» »

Diablo III

Diablo III

Temo vidijo: vsi
««
128 / 157
»»

Izi ::

PCGamer - Diablo 4 rumours are heating up ahead of BlizzCon 2016

Nekaj se brez dvoma dogaja, spekuliranje se je iz forumov že preselilo tudi na velike igričarske revije.
Kaj bodo najavili na BlizzConu 2016? Diablo 4, Diablo 3 expansion ali Diablo 2 HD remaster?
Zaenkrat najbolj kaže na Diablo 4.

Treba pa se je zavedati, da tudi če najavijo D4 bo do izida verjetno trajalo še kakšna 4 leta ;) Tudi Diablo 3 so najavili 4 leta pred izidom.

togo ::

http://www.tweaktown.com/news/54484/dia...

Zgleda, da ne bo D4. Bi bilo pa fino, če bi bil še en dodatek.

lp

Cancer ::

Jaz dvomim da bo tudi expansion. Prevec ljudi je slo iz Diablo teama, da bi lahko kaj takega verjel. Upam da se motim. Diabla sem preigral precej. Zadnje sezone pa je zaradi ponavljanja istih stvari, igra postala precej dolgocasna.

guybrush ::

David Brevik bo svetoval Path of Exile igri na kitajskem launchu: http://poe.qq.com/webplat/info/news_ver... .
Vsi namigi kazejo na D4:

Na zacetku posnetka hint D4:
Nepravilno naprintana kocka:

V temu posnetku se artist zalomi v besedah:
Tudi v job posting je pisalo Blizzard next hit game pod Diablo.
Twitter od Diablo "BlizzCon will be really cool this year :-)": https://twitter.com/diablo/status/76668...

Se pa se je tega. Ce pa damo tinfoil hat dol in realno predvidevamo kaj bomo izvedeli na blizzconu je pa patch 2.5.

"Get the inside scoop and ask your burning questions about Diablo III! Join us as Lead Designer Kevin Martens, Senior Game Designer Wyatt Cheng, Senior Game Designer Adam Puhl, Senior Game Designer Joe Shely, and Senior Game Designer Travis Day review upcoming content and features for Diablo III and take live questions from the audience." : http://us.battle.net/d3/en/blog/2032440... .

Ajnstajn` ::

Ni glih popolnoma povezano z Diablom, pa vendarle nekaj zelo dobrih informacij. Intervju z Davidom Brevikom:
//

Izi ::

Pred začetkom 8. sezone pa poglejmo še naše kompletne Paragone skozi celotno Diablo kariero.

Slo-Tech Diablo 3 karierna lestvica


Hardcore Paragon lestvica

_1. 1088 __ togo
_2. 1057 __ pacman
_3. _868 __ Izi
_4. _865 __ Actarus16
_5. _814 __ potepuhec
_6. _729 __ Matev
_7. _720 __ Vajenc
_8. _703 __ Tribal
_9. _685 __ killer86
10. _611 __ Andreos1
11. _563 __ Kenpachi
12. _523 __ miskoslo
13. _448 __ ru7
14. _374 __ nuclid
15. _167 __ kita103
16. _105 __ Zmajc
17. __69 __ sajmonmofo
18. __59 __ klasicni
19. __40 __ guybrush
20. __30 __ bozicek
21. __18 __ chief
22. __12 __ Chuapoiz
23. ____ __ sixxs
24. ____ __ KaiV6
25. ____ __ kentrix
26. ____ __ Ajnstajn`


Normalna Paragon lestvica

_1. 2514 __ potepuhec
_2. 2159 __ killer86
_3. 1970 __ pacman
_4. 1492 __ kita103
_5. 1361 __ nuclid
_6. 1232 __ sixxs
_7. 1228 __ Izi
_8. 1130 __ ru7
_9. 1067 __ klasicni
10. _965 __ guybrush
11. _944 __ togo
12. _920 __ sajmonmofo
13. _914 __ KaiV6
14. _912 __ chief
15. _851 __ Actarus16
16. _843 __ Zmajc
17. _841 __ Matev
18. _826 __ Vajenc
19. _796 __ kentrix
20. _794 __ Tribal
21. _770 __ miskoslo
22. _728 __ bozicek
23. _683 __ Chuapoiz
24. _652 __ Kenpachi
25. _626 __ Ajnstajn`
26. __46 __ Andreos1


Še vedno imamo 4 "junake", ki še niso zbrali dovolj poguma, da bi preizkusili najboljši del igre, Hardcore :P

Ajnstajn` ::

ker class/buid je najhitrejši pri speedfarmanju nasploh?
//

Izi ::

Ajnstajn` je izjavil:

ker class/buid je najhitrejši pri speedfarmanju nasploh?

