» »

Ohišje za cca. 80€ (lahko tudi do 100€)

Ohišje za cca. 80€ (lahko tudi do 100€)

Cveto ::

Živjo,

kupujem ohišje za okoli 80€ oziroma lahk tudi do 100, če nudi kaj oprijemljivo boljšega. Glede na to da je cel sistem navit, sestavljen pa je iz že tako vročih komponent (Q6600, R4850) je zaželjeno da bi bilo ohišje čimbolj zračno, po možnosti z že vgrajenimi par 120mm ventilatorji, po možnosti tudi tako da je napajalnik spodaj in da ima na vrhu še kakšen vent za odvajanje vročega zraka. Nujna so tudi vsaj 4 dobro prezračena mesta za trde diske (raid)

Zaenkrat imam ogledane:


coolermaster rc-690-kkn1-gp

coolermaster-rc-590

coolermaster Mystique rc-632s-kkn2-gp

antec-nine-hundred-ultimate

nzxt-tempest

Nekako mi najbolj ustreza CM 690 (tudi po izgledu), čeprav je verjento Antec Nine Hundred bolje prezračen.

Ima kdo še kakšno idejo?
  • spremenil: Cveto ()

novinec09 ::

NZXT Tempest! :D

Steinkauz ::

Antec

Vuli ::

Jaz sem tut sprva hotel nabavit Antec 9, pa sem videl, da ni nič večje kolikor ohišje, ki sem ga imel in sem se raje odločil za TT ArmorVf6000BWS, je pa res dražje (150E), ampak mi ni žal. Imam take T pri zaprtem ohišju, kot sem imel prej pri odprtem. Skratka, zelo sem zadovoljen z njim, samo težek je ko svijna.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

tilinho20 ::

Jaz ti tega predlagam. ENERMAX Chakra CS-032BF ECA-3052-BS

Dami ::

Ker mam CM690 ti lahk povem moje mnenje.
*zgoraj in ob strani lahk spraviš skupaj po 4 140mm vente tako da poleg zadnjega in sprednjega 120mm ne bo težav s prepihom. raje poskrbi za glasnost s kakim fan kontrolerjem.
*mam 6 diskov (5 spodaj ter raptorja zgoraj v 5.25 reži) in so kar hladni (3 samsunge s 33° pa 2 wdja "green" s 39° - kar ni ravno logično, saj bi mogli bit hladnejši k vse ostalo, pa ok).
*ob strani priporočam namestitev prašnega filtra drugače boš fajn sesal. sicer sprednja stranica dovolj dobro "filtrira" prah katerega se enostavno posesa z nje, a to nič ne pomaga če ob strani veselo not vleče.
*tudi front panel (ki je na vrhu) dela vredu in 3 različni načini priklopa za mic/stereo, je zelo pohvalno, not to mention esata.
*v bistvu vse kar me moti glede kište sta oba gumba, ki sta zelo nenavadna in nerodna za pritisnit, in pa da je zadeva kar težka s polno opremo (sploh 6 diskov ter kila aluminija na procesorju se pozna). aja pa še en minus. obe stranici ohišja se zelo trdo odpirata, po istem sistemu kot vsako najcenejše ohišje pač. pretepu bi vse tam na CM, da niso mogl dat ene navadne stranice na zatič/ročaj, tak ko vsa normalna.
Skratka ohišje ni med večjimi, nudi pa ogromno prostora za diske ter prepih.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Kibby ::

Tempest nudi ogromno za svojo ceno, 6 ventov... meni osebno pa mal bolj kicasto deluje... Drugace pa tudi CM 690 je dobro ohisje... Jaz bi se odlocil med tema dvema...

Cveto ::

Res ja, tempest je tudi meni malo kičast... Gledam tudi Anteca Twelve Hundred ki je sicer nekaj dražji, mi je pa čisto hud...

http://www.elektronika.si/product_info....

tilinho20 ::

Ja ta je pahud.:D

Wofk ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero midi-tower ohisje?

Oddelek: Kaj kupiti
151918 (1672) Andrej14
»

Ohišje (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
709303 (7887) undertacker
»

top ohišje

Oddelek: Kaj kupiti
423349 (2227) frudi
»

Se splača kupiti ohišje Aerocool ExtremEngine 3T, črn

Oddelek: Kaj kupiti
301981 (1547) Tomozuki
»

nasvet za pc komponente

Oddelek: Kaj kupiti
51014 (869) sandrogrm

Več podobnih tem