» »

Downloadanje teme iz foruma

Downloadanje teme iz foruma

lalaloves ::

Zanima me, če se da downloadat forum oziroma temo iz foruma. Tako, da bi pač lepo vse objave meu po vrsti in bi potem si shranu recimo na iPod in bral?:|

mtosev ::

file > save page as
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Meizu ::

Sicer nevem, zakaj bi to počel ampak vseeno. Lahko poskusiš z navadnim dokumentom v beležnici ali pa v Wordu. Skopiraš si vse objave notr in uploadaš na ipod.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

lalaloves ::

Sam to vzame velik časa, če je naprimer 100 strani. Se jih res ne da drugače, na hitro uvozit?

Meizu ::

A ti bi dejansko prebral vseh 100 strani? Itak skopiraš notr sam še neprebrano, zakaj bi vse spet še enkorat znova bral?

lalaloves ::

Ja, bi. Teme sploh še nisem prebrala nič in sem misnla shrant na iPod pa brat na plaži.

MihaFirst ::

Svašta.

Vprašaj Primoža, če ti blagovolji kej iz baze poslat :)

Meizu ::

Se mi je prav zdelo, da greš nekam, kjer komp ne bo dosegljiv. Drugače je takšno početje že smešno :P Zakaj si enostavno ne sprintaš 100 listov ven in daj gasa :P

gzibret ::

Odjavi se, pejt na star ST, prijavi se, pejt v nastavitve (nad uporabniškim imenom desno zgoraj), izberi forum in spremeni vrednost pri "naredi prelom strani...." na recimo 1000.

Pol boš lažje kopirala vsebino. Samo ne pozabit pol nastavit nazaj na neko normalno vrednost.
Vse je za neki dobr!

Primoz ::

1000 ne dela ;)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

gzibret ::

Pa res.... No, vseeno je 500 bolje kot 50 ;)
Vse je za neki dobr!

lalaloves ::

Odjavi se, pejt na star ST, prijavi se, pejt v nastavitve (nad uporabniškim imenom desno zgoraj), izberi forum in spremeni vrednost pri "naredi prelom strani...." na recimo 1000.

Pol boš lažje kopirala vsebino. Samo ne pozabit pol nastavit nazaj na neko normalno vrednost.


Ne ne, jst bi to en drug forum, angleški. Pa je lahka sam 30 postov na eno stran. Očitno bo res treba vsako stran posebi.;((


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Word stevilke strani

Oddelek: Pomoč in nasveti
91722 (919) jonystar
»

Word oblikovanje

Oddelek: Programska oprema
303790 (2813) finpol1
»

[Word] Številčenje pokončnih in ležečih strani

Oddelek: Šola
82465 (2248) bond007
»

Predvajalniki: Sony HD-5 vs. iPod 20GB - izkusnje / nasveti?

Oddelek: Kaj kupiti
51293 (1243) iskra
»

[WORD] Oštevilčevanje in kazalo

Oddelek: Pomoč in nasveti
51786 (1762) neoto

Več podobnih tem