Za kralja speedfarminga velja Demon Hunter z Unhallowed Essence Multishot buildom.
Drugi je verjetno Witch Doctor z Angry Chicken buildom. Ampak tudi ostali niso hudo daleč zadaj.

Lahko še omenimo, da se speedfarmanje na T13 težavnosti zaenkrat še ne obnese. Prav vsi klasi imajo še premalo damagea za kaj takega. Pod speedfarming se smatra končanje povprečnega Rifta pod 4 minute. Nekje na T10 do T12 pa že kar gre.

togo ::

Speedfarm na T13 deluje preverjeno na HC.
Malo sreče rabiš z opremo. Delal sem gr 65 pod 3 min.
Pa ne da se hvalim, le oprema z caldesanom ti to omogoča.
In še to. Tudi to sezono štartam na HC z DH in upam, da čimprej naberem UE opremo.
Vsekakor najprej do "ladlca", potem pa, če bo družba, še kaj več.
Se najdemo jutri malo pred 17to.
Lp

Ajnstajn` ::

Izi je izjavil:

Ajnstajn` je izjavil:

ker class/buid je najhitrejši pri speedfarmanju nasploh?

Za kralja speedfarminga velja Demon Hunter z Unhallowed Essence Multishot buildom.
Drugi je verjetno Witch Doctor z Angry Chicken buildom. Ampak tudi ostali niso hudo daleč zadaj.

Lahko še omenimo, da se speedfarmanje na T13 težavnosti zaenkrat še ne obnese. Prav vsi klasi imajo še premalo damagea za kaj takega. Pod speedfarming se smatra končanje povprečnega Rifta pod 4 minute. Nekje na T10 do T12 pa že kar gre.


Če mene vprašaš je to nekako najbolj efektiven speedfarm kar sem jih videl. T13, vse pade skoraj instantno razen za bosse rabi mogoce sekundo pa pol:


je DH hitrejši/effektivnejši od tega?
//

potepuhec ::

Za t13, sploh v grupi je daleč najbolj učinkovit in hiter barb... ja barb, tudi sam nisem mogel verjeti, dokler nisem nekajkrat igral z njimi... z mojim wiz, ki načeloma na t13 solo pri 1700 paragonih vse ubije v enem susu, se nisem uspel dovolj hitro teleportirat za njim pa nisem praktično nič ubijal podobno chickeni, DHji, monki z dashom in ponyji.
Za solo imajo pa vsi klasi nekje podobno hitre builde za speedfarmanje. Je pa od teh najlažje igrat DH. Vsi ti speed buildi imajo na skupinskem farmanju T13 takšne ali drugačne težave za solo so pa ok... ampak pazi... na solo so za t13 ok, ko imas tam cca 1500 paragona in dobro opremo, bodisi dejanskih 1500 ali pa manj pa opremo pocaldesanano. Drugače to niso več speed buildi!!

Matev ::

sezono 8 mislim igrati DH shadow build
ima kdo kaj izkušenj s tem buildom, nasvet?

togo ::

Kako je fino, ko se gleda video, a se pozablja na PARAGONE. Tudi sam sem jih gledal, pa mi ni šlo skupaj, kako oni lahko, jaz pa ne morem. Potem pa mi je padlo v oko število paragonov in zadeva je bila v trenutku jasna, še sploh, če so pokazali opremo.

