» »

Diablo III

Diablo III

Temo vidijo: vsi
««
150 / 157
»»

Izi ::

Jaz se bom v 17. sezoni spet vrnil na dobrega starega Witch Doctorja :D
V PTR se je izkazal super in bi znal biti celo naj klas za 17. sezono.

Tukaj so vsi WD buildi izdelani izključno za 17. sezono:
Witch Doctor Builds Compendium S17 2.6.5

Začetni set je Jade, ki je trenutno najmočnejši WDjev set. Že 2 kosa dasta hud damage in tam do Paragon 600 bi morali kar poleteti.
Za začetek bi omenil še Sage Zunimassa CarnEvil T16
ker bo Sage set v 17 sezoni dobil enormni buff je nujno, da ga izkoristimo in si že na začetku sezone nahitro naneremo nekaj tisoč nujno potrebnih DBjev.

Tam nekje med P800 in P1000 pa je že čas, da izkoristimo sezonski LoN buff.
Najbolje so se izkazali CarnEvil buildi, ki temeljijo na čisto na novo buffanih itemih, kot sta Carnevil in Dagger of Darts s katerima mi skupaj z 10 najbližjimi Fetiši streljamo strupene puščice.

Super Speed LoN build:
LoN CarnEvil T16/GR 100+ Speeds
Ta bi znal biti glavni WD build za 17. sezono. Nekje pri Paragon 1500 bo možno delati speed GR 100 v 4 minutah. Končni cilj pa je GR 110 pod 5 minut 8-)

GR Solo build:
LoN CarnEvil Resurrection
Ta build pa je po moje naj za uvrstitev na lestvice. GR 120 ne bi smel biti problem. Najboljši bi znali z njim priti tudi do GR 130.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

nuclid ::

Po treh tednih ribarjenja naposled GR 150 clear pod 8 min. :D
Na sezonski lestvici je to trenutno dovolj za front page, za iskanje pravega rifta pa smo doslej porabili okrog 4200 ključev.

kita103 ::

Noro Nuclid!
A to pomeni, da delate 145 pod 5 min, naslednjo sezono pa speed runi 150?
Čestitke za vztrajnost. S temi paragoni štartaj še solo na prvo stran lestvice. Gear maš verjetno tko cel primal, augmente pa 140+ :D

Izi ::

Kot kaže se 16. sezona zaključi to nedeljo. Sedaj je čas, da tudi tisti, ki so celo sezono buildali svoj lik, pokažejo kaj zmorejo. Pa na Hardcore je čas za končni test naših junakov, opreme tako nima smisla šparat za izven sezone.

Jaz sem mojega HC Demon Hunterja pritisnil do konca in GR 111 je šel skozi brez težav v prvem poskusu, na GR 112 so me pa zmleli. R.I.P.
Sem pa opazil, da je Togo na HC uspel narediti GR 112. Pa je spet boljši :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

krneki ::

Jaz sem z impale DH naredil 115 dva mesca nazaj. Žal ni (bilo) časa za kej več.

nuclid ::

kita103 je izjavil:

Noro Nuclid!
A to pomeni, da delate 145 pod 5 min, naslednjo sezono pa speed runi 150?
Čestitke za vztrajnost. S temi paragoni štartaj še solo na prvo stran lestvice. Gear maš verjetno tko cel primal, augmente pa 140+ :D

Ne, ne, ni tako preprosto kot izgleda in niti na GR 139 ne moremo pravočasno končati čisto vseh riftov. Za tak čas na GR 150 je potreben zelo dober rift in pa seveda Blighter, ki je s thorns necro boss killerjem daleč najhitrejši boss in zato edini, ki pride v poštev za najvišje uvrstitve. Naslednjo sezono bo situacija bolj ali manj enaka.
Za solo pa na žalost nimam skoraj nič opreme, saj sem vse materiale vložil v gearanje healing monka:|

togo ::

IZI je izjavil : Jaz sem mojega HC Demon Hunterja pritisnil do konca in GR 111 je šel skozi brez težav v prvem poskusu, na GR 112 so me pa zmleli. R.I.P.

Preverjeno si še živ. Razlago prosim 8-O.

Izi ::

togo je izjavil:

IZI je izjavil : Jaz sem mojega HC Demon Hunterja pritisnil do konca in GR 111 je šel skozi brez težav v prvem poskusu, na GR 112 so me pa zmleli. R.I.P.

