» »

Patria naj bi podkupila premiera Janšo

Patria naj bi podkupila premiera Janšo

Temo vidijo: vsi
««
49 / 139
»»

Limit-sky ::

"Ej, Limit. Znova: dokazi so namenjeni sodišču in ne tebi ter ostali širši javnosti. Nihče jih ne skriva. Čakajo, da se začne dokazni postopek v glavni obravnavi in tam jih bodo dali na mizo."
Aja. OK, no, pol pa počakmo.
Me pa zanima, zakaj ni nikogar iz tistih dveh brezplačnikov, ki jih omenja okapi, nikjer med osumljenimi. V sposobnost naših preiskovalnih organov sicer ne dvomim, pa vseeno bi morala obstajati kakšna povezava. Vsaj kakšna "neugotovljena". Mogoče pa tista komisija, ki raziskuje financiranje brezplačnikov, čaka, kaj bo sodišče pokazalo, da se bodo lahko sklicevali na to? Za pričo bi lahko tudi tisto blondinko poklicali. Bi vse povedala, kaj je do sedaj "pogruntala" s komisijo. :)

Karaya 52 ::

Okapi je izjavil:

minus Cekuta, Kucanov slikar
Vidim, da te ta že ves čas hudo skrbi. Se bojiš, da bo kot priča tožistva kaj neprijetnega povedal?>:D

O.


Vidim da si zelo dobro informiran o strategiji tozilstva. Dejstvo je, da lahko pri Cekuti zamizijo, ce bo na sodiscu povedal Kucanovo resnico. To se verjetno od njega pricakujejo, v nasprotnem primeru bi se najbolj upraviceno sedel med peterico. Institut "nasi so le nasi".

Super Sonic ::

Sem opazil, da si je levica skrajno primerno pripravila teren za Janšo. Pred zadnjimi volitvami so ga obtožovali o tej aferi (v spominu imam glasnega Cvikla), pri teh, ki se obetajo sedaj, bo skakal po sodišču... Zanimiva naključja ;) - a malenkost preveč plastična.

In potem naj gre človek na volitve. :/
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Balandeque ::

Res je. V rezervi pa na tihem držijo postopke v udbomafijski Avstriji in na čebinskem Finskem, če bi prišlo do zamika in bi bilo treba usekati prihodnje leto na rednih volitvah. :P
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

Balandeque ::

Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

Gregor P ::

To je že bilo objavljeno v drugi temi:|

Sicer pa Proces Patria prestavljen za dva tedna
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Mr.B ::

Predvolilni dnevi so tu : Kateri ima bolj cenjeni doktorat ? http://www.siol.net/novice/slovenija/20...

Tudi trenutni svetovalec za obrambne zadeve LA presidente RS slovenije, ni hotel nikoli vedeti nič o Patriji : http://www.dnevnik.si/novice/aktualne_z...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

donfilipo ::

E to tud jaz ves čas mislim. Ne da bi bil apriori mnenja, da je Janša angel.

Ampak pri tej Patrii pa sem ves čas trdil, da je za temni del Marjancev, se reče tisti neprisljinjeni ton, dovolj,... da jim ne greš k nogi na mig, potem zelo boleče je da ne kupimo njihovih letal, letalonosilk, tankov, ki so vednarle 1A kvalitete in se igramo z nekimi tankiči za lutenant gruberja;((

In na koncu dodajo še, da je bil komunist in je to logična razlaga. Zdaj če pa Janša na drugi strani krivi palčka, naj pa malo sedi na sodišču, da se nemara iztrezni.

