» »

Diablo III

Diablo III

Temo vidijo: vsi
««
152 / 157
»»

potepuhec ::

Izi je izjavil:

Bojkotiramo Blizzard !!!


Kot večina igričarjev se tudi jaz pridružujem bojkotu.
Sicer pa tudi če koga politika prav nič ne briga je vseeno čas, da zaključimo s to šalabajzersko firmo. V sedmih letih niso zmogli narediti nadaljevanja Diabla. Prodali so se najbolj gnili igričarski firmi Activision. Začeli forsirati mobilne igre. Sedaj pa so se še odkrito podali v politične vode in fanatično branijo Kitajsko kršenje človekovih pravic.

Prišel je torej čas, da zaključimo z Blizzardom. To pomeni tudi konec Slo-Tech Diablo Lestvice.


Svi goli pa tko sto voli :D.

Mi je pa zanimivo kako nekateri, na enostaven nacin nasedete teatru in se pocutite osebno prizadeti, zaradi tega, ker se eni gredo biznis.

Sicer se z vecino o Blizz strinjam. Ampak ni stvar v tem, da niso zmogli ali da so se prodali in zaceli forsirat mobilne igre... pac kot vsako podjetje postavljajo zasluzek na prvo mesto, kar je logicno.

"Sedaj pa so se še odkrito podali v politične vode in fanatično branijo Kitajsko kršenje človekovih pravic."

Tole je pa konkretna neumnost in samo kaze na kratkovidnost nekaterih, ki nasedate vsemu, kar vam prodajo.

Za tiste manj zavedene... Blizz se ne podaja v politicne vode, se manj pa fanaticno brani krsenje clovekovih pravic. Pac niso se pripravljeni odpovedati cca 170 mio $ zasluzka, kar bi se jim lahko zgodilo, ce bi Kitajska uvedla kaksne sankcije proti njim. Z onim igralcem pa so se pod mizo verjetno tudi ze zmenili in bodo na koncu vsi zadovoljni.

"Vecina Igracarjev" je pa verjetno samo par %, ki to jemljete politicno ali pa moderno,... Z vami bo Blizz izgubil bistveno manj, kot bi izgubil s Kitajskim trgom.

Izi ::

Blizzardov Kitajski trg je trenutno manjši kot 10%. Torej so se odločili, da se raje zamerijo svojemu 90% trgu kot pa Kitajskim komunistom.
Druga stvar je, da če bi se distancirali od politike, jim ljudje ne bi tako hudo zamerili. Ampak ne, oni so se odkrito postavili na stran Kitajcev. Na kitajski strani so objavili v Mandarinščini celo litanijo, kako podpirajo Kitajsko v njenem boju in kako bodo brez pardona brisali in striktno sankcionirali vsako omenjanje Hong Konga, kjerkoli na njihovih serverjih tudi na Evropskih in Ameriških. Skratka na vse načine sluzasto lezejo v rit Kitajski partiji.
Da so čisto politični se Blizzardu vidi tudi po odkritem podpiranju LGBT čudakov. Njihovi zaposleni so že kar nekajkrat naokoli skakali v mavričnih oblekah in z napisi v podporo LGBT in vse to ponosno objavljali na njihovi strani. Za bruhat.

Sicer je celotna Amerika v riti, ker so popolnoma odvisni od Kitajcev, ampak Blizzard je pa prestopil vse meje. Na tisoče igralcev je začelo brisati svoje Activision Blizzard račune in že po enem dnevu to ni bilo več mogoče. Če hočeš izbrisati svoj račun sedaj dobiš samo sporočilo o napaki. Blizzard se je seveda odzval in za to krivi tehnično napako.

Napovedani so tudi množični protesti na BlizzConu 2019.