Preverjeno si še živ. Razlago prosim 8-O.

Imel sem dva HC DHja, enega z UE opremo in enega s Shadow opremo.
Ker so buildi pri Demon Hunterju tako zelo različni sem ugotovil, da hitreje zlevelam en nov lik od 0 do 70, kot pa da moram ob smrti sestaviti vse različne builde, ki jih uporabljam. V tisti "omari buildov" zraven skrinje imam ponavadi po 4 različne builde. Speed Rift, Speed Bounty, Speed GRift in High GRift.
Ne morem imeti v glavi vseh teh različnih buildov in zato po kakšnih dveh tednih sezone raje solo zlevelam nov lik do 70 kar mi vzame 10 minut. Če bi moral vse skupaj sestavljati iz nule bi rabil več ur, da bi vsaj približno nazaj skupaj spravil vse te builde.

Shadow mi je umrl. Ta je bil praktično samo za GRifte 100+
UE Multishot ki dela GR 85 v treh minutah je še vedno živ :D

Izi ::

Sezona 17: Sezona nočnih mor (The Season of Nightmares)

Začetek:
Petek, 17. maja 2019



Kozmetika 17 sezone:

Za redne sezonce bo malo razočaranja, da je sta tako Portret kot Pet vzeta iz 5. sezone in sedaj ponovno na voljo za tiste, ki so jih takrat zgrešili.
Novost pa so do sedaj ne videna Galaktična krila (Galactic Wings) za katera se bo treba kar potruditi, saj se jih dobi kot nagrado za končanje celotnega sezonskega popotovanja skozi vseh 9 poglavij.

Nova sezonska nagrada pa so še dodatni predali za opremo v naši skrinji (Stash tabs). Po enega dodatnega dobimo vsakič ko končamo 8. poglavje Conqueror.
To velja tudi za vse naslednje sezone dokler ne nabereš maksimalnih 5 novih prostorov, poleg tistih 4, ki so bili na voljo že do sedaj kot sezonska nagrada.

Stash Tabs:
Če sem prav izračunal bo vse skupaj možno nabrati 17 Stash tabov:
Original: 3 Stash Tabs
RoS: +1 Stash Tab
Patch 2.1: +1 Stash Tab
Patch 2.4: +1 Stash Tab
Necromancer DLC: +2 Stash Tabs
Dosedanje sezonske nagrade: +4 Stash Tabs
Nove sezonske nagrade: +5 Stash Tabs

Se pravi redni igralci imamo sedaj 12 Stash Tabov, to sezono bomo dobili 13. in potem vsako sezono še po enega do maksimalnih 17.
To bo pa že kar veliko prostora :D


Conquesti za 17. sezono:
Dva Conquesta sta čisto enostavna
1. Končaj GR45 brez kakršnekoli set opreme (ta bo v LoN sezoni otročje lahek s par kosi Antične opreme)
2. Naberi 50 milijonov Golda brez prekinitve izven Vaulta (Ko imaš enkrat "Boon of the Hoarder" je tole malenkost)
Ostali so pa vsi hudičevo zaguljeni in bo verjetno najbolje narediti še Hardcore oziroma Softcore lik in še enkrat končati enega izmed gornjih dveh Conquestov
3. Končaj GR55 s šestimi različnimi seti (ta sicer ni težak, ampak zahteva ogromno časa in več različnih klasov)
4. Končaj vseh 5 poglavij zgodbe v eni uri (Praktično nemogoče)
5. Končaj 8 različnih Set Dungeonov brez vsake napake (Kdor se je to spomnil bi ga morali zažgati na grmadi >:D)


Haedrigove nagrade (začetni seti) za 17. sezono:
Barbarian – Might of the Earth
Crusader – Thorns of the Invoker
Demon Hunter – The Shadow’s Mantle
Monk – Monkey King’s Garb
Necromancer – Grace of Inarius
Witch Doctor – Raiment of the Jade Harvester
Wizard – Firebird’s Finery

Bi rekel, da imata tokrat naj začetno opremo WD in DH.
Najhitrejši na začetku bo brez dvoma WD, ki je vedno daleč najhitrejši pri levelanju do 70 potem pa še nadaljuje z Jade setom in vsaj tja do Paragon 600 ga ne bo nihče ulovil.
DH, ki ima verjetno najpočasnejši start, pa bo zaostanek hitro nadoknadil s Shadow opremo in verjetno prvi dosegel Paragon 1000.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Izi ::

Pri Stash Tabih sem napačno razumel. Ne bomo dobili +5 novih Stash tabov, ampak so so samo nagradne sezonske Stash tebe dvignili iz +4 na +5, kar pomeni da bomo dobili samo še enega novega. Maksimalno število Tabov bo torej 13.