Me pa zanima, če se ne bi Musoliniju, ki je zdaj pri nas zastopnik, nemara malo naviti ušesa, tako simbolično, da bi vsaj v bodoče njihove mračne face pozvali, da se ognejo diretknemu vpletanju v notranjo politiko.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Mr.B ::

Kiks po zakonu je
medtem ko Sistemska tehnika ni bila sposobna ponuditi takšnega zneska
. Oseba ki je to izjavila, bi moral sedeti med obtoženimi. Namreč poizkus djanja podkupnine, naj bi bilo kaznivo dejanje. PRi nas je to odvisno od tima ki ga zastopaš.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

T-h-o-r ::

Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

donfilipo ::

No tale mail je pa že celo nekako čitljiv. Da prevedemo iz tajnopisov Walterja, ki je z Jodyem šibal, da se je še Laudan usrou:)

Walter se je pogovarjal z doktor Z. Doktor z naj bi bil Zagožen. Walter je menil, da bi spojler od Gorenja lahko Patrio pripeljal skupaj z Jodyjem prvi v Avstralijo. Rabijo samo še blagoslov Ivana8-).

PM (pizda materna:), ki je v tem tajnopisu simbol za Ivana pa ponori. Ma ne morem se jaz vpletat v te vaše mučke!!! Nočem imeti s tem nobene veze in tudi pomagati ne morem nikomur nič!!! Jasno???

Walter bo poizkusil še s prehitevanjem iz zavetrja in za to uporabil Antona Krkoviča, za katerega pa se spet nakako kaže, da ga bo Janša v konkretni zadevi poslal v PM.

Zato Walter predlaga da se Heiki, Heidi in ostali Finci sestanejo na ambasadi, požrejo ves kaviar in vodko, pa se potem dogovorijo, naprej kako bi se nemara dalo narediti najboljšo ponudbo na mednarodnem javnem razpisu za potrebno oborožitev slovenske vojske, po nekakšnem res kilavem minimumu, ki ga predpisujejo nato standardi. Ali pa Wolf fince po suhem nabriše, da se da kar simulirati Tita in Janša reče kupi in kupijo. E zdaj rabimo sledi vodke in srečanja nma finski ambasadi.

Ni mi pa jasno kaj za boga tu dela 007. Stari James je vendar v penziji. Aja mislite da je pri Desusu? Aha!
:))
Ha? Jel sam puno promašio:)

In zdaj mene zanima kaj za vraga mora Janša, če jih je jasno poslal u 3 krasne sedeti na sudu?????
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Okapi ::

In zdaj mene zanima kaj za vraga mora Janša, če jih je jasno poslal u 3 krasne sedeti na sudu?????
Slabo si tole bral (ali razumel).

Obremenjujoč in za zapor dovolj huda, če je resnična, je trditev
Dr. Z called PM, who advised him to keep this project under a tight lid and run the show by himself, without involving PM on the surface.
Ali, če prevedemo v premi govor JJ-ja.

"Poslušej, Jože, tale projekt s Finci mora ostati top sekret, tole boš moral zvozit kar sam, brez mene. Dobro me poslušej - jaz se ne bom z nobenim o tem menil, je preveč riskantno, da bi kdaj kaj prišlo na dan."

JJ je torej vedel za mučko in je ni jasno in glasno prepovedal. Več kot dovolj za čuzo. Če je res vedel, seveda. Lahko da so tile Z in W in AK in Jurček in Riedl nategovali drug drugega in Patrio, kdo je bolj na ti s PM, da bo lahko zrihtal biznis.

O.

donfilipo ::

Lahko bi se dalo tudi tako razumeti. A kaj takega, ker nimaš prepisa pravega pogovora je težko dokazljivo na sodišču.
To pa da ti trdiš da sem slabo razumel, je pa lahko znak da ti je recimo všeč Jankovič ali Kučan, če sem malo zloben.

Načeloma pa lahko tudi pokažem na ustreznih ekspertnih testih, da imam razumevanje vsaj tako razvito kot ti, če ne bolj:))
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Okapi ::

Imaš prav, sem pozabil, da si volil Janšata>:D

O.

T-h-o-r ::

na mladini so vsi maili, ne samo ta
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

donfilipo ::

Prepovedati lobiranja in butaste razgovore je nemogoče. Tudi premieru.

Prepovedati lobirati in poslovati Walterju Wolfu je nemogoče po moje celo Obami:)

Kaj točno je Janša rekel Zagožnu, če mu je sploh kaj rekel, je pa večen problem, ki za moje pojme brez oprijemljivih dokazov nekako ne gre, da te pajsajo po sodiščih.

