» »

Ribolov z obale - HR

Ribolov z obale - HR

Mr_Globus ::

S punco greva za en teden kampirat v Rovinj (na hitro določene počitnice in nič boljšega kot HR ni ostalo =P) pa me zanima če se Lahko tudi na Hrvaškem lovi z obale brez dovolilnice?

Saircor ::

Ne. :)

Mr_Globus ::

Res? Z obale se rabi dovolilnico? Lool in potem mi hoče še kdo prepirčat da hrvati niso nori =P

PacificBlue ::

Tule ti vse piše..KLIK

PacificBlue ::

Aja pa še to..da ti ne bi prišlo na pamet da bi lovil v kakem nacionalnem parku:) Sicer mislim da na Rovinju ni nacionalnega parka(nisem ziher), ampak če te dobijo boš plačal tako kazen da te bo glava pekla..

kihc ::

Lani sem na Hvaru vsak večer vidu par makaronarjev in zeljejedov ko so z 5 metrskimi palicami lovil ribe, pa močno dvomim da je kateri od njih imel kakšno dovolilnico.

Pa da bi kdo mularijo, ki lovi na tist laks nasukan na košček stiroporja preganjal tudi še nisem videl.
x

PacificBlue ::

Ja samo IMHO je brez veze raskirat, da bi plačal kazen. Pa še bolj v miru loviš, ti ni treba gledat okoli sebe kot kak paranoik, da bi te kak kontrolor našel.

Infinity ::

Verjemi tebe bojo oglobili že samo zato ker si slovenc >:D

edge540 ::

Sem lovil še vsako leto do zdaj, pa nikoli ni bilo nobenih težav. Sem pa enkrat malo cviknil, ko sem testiral novo harpuno, pa je 5 metrov od mene stal čoln od lučke kapetanije, ko sem prišel po zrak na površje :)

Za palico iz obale ti ne bo nihče gnjavil, če boš lovil iz čolna pa te lahko oglobijo (poznam ljudi ki so jih že).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Norveška: Foto trip z avtomobilom (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5912626 (2207) Spikster
»

potovanje - zda (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
678954 (3962) GupeM
»

Veslanje po bohinjskem jezeru (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6119607 (17415) matijadmin
»

Panoramska slika tropske plaže (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7212806 (10010) gzibret
»

apartmaji na Visu in Mljetu

Oddelek: Loža
117606 (7419) perci

Več podobnih tem