Pa prej sem pozabil omeniti še Necromancerja, ki bo to sezono tudi divje hiter. Njegov začetni set Inarius je dobil hud buff iz 3750% na 10000%, tako da tudi Necro pride v poštev za zelo hiter štart sezone. Kasneje pa ima na voljo kar nekaj zelo dobrih LoN buildov in bi znal doseči najvišje GRifte v 17. sezoni.

Izi ::

Slo-Tech Diablo 3 končna lestvica 16. sezone



Seasonal Journey - 9 Chapterjev (Chapter I-IV, Slayer, Champion, Destroyer, Conqueror, Guardian)

Chapter 9 - Guardian __ togo
Chapter 9 - Guardian __ potepuhec
Chapter 9 - Guardian __ Izi
Chapter 9 - Guardian __ Actarus16
Chapter 9 - Guardian __ Andreos1
Chapter 9 - Guardian __ killer86
Chapter 9 - Guardian __ Matev
Chapter 9 - Guardian __ klasicni
Chapter 9 - Guardian __ guybrush
Chapter 9 - Guardian __ ru7
Chapter 9 - Guardian __ Freya#
Chapter 9 - Guardian __ Kenpachi
Chapter 9 - Guardian __ krneki
Chapter 9 - Guardian __ nuclid

Chapter 6 - Champion _ Ajnstajn`

Chapter 5 - Slayer ____ KaiV6

Chapter 4 - IV ________ Tribal
Chapter 4 - IV ________ celezi
Chapter 4 - IV ________ paco
Chapter 4 - IV ________ bozicek
Chapter 4 - IV ________ chief

Chapter / - / _________ Coeus1


Hardcore Solo Greater Rift lestvica

_1. 115 (13:19) __ krneki - Demon Hunter - Čestitke!
_2. 114 (13:17) __ togo - Demon Hunter
_3. 111 (14:30) __ Izi - Demon Hunter
_4. 102 (13:40) __ potepuhec - Demon Hunter
_5. 100 (_9:59) __ ru7 - Wizard
_6. _98 (_9:38) __ Actarus16 - Demon Hunter
_7. _91 (10:12) __ Tribal - Barbarian
_8. _90 (_9:03) __ Freya# - Demon Hunter
_9. _90 (10:06) __ Andreos1 - Barbarian
10. _80 (_7:11) __ KaiV6 - Barbarian
11. _70 (_3:57) __ Coeus1 - Demon Hunter
12. _10 (_6:02) __ Kenpachi - Demon Hunter
13. ___ (__:__) __ nuclid - Demon Hunter


Hardcore Paragon lestvica

_1. 1357 __ krneki
_2. 1156 __ Izi
_3. 1127 __ togo
_4. 1025 __ potepuhec
_5. _849 __ Andreos1
_6. _825 __ ru7
_7. _820 __ Actarus16
_8. _759 __ Freya#
_9. _757 __ Coeus1
10. _738 __ KaiV6
11. _736 __ Tribal
12. _338 __ nuclid
13. __21 __ Kenpachi


Normal Solo Greater Rift lestvica

_1. 115 (13:54) __ Matev - Demon Hunter _ Čestitke!
_2. 113 (13:43) __ togo - Demon Hunter
_3. 112 (12:37) __ Ajnstajn` - Demon Hunter
_4. 112 (14:45) __ Izi - Demon Hunter
_5. 110 (10:46) __ killer86 - Barbarian
_6. 107 (13:47) __ klasicni - Demon Hunter
_7. 105 (14:21) __ Actarus16 - Demon Hunter
_8. 100 (_5:44) __ nuclid - Monk
_9. _93 (_9:11) __ Kenpachi - Barbarian
10. _90 (_5:05) __ guybrush - Demon Hunter
11. _60 (_5:43) __ paco - Wizard
12. _50 (_5:50) __ bozicek - Demon Hunter
13. _40 (_3:28) __ chief - Barbarian
14. _30 (_2:30) __ celezi - Barbarian


