» »

Prenosnik z dobro baterijo

Prenosnik z dobro baterijo

sgrasic ::

Pozdravljeni!

Zanima me kateri prenosniki imajo najdaljši čas delovanja na baterijo? Cena v rangu okoli 800 eur. Kako se obnesejo HPji?

Hvala za odgovore.
Lp

Šimpanz ::

Moj HP zdrži z navadno baterijo okrog 2 uri z dodatno baterijo pa približno 6-7 ur, tako da če potrebuješ baterijo za dalj časa kupi sekundarno baterijo. Notebook je malo debelejši ampak avtonomija se močno podaljša.

WyattEarp ::

imam enega Della, ker so gor XP-ji (intel) in baterija še skoz po 1,5leta drži čez 3h - recimo gledam filme. en HP-compact mam pa ki ma AMD in visto (oboje več žre kot prvo) pa gre baterija po 1,5h, pa je čisto nov.
AMD Phenom II 1090T,ASUS M4A89GTD PRO/USB3,12 Gb RAM(2x4Gb,2x2Gb)-1.600Mhz,
GMC H70, Gigabyte R9 270X, Samsung 850 EVO 250GB,WD 2Tb(G),Scythe 700W, LG 23''.

moowy123 ::

Vsekakor poglej za kakimi dell-i z 9 celično baterijo ( inspiron 1520 ... ), ki se dobijo že za cca 816 evrov :).

bajsibajsi ::

Npr. ta.

Uff, moowy123 sry, nekako spregledal tvoj post.

Zgodovina sprememb…

sgrasic ::

No ravno čas delovanja na baterije me je pri HP popolnoma razočaral. Moj stari dobri Solonote je v mladosti zdržal 4 in pol ure (zdaj le še dve, pa še vseeno več kot kolegov novi HP). Kot kaže baterije ne dosegajo novih porab dvojedernikov in večjih zaslonov...

Kako pa se obnesejo Lenovoti (R61)?

Lp

iggy ::

Moj lenovo zdrži približno 3h max, s tem da ge ne preobremenjujem preveč
Hey, you're fat!

Leks ::

@iggy
katerega Lenova pa imaš?

Ker je moj R61 po 3/4 leta še vedno v polni kondiciji in zdrži nekaj čez 3h (pogledan film in pisarniško delo)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

So Lenovo prenosniki dobri? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7428774 (16946) Invictus
»

LED žarnice in UPS

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
6634 (513) int47
»

Kateri UPS (do 50 eur) naj kupim?

Oddelek: Pomoč in nasveti
376628 (5428) suhi
»

Baterija in Energy Management

Oddelek: Pomoč in nasveti
7900 (780) Gutjerez
»

Nakup prenosnika ACER ali ASUS

Oddelek: Kaj kupiti
387893 (7117) sasoz

Več podobnih tem