» »

Diablo III

Diablo III

Temo vidijo: vsi
««
129 / 157
»»

Izi ::

Po mojih izkušnjah Ramaladni's Gift pada skoraj izključno samo od Guardianov v visokih GRiftih. Seveda je možnost, da pade kjerkoli, ampak so možnosti zanemarljive, medtem ko imajo Guardiani nekje pri GR 75 že okoli 10% možnosti (moja ocena), da bo odvrgel tisto kocko.
Jaz jih imam to sezono že 7 in vse so padle pri Guardianih nad GR 70. V izvensezonski skrinji jih imam že preko 100 :D


potepuhec je izjavil:

Belial pod 45s... tale je zahteval 2 poizkusa... je bilo potrebno spremenit build :).
Glede Beliala pod 45s sem te prej pozabil vprašati. A si imel skupino?
Kolikor berem po forumih in sem tudi probal je tale quest praktično nemogoč solo.
Ne glede kako hiter in močan si, traja 40 sekund da sploh prideš do Beliala. Vse tiste trilijone njegovega življenja pa potem ne moreš pobiti v parih sekundah.
Moj WD rabi praktično 10 sekund, da ubije končnega Beliala. V čem je torej fora? Sem kaj spregledal?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Ajnstajn` ::

Izi je izjavil:

Po mojih izkušnjah Ramaladni's Gift pada skoraj izključno samo od Guardianov v visokih GRiftih. Seveda je možnost, da pade kjerkoli, ampak so možnosti zanemarljive, medtem ko imajo Guardiani nekje pri GR 75 že okoli 10% možnosti (moja ocena), da bo odvrgel tisto kocko.
Jaz jih imam to sezono že 7 in vse so padle pri Guardianih nad GR 70. V izvensezonski skrinji jih imam že preko 100 :D

čisto možno da je tako, ker nisem nic še pushal riftov.
//

Matev ::

dobil ramaladni gift pri 65+ griftu
in to takrat ko sem rekel da bom pri 500+ paragonih igral pač brez njega

potepuhec ::

Izi je izjavil:

Glede Beliala pod 45s sem te prej pozabil vprašati. A si imel skupino?
Kolikor berem po forumih in sem tudi probal je tale quest praktično nemogoč solo.
Ne glede kako hiter in močan si, traja 40 sekund da sploh prideš do Beliala. Vse tiste trilijone njegovega življenja pa potem ne moreš pobiti v parih sekundah.
Moj WD rabi praktično 10 sekund, da ubije končnega Beliala. V čem je torej fora? Sem kaj spregledal?


Za beliala nucas speed + huge dmg build. Jaz sem delal to s chicken fb wdjem. Kace moras spucat v cca 15-20s potem pa beliala. Sem pa dal namesto soul harvest - slam dance in namesto spirit walk jinx. To da imam playing geme na 95 je tudi verjetno pomagalo. Upam da ti bo koristlo, drugače si pa poiščeš pomoč na področju ki ti manjka... bodisi speed kiling ali pa dmg

Izi ::

"Fix" za sezonski žurnal je končno prišel. Cel teden so ranili.
Do Guardiana mi sedaj manjka samo še Belial v 45 sekund, pa zaenkrat, kolikor sem probaval ne pridem pod 50 sekund 8-O

Izi ::

No, pa sem tudi jaz postal Guardian in končal sezonsko potovanje 8-)

Belial v 45 sekundah je super težka naloga. Popolnoma je treba predelati build in ga prilagoditi izključno samo tej nalogi. Po kakšnih 20 poskusih, ko sem preizkušal različne skille mi je končno uspelo.
Bistven je tisti prvi in najdaljši boj od treh, ko drviš po celem balkonu levo in desno in če tam porabiš več kot 20 sekund si že failal.