Normal Paragon lestvica

_1. 4514 __ nuclid
_2. 2753 __ killer86
_3. 1400 __ Matev
_4. 1136 __ togo
_5. 1040 __ Izi
_6. _999 __ Ajnstajn`
_7. _962 __ Actarus16
_8. _961 __ klasicni
_9. _745 __ guybrush
10. _691 __ Kenpachi
11. _611 __ paco
12. _276 __ bozicek
13. _258 __ chief
14. _180 __ celezi

Evo, tako smo se izkazali v zelo popularni 16. sezoni, ki je bila tudi najdaljša sezona do sedaj. Lahko bi ji rekli tudi sezona Demon Hunterjev ;)
Imamo nov Slo-tech Solo rekord tako na Hardcore kot na Normal. GR 115 sta dosegla Krneki na HC in Matev na Normal. Čestitke za oba :D

Čaka nas samo 4 dni pavze in v petek, 17. maja, ob 17:00 že štartamo s 17. sezono.
Pospravite skrinje in ne pozabite prihraniti Challenge Rift za v petkov štart. Challenge Rift bo to sezono še bolj pomemben na štartu, saj so povečali njegovo vsebino. Menda bo notri kar 35 Death's Breathov, ki so najdragocenejši material na začetku sezone.
Se vidimo na štartu 8-)

BlackLight ::

A obstaja kakšen TL:DR telih seson in ciljev :) ? Namreč berem tele rezultate in pogovore in me kar malce mika da bi še tud sam probal, do sedaj sem preigral samo story mode od Diablota :)

Izi ::

Diablo 3 je razdeljen na 4 ločene svetove. Hardcore, Normal, Sezonski in izven sezonski.
Za povrh pa imamo še 3 različne načine igranja. Campaign, Adventure in Challenge Rift.

Tukaj igramo predvsem sezone, ki povprečno trajajo okoli 3 mesece.
Nova 17. sezona se začne v petek ob 17:00
Takrat moraš narediti popolnoma nov lik. Ob kreiranju lika ne smeš pozabiti označiti, da delaš sezonski lik.
Potem večinoma igramo Adventure mode, kjer lahko skačeš po vseh poglavjih kakor ti srce poželi. (V Campaign mode je treba igrati zgodbo po vrsti zato to ne pride v poštev v sezonah)

Sezone so razdeljene na Chapterje. Od 1 do 9. Naloge so vidne v igri, imaš pa jih tudi tukaj:
Diablo 3 Season Journey Tracker
Chapter 2, 3 in 4 ti prinesejo vsak po dva kosa sezonske set opreme, za lažji start. Prva 4 poglavja so za ogrevanje, v petem (Slayer) pa se počasi začne boj :D

kkemikk ::

Hej Izi. Zakaj pa mene ni več na lestvici?

ru7 ::

Škoda, da je že ta petek. Sem ravno na sindikalnem izletu do nedelje :/

Uživajte, se pridružim naknadno.

Izi ::

Ta video se splača pogledat, da se pripravimo na Challenge Rift za začetek sezone:
Igrali bomo Demon Hunterja z LoN opremo in Rapid Fire skillom za glavni damage. Zelo enostavno in ne bi smelo vzeti več kot 3 minute :D

Izi ::

Patch 2.6.5 je že danes aktiven. Do Torment 16 gre sedaj :D

krneki ::

Skoraj ni razlike v težavnosti z MS DH-jem med T13 in T16 :)) Ancient Vault je kul. Na T16 sem staknil 17 legov.

Izi ::

Danes mineva točno 7 let od izida Diablo 3 :O
Izid je bil 15. maja 2012. Kdo bi si mislil, da bomo čez 7 let še vedno igrali to igro. Je pa res, da je bore malo ostalo od tistega kar so nam predstavili 7 let nazaj. Trgovina za pravi denar in frustrirajoča težavnost, so se na srečo kmalu poslovile in z razširitvijo RoS, ki je prišla dve leti po izidu je igra končno postala nova uspešnica.