Kakorkoli že, ko smo po lanskem BlizzConu mislili, da Blizzard ne more pasti še nižje, ker so bili že popolnoma na dnu, so nas letos spet presenetili in dno spet prestavili še globlje v globine pekla. Naj se cvrejo.
Bo pa zanimivo opazovati letošnji BlizzCon. Verjetno bo najbolje, da se Blizzard na njem sploh ne pojavi >:D

Smurf ::

Mah kakih 90%. Vplivali so mogoce na kaksen % trga s to odlocitvijo namesto na tistih 10% Kitajskega. Kolikor sem gledal obiskovanost streznikov, upad sploh ni zaznaven.

ru7 ::

Po želji, jst bom špilal D3 dokler mi bo v gušt :)

potepuhec ::

Enim se vedno ni jasno, da se je blizard zgolj in samo postavil na stran dobicka. Denar nikomur ne smrdi. Vse ostalo je lari fari.

@Izi "Da so čisto politični se Blizzardu vidi tudi po odkritem podpiranju LGBT čudakov."
Kot prvo, kaj je narobe z LGBT?
Kot drugo zakaj so to cudaki?

S tem si padel na nivo konkretno omejenih SDS-ovcev. Live and let live ;)

Sicer pa je najbolje, da se politiko ne mesa v to temo. Ce si se odlocil, da bos bojkotiral Blizz. je to tvoja legitimna pravica. Brez lestvice bomo pa tudi ostali komot preziveli. Tako, da veliko srece na tvoji novi igracarski poti. ;)

Jarno ::

Nekaj napačnega razmišljanja. Blizzard se je prodal že zelo zgodaj, Activision je zgolj novi lastnik.
In early 1994, they were acquired by distributor Davidson & Associates.
#65W!

Zmajc ::

Jaz sem z Blizzom dokončno zaključil, D3 več ne igram, Bungie pa je hvala bogu šel vstran in so z Destiny franšizo samostojni

killer86 ::

ru7 ::

Bomba :)

Bomo naslednjo sezono obrnili monka pa cruza zgleda, da se sprobajo novi seti :)

Actarus16 ::

Če ti je igra všeč...jo igraš...če ti ni...je ne igraš...a ni to logično...kaj me briga kaj počne firma , dokler serverji laufajo,sezone ostajajo zanimive in prihajajo novi seti....:)

togo ::

Actarus16 je izjavil:

Če ti je igra všeč...jo igraš...če ti ni...je ne igraš...a ni to logično...kaj me briga kaj počne firma , dokler serverji laufajo,sezone ostajajo zanimive in prihajajo novi seti....:)


Tako je, kaj ti mar politika. 8-)

Zmajc ::

Meni ni mar za politiko a Blizzard že dolgo ni firma, ki bi jo bil pripravljen finančno podpirat.

Matev ::

a Blizzard že dolgo ni firma, ki bi jo bil pripravljen finančno podpirat.


hmm
ok, se strinjam

a nakup njihovega produkta jaz vidim kot pošteno in koristno investicijo v stotine ali tisoče ur zabave

zatorej bom kupil d4 kojci ko bo stvar ugledala luč belega dneva

Actarus16 ::

Enako Matev...Jaz tudi kupim D4 koj ko pride...ampak že trojke smo se načakali :D takrat smo tudi bili jezni pa poglejte zdaj ure gameplaya na trojki :P

Izi ::

Ne prehitevajte. Kaj če bo D4 na mesečno naročnino? :P
Lahko pa bo celo zastonj s kupom mikrotransakcij, kot je to običajno v Aziji kamor se Blizzard vse bolj usmerja in tudi Diablova največja konkurenca PoE ima tak način.

Vsak Diablo se močno razlikuje od prejšnjega in edino kar za D4 lahko rečeno je da ne bo podoben D3.
Vemo, da bo D4 bolj temačen od D3.
Nekaj se je govorilo, da je je že prišel čas, da se tretjeosebni pogled zamenja z proosebnim.
Bo D4 še vedno Single-player s podporo Co-op? Večina meni, da bo šel bolj v Multiplayer vode, kot je to popularno zadnja leta. PvP so poizkušali vnesti že v D3, pa jim ni uspelo. Morda bo D4 celo MMORPG igra.

potepuhec ::

Izi je izjavil:

Ne prehitevajte. Kaj če bo D4 na mesečno naročnino? :P
Lahko pa bo celo zastonj s kupom mikrotransakcij, kot je to običajno v Aziji kamor se Blizzard vse bolj usmerja in tudi Diablova največja konkurenca PoE ima tak način.