Izi ::

Slo-Tech Diablo 3 lestvica - 8. sezona (po enem tednu)


Seasonal Journey - 9 Chapterjev (Chapter I-IV, Slayer, Champion, Destroyer, Conqueror, Guardian)

Chapter 9 - Guardian __ potepuhec
Chapter 9 - Guardian __ Izi

Chapter 8 - Conqueror _ pacman
Chapter 8 - Conqueror _ nuclid

Chapter 7 - Destroyer _ klasicni

Chapter 6 - Champion _ kita103
Chapter 6 - Champion _ Vajenc
Chapter 6 - Champion _ guybrush

Chapter 5 - Slayer ____ Matev
Chapter 5 - Slayer ____ Zmajc
Chapter 5 - Slayer ____ sixxs

Chapter 4 - IV ________ killer86
Chapter 4 - IV ________ sajmonmofo
Chapter 4 - IV ________ KaiV6
Chapter 4 - IV ________ Ajnstajn`
Chapter 4 - IV ________ togo
Chapter 4 - IV ________ kentrix

Chapter 3 - III _______ miskoslo
Chapter 3 - III _______ bozicek


Hardcore Solo Greater Rift lestvica

_1. 31 (_4:12) __ KaiV6 - HC Barbarian
_2. 30 (_6:46) __ togo - HC Demon Hunter



Normalna Solo Greater Rift lestvica

_1. 81 (14:21) __ Izi - Witch Doctor
_2. 80 (13:08) __ pacman - Monk

_3. 78 (11:50) __ potepuhec - Witch Doctor

_4. 72 (11:01) __ Vajenc - Witch Doctor

_5. 67 (10:11) __ klasicni - Demon Hunter
_6. 64 (_7:44) __ sajmonmofo - Barbarian
_7. 64 (12:01) __ Ajnstajn` - Wizard
_8. 60 (_2:39) __ nuclid - Monk
_9. 60 (_3:07) __ killer86 - Monk
10. 60 (_6:07) __ kita103 - Witch Doctor
11. 57 (_6:07) __ Zmajc - Demon Hunter
12. 50 (_9:30) __ sixxs - Crusader
13. 45 (_1:48) __ guybrush - Demon Hunter
14. 42 (_7:58) __ KaiV6 - Barbarian
15. 40 (_4:24) __ Matev - Demon Hunter
16. 21 (_7:56) __ kentrix - Witch Doctor
17. __ (__:__) __ miskoslo - Wizard
18. __ (__:__) __ bozicek - Wizard


Paragon lestvica

_1. _891 | ____ __ potepuhec
_2. _870 | ____ __ pacman
_3. _863 | ____ __ nuclid
_4. _823 | ____ __ killer86
_5. _821 | ____ __ kita103
_6. _812 | ____ __ Izi

_7. _629 | ____ __ Matev

_8. _589 | ____ __ Vajenc
_9. _552 | ____ __ Ajnstajn`
10. _537 | ____ __ sajmonmofo
11. _536 | ____ __ klasicni

12. _429 | ____ __ Zmajc
13. _369 | ____ __ guybrush
14. _310 | _214 __ KaiV6
15. _295 | ____ __ sixxs
16. _146 | _240 __ togo
17. _210 | ____ __ miskoslo
18. __77 | ____ __ kentrix
19. __37 | ____ __ bozicek

bozicek ::

Mene je povsem minilo.
Že tako ni bilo več volje nasplošno, CIV 6 je prišla in me skoraj ni več gor.

Še za osnovni set se mi ne da potruditi :)
Darila letos samo za poredne

guybrush ::

Nekaj se je "izlilo" iz Blizzardove strani:


Iz tega linka, ki pa ga ni vec:

Izi ::

Diši po novi razširitvi :D
Novi klass Necromancer, nov Act 6, novi leveli do 80. Še dlje bo trajal začetek vsake sezono, ko bo treba levelati do 80 :P

Zmajc ::

Ej če se iz tega ne izcimi nič bo razočaranje hudo.....

Necroja sem v D2 oboževal...

guybrush ::

http://www.mtv.com/news/2457456/diablo-...

Iz 2008 clanek. Zgleda so pustili par klas za nadaljnje dodatke.

Tribal ::

Dodatek diablo 3 :D izid konec aprila začetek maja 2017. Pa bo mogoče spet kdo igral.

KaiV6 ::

Cetudi je to nov expansion :) z novim clasom, je to imo premalo, le malo podaljsujejo agonijo :).
Danasnji otroci CODa ne igrajo igro 5 let kaj sele 10, ampak novosi morajo biti vsakoletne, pa ceprav samo reskin :)
zato mora Bliz najavit kaj bolj vsebinskega, sicer mu bodo pri D3 ostali samo tisti najbolj zvesti, ki pa ne prinasajo €. € prinasa kolicina :).