Sedaj bi bil pa res že počasi čas, da uradno najavijo Diablo 4.
Poznavalci pravijo, da je kar 95% možnost, da bo na letošnjem Blizzconu (november 2019) najavljen D4.

111111111111 ::

Ali pa dodatek za mobilni diablo. :D

Saj res spremlja kdo ta polom ali uspeh?

togo ::

krneki je izjavil:

Skoraj ni razlike v težavnosti z MS DH-jem med T13 in T16


Na PTR je bila razlika v začetku, potem pa so jo popravili, je bistveno lažje igranje. A to je njihova odločitev, zame je to slabše.
Sicer pa sedaj izven sezone, ko imamo vsi po 2k+ para res ni problem. ;)

todman74 ::

Eno vprašanje....a lahko z osnovno verzijo D3 špilam "sezono", ali tud za to rabim RoS?

Matev ::

No, you can't. While D3 Vanilla players can make a Seconal char, they are limited to a level cap of 60 and are stuck in Campaign Mode. They are completely unable to do most of Seasons Journey milestones as a result.

skratka kot jaz razumem bolj ne kot ja

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()

todman74 ::

Hvala za odgovor....itak sem prejle raskiral še tistih 11 evrov in kupil RoS, tko da ne bi smelo bit več problema.

Izi ::

Kaj narediti s Challenge Rift materiali na začetku sezone? Kako porabiti 35 DB-jev? Kaj Gamblati pri Kadali in pri katerem levelu? Katere skille uporabljati do level 70? Kako narediti GR 20 s štirimi set kosi?

Vse to izveste v Vodiču za začetek sezone 17 za vsak klas posebej:
Necromancer
Demon Hunter
Wizard
Monk
Barbarian
Witch Doctor
Crusader

Začetek 17. sezone danes ob 17:00

guybrush ::

A se da dva ista conquesta nardit na HC in SC? Ce ne razmisljam, da bi za tretjega naredil GR55 z razlicnimi classami in bi si malo raztegnil igralno dobo. :)

Izi ::

guybrush je izjavil:

A se da dva ista conquesta nardit na HC in SC? Ce ne razmisljam, da bi za tretjega naredil GR55 z razlicnimi classami in bi si malo raztegnil igralno dobo. :)

Se da. Isti conquest na HC ima drugačno ime kot na SC, tako da je v vsaki sezoni 10 Conquestov. 5 na HC in 5 na SC.

Izi ::

Kaj se ne bo nihče pohvalil s svojimi dosežki v 17. sezoni? ;)

Med "našimi" je kot je videti najhitreje štartal Potepuhec, ki se že bliža Paragonu 800 in tudi njegov Solo dosežek GR95 z Wizardom je verjetno najvišji trenutno.

Moram reči, da je Torment 16 odlična zadeva (želel bi si že kakšnega več), ker nas kar zasipa z materiali. Pada skoraj več Legendarne opreme kot tiste ničvredne v rumeni barvi :))
Najboljša stvar so pa skoraj 4 GR Ključi na en Rift. Natančno povprečje je menda 3,66.

Guardiana kot je videti ni še nobenega. Po 2 Conquesta smo ta hitri večinoma že opravili, za tretjega bo pa potreben nov lik, kar bo Sezonsko popotovanje podaljšalo za par dni :D

Izi ::

In takole smo se izkazali v štartnem vikendu 17 sezone.


Slo-Tech Diablo 3 lestvica 17. sezone po prvem vikendu



Seasonal Journey - 9 Chapterjev (Chapter I-IV, Slayer, Champion, Destroyer, Conqueror, Guardian)

Chapter 9 - Guardian __ togo
Chapter 9 - Guardian __ Izi
Chapter 9 - Guardian __ potepuhec

Chapter 8 - Conqueror _ Matev

Chapter 4 - IV ________ Actarus16
Chapter 4 - IV ________ Andreos1
Chapter 4 - IV ________ killer86
Chapter 4 - IV ________ klasicni
Chapter 4 - IV ________ guybrush
Chapter 4 - IV ________ nuclid
Chapter 4 - IV ________ KaiV6

Chapter 3 - III _______ krneki

Chapter / - / _________ ru7
Chapter / - / _________ Freya#


Hardcore Solo Greater Rift lestvica

_1. _70 (_9:26) __ Andreos1 - Witch Doctor
_2. _70 (11:08) __ krneki - Demon Hunter
_3. _65 (_4:38) __ KaiV6 - Wizard