Vsak Diablo se močno razlikuje od prejšnjega in edino kar za D4 lahko rečeno je da ne bo podoben D3.
Vemo, da bo D4 bolj temačen od D3.
Nekaj se je govorilo, da je je že prišel čas, da se tretjeosebni pogled zamenja z proosebnim.
Bo D4 še vedno Single-player s podporo Co-op? Večina meni, da bo šel bolj v Multiplayer vode, kot je to popularno zadnja leta. PvP so poizkušali vnesti že v D3, pa jim ni uspelo. Morda bo D4 celo MMORPG igra.


Sem mislil, da bojkotiras Blizzard in da si zakljucil z njimi :P:D:D

A svoj acc si zbrisal ali ga "bojkotiras" samo do naslednje sezone D3?

Zgodovina sprememb…

Izi ::

potepuhec je izjavil:

A svoj acc si zbrisal ali ga "bojkotiras" samo do naslednje sezone D3?

Sebi v škodo pa ne bom delal, sem vse pošteno plačal in ne bo nobenega brisanja ;)
Na začetkih novih sezon bom seveda malo igral, da vidim če je kaj novega. Tudi če najavijo D4 bo do izida verjetno vsaj še kakšnih 5 sezon.
Bom pa za D4 vsekakor bolj premislil če se ga sploh splača kupiti in počakal na opise. Imam bolj slab občutek glede D4.

ru7 ::

 Update :)

Update :)

Actarus16 ::

Eeeeeee...mesečna naročnina pa bi me odvrnila od nakupa...če pa bi bil free to play z shoppingom, pa bi bil kr vesel...na telefonu imgram par iger s tem stilom in sem kr dober pa nisem še nikoli nič kupil...samo potrpežljivost ;)

Zmajc ::

Mesečnih naročnin se ne poslužuje več noben ki ima 5 možganskih celic. Freemium je dosti boljši poslovni model.

togo ::

Season 18 will be ending on November 10 at the following times:
North America: 5:00 PM PST
Europe: 5:00 PM CET
Asia: 5:00 PM KST

https://eu.forums.blizzard.com/en/d3/t/...

Actarus16 ::




Sline se cedijo...ni pa še release date .... Izgleda super njam :D

Zgodovina sprememb…

ru7 ::

Sezone je konc, glede na to, da ni bilo lestvice, do kje ste prlezli? :)

Coeus1 ::

Iziju se ne ljubi delat lestvice pa sedaj "kao" bojkotira Blizzard :D.

Jaz mislim da tja okoli 1200 para in 112 cca GR.

togo ::

Season 19 begins Friday, November 22 at 5:00 p.m.

Alo, IZI, konec bojkota ;), saj bi se lotil, pa ne vem kako se naredi "lojtra". :D

Izi ::

Mogoče bom malo igral 19. sezono. Je videti kar zanimivo :D

Skozi celo 19. sezono bo vklopljen poseben Pandemonium buff, ki bo buffal našo hitrost in damage.
Buff se bo povišal za vsak kill in sicer 0.05% hitrost in 0.1% damage, do maksimalno +50% hitrost in +100% damage.
Pogoj je, da moraš sovražnika udariti ali ubiti vsaj enkrat na 5 sekund. Če 5 sekund ne delaš nič se namreč buff resetira in moraš spet stackati od začetka.
Ob doseženem določenem številu killov pa bomo deležni še posebnih dodatnih dogodkov, ki nam bodo pomagala čistiti bojišče, kot na primer eksplozije, meteorji, angeli in podobno bo padalo z neba in nam pomagalo v boju.

Osnovna kozmetika 19. sezone bo siocer reciklirana iz 7. sezone, so pa pripravili dve posebno super nagradi za končanje sezone.

En prav poseben junaški portret in pa novi Pet, ki bo tokrat super simpatični Angelic Treasure Goblin :)

Pride tudi kar nekaj novih legendarnih predmetov, Crusader in Monk pa dobita kar kompletno novi set.

