» »

PING v igrah

PING v igrah

spucek ::

Igranje proti botom mi je po LANu zelo glupo, tako da bi rad igral zadeve on-line (Q3,UT,CS). Imam pa običen dialup modem 56K, dostopam preko Volje.Do sedaj sem igral online samo q3 in sicer samo na enmu SLo serverju, kjer sem mel pinga od 130-300,povprečno pa dobrih 200. Zdej mi pa prosim povejte kok je kaj s pingi v CSu in UTju-seveda na MODEMIH 56K!!!( pa prosim ne mi težit z ISDnji in ADSlji ter kabli-to zame ni dosegljivo). Pa še kak server za te 3 špile bi bil zelo koristen. THX

XsenO ::

ZA serverje je njbolše da uporabljaš game spy, ki ima nastavitev da ti išče serverje v tvoji državi.
1 + 1 = 1

NiggerBob ::

s 56K modemom si definitvno obsojen na propad. Pod 100 pinga hudo težko dosežeš, bolj običajno je > 200, kot si že sam ugotovil. ISDN je boljše, ampak še ni tisto pravo.
V praksi to nekako izgleda takole, ti z modemom 56k (ping 250-300) jaz na ADSL (ping 50-60):
- pojaviš se za mojim hrbtom, imaš minigun, začneš streljat vame (v hrbet). Tebi zgleda vse lepo, ampak zakaj za vraga jaz ne padem, ampak se obrnem in te pokončam prej, kot ti mene???
Meni (z ADSL) pa izgleda nekako takole: zaslišim minigun in streljanje za hrbtom, odskočim, se obrnem, zagledam tebe, ki streljaš kot zmešan (streljaš še vedno tja, kjer sem stal pred skokom), začnem streljati tudi jaz, dokler ne padeš. Pogledam svoje zdravje in je še vedno na maximumu, nisi me zadel niti enkrat!!! Kot da si ti v neki drugi dimenziji, kot da igraš v upočasnjenem filmu. Težko opisat z besedami, treba je doživet vse skupaj. Da ne omenim, da sta sniper in shock pri pingu >200 hudo neprimerna.
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

XsenO ::

BTW že če ti ni ne ADSL in ne kabel dosegljiv, pa ti bi mogu biti vsaj ISDN, razen če živiš v kakšnem zakotnem kraj z telefonskimi kabli izpred 2. svetovne vojne. Z njim bi imel ping >100
1 + 1 = 1

Sumo ::

UT server: ut.siol.net
P.S.: Volja ima se posebej katastrofalne pinge...

spucek ::

Eh jst tut z >200 pinga strašim na telemahovem serverju za Q3- sam pobiči se me ne bojijo- sam jim jo pa zagodem kdaj pa kdaj. Sam mam "smolo"- na tem serverju je dost profijev-A.K.A-klanovcev, tak da sem kr kanon foter tam:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CoD MP - štekanje

Oddelek: Igre
12902 (771) speed machine
»

Se splača hladit modem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
643709 (2712) segi

WOLF (RTCW) vsak dan ob 22.00 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
1547657 (5121) Enzo77
»

Q3A PING ! ...help

Oddelek: Igre
12868 (753) DeLuX
»

PING

Oddelek: Igre
101310 (1151) Justy

Več podobnih tem