Hardcore Paragon lestvica

_1. _410 __ Andreos1
_2. _371 __ KaiV6
_3. _330 __ krneki


Normal Solo Greater Rift lestvica

_1. 117 (13:54) __ nuclid - Wizard _ WTF? :O
_2. 109 (13:50) __ potepuhec - Wizard
_3. 104 (11:56) __ Izi - Demon Hunter
_4. 100 (_6:45) __ Freya# - Wizard
_5. 100 (12:47) __ klasicni - Demon Hunter
_6. _80 (_2:57) __ guybrush - Demon Hunter
_7. _80 (_3:06) __ togo - Demon Hunter
_8. _75 (_3:56) __ killer86 - Barbarian
_9. _70 (_3:16) __ ru7 - Demon Hunter
10. _70 (_6:57) __ Matev - Witch Doctor
11. _45 (_5:30) __ Actarus16 - Necromancer

Normal Paragon lestvica

_1. _867 __ nuclid
_2. _859 __ potepuhec
_3. _781 __ Izi
_4. _749 __ Freya#
_5. _718 __ togo
_6. _681 __ guybrush
_7. _653 __ killer86
_8. _643 __ klasicni
_9. _633 __ Matev
10. _574 __ ru7
11. _422 __ Actarus16


Na Hardcore delu se je prvič v karieri na vrh lestvice zavihtel Andreos1 :D
Na Softcore delu pa se je bila divja dirka in neverjetno imamo že kar tri Guardiane. Najhitrejši sezonec je bil tokrat Togo. Čestitke! 8-)
Za neverjeten rezultat v Solo GRiftanju pa je poskrbel Nuclid z uspešno končanim GRiftom 117. Očitno so Wizardi še posebej divji v tej sezoni. Čestitke! 8-)

Matev ::

a še kdo drug opaža višjo verjetnost za pojav rainbow goblina
meni se skoraj vsak set bountijev vsaj en pojavi
ta hip prihajam iz bounti runa kjer je so bili v eni sami igri kar trije rainbow goblini (portal seveda samo pri taprvem)

Andreos1 ::

Jaz opažam ravno obratno. Rainbow goblina nisem še videl to sezono, ostalih goblinov pa se mi tudi zdi občutno manj :(

Matev ::

Rainbow goblina nisem še videl to sezono,


verjetno veš da so mavričniki samo v bountijih oziroma izven riftov?

Andreos1 ::

Jap. To mi je jasno. Nobenega videl. Pa igram po principu, ki je isti vsako sezono.(razmerje Bounty, rift, Grift). Očitno pač samo ni sreče. Še eno vprašanje; je možno da spawna bandit shrine mavričnika? Mathev hvala za lepo slovensko izpeljanko ?

togo ::

Bandit shrine NE da mavričarja, da pa smrkca :D.

Andreos1 ::

Očitno je potrebno v življenju jamrat. Bog blizzard se me je usmilil in mi po 11 boutijih postavil na pot Mavričnega bojevnika ?+broken crown= a lot of gems

krneki ::

Pa saj imaš tono imperial gemov z broken crown in puzzle ringi (cca. 25 komadov na run). Ne rečem da mavrčni gob ni kul, ampak meni gemov nikoli ne zmanjka zaradi puzzle ringov in krone.

opeter ::

Izi, samo tak iz firbca, okvirno koliko ur si vložil do sedaj v Diablo III?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Izi ::

opeter je izjavil:

Izi, samo tak iz firbca, okvirno koliko ur si vložil do sedaj v Diablo III?

Nikjer se ne da točno videti, ker stare like vsako sezono brišemo. Bi pa rekel, da se je v sedmih letih vsekakor nabralo več kot 2500 ur. Kar pa ni kaj dosti saj imajo redni igralci verjetno že dosti preko 10.000 ur. Čeprav tukaj objavljam lestvico sem daleč od rednega igralca. Je pa 7 let kar dolga doba.