Sam sumim, da bo to nekaj v stilu wow mega super .... aaaaaaaaand, patch 2.5 z novim clasom, ki pa ga bodo prodali, kot nekaj najboljsega po D2 in D3 combined :) mogoce pa vpeljava v microtransactions :) kjer bo ta nov clas only 8,99€ :)
<insert>podpis.html</insert>

Izi ::

KaiV6 je izjavil:

sicer mu bodo pri D3 ostali samo tisti najbolj zvesti, ki pa ne prinasajo €. € prinasa kolicina

To ni WoW. Pri D3 je važno samo koliko razširitev bodo prodali, potem pa je za Blizzard bolje, če igra čim manj ljudi, ker rabijo manj serverskih zmogljivosti, kar prinese manj stroškov. Serverske zmogljivosti se dinamično dodajajo in odvzemajo glede na število igralcev.

Kar se pa tiče mikrotransakcij pa so te že v D3. Če nisi vedel, Azijski serverji kompletno delujejo preko mikrotransakcij. Diablo 3 je tam zastonj, tudi nadgradnja RoS je zastonj in morebitna naslednja nadgradnje bo tudi zastonj, ampak večino stvari v igri moraš pa plačevati preko mikrotransakcij. V Evropi in Ameriki taga ne bo nikoli, ker mikrotranskacije delujejo izključno samo na Azijskem trgu. Tako je ugotovil Blizzard.

Kot sem rekel, za nas "zahodnjake" bo vedno tako da ob vsaki nadgradnji plačaš polno ceno potem pa je za Blizzard najceneje, če igro nikoli ne igraš :P

togo ::

"ladlc" imam
Sedaj pa, če kdo rabi pomoč, z veseljem pomagam, tako na HC kot na SC.

lp

ru7 ::

To je blo pa express, jst še do 70 nisem pršu to sezono :)

Actarus16 ::

Jaz pa malo štrajkam to sezono :P sej mogoče me pa prime kej kasneje....hudič je da sem Fallout4 dubu :P

Zmajc ::

Jaz sem z sezono kar zaključil, naj se jebejo z set dungeoni. Ni mi lvlat ločenega chara pa farmat opremo samo da to easy naredim.

Že mam 25 ur v Skyrim SE :p

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Matev ::

set dungeoni so epic fail
ker idiot morš bit da se ti to da delat
svašta

Zmajc ::

Necromancer officially confirmed :D

Izi ::

Novi klass Necromancer

Če sem prav razumel zraven prideta še DVE novi mapi
Shrouded Moores in Temple of the first born

PS: Necromancer ne bo zastonj :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Zmajc ::

Diablo 1 se vrača kot 16 lvl D3 dungeon z "retro filterji" in originalno glazbo.

Zmajc ::

guybrush ::

To je to? Potem niso nc popravli se vedno isti D3 plvl farma.

Zmajc ::

Bomo vidli, D3 štant na blizzconu ima baje tablo ki je zaenkrat še prekrita. Pa rekli so da bo več razkrito na official D3 pannelu.

guybrush ::

Izi ::

Ne vem če jaz prav razumem, ampak kot kaže bo Diablo 1 oziroma njegovih 16 levelov zastonj na voljo znotraj Diablo 3 igre.
V Tristanu bo verjetno vhod v novi dungeon, ki bo šel 16 levelov v globino in vmes bomo morali premagati še 4 bosse.
Praktično bodo celoten Diablo 1 vgradili v Diablo 3. In to zastonj 8-)

Tudi tiste dve novi mapi, ki prideta naslednje leto bosta zastonj.

Plačati pa bomo morali Necromancerja (cena še ni znana). V paketu z Necromancerjem pa bosta še dva nova slota za naše junake, dva nova prostorčka v naši skrinji, ki bo torej imela že 12 predalov (maksimalno), pa še par malenkosti bodo navrgli, kot so pet, portret, pennant, banner in sigil.
Vsekakor bo ta paket mnogo cenejši kot razširitev. Pričakuje se cena okoli 15 EUR

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Izi ::

Če kdo slučajno igra na konzoli lahko omenimo, da bodo tudi konzole končno dobile Sezone.
Od 10. sezone naprej bo skupna združena sezona na PC in konzolah.

KaiV6 ::

Torej D4 premaknjen na 30. obletnico :)
<insert>podpis.html</insert>

guybrush ::

Zmajc ::

KaiV6 je izjavil:

Torej D4 premaknjen na 30. obletnico :)


Najverjetneje :p

Cancer ::

Diablo is dead. Nekromancer je to kar je ostalo od odpovedanega drugega expansiona. Diablo remake je pa tudi meh. Se en set dungeon...