Matev, sem probal, a mi ne leži, povsem druga motorika (le moje mnenje). Je bolj singel target.

lp

potepuhec ::

Aja pa še to... če T13 nisi sposoben spucat enako hitro kot T11 (ko na T11 postane omejitev hitrost gibanja in ne ubijanja) ali pa recimo malenkost počasneje... se T13 NE IZPLAČA na noben način ;)

Izi ::

Ne razumem, čemu sploh služi video 2600 paragoni :O To nikomur ne koristi in iz njega ne moreš potegniti prav nič koristnega za navadne smrtnike. Naj proba zadevo z 800 paragoni pa bo videl da se bosta njegovi 2 minuti kar naenkrat raztegnili na 7 minut :P

Druga stvar je pa "slavni" In-Geom, ki ga kar nekaj buildov uporablja za speed. Res je, da se z njim, da podirati rekorde v brzini ampak samo če imaš srečo z odprtim Riftom in ravno prav razporejenimi Elitnimi sovražniki. Pri povprečnem Riftu, ko se velikokrat zgodi, da več kot 15 sekund ne najdeš nobenega Elitneža, pa tak build povsem pogori in potem namesto 3 minute rabiš 7 minut da končaš.
Za slabe in povprečne Rifte, ki so v večini, sta najboljša DH in WD, ki v svojih speed buildih ne rabita In-Geoma in sta popolnoma neodvisna od cooldown reduction. Take builde je precej manj stresno igrati in v povprečju dosegaš boljše rezultate, čeprav ne podiraš nobenih hitrostnih rekordov.

Matev ::

Ne razumem, čemu sploh služi video 2600 paragoni :O To nikomur ne koristi in iz njega ne moreš potegniti prav nič koristnega za navadne smrtnike. Naj proba zadevo z 800 paragoni pa bo videl da se bosta njegovi 2 minuti kar naenkrat raztegnili na 7 minut


če bi pogledal video b ividel da igra z izključenimi paragoni
v prvih dveh minutah to razloži

Izi ::

Matev je izjavil:

če bi pogledal video b ividel da igra z izključenimi paragoni
v prvih dveh minutah to razloži

Sem slišal, da pri 1:40 omeni izključene paragone, ampak laže ;)
Poglej malo naprej, ko konča Rift, pride v mesto in odpre inventar se vidi, da ima skoraj 22.000 Dexteritija. Na koncu videa celo pokaže Paragone in so vsi lepo uporabljeni.

Matev ::

ja vidim - my bad
model laže ali si pa enostavno domišlja stvari

sajmonmofo ::

s8 bom probal malo leap quake barba, no to je vsaj plan, bomo se videli kako se bo zadeva razvila :P

Ajnstajn` ::

Izi je izjavil:

Matev je izjavil:

če bi pogledal video b ividel da igra z izključenimi paragoni
v prvih dveh minutah to razloži

Sem slišal, da pri 1:40 omeni izključene paragone, ampak laže ;)
Poglej malo naprej, ko konča Rift, pride v mesto in odpre inventar se vidi, da ima skoraj 22.000 Dexteritija. Na koncu videa celo pokaže Paragone in so vsi lepo uporabljeni.


tudi jaz sem to slišal, da ne uporablja paragonov. Video je prerecorded, ampak ko razlaga za opremo, ma pa res paragone. Nevem, ali naj mu verjamem ali ne.

Drugače pa mislim da drži to kar je potepuhec povedal, bolj ali manj majo vsi classi kak solo speed build in razlika med classi je tako minimalna, da je zanemarljiva. Na koncu mogoče znese par sekundic razlike. To govorim za T11.

T11 lahko verjetno vsi normalno farmajo, T13 pa mogoce katerim classom ne znese, če res nimaš 2k paragonov pa ancient od glave do pete.
//

Zgodovina sprememb…

Ajnstajn` ::

/
//

Zgodovina sprememb…

Izi ::

Jaz bom pa verjetno že tretjo sezono zapored spet WD :D
Doktorjev začetni set "Spirit of Arachyr" pravzaprav sploh ni tako slab. Bi celo rekel, da je najboljši set za popolni začetek. Že samo 2 kosa tega seta te naredita za neustavljivo killing mašino.
Dobiš stalnega spremljevalca, velikanskega pajka, ki dela tak super damage, da bo na začetku vse padalo z enim ugrizom. Poleg tega upočasnjuje sovražnike, da se jim naš Doktor lažje izogiba, za povrh pa ga lahko celo kontroliramo kam točno naj gre.
Če bi bili naši Gargantuani vsaj pol tako pametni in vodljivi kot ta pajek bi bil Doktor neustavljiv ;)

KaiV6 ::

Meni pa so 3 sezone wdja bile dovolj .. glede na to da je Battlefield 1 zunaj .. bom to sezono izbral kak "netflix and chill" build, torej WW barb :)
<insert>podpis.html</insert>

Tribal ::

Sam bom to sezono preskočil. Če ne bodo nič novega dodali pa verjetno sploh ne bom več igral.