Matev ::

ww barb kot alternativa rat run - obetavno

togo ::

challenge rift za sezono 19



poglejte da ne bo pol jamranja :D

Izi ::

Tale Crusader Challenge rift je sicer simple ampak se je treba pa kar hudo potruditi, da ga opraviš v zadanem času. Bi rekel, da ga bodo redki opravili v prvem poskusu.

Sedaj pa je vprašanje kaj igrati v 19 sezoni?
Najboljše začetne sete imata Demon Hunter in Barbarian.
Demon Hunter se ne bo dobro ujel s to Sezonskim Buffom, pa že kar nekaj sezon je popolnoma isti. Sem se ga že naveličal.
Barbar pa je bil deležen kar precej Buffov in bi znal biti to sezono super izbira. "Vrtavka" Barb je menda hiter ko raketa :D
Najboljša izbira za čisti Solo naj bi bil menda Crusader, ampak meni Crusader nikoli ni prav sedel. Verjetno bom probal kar Barbara, tako kot večina.
Kolikor sem gledal forume bo ta sezona kot kaže Sezona Barbarov :))

Matev ::

bravo izi
izi is back
welcome

Izi ::

Moram reči, da tale Pandemonium sezonski buff je pa kar hudo uporabna zadeva. Že pri levelanju je precej pomagal in bo verjetno močno uporaben skozi celo sezono.
Medtem ko je Masaker bonus z dvema sekundama praktično neuporaben je tale bonus s petimi sekundami ravno dovolj dolg, da se ga dejansko da vzdrževati celo tja do 500. Različne eksplozije so super :D

Matev ::

Guardian dosežen 23.11. ob 19:30h
po nekaj manj 14 igralnih urah

vmes 2x na lestvici solo barbarian
prvič pri doseženem griftu26 in drugič ob griftu81

Izi ::

Slo-Tech Diablo 3 lestvica 19. sezone po prvem vikendu



Seasonal Journey - 9 Chapterjev (Chapter I-IV, Slayer, Champion, Destroyer, Conqueror, Guardian)

Chapter 9 - Guardian __ Matev
Chapter 9 - Guardian __ Izi
Chapter 9 - Guardian __ guybrush
Chapter 9 - Guardian __ Coeus1
Chapter 9 - Guardian __ Actarus16
Chapter 9 - Guardian __ togo

Chapter 6 - Champion _ KaiV6

Chapter 4 - IV ________ killer86
Chapter 4 - IV ________ kita103
Chapter 4 - IV ________ klasicni
Chapter 4 - IV ________ ru7
Chapter 4 - IV ________ Freya#
Chapter 4 - IV ________ Andreos1

Chapter / - / _________ potepuhec


Hardcore Solo Greater Rift lestvica

_1. _90 (_3:49) __ Coeus1 - Barbarian
_2. _86 (_3:57) __ togo - Demon Hunter
_3. _85 (_3:09) __ KaiV6 - Barbarian
_4. _70 (_2:39) __ ru7 - Demon Hunter
_5. _60 (_3:05) __ Andreos1 - Barbarian
_6. _55 (_2:08) __ Freya# - Barbarian

Hardcore Paragon lestvica

_1. 1058 __ Coeus1
_2. _825 __ togo
_3. _755 __ KaiV6
_4. _678 __ ru7
_5. _336 __ Freya#
_6. _291 __ Andreos1


Normal Solo Greater Rift lestvica

_1. 115 (14:12) __ Izi - Barbarian __ 8-)
_2. 108 (_7:53) __ killer86 - Barbarian
_3. 105 (_6:45) __ kita103 - Barbarian
_4. 100 (_9:26) __ Actarus16 - Barbarian
_5. _81 (_2:19) __ Matev - Barbarian
_6. _80 (_1:38) __ guybrush - Barbarian
_7. _76 (_4:06) __ klasicni - Demon Hunter
_8. ___ (__:__) __ potepuhec - Barbarian

Normal Paragon lestvica

_1. 1032 __ kita103
_2. _915 __ killer86
_3. _875 __ Izi
_4. _764 __ guybrush
_5. _732 __ Actarus16
_6. _725 __ Matev
_7. _465 __ klasicni
_8. __84 __ potepuhec


Evo, Sezona Barbarov :))
Za Hardcore je Demon Hunter verjetno še vedno najboljša oziroma najbolj varna izbira, na Normal pa Barbari absolutno razturajo.
Sem danes pritisnil mojega Barbara, da vidim do koliko gre in je padel GR 115. Pa niti na uradno lestvico nisem prišel :D Je treba že GR 116, da sploh prideš med prvih 1000.