Bolj zanimivo bi bilo za ure vprašati kakšnega rednega igralca Diabla 2, ki ga nekateri igrajo že 19 let :))

Izi ::

Pravzaprav sem sedaj opazil, da se da točno izračunati skupne preigrane ure če v karieri sešteješ vse ure pri vseh klasih.
Sem seštel in kaže, da sem igral vse skupaj že 4953 ur :O Hja, ko se človek zabava čas hitro teče :))
Vsekakor sem dobro izkoristil okoli 80 €, ki sem jih vložil v nakup te igre, razširitev in dodatkov ;)

opeter ::

Ja, to je res, hvala. Mislim, že nekaj časa (let?) razmišljam, da bi se ga lotil, samo se bojim, da zaradi različnih razlogov ne bom mogel aktivno igrat. Potem pa nima kaj dosti smisla, ker izpadeš iz forme ... Ogledoval sem si že tudi Grim Dawn, samo ista figa.

Nekaj statistike sem našel, res pa je, da večina teh igra že nekaj let:
https://eu.battle.net/forums/en/d3/topi...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Smurf ::

opeter je izjavil:

Ja, to je res, hvala. Mislim, že nekaj časa (let?) razmišljam, da bi se ga lotil, samo se bojim, da zaradi različnih razlogov ne bom mogel aktivno igrat. Potem pa nima kaj dosti smisla, ker izpadeš iz forme ... Ogledoval sem si že tudi Grim Dawn, samo ista figa.

Nekaj statistike sem našel, res pa je, da večina teh igra že nekaj let:
https://eu.battle.net/forums/en/d3/topi...

Diablo 3 je ena izmed iger, ki je narejena za "casual" igranje. Ce vmes ne igras tedne/mesece ni nic hudega. Samo pac do nizje koncne stopnje bos prisel.

Izi ::

Smurf je izjavil:

Diablo 3 je ena izmed iger, ki je narejena za "casual" igranje. Ce vmes ne igras tedne/mesece ni nic hudega. Samo pac do nizje koncne stopnje bos prisel.

Se strinjam. Bi pa omenil, da se ravno po tem ločijo dobre igre od slabih. Vse dobre igre imajo eno skupno značilnost: "easy to learn and difficult to master".
Pri Diablu je ta navidezna enostavnost postavljena še posebej visoko. Prav vsak lahko pride na lestvice med prvih 1000 brez kakšnega treninga tudi z večmesečnimi pavzami. Tam nekje med prvih 100 pa sledi velikanski preskok in čisto drug svet. Svet profesionalcev.
Z istim buildom in istimi paragomi, s katerim se jaz komaj prebijem skozi GR110, nek profi naredi GR130. Po drugi strani pa se bo nek "začetnik" s taistim buildom hudo matral že na GR90.

Smurf ::

No saj to sem mislil, med prvih 1000 tukaj prides bistveno lazje kot recimo pri starcraft 2. Ce bi imel dopust v casu 1 sezone Diablota, bi prisel po lestvici precej visoko. Pomoje bi imel dobre sanse tudi za top 100 (tudi zato, ker bi lahko v povprecju vrgel vec ur v to kot vecina). Ker res pravih profijev v D3 ni ravno veliko.

Po drugi strani, si lahko vzamem celo leto za Starcraft (pa sm v njem relativno boljsi kot v D3) pa ne bom prisel med top1000.

Je pa seveda res (kar drzi za prakticno igro), da lahko prebijes 10k ur, pa se zmeraj ne bos igral "optimalno", ter bi lahko bil boljsi.

Izi ::

Slo-Tech Diablo 3 lestvica 17. sezone po desetih dneh



Seasonal Journey - 9 Chapterjev (Chapter I-IV, Slayer, Champion, Destroyer, Conqueror, Guardian)

Chapter 9 - Guardian __ togo
Chapter 9 - Guardian __ Izi
Chapter 9 - Guardian __ potepuhec
Chapter 9 - Guardian __ nuclid
Chapter 9 - Guardian __ guybrush
Chapter 9 - Guardian __ Matev

Chapter 7 - Destroyer _ klasicni

Chapter 6 - Champion _ Actarus16

Chapter 4 - IV ________ Andreos1
Chapter 4 - IV ________ killer86
Chapter 4 - IV ________ KaiV6
Chapter 4 - IV ________ krneki
Chapter 4 - IV ________ Freya#
Chapter 4 - IV ________ ru7
Chapter 4 - IV ________ Kenpachi