Še manj dostojno pa bi bilo če imajo na to vpliv ideologije simbolike mračnega princa in kučanovega klana.

Imaš prav, sem pozabil, da si volil Janšata


Nisem. Zadržal me je verjel ali ne Mikstone. Volil bi kakega drugega, a trenutno je stanje na splošno, ali porazno, ali opasno lopovsko.

Ampak eno je voliti, povsem drugo pa obsoditi.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

donfilipo ::

T-h-o-r je izjavil:

na mladini so vsi maili, ne samo ta



Omladina. Pa da vidimo.

Če se pokaže, da imamo na eni strani levjega kralja, ki rabi par miljard (by the way Denis z Radia1 je car:), na drugi strani princa teme, ki trguje z orožjem in uporablja taktike CIE in UDBE kombinirano, na tretji strani represijo, ki to že 20 let mirno gleda in na četrti par manekenov, ki jih pa narod ne mara, potem tudi nima smisla več brati.

Razen kot pravi Žižek Hegla. In seveda Žižka;((
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

Gregor P ::

Sedaj imajo naša sodišča pavzo do naslednjih "predčasnih" volitev, tako da ne bo nič iz tega fantje8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

enadvatri ::

Mislim, da so še veliko bolj obremenilni dokazi s Finske oz. od drugod. Ne vem, govorim na pamet. Vsaj tako daje slutiti ihta po izločitvi teh dokazov.

Mr.B ::

Ja ihta ja, samo kaj ko to izločitev ne zahteva JJ.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

MadMicka ::

Mr. B, in kdo je po tvoje zahteval izločitev dokazov, ki jih je predložilo tožilstvo? Aja, odvetniki :))

Mr.B ::

Ja pa sej res, ampak ne Matoz, aja ima še kakšne druge odvetnike. PA ja ne boš rekel daje Janša plačal še ostale odvetnike, sej glede na to da že 20 let vodi orožarske posle, potem pa ima sigurno dnar. Ane.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

MadMicka ::

Ja, sej je dost, da eden zahteva izločitev dokazov. Kolikokrat pa lahko izločiš en in isti dokaz? Več kot enkrat?

Mr.B ::

Aha torej si bral državno sponzorian medij, kjer so pisali da je ta oseba Janša in Janšev odvetnik.........
Dej no MadMicka na podlagi česa je pa zgrajena kompletna zgodba okoli Patrije in Jnaše ? Dej no pokaži papir, kjer je Janša dobil denar od Patrije. NPU je rekel da ne. Durs je rekel da ne. Aja baba je rekla, sej on pa je večni trgovec z orožjem. Dej pokaži saj polovico toliko verodostojen dokument, ki je romal na NPU....
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

enadvatri ::

MadMicka je izjavil:

Ja, sej je dost, da eden zahteva izločitev dokazov. Kolikokrat pa lahko izločiš en in isti dokaz? Več kot enkrat?


Morda so se pa odvetniki posvetovali ... Morda.

enadvatri ::

Zanimivo je še dejstvo, da se Finci ne pritožujejo nad delom lastne policije in tožilstva, kljub temu, da za hišno ne potrebujeta naloga sodišča. Tudi Evropa jih je zaradi tega ošvrknila, a pri tem ostajajo. Edini primer, ko se je kdo pritožil, je bil tujec (menda celo azilant) in dosegel sodbo pred evropsko inštitucijo, da so mu bile kršene človekove pravice. Janši so po istih merilih bile tudi (zelo verjetno je, da bo pred isto inštitucijo dosegel prav isto), a potem bi ga morala skrbeti vsaj plitična odgovornost, če že ne premore finske kulture in stanja duha, ki jih ne žene v pritožbe, ko jih že dobijo z roko v žaklju.

Ne vem pa, kakšni so dokazi s Finske.