Trenutno sem usekan na Star citizen, vem da še ni zunaj. :D

sixxs ::

Hey...glede speedfarmanja (solo), je po mojih izkušnjah ravno monk(LTK) med najhitrejšimi...z 750 paragoni (in seveda kr decent opremo) sem naredil T13 in celo GR65 pod 4 minutami. Res je pa , da s tako hitrostjo ne farmaš glih najbolj učinkovito...pa tut traja kar nekaj časa, da se navadiš builda in kot je Izi pred sezono 7 omenil, še prsti fejst trpijo... :P

Glede 8.sezone, jaz bom začel z pony riderjem...mal me je pritegnalo dejstvo, da je treba velik delat za dober gear, pa Lon Bombardment build je glih kontra od vseh drugih ( z ful mal damage-a je Gr80 čist viable, sam velik trnjev nucaš...)

Se vidmo v Diablu...

aja pa ... Potepuhec, Killer86, Pacman... tolk paragonov...pošasti ste... :D:D

Ajnstajn` ::

sixxs je izjavil:

z 750 paragoni (in seveda kr decent opremo) sem naredil T13 in celo GR65 pod 4 minutami. :D:D


Ko si enkrat nad 150-180 sekund, se več ne splača in je efektivnejše iti en torment nizje
//

nuclid ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nuclid ()

Izi ::

Nekateri spet niso spali. Potepuhec je že presegel Paragon 300 :D
Moj WD se je kar dobro odrezal. Že v prvem večeru sem z levo roko opravil štiri začetna poglavja, se popolnoma oblekel, dobil nova krila in nov portret.
Sedaj pa bo treba počasi poiskati pravi "peklenski zob" set, ker tale pajkovski set na višjih težavnostih bolj slabo deluje.

Zmajc ::

Nova sezona? Zamudil...

Ajnstajn` ::

Moj wizzard je pa za totalni k****, po pricakovanju. Arcana set ;(( Ampak ok, moram pa rect da mi je zabavno igrati, ceprav bi bilo dosti hitreje, ce bi sel igrat kak drug class. Sedaj nekako clamfam skupaj tal rasha set, da bom hitreje farmal.
//

KaiV6 ::

Se vidi, da ni dosti barbov, ki igrajo :)

 barb

barb

<insert>podpis.html</insert>

Izi ::

Kot kaže je en bug v sezonskem žurnalu, da ne moreš končati Destroyer poglavja.
Naloga "Easy", kjer moraš končati prvi Conquest se ne sproži čeprav končaš Conquest. Sem pobrskal po forumu in nisem edini. Bug je javljen, ni pa še znano kdaj ga bodo popravili.

Moj WD sedaj ne more končati Destroyer poglavja ;((
Imam že končan Conquest Divinity, ko sem dosegel GR 75 8-)
Da se pohvalim GR 75 sem končal brez Furnace in praktično še brez Antične opreme.

Shadow666 ::

KaiV6 je izjavil:

Se vidi, da ni dosti barbov, ki igrajo :)

 barb

barb




Mislim, da se pozna izid BF1 =) in znucanost D3...
roko na srce , enostavno premalo novosti je, da bi nekoga, ki koleba med špili zadržali na dolgi rok.
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

Kenpachi ::

BF1 ftw!
Zaraki Kenpachi.

Izi ::

Čas je da pogledamo kako uspešno smo štartali 8. sezono. Videti je, da je to najbolj divja sezona do sedaj. Paragoni še nikoli niso leteli tako hitro :))
Ker ni velikih sprememb iz prejšnje sezone smo vsi postali že divje izkušeni borci.