Smurf ::

A to pomeni, da je konec protesta proti Blizzardu :)?

111111111111 ::

Ne. Samo pomeni da je Izi dosegel najvišji Rift. :D

togo ::



Našel video kako do 1000 kill DIABLO solo.
Morda komu pride prav.

Izi ::

Togo, bolj pametno bi bilo omeniti oziroma opozoriti vse Hardcorovce, da naj skrbno pazijo, da slučajno po nesreči ne pridejo do 1000 killov :P
Tisti Uber Diablo, ki se pojavi ko dosežeš 1000 killov, te bo ubil z enim udarcem tudi če imaš več milijard zaščite od Goldwrap + Boon of the Hoarder.
Skratka, doseženih 1000 killov na HC pomeni samomor. ;(

Najlažje dosežeš 1000 killov v Cow Levelu, ki ga odpreš z "Bovine Bardiche" (polearm) v kocki.
To sezono sem opazil še eno stvar in sicer Barbarian konstantno dobiva Bovine Bardiche in lahko praktično ves čas hodi v Cow level, tako da se utaplja v materialih, že čisto na začetku sezone, medtem ko na primer Demon Hunter ponavadi ne dobi niti enega v celi sezoni.

Kenpachi ::

Barb party?
Zaraki Kenpachi.

Actarus16 ::

Jaz sem ze 2x solo pokončal starega prijatelja (1000 kills) ... prvič je bilo kr pestro,drugič pa sem samo 1x ripnu ker sem se okoli neke skale lovil z njim,je pa bilo potrebno kr ene 8min+ :P...Se pa pojavi vprašanje....kaj če v GR narediš 1000ko? Parkrat sem bil ze zelo blizu...ali dobiš tudi tam tastarega??

Izi ::

Actarus16 je izjavil:

Se pa pojavi vprašanje....kaj če v GR narediš 1000ko? Parkrat sem bil ze zelo blizu...ali dobiš tudi tam tastarega??

Po moje v GRiftu ne moreš doseči 1000 killov, ker se vedno prej nabere 100% in se pojavi Guardian.

Izi ::

Slo-Tech Diablo 3 lestvica 19. sezone


Seasonal Journey - 9 Chapterjev (Chapter I-IV, Slayer, Champion, Destroyer, Conqueror, Guardian)

Chapter 9 - Guardian __ Matev
Chapter 9 - Guardian __ Izi
Chapter 9 - Guardian __ guybrush
Chapter 9 - Guardian __ Coeus1
Chapter 9 - Guardian __ Actarus16
Chapter 9 - Guardian __ togo
Chapter 9 - Guardian __ KaiV6
Chapter 9 - Guardian __ Freya#
Chapter 9 - Guardian __ Andreos1
Chapter 9 - Guardian __ klasicni
Chapter 9 - Guardian __ potepuhec

Chapter 7 - Destroyer _ ru7

Chapter 4 - IV ________ killer86
Chapter 4 - IV ________ sixxs
Chapter 4 - IV ________ Kenpachi
Chapter 4 - IV ________ Ajnstajn`


Hardcore Solo Greater Rift lestvica

_1. 115 (12:53) __ Izi - Barbarian _ Bul-Kathos guides my hand! ;)
_2. 105 (_7:37) __ Coeus1 - Barbarian
_3. 100 (_5:36) __ Freya# - Barbarian
_4. 100 (_5:59) __ Andreos1 - Barbarian
_5. _95 (_7:29) __ ru7 - Demon Hunter
_6. _87 (_3:35) __ KaiV6 - Barbarian
_7. _86 (_3:57) __ togo - Demon Hunter

