» »

Kateri prenosnik - Medion akoya VS. HP 550

Kateri prenosnik - Medion akoya VS. HP 550

Onlyx ::

Pozdravljeni,
odločam se za nakup nizkocenovnega prenosnika (cca. 500 EUR), kajti za svoje potrebe več niti ne potrebujem. Potrebujem ga le za brskanje po internetu (wlan na fakulteti oz. kjerkoli imajo brezžično povezavo - tudi doma), gledanje filmov (na kakem potovanju), poleg tega pa si želim, da ni tako počasen.

Najprej sem se odločal za nakup HP 550 (mogoče tudi HP 530) -> http://www.rolan.si/katalog/27268/PRENO...

potem pa sem po pošti prejel ponudbo hoferja, ki se mi je zdela dokaj zanimiva ->


Sedaj se v zadregi obračam na vas, kajti vaše mnenje bi mi zelo koristilo glede na to, da sem na tem področju dokaj nov.

P.S. Obenem sem nekje prebral, da mi lahko v poštev prišel tudi prenosnik Asus X51, toda če se ne motim je ta že nekoliko dražji!

Upam, da vam bo hoferjev prospekt, ki sem ga dal poleg kaj pomagal, kajti nikjer na internetu ga nisem uspel zaslediti.

Hvala za odgovore in lep pozdrav,

L.

janwoolf ::

tale kupi http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...
ta je boljši od teh
C2D E8400, Crucial Ballistix Tracer 2x1gb PC-8500,
P5K-E, XFX 8800GTS (G92) 512MB,Antec nine hundred
cooling 4x120mm and 1x200mm, Enermax Infiniti 650W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: janwoolf ()

lsk91 ::

tale kupi http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...
ta je boljši od teh


tale pa niti podrazno no bolši ker ma integrirano grafično

@Pantom

Kupi si prenosnika Medion ki bo v prodajan v četrtek 13.septembra na otvoritvi novega Hoferja ki je še novejši pa znižan za 42% cene (sedaj bo 399€ namesto 699€)

Procesor Intel Dual-Core T2330 1.6 GHz,1MB pomnilniuka GDDR3
NVidia GeForce 9300M G
3GB RAM
160 GB Trdi disk

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lsk91 ()

Dr_M ::

Boljsi,slabsi... To je zelo relativno. Kar se tice kvalitete izdelave, je Lenovo med boljsimi.
Ce ne rabis za kaj bolj zahtevnega, je integrirana graficna povsem uredu, pa se baterija bo dlje zdrzala zarad tega.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

lsk91 ::

Boljsi,slabsi... To je zelo relativno. Kar se tice kvalitete izdelave, je Lenovo med boljsimi.
Ce ne rabis za kaj bolj zahtevnega, je integrirana graficna povsem uredu, pa se baterija bo dlje zdrzala zarad tega.


a ti mogoče veš če se mi splača uzet tega Mediona k sm ga opisu (pa če si mogoče reklamo že vidu)???

jest10 ::

tale kupi http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...
ta je boljši od teh


tale pa niti podrazno no bolši ker ma integrirano grafično


Malo bolje poglej, kakšno grafično imata modela v prvem postu. Intel GMA X3100 in nek VIA Chrome bla bla bla...
To pa ni integrirano?

boolsheat ::

@lsk91: vsi prenosniki omenjeni v tej temi imajo integrirano grafično kartico tako, da ne vem kaj bluziš... Poleg tega je v prenosniku absolutno boljše imeti integrirano grafično, ker ti baterija zdrži dlje. Prav tako so nekatere ločene celo slabše od teh Intel grafičnih. Na prenosnikih za 500€ novejše igre ne bodo tekle v nobenem primeru, za to moraš dodati še vsaj 500€...

Ta Medion, ki je v zgornjem letaku je zelo slab. Ne le, da ima Celeron procesor, ima še VIA chipset in grafično... Absolutno je tule najboljši Lenovo 3000, tako po kvaliteti izdelave kot tudi po specifikacijah.

Ta, drugi Medion, ki ga Isk91 omenja za 399€ pa mogoče tudi ni slab, vsekakor pa je boljši od prvega mediona, ampak potem je spet tveganje ker je GeForce kartica, ker se še ne ve, če so odpravljene napake s pokvarljivostjo, procesor je tudi slabši od tega v Lenovo...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bright View, Anti Glare ... zaslon pri hp prenosniku?!!

Oddelek: Kaj kupiti
468660 (5853) bluefish
»

Prenosnik LENOVO 3000 N200 težava

Oddelek: Strojna oprema
326856 (3808) TribesMan
»

Low budget prenosnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
819442 (5428) Blinder
»

Prenosnik Tron ali Asus

Oddelek: Kaj kupiti
262837 (2210) Pyr0Beast
»

Mnenje o prenosniku Lenovo 3000 N200 T8300 TY2K3ZY

Oddelek: Strojna oprema
71691 (1501) ant

Več podobnih tem