Skoda da se Blizzard tako zelo trudi uniciti taksno fransizo.

Zmajc ::

Cancer je izjavil:

Diablo is dead. Nekromancer je to kar je ostalo od odpovedanega drugega expansiona. Diablo remake je pa tudi meh. Se en set dungeon...

Skoda da se Blizzard tako zelo trudi uniciti taksno fransizo.



Mater ste patetični ...same old junk že od releasa "diablo is dead". Igralcev je še vedno ogromno za vas pa skoz nekaj umira.

To če da ti quitaš še ne pomeni da je igra mrtva. Nisi center vesolja.


Ti 16 lvl dungeon primerjaš z set dungeonon? Resno?

S čim točno si jo pa trudi uničiti?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Cancer ::

Ne se jezit no.

A imas kaksne statisticne podatke koliko ljudi mogoce se igra diablo? Kaksne stevilke s katerimi bi lahko podkrepil svoja dejstva?

Diablo je trenutno v stanju kakrsnem je, nujno potreboval vsaj expansion. Dodali pa so nov class in dva nova obmocja. To je vse kar je taksna gromozanska firma zmozna skupaj spraviti? Tisti diablo 1 remake pa ni pravi remake, saj bos lahko igral z d3 characterji. Aja pa Necromancer je bil posredno najavljen ze nekaj let nazaj, ko so iz Blizzarda najavili da bojo naredili WD class tako, da bo prostor za Necromancerja. Spet neki ostanki nenajavljenega patcha.

Se bova pogovarjala cez par mesecev, ko bo 10 ali 11 sezona, diablo pa bo ostajal enak. Ce se ti da na vsake tri mesece nanovo ponavljat iste stvari (riftanje, griftanje, set dungeoni, paragoni), za kozmeticne bonboncke in mogoce malo vec prostora v skrinji si pa "malo cez les". Diablo je super igra, ki bi jo lahko danes izboljsali, tako pa osnovni problemi, ki jo pestijo, se vedno ostajajo.

guybrush ::

Jutri najavijo se challenge grifte in nove iteme, meta se bo spremenila in bojo tud casual igralci lahko tekmovali, ker naj bi bli usi na isti ravni pri CGRIFTIH.

Se vedno pa je core sistem igre broken. Zdej najbolj smiselni scenarijo je da delajo na D4 in nocjo vlozit veliko truda, da zrihtajo probleme v D3 ali pa enostavno trolajo fane. Pred ROS relisom so nabijali kako bo loot sistem core igre, da ko bo dropal leg ti bo celjust dol padla zares pa samo paragone nabijas.

Zato pa je D3 zanimiv samo za par dni, ker potem ni vec nic za delat.

Ajnstajn` ::

No, ce je to to, je to res nekako bolj bogo :/
Hypali so, kot da bo D4, pričakoval sem expansion, na koncu pa ni niti tega. Suša zgleda tole, huda suša.
Kogar pač nov class ne vleče, ne dobi skoraj nič contenta. V WoW-u, ko pride nov class, pride poleg se kup contenta za vse ostale classe, tu pa dobimo goli class.
Upajmo da bodo jutri vsaj razkrili kaj contenta.

Še sreča da vsaj hearthstone dobi expansion :)
//

killer86 ::

Meni je pa kar všeč kar so zaenkrat prikazali, pač vsakomur svoje. D4 se pa bomo itak še načakali:D

Tribal ::

Vsi necromancerji drugo leto :D

Izi ::

Jaz tudi mislim, da že delajo na D4, ampak razvoj še ni dovolj daleč, da bi zadevo uradno najavili. Kot je znano Blizzard najavi nove stvari, ko je zadeva vsaj 75% končana. Pa še potem traja 3 do 4 leta do končanja.
Do D4 je verjetno še več kot 5 let in zato niso zaenkrat še nič najavili.

Z D3 sem pa tudi kar zadovoljen. Novosti bo zaenkrat dovolj.
Če kdo ni opazil bo tudi v igri kar precej sprememb in ne samo kozmetičnih.
Končno bomo lahko uporabljali več različnih buildov (celo 5 različnih hkrati) in med njimi direktno preklapljali: http://imgur.com/a/IGatQ
Pa pri craftingu se tudi obetajo spremembe: http://imgur.com/a/Hgmi5

Necromancerja bom verjetno kupil, če le ne bodo nabili ceno v nebo. Sicer pa kot smo verjetno pričakovali glede na pregovorno Blizzardovo počasnost, pravijo, da naj bi Necromancer paket prišel šele v drugi polovici leta 2017 :P

Izi ::

PTR za verzijo 2.4.3 se začne že naslednji teden. V živo pa bo šel 2.4.3 po novem letu, enkrat januarja.