Slo-Tech Diablo 3 lestvica - 8. sezona


Paragon lestvica

_1. _720 | ____ __ potepuhec
_2. _712 | ____ __ pacman
_3. _709 | ____ __ nuclid
_4. _677 | ____ __ killer86
_5. _670 | ____ __ kita103
_6. _638 | ____ __ Izi

_7. _312 | ____ __ klasicni
_8. _310 | ____ __ KaiV6
_9. _305 | ____ __ Vajenc
10. _298 | ____ __ sajmonmofo
11. _295 | ____ __ Ajnstajn`
12. _290 | ____ __ Matev
13. _213 | ____ __ Zmajc
14. _109 | ____ __ guybrush
15. ____ | __81 __ togo
16. __60 | ____ __ sixxs
17. __23 | ____ __ miskoslo
18. __10 | ____ __ bozicek


Hardcore Solo Greater Rift lestvica

_1. 13 (_4:51) __ togo - HC Demon Hunter ___ Osamljeni Hardcore borec ;)


Normalna Solo Greater Rift lestvica

_1. 77 (12:24) __ Izi - Witch Doctor
_2. 75 (_9:03) __ pacman - Monk

_3. 60 (_4:14) __ potepuhec - Witch Doctor
_4. 60 (_8:05) __ killer86 - Barbarian

_5. 54 (10:07) __ Ajnstajn` - Wizard
_6. 50 (_2:36) __ nuclid - Monk
_7. 50 (_4:06) __ kita103 - Barbarian
_8. 46 (_6:54) __ sajmonmofo - Barbarian
_9. 45 (_8:54) __ Vajenc - Witch Doctor
10. 43 (_4:09) __ Zmajc - Demon Hunter
11. 42 (_7:58) __ KaiV6 - Barbarian
12. 35 (_2:57) __ klasicni - Demon Hunter
13. 20 (_3:53) __ Matev - Demon Hunter
14. 60 (_5:16) __ sixxs - Crusader
15. __ (__:__) __ guybrush - Demon Hunter
16. __ (__:__) __ miskoslo - Wizard
17. __ (__:__) __ bozicek - Wizard


Seasonal Journey - 9 Chapterjev (Chapter I-IV, Slayer, Champion, Destroyer, Conqueror, Guardian)

Chapter 6 - Champion _ Izi
Chapter 6 - Champion _ potepuhec
Chapter 6 - Champion _ pacman

Chapter 5 - Slayer ____ nuclid

Chapter 4 - IV ________ killer86
Chapter 4 - IV ________ kita103
Chapter 4 - IV ________ klasicni
Chapter 4 - IV ________ sajmonmofo
Chapter 4 - IV ________ Matev
Chapter 4 - IV ________ Vajenc
Chapter 4 - IV ________ KaiV6
Chapter 4 - IV ________ Zmajc
Chapter 4 - IV ________ Ajnstajn`

Chapter 3 - III _______ togo
Chapter 3 - III _______ sixxs
Chapter 3 - III _______ guybrush
Chapter 3 - III _______ miskoslo

Chapter 2 - II ________ bozicek

Sezonski žurnal je zaenkrat zataknjen pri Destroyerju, ker ne upošteva končane Conqueste. Bug je prijavljen.

Zmajc ::

Prvič se mi je zgodili da sploh nisem bil pozoren na začetek sezone in sem 8. sezono začel z 24 urno zamudo. :P

KaiV6 ::

No vceraj sem zacel s HC sceno in moram povedat, da mi je dosti bolj zanimivo kot SC :).
Je tak vecji/boljsi feeeling, da si kaj dosegel, pa tudi zivis v strahu za heroja nonstop, se pravi prava diablo atmosfera :).