Mr.B ::

Sploh ni pomembno. Važno je da se govori. Kot se govoriže 20 let kako je janša največji preprodajalec orožja. Epiloga seveda nočejo. Če je epilog se ne more več govoriti. A ni hecno da se letos o tem ni nič govorilo. No verjetno bi potem šrapnele Virant in Janković dobil, kar pa ni v redu...

No samo finci imajo tako ali drugače papir, na podlegi katerega so in bodo sodili svoje. Pri nas imajo sicer papirje od Fincov za vse ostale no razen Janše... tu je problem. On je notri zgolj zaradi nekaj elektronskih sporočil, ki so jih lahko med sabo izmenjali zato, da so nategnili Patrijo, češ mi poznamo pa PM in J.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Looooooka ::

Pomojem, da so se za Patrijo ogromno zmenili ampak ker zadeva ni speljana do konca ni se noben nic pokasiral.In so mel vsi vpleteni sreco v nesreci.Dobil so jih...ampak preden je blo kj konkretnega izvedenega.
Proces proti JJ-ju bo pa tko al tko padel zarad pomanjkanja dokazov.Na sodiscu se mal delajo zaposlene...da jim ne bo kdo ocital, da se niso dovolj trudili zaradi levih ali desnih vplivov.

donfilipo ::

Zna biti tako nekako kot pri meni.

Ker sem javno priznal da sem nekoč kadil sem veljal za narkomana. Bolj sem trdil, da so problemi z alkoholom, manj so verjeli. Če je to prišlo do sodišča, se je ker primer ni bil pomemben, veljalo da sem narkoman, ki dela za UDBO. In potem tako včasih skozi čeri srečno, potem pa na vsem lepem, ko si že izven revolucije življenja, ....po osamosvajanju, pa te tuponje napadejo spet z narkomanom:) In okoliščine znajo biti zraven še silovito zaguljene. Namreč tudi če si pupalo lahko mlade kombinacije narkičev in pijančkov dobro poznaš, pa jih ne bi ravno ti trpal v arest:)

Zdaj izpade, da bi ravno Janša moral kontrolirati kaj počnejo WW, ki je v res težkih časih pomagal slovencem, kaj počne poslovni Zagožen in kaj dela Anton Krkovič, kadar ne stoji v položaju mirno pred njim:) Da ne govorim o Darku, Mitji in ostalih, ki jih ne bi uspela kontrolirati niti CIA, vam zatrdim. Tako jaz to osebno vidim.

Janša se drži hrabro, švercal je orožje, takrat so to tajili na sodišču, plačal naj bi pavšalno zdaj 20 let kasneje, ker bi malo pospravil in naredil red među sudijama, ki recimo založijo pomemben primer direkt pod svojo lastno posteljo, da ga ja ne bi nihče našel, dokler ne zastara;(( Pa tudi druge zlobne namene proti nekaterim tajkunom in veljakom iz nasprotnih strank ima. Zgleda da se težko z njim sklene trden pakt o nenapadanju:)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

enadvatri ::

Mr.B je izjavil:

Sploh ni pomembno. Važno je da se govori. Kot se govoriže 20 let kako je janša največji preprodajalec orožja. Epiloga seveda nočejo. Če je epilog se ne more več govoriti. A ni hecno da se letos o tem ni nič govorilo. No verjetno bi potem šrapnele Virant in Janković dobil, kar pa ni v redu...

No samo finci imajo tako ali drugače papir, na podlegi katerega so in bodo sodili svoje. Pri nas imajo sicer papirje od Fincov za vse ostale no razen Janše... tu je problem. On je notri zgolj zaradi nekaj elektronskih sporočil, ki so jih lahko med sabo izmenjali zato, da so nategnili Patrijo, češ mi poznamo pa PM in J.


Kaj natanko imajo ne vemo. Dopuščam, da tudi tvoja teza glede natega drži.

Kako dolgo naj se piše s prva ni bilo pomembno, važen je bil trenutni tajming (volitve, ki so na kamen posedle Pahororja).