Hardcore Paragon lestvica

_1. 1497 __ Coeus1
_2. 1024 __ Izi
_3. 1012 __ togo
_4. _991 __ ru7
_5. _808 __ KaiV6
_6. _800 __ Andreos1
_7. _743 __ Freya#


Normal Solo Greater Rift lestvica

_1. 117 (14:36) __ Izi - Barbarian
_2. 116 (12:14) __ Actarus16 - Barbarian
_3. 114 (10:30) __ killer86 - Barbarian
_4. 112 (_6:28) __ Matev - Barbarian
_5. 110 (_8:54) __ potepuhec - Barbarian
_6. _90 (_5:42) __ klasicni - Barbarian
_7. _80 (_1:38) __ guybrush - Barbarian
_8. _76 (_5:36) __ Ajnstajn` - Demon Hunter
_9. _75 (_2:37) __ togo - Barbarian
10. _41 (_3:05) __ sixxs - Barbarian
11. _20 (_5:00) __ Kenpachi - Barbarian

Normal Paragon lestvica

_1. 1183 __ Matev
_2. 1140 __ killer86
_3. 1002 __ Actarus16
_4. _974 __ Izi
_5. _956 __ potepuhec
_6. _764 __ guybrush
_7. _747 __ klasicni
_8. _578 __ togo
_9. _548 __ Ajnstajn`
10. _170 __ sixxs
11. __52 __ Kenpachi

Coeus1 ::

Malo dolgo se ti mucis s to 115-ko @Izi. :D:D

115 je speed run za amaterje, ki ne vedo, da je to zapravljanje casa. Ker si vceraj objavil lestvico sem sel danes za foro probat GR 115. Iz prve, v slabem riftu, dobrih 8 min za salo.

Ce si pa slucajno pushal za tole 115-ko v S19, je pa to kar malo blamaza za nekoga, ki misli, da zna igrat D3. :P

Drugic pa povej kak dan prej, da bo lestvica, da ti tisti, ki znamo in ki se nam morda se ljubi, pokazemo malo koliko se da naredit, da ne bos mislil, da je 115 v sezoni 19 nek dosezek. ;)

Freya# ::

Flame war incoming.
Let them fight :)

Izi ::

Coeus1 je izjavil:

Malo dolgo se ti mucis s to 115-ko @Izi. :D:D

Glede na tvojih 1500 Paragonov si se ti precej dlje mučil s to 115-ko kot jaz :P
S polno ritjo je lahko strati, s tvojimi paragoni bi moral doseči vsaj GR 120.
In glede na to, da sem trenutno na 439. mestu uradne Bizzardove Hardcore lestvice je to kar omembe vreden dosežek, še posebej ker to sezono praktično vsi igrajo Barbara.

Coeus1 ::

Izi je izjavil:

Glede na tvojih 1500 Paragonov si se ti precej dlje mučil s to 115-ko kot jaz :P
S polno ritjo je lahko strati, s tvojimi paragoni bi moral doseči vsaj GR 120. In glede na to, da sem trenutno na 439. mestu uradne Bizzardove Hardcore lestvice je to kar omembe vreden dosežek, še posebej ker to sezono praktično vsi igrajo Barbara.


Zame to sploh ni bilo mucenje za razliko od tebe, ki si verjetno potreboval kar nekaj poizkusov, da si naredil to 115-ko. ;)

Glede na tvoje paragone in opremo bi moral doseci 120 z lahkoto z malo truda pa tudi 125. S 1500 pa se ene par GR visje. Ce si pogledal kaj lestvico je GR 115 ali vec naredilo kar nekaj ljudi s paragoni okoli 800, ki bi lahko zate rekli, da je s polno ritjo lahko srati.

Tako da NE, ne vem koliko mesto na HC lestvici NI omembe vreden dosezek. Moje mesto na tej lestvici seveda tudi ni. Ampak jaz si tega ne domisljam. 8-)

Kot sem rekel, drugic povej par dni prej, da bo lestvica, da tudi ostali malo visje GRje naredimo.