Tisti 16 nadstropni dungeon iz Diablo 1 bo že v verziji 2.4.3 in bo letni "event", kar pomeni, da bo odprt približno en mesec na leto. Mesec za ta event bo januar.

GRifti bodo doživeli bistveno spremembo. Na koncu GRifta se ne bo pojavil Guardian, ampak se bo odprl portal, ki bo vodil v novo mapo, kjer bo samo Guardian. Ob vstopu skozi teleport se bodo izbrisali vsi buffi, predvsem se gre za tiste overpower buffe iz stolpov s katerimi so predvsem v skupinah taktizirali in jih hranili za boj z Guardianom. Dostikrat je bil eden izmed igralcev zadolžen predvsem za iskanje stolpov. To "goljufanje" se bo sedaj nehalo >:D Solo igralci bodo tako manj prikrajšani.
Pa na HC bo bolj varno, ker se smrtonosni Guardian ne bo teleportiral čez pol mape direkt na našega junaka, ki je takrat po možnosti še na rezervnem življenju. Sedaj boš imel čas da se pripraviš na boj z Guardianom.

"Armory" (preklapljanje med buildi) še ne bo v 2.4.3 (sezona 9). To bo verjetno novost za 10. sezono. Nekromancer pa bo verjetno novost za 11. sezono.
Torej, vsako sezono nas čaka nekaj novega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Actarus16 ::

Najprej hvala Togo :D za šlepanje in vso pomoč :D . Komaj čakam nostalgičen Tristram cathedral....tam sem tudi porabil en lep kos mladosti :)) in bo prav lepo spet malo pokukat dol po nadstropjih. Nekrota bom nabavu itak :D ... Moram pa malo popljuvat set dungeone ;(( . Naj bodo,saj marsikomu pašejo,ni pa prav (po moje),da so med conquesti.

Ajnstajn` ::

S katerim buildom/setom se da narediti z wizzardom Torment XIII pod 5 min, brez da bi augumental iteme ?
//

Izi ::

Ajnstajn` je izjavil:

S katerim buildom/setom se da narediti z wizzardom Torment XIII pod 5 min, brez da bi augumental iteme ?

Tole je najboljši speed Wizard: T13 Infinite Blast Redux
Ne samo za pod 5 minut ampak tudi za pod 4 minute.
Ne rabiš nič augmentirano, seveda pa moraš biti Paragon 600+ in imeti Geme nad 60


Da se še malo pohvalim. Moj WD je naredil Conquest "Worlds Apart" 8-)
To so vsi Bossi na T10 pod 20 minut na Hardcore. Že četrti Conquest to sezono :P

Izi ::

Tukaj so na enem mestu lepo in pregledno zbrane vse prihajajoče novosti za D3, ki so jih prikazali na BlizzConu.
BlizzCon 2016 - Complete Recap

Actarus16 ::

Bravo Izi 8-) car ... pa itak pohvale za izredno dobro delo tuki na forumu :) btw... A je tuki kak tak starček,da je D1 nabijal kot jaz...Osebno komaj čakam res malo nostalgije :D

Kenpachi ::

Igral, igral...
Zaraki Kenpachi.

KaiV6 ::

To s crafting materialom je super resitev, naslednji korak pa je autopickup le-teh. Mogoce se autopickup itemov. :) Da miske ne trpijo. :)
<insert>podpis.html</insert>

Zmajc ::

Actarus16 je izjavil:

Bravo Izi 8-) car ... pa itak pohvale za izredno dobro delo tuki na forumu :) btw... A je tuki kak tak starček,da je D1 nabijal kot jaz...Osebno komaj čakam res malo nostalgije :D


Itak :)

potepuhec ::

Actarus16 je izjavil:

Bravo Izi 8-) car ... pa itak pohvale za izredno dobro delo tuki na forumu :) btw... A je tuki kak tak starček,da je D1 nabijal kot jaz...Osebno komaj čakam res malo nostalgije :D


Mislim, da nas je kar nekaj taksnih ;)
««
129 / 157
»»