Hardcore Solo Greater Rift lestvica

_1. 100 (11:15) __ Izi - Demon Hunter
_2. _90 (_4:50) __ krneki - Demon Hunter
_3. _85 (_4:50) __ togo - Demon Hunter
_4. _84 (_5:39) __ KaiV6 - Crusader
_5. _81 (_7:41) __ Andreos1 - Witch Doctor


Hardcore Paragon lestvica

_1. _810 __ Izi
_2. _686 __ togo
_3. _678 __ krneki
_4. _669 __ KaiV6
_5. _581 __ Andreos1


Normal Solo Greater Rift lestvica

_1. 123 (13:55) __ nuclid - Wizard _ :O
_2. 114 (11:55) __ potepuhec - Wizard
_3. 104 (11:56) __ Izi - Demon Hunter
_4. 100 (_5:57) __ Freya# - Wizard
_5. 100 (12:47) __ klasicni - Demon Hunter
_6. _93 (_5:11) __ Actarus16 - Wizard
_7. _80 (_2:34) __ guybrush - Demon Hunter
_8. _80 (_2:38) __ killer86 - Barbarian
_9. _80 (_3:06) __ togo - Demon Hunter
10. _75 (_6:00) __ Matev - Witch Doctor
11. _70 (_1:33) __ ru7 - Demon Hunter
12. _60 (_2:10) __ Kenpachi - Demon Hunter


Normal Paragon lestvica

_1. 1328 __ nuclid
_2. 1105 __ potepuhec
_3. _833 __ togo
_4. _798 __ Freya#
_5. _781 __ Izi
_6. _765 __ Matev
_7. _755 __ Actarus16
_8. _730 __ killer86
_9. _716 __ klasicni
10. _712 __ guybrush
11. _657 __ ru7
12. _436 __ Kenpachi


Mislim, da že lahko rečemo, da je zmagovalec te sezone Wizard Vyr Chantodo, ki je daleč pred vsemi ostalimi. Na drugem mestu je sodeč po lestvicah Witch Doctor LoN Darts, ki pa je samo malenkost pred ostalimi.

nuclid ::

Izi je izjavil:

Mislim, da že lahko rečemo, da je zmagovalec te sezone Wizard Vyr Chantodo, ki je daleč pred vsemi ostalimi.

Na koncu sezone bo vseeno najverjetneje prevladal LoN Thorns Necromancer ali pa mogoče LoN Star Pact Archon Wizard, saj sta oba builda s sezonskim LoN buffom precej močnejša od Vyr Chantodo Wizarda.

todman74 ::

A so mavričnega goblina s to sezono slučajno ukinil? Po 130 urah igranja in več sto pobitih rumenih,belih, zelenih, rdečih, vijoličnih, modrih, belomodrih gobov, mavričnega še nisem dobil.

Matev ::

mavričćni goblin se pojavlja samo izven riftov
to pomeni da ga najdeš med igranjem bountijev, zgodbe ali pa nasploh v divjini

todman74 ::

To vem....sem bil najmanj 50krat v cave of the moon clan, kjer je skoraj vsakič kakšen goblin, stonefront, cavern of the frost...nikjer mavričnega goblina.

Izi ::

Patch 2.6.6 PTR Now Available

Kup novosti za sezono 18

Buff sezone 18 bo Triune's Will
All abilities have a chance when hitting an enemy to spawn a circle that gives a power. Only one circle can be active at a time.
Power: Players in the circle receive a 100% damage bonus while active
Resource Reduction: Players in the circle receive a 50% discount on resources spent while active
Cooldown Reduction: While standing in an active circle, any skills currently on cooldown come off of cooldown more quickly

Se pravi, vsakič ko udariš sovražnika imaš možnost, da se pojavi en izmed treh krogov. Ko stopiš vanj dobiš buff.

togo ::

Ali to pomeni, da če igramo v skupini, imamo lahko vse tri od enkrat ?
Bom pa probal na PTRju popoldan, da vidim kako to zgleda.

todman74 - dej si mal video na youtube poglej. Ko farmam gobline skoraj vedno vsaj enga MAVRIČNEGA najdem, ponavadi cca 3, predno se ne naveličam. Morda pa imaš le mal več smole kot ostali. Sam krila so pa druga zgodba. Sam, predno sem jih dobil, sem pobil cca 200 mavričarjev, kolega iz prve.

Tako pač je :D
««
150 / 157
»»