Ce je pa edini namen te lestvice, da jo objavis samo in izkljucno takrat, ko si ti naredil najvisji GR, kot je nekdo malo visje ze ugotovil, in ostali tega nismo niti poizkusali, je pa to precej ubog in pateticen poizkus filanja ega, sploh za nekoga, ki ni star 13 let. ;)

Izi ::

Coeus1 je izjavil:

Ce je pa edini namen te lestvice, da jo objavis samo in izkljucno takrat, ko si ti naredil najvisji GR, kot je nekdo malo visje ze ugotovil, in ostali tega nismo niti poizkusali, je pa to precej ubog in pateticen poizkus filanja ega, sploh za nekoga, ki ni star 13 let. ;)

Dvomim, da si ti star kaj več kot 13 let.
Lestvico delam iz svojega veselja. Mogoče imam preveč časa ali pa si samo filam svoj ego. Razlogi tebe prav nič ne brigajo.
Objavim jo takrat ko se MENI zdi, da je kaj vredno objaviti. Vsak, ki je na tej lestvici je osebno potrdil, da bi rad bil na lestvici. Odstraniš se povsem enostavno s tem, da se izbrišeš iz Diablo Slo-Tech komune.
Če ti kaj ni všeč delaj in objavljaj svojo lestvico. Iz moje lestvice te bom odstranil, da ti v bodoče ne bo več dvigovalo pritiska in se ne boš po nepotrebnem sekiral.

Coeus1 ::

Izi je izjavil:

Iz moje lestvice te bom odstranil, da ti v bodoče ne bo več dvigovalo pritiska in se ne boš po nepotrebnem sekiral.

Najlepsa hvala za odstranitev iz lestvice, si mi prihranil delo in pokazal svoj pravi obraz.

S tem se na nek nacin pridruzujem vsem, ki so se ze pred casom odstranili iz te pateticne lestvice. So pa to igralci, ki poznajo igro in so res dobri v njej (jaz seveda nisem v tej kategoriji, da ne bo pomote). Ti se pa le se naprej petelini na svojem kupcku gnoja. V koncni fazi je to vse, kar zmores pokazati v D3. :D

Matev ::

hmmmm

nepotrebno obrekovanje

tu bi se postavil na izijevo stran

coeus1 v čem točno je tvoj problem? hmmm me niti ne zanima - zgolj retorično vprašanje zate - odgovori si sam

Jarno ::

Nekaj v tem smislu, slaboritnost ni za vsakega. >:D
#65W!

kita103 ::

Problem je v tem, ker se lestvica objavlja le ko Izi-ju nekaj uspe (kot je že marsikdo tu ugotovil).
Ostali nimate šanse "pushat" ker ne veste kdaj lestvica bo. Jaz sem bil ponesreči prijavljen za prvo objavo lestvice v s19 in je bil pač rezultat 105, ki sem ga dosegel drugi dan sezone (bil sem top 40 barb). Lestvica je bila objavljena en teden kasnje in me je Izi gladko nascal, saj nisem nič solo pushal, ker igram v grupi.
Sploh v prvih tednih sezone so te random objave precej nefer, ker lahko nekdo že 2 dni kasneje spuca 5 riftov višje, ker je dobil kak lep kos opreme in nabral 400 paragonov več.

Jaz predlagam, da se vsaj 2 dni pred objavo lestvice to oznani tu in bi lahko še ostali pushal (če jim je kaj do tega). Tako boste imeli Slo-Tech lestvico in ne "danes je Izi pushal in mu je ratalo" lestvico. Pa magari naj si Izi piše +1 višje spucan grift kot nagrada za trud (tole mislim resno, ker je vseen nekaj dela z objavo).
Poleg tega pa objavi rezultate vseh v communityju in ne le tistih, ki se niso zamerili Iziju, ker gre tu spet za Slo-Tech lestvico in en za "mi nismo nič rekli čez Izi-ja" lestvico.

Pismo Izi glede na to, da si vse pozival k bojkotu Blizzarda, ker lezejo v rit Kitajcem, bi pričakoval, da se ne boš ob prvi priložnosti posluževal njihovih metod in z lestvice brisal ljudi, ki ti gredo v nos. Sicer pa vidim, da je bojkot itak trajal 3 dni oz le do novega patcha d3 in najave d4....vse jasno.
««
152 / 157
»»