lezejo iz krize, mi pa še na dnu nismo, pa vsak dan je huje. Tudi če smo v povprečju po brezposelnih, smo v revščini mnogo bolj globoko kot večini zgleda in kot pravijo statistike. Pri nas je povprečnega človeka, ki je izgubil skoraj vse, sram in se noče "ponižat", da bi šel prosit za pomoč. In takih je zelo veliko. Sicer v ljubljani tega ne vidiš toliko kot v periferiji, kjer so resnično problemi. Ljubljančani tega ne vidijo in jim je dobesedno "s povhno ritjo lahko srat", medtem ko večina na periferiji komaj ali pa tudi ne preživi cel mesec.

Poleg tega se ne daje ljudem novih kreditov, ker je država to blokirala in tako vse skupaj še bolj tone, ker denar ne kroži, tisti, ki ga pa imajo, ga pa selijo v tujino. (pa to ne majhne vsote)
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Mr.B ::

Banane
"V spremenjenem predlogu pa so spremenili način pridobitve obljube. Po novem naj bi jo sprejel na "neugotovljen komunikacijski način", je povedal Janšev odvetnik Franci Matoz." (Janeza Janša namreč, kot ga po novem obtožujejo)
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Malajlo ::

Ja, zgodil se bo Bojevnik in verniki boste navdušen. V tem primeru. Pa kljub temu, da bo konkretna razlika v obeh primerih.
Janši bo sodilo ljudstvo in zgodovina. Prej ko slej. Tudi če downunder stegne. Ne bo pa nič narobe, če boste verniki napako priznali. Komunjare (v pravem pomenu) odpuščamo grehe ;)

donfilipo ::

Ni jajo mnogo starejši od mene. Dobro leto. In ko sva bila mlada, je bil on komunjara per excelence, jaz pa prej fukfehtar8-), čeprav sem levičar vedno bil in bom ostal. Še par petkov:)

Po mnogo letih premišljanja in kar nekaj brskanja po netu, sem prišel do spoznanja, da sistem partije, tak kot je bil na oblasti, ni nujno v vsem lev..ni nujno vedno iskreno lev, čeprav ima z maršalom in mašo vgrajene varovalke.

In da se zna tak napačen sistem z udbaškimi metodami vred preslikati tudi na navidezno večpartijskega demokratičnega...morda?

Nisem čisto prepričan, da je to to....ampak nekaj simptomov pa vsekakor je!!!!

Tu demokracija nekako ni potrebna in željena rabi se samo napumpati ali prisiliti narod, da za vas glasuje8-). Nevarni so samo neprijatelji naroda in z njimi mora obračunati narod. No pa kak MIkstone ali Njavro po naročilu, če že ravno Arkana ni8-)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

telexdell ::

Kdor pri 20. ni socialist nima duše. Kdor je pri 40. še vedno socialist, nima pameti (Churchill).
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

donfilipo ::

Tuki jajota preveč zmerjaš.

Pri dvajsetih je bil hud komunist, kar je precej drugače kot Churchilov socialist!

Zdaj je po Churchilovi definiciji (anglosaksonski zgleda), socialist po programu stranke ki jo vodi.
8-)

Nima duše niti pameti? >:D


Ok ono domača...ko imaš nič si lahko levičar, potem ko imaš nekaj pa desničar, pa tudi ni nujna in je nekako preveč ponižujoča, za tiste ki resno razmišljajo kdaj o ideologijah. Ideologija naj bi bila iznad trenutnega statusa8-)

Pa tudi spoznal sem ljudi, ki so ko so obogateli šele res postali pravi levičarji. Preko neta sicer...pa vendar.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Mr.B ::

Malajlo
Ja, zgodil se bo Bojevnik in verniki boste navdušen. V tem primeru. Pa kljub temu, da bo konkretna razlika v obeh primerih.

Nikakršne razlike, samo preozko gledaš.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Matako ::

Jutri dokončno konec skrivalnic? >:D

http://www.rtvslo.si/slovenija/sodba-v-...

Jajo, ostani vesel! :))
/\/\.K.

enadvatri ::

Janšo bodo težko, Zagožna pa že, če so sposobni. In to IMO pomeni, da je Janša 100 %-no imel prste zraven, ampak bomo pokazali malo več kulture in spoštovali domnevo nedložnosti ter jasno pokazali na volitvah, kaj si mislimo. Če pa ne, tudi prav. Ampak to tudi pomeni, da se bomo držali Evrope za rep korupcije, kriminala in bede.

Matako ::

Fino bi bilo, če bi (mi) poleg Jajota še Cekuto in Rjavca - te dva tipa mi gresta na jetra, ker sta se doslej nekako izmaknila pozornosti.
/\/\.K.

Matako ::

Ja pa mogoče treba v teh gospodarsko težkih časih pogledati tudi na pozitivno stran Jajovih orožarskih rabot: v glavnem je vedno potegnil denar od tujcev. Če bi ga še malo bolj zagonil pri nas, bi imeli celo kako korist.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Okapi ::

še Cekuto in Rjavca - te dva tipa mi gresta na jetra, ker sta se doslej nekako izmaknila pozornosti.
Jaz pa čisto verjamem, da Kahlu ni noben nič povedal.

O.
««
52 / 139
»»