SC barb mi je postal nezanimiv ze prvi dan.
<insert>podpis.html</insert>

Shadow666 ::

Počakaj, da ti dol pade net ali pa te nekdo zmoti in ti gre vse v k****c, tik rpeden si mislil dat v box :)
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

KaiV6 ::

To je treba vstet v igranje HC :) ce pride kaj takega gre pac 50+ ur v luft :) vsaj snemas pa pol objavis na youtube "diablo 3 fails" :)
<insert>podpis.html</insert>

Izi ::

Zaenkrat so popravili sezonski bug za tiste tapočasne, ki v vsem tem času še vedno niso dosegli nobenega Conquesta.
Ta povprečni, ki smo že pred odpravo tega buga končali tista 2 ta lahka Conquesta, pa bomo morali še čakati na nek poseben popravek, ki bo poskušal popraviti škodo za nazaj, če jim bo seveda uspelo.

potepuhec ::

Eto danes mi je bilo malo dolgčas, ker ni bilo pametne grupe za GR pa sem končal sezono. Noben bau bau... Večino se itak naredi mimogrede, 350 skrinjo in večino bosov smo naredili s kolegi. Solo pa vse bose v 20 min na tTX in belial pod 45s... tale je zahteval 2 poizkusa... je bilo potrebno spremenit build :).

Izi ::

Ja, ti si en od tisti tapočasnih ;), ki so jim bug popravili. Ostali, ki smo Conqueste že davno končali smo obtičali pri Destroyeryu.
Nič ne kaže, da bi se Blizzardu kaj mudilo popraviti ta največji fiasko v zgodovini Diabla 3. Mogoče imajo toliko dela z naslednjo razširitvijo ali pa s D4 :))

Zmajc ::

Jaz tako kot vsako sezono živčni zlom doživljma z set dungeon mastery. Neverjetno kako zaič so jih naredili. Določeni do lahki da se samo smejiš za določene klase/sete pa je prava muka.

Izi ::

Sem probal "Boss Mode" Conquest, vse bosse v 20 minutah, in začuden končal Conquest v 9. minutah :)) WD je res raketa.
Pa GR 80 sem tudi že končal 8-)

potepuhec ::

Izi je izjavil:

Sem probal "Boss Mode" Conquest, vse bosse v 20 minutah, in začuden končal Conquest v 9. minutah :)) WD je res raketa.
Pa GR 80 sem tudi že končal 8-)


Eto se malo pa bos guardian 8-)

9 min za boss mode mi je pa malo ribiska 8-O.... Sam sem potreboval 17 min s kuro pa bosse 1 shotam, vse ostalo je bilo iskanje in teleportiranje... ajde lahko bi imel malo vec srece z mapami ampak nikakor ne toliko, da bi prihranil 8 min

Izi ::

Za WDja je edini ZELO problematičen T13 Rift pod 4 minute, ker ne moreš usmerjati Gargantuane. Vse ostalo je otročje lahko.

Pri Boss Mode pa parkrat restartaš game, da ti pride quest za Maltaela. Potem ti bo puščica kazala pot do njega. Tega je najtežje najti in kljub puščici rabiš okoli 30 sekund do njega.
Pri Urzaelu in Adriji, rabiš malo sreče, da jih hitro najdeš. Za vse ostale moja kokoška rabi 10 do 15 sekund da jih najde.
Razen Diablo in Belial, ki zaradi animacij vzameta okoli 10 sekund da jih ubiješ, vsi ostali padejo v sekundi.

Ajnstajn` ::

Je kdo dobil to sezono ze drop tiste kocke, ko lahko daš socket na weapon?
Mam 500+ paragonov pa nisem dobil se nobene. Prejsnjo sezono sem dobil približno 1 na 100 paragonov.
Je to tako rare, mam nesrečo al je res kaj spremenjeno?
//

KaiV6 ::

Naj ti povem kako deluje ta BlizzardRNG, ko jo najbolj krvavo potrebujes, je ne bos dobil. Ko je ne bos potreboval vec, bos dobil v enem riftu 2 :)
<insert>podpis.html</insert>

Ajnstajn` ::

sem se odločil da je ne potrebujem več, pa bom videl, ce bo sedaj padla v drugem riftu ;((
//

Zgodovina sprememb…

Zmajc ::

Eh z temi gifti je hudič, včasih 500 paragonov ne dobiš niš, spet drugič jih dobiš 5 na dan.

Po mojih izkušnjah jih po 500-600 paragonih začneš dobivat bolj pogosto. Osebno sem jih to sezono do 300p dobil cca 3.
««
128 / 157
»»