Za konec; res ni pomembno, kaj imajo, saj bo Sodišče za človekove pravice te dokaze skenslalo (praksa je že, le Finci se je ne poslužujejo, ker premorejo drugačna etična merila in kulturo).

mtosev ::

če se bodo stvari sedaj po volitvah umirile sn 100%,da JJ ni kriv. Naslednjih par mesecev bo zelo zanimivih.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

enadvatri ::

mtosev je izjavil:

če se bodo stvari sedaj po volitvah umirile sn 100%,da JJ ni kriv. Naslednjih par mesecev bo zelo zanimivih.


Stvar percepcije.

V pravni državi ni kriv dokler mu ni dokazano (tudi, če se ne umiri), čeprav je lahko imel prste vmes. Pustimo to filozofom.

donfilipo ::

Neee.... filozofi ga ravno bodo pribili na križ:) Če ga pravo ko (in če) je precizno ne more.

Sodobnim filozofom posebej v sloveniji je Janša princ teme, napsrotnik novih idej o komunizmu, kolektivu, ali enostavno avtokrat. In potem:

je švercal, je celo priznal, zapreti8-)

Kdaj, zakaj in kako, pa je potem stvar intepretacije. Poljudne. Kdor je ne premore na nivoju vsaj dobrih starih pederastov iz Grčije, pa naj pobira žajfo;((
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

mikhaair ::

Se vedno pa lahko dr.Z zapoje tozilcem in sodiscu, ce ga JJ razocara. Aje ze nov zakon, da se lahko tudi pogodi?

Okapi ::

Kaj pa če se zlaže? Ker bi mu recimo obljubili nižjo kazen? Njegova beseda proti Janševi.

O.

jrtjtejtt ::

zadnje dogajanje na sodišču ni prav obetavno...če se hitro ne obrne tole bo edina posledica tega "odmevnega" procesa tožba nekaterih proti Sloveniji.

Malajlo ::

Res, ja. Mislim, da bi morala sodnica za nekater odrediti prisilno privedbo na sodišče.
Pa ti reci, da nimaš časa priti ;((

enadvatri ::

Malajlo je izjavil:

Res, ja. Mislim, da bi morala sodnica za nekater odrediti prisilno privedbo na sodišče.
Pa ti reci, da nimaš časa priti ;((


Natanko tako. Celo priče v kazenskih postopkih prisilno privedejo in oglobijo. Videl na lastne oči, kako so oškodovanca v eni K zadevi dobesedno privlekli.

Ker bi morali biti zgled, pa niso, si zaslužijo najstrožjo denarno kazen + privedbo za zavlačevanje. Sodišče pa mirno čaka ...

WarpedGone ::

In kriv/odgovoren je osumljenec ali sodnik/sodišče?
Zbogom in hvala za vse ribe

djordjevic ::

Upaš izdati nalog za prisilno privedbo bodočega predsednika vlade? >:D

(In upaš, da boš čez pol leta še zaposlen? >:D)

Obtoženci, ki so prezaposleni z reševanje akutne politične krize, imo svinjsko izkoriščajo prav ta sentiment.

edit: typos
No grave is deep enough to keep us in chains.

Zgodovina sprememb…

Daedalus ::

Upaš izdati nalog za prisilno privedbo bodočega predsednika vlade?


Zato pa smo banana republika. Očitno je zanje čase dovolj se razglasiti za odrešenika, pa ne rabiš več na sodišče hodit. Sodišče je pa čisto presrano, namesto da bi ukrepalo. Meh.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

djordjevic ::

Hej, sej niti približno ne pravim, da je to ok. Ljubi bog, kje pa. Mi je pa kristalno jasno, kako naš bananistan deluje. Točno tako. Žal.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Limit-sky ::

djordjevic je izjavil:

Upaš izdati nalog za prisilno privedbo bodočega predsednika vlade? >:D

Ma pustite že enkrat tega Jankoviča na miru. Že tako mu je hudo.
My name is mufti. Jype mufti.
And I am extremist.

jrtjtejtt ::

mene bolj motijo nesposobni tožilci, ki jih mora sodnica podučevati o njihovem delu. in tale model od tožilca je sicer zelo visoko, torej eden izmed bolj sposobnih. ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jrtjtejtt ()

KuntaKinte ::

pa še vedno ni mađioničar,iz dreka bo težko zlato naredil

WarpedGone ::

Upaš izdati nalog za prisilno privedbo bodočega predsednika vlade?

