» »

HD3470 proti Nvidia M 8600GT (Diablo III) Asus proti Dell ohišje

HD3470 proti Nvidia M 8600GT (Diablo III) Asus proti Dell ohišje

neboben ::

Asus M51SE
Dell Vostro 1500 N (5130)

Namen nakupa CILJ:
Sestrca kupuje prenosnik, poleg pisanja dokumentov, urenjanja slik, powerpoint prezentacij, gledanja filmov in animejev, poslušanja glasbe in brskanja po intrnetu je pogoj, da prihajajoča igra Diablo III deluje vsaj na low nastavitvah brez zapletov. Blizzard specifikacij še ni obljavil tako da testov še ni.

Vprašanja:
Ali bi HD3470 zadoščala za Diablo III ?
Kaj se sploh lahko špila na HD3470 ?
Katero ohišlje je kakovostnejše z vidika udarcev in pa kateri ima hlajenje bolj uštimano ?
Kateri prenosnik izmed dveh navedenih priporočate ?

Lp
Boris

P.S. Moderatorju: ne vem v kateri oddelek, če ni cool tukej dej v Kaj kupiti, načeloma bi pa raši konkretne odgovore zato je to obtičalo v tem oddelku. Lp
  • spremenil: neboben ()

destroyer2k ::

shtumf

Bah kako lahko študiraš o dibalo 3, ker še kakšne 2 leti bo trajal preden ven pride in če ne bo delalo ti na tej grafi pa itak bodo poceni grafične na katerih bo delal brez problema (čeprav imam občutek da bo diablo 3 delal še na hitlarjevem kompu).

Kolk boš pa dav za grafično? Ker če bi dal za okoli 80-90€ bi priporočal 3850.

http://ceneje.si/club-3d-graficna-karti...

Zgodovina sprememb…

neboben ::

jah mislil sem, da bo nekdo povedu kaj se da špilat na 3470 in bi po tem nekak lahko sklepu kaj bo D III ...
sej gre se za to ali pade 3470 v minimum specifikacije za DIII oz. če se mogoče že pri trenutni špilariji ne izkaže v normal in low nastavitvah. KO firme naredijo špil sicer res nabutajo en kup novosti, high end specifikacije zahtevajo najnovejšo karto na trgu vendar je vedno bilo tako, da so poskrbeli tudi za starejše modele grafičnih kartic. Si pač spilu crysis z 8600 mobile na low.
Drgač se pa gre za prenosnik ne za namizni računalnik.

destroyer2k ::

shtumf

Aja ja ne vem kaj dela vse na tej grafični, ampak diablo 3 sem 100%, da ti bo delal, čeprav niso zahteve minimalne znane, ampak sklepam po tem da boš lahko igral brez problema, ker enostavno dela blizard, ti pa sevada dalajo tudi za res low low računalniške zahteve. Tako da če te samo ta igra zanima da boš igral na prenosniku, ti sigurno bo.

g. Oden ::

Hej, mobility 3470 je kar solidna grafa za prenosnike. Resno, kolikor vem je boljša od 8400M. Za Diablo 3 ti ni treba kupovat prenosnika z 8600M, ker mislim da bo 3470 morala zadostovat. Drugače pa se mi zdita oba tvoja izbora malo predraga. Na mimovrste:) je model Asus X50SL, ki je dosti bolj ugoden, poglej si.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Diablo III je tu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Igre
13030478 (24015) Truga
»

zakaj mi ne delajo igre

Oddelek: Pomoč in nasveti
232679 (2159) Sssaga
»

Dungeon Siege III

Oddelek: Igre
202083 (1755) guest #44
»

Kateri prenosnik do 750€?

Oddelek: Kaj kupiti
222199 (1693) boolsheat
»

HD3670 in 9600GT, kdaj??

Oddelek: Kaj kupiti
443314 (1853) -Arči-

Več podobnih tem