In odgovor:
Zato pa smo banana republika

V momentu, ko se "pravna veja oblasti" začne bati "zakonodajne veje" je konec te delitve.
Bi bil že čas, da bi se ta formalna delitev kdaj tudi oddemnostrirala v praksi. In nebi bila le še eno politično kladivo v rokah političnih struj. Ne nujno trenutne vlade ampak političnih struj.

Kolk bomo/bi potem plezali po stropih prepustimo presvetlemu času, ko bo pravna država **končno** res začela delovat.

Ko je bil na tnalu prijatelj, je bila ultra učinkovita. Torej zna. Zakaj le občasno?
Zbogom in hvala za vse ribe

T-h-o-r ::

ker le občasno naleti na tako "butaste" prestopnike, kot je bil prijatelj and co.
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Timurlenk ::

BigBoss ::

Ok. Recimo, da Janša ni ničesar kriv.

Ni imel pri Patrii čisto nič zraven. Vse so naredili drugi,mimo njega.
Ni prepisoval od Blaira pri govoru o svetilnikih. to je naredil nekdo drug.
Ni ponarejal dokumentov (sestavljal enega iz večih). To so naredili drugi.
....
....

Hudiča, pa saj tip je popolnoma nesposoben!!
Ne zna izbirat sodelavcev, vsak ki ima pet minut časa ga okoli prinese, niti nadzora in vednosti o tem, ksj se dogaja pri stvareh za katere je (bil) po položaju odgovoren nima.

WTF ? in tak nesposobnež naj bo predsednik vlade.
In zakaj so ga volili tisti ki so ga ? Mogoče zato, ker vedo, da ga bodo z lahkoto okoli prinesli in dobro služili, samo pet minut časa si bo treba vzet .... ?

Gregor P ::

Objektivna odgovornost je vsekakor pomembna, recimo če bi se takrat sodno obsodilo, da je v ozadju bila korupcija, bi moral Erjavec nato kot objektivno odgovorna oseba odstopiti, pa čeprav sam ne bi bil subjektivno kriv, torej s korupcijo ne bi imel nič; preprosto ker mora kot minister poskrbeti za vse možne varovalke, da do korupcije na njegovem ministrstvu ne pride, še posebej pri tako občutljivih večmilijonskih poslih (izjemoma morda, če bi sodišče obrazložilo, da Erjavec zoper to prav nič ne bi mogel storiti, recimo da se je korupcija odvijala na povsem drugih nivojih izven države, pod pogojem da ni vedel za to seveda). Če bi se pa nadalje izkazalo, da gre za večjo sistemsko napako, torej da vlada ni storila dovolj, da na ministrstvih ne pride do korupcije, bi pa moral zaradi objektivne odgovornosti odstopiti tudi predsednik vlade, takrat torej Janša. Morda še alternativen odstop Janše, če bi kljub dokazani korupciji, še vedno podpiral Erjavca.

Kako pa so se dejansko stvari odvijale pri nas pa zaenkrat očitno še noben ne ve, kljub vsem dokazom, ki naj bi bojda imeli vsi na razpolago:8) Tako da ne moremo oz. bolje rečeno takrat nismo mogli kar tako zahtevati ne Erjavčevega kot tudi ne Janševega odstopa, saj sta vendar oz. pravno gledano veljata za nedolžna; sploh pa ne na podlagi govoric, osebnih mnenj ipd. Razen morda, če sedaj sodišča pravnomočno obsodijo koga izmed njiju, potem bo seveda moral slediti odstop, ampak tudi če ne bi hotela odstopiti, bi verjetno težko opravljala posle izza rešetk domnevam.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).
««
49 / 139
»»