» »

Diablo III

Diablo III

Temo vidijo: vsi
««
39 / 157
»»

St235 ::

sanja prase kukuruz, zgolj zaradi prodaje rabljenega accounta se accountov ne bana. Še več, glede na zadnjo odločitev evropskega sodišča o prodaji rabljene programske opreme bani zaradi prodaje niti dovoljeni niso.

ahac ::

sanja prase kukuruz, zgolj zaradi prodaje rabljenega accounta se accountov ne bana.

Če niso spremenil politike, se jih še vedno bana.
Še več, glede na zadnjo odločitev evropskega sodišča o prodaji rabljene programske opreme bani zaradi prodaje niti dovoljeni niso.

Evropsko sodišče je odločalo o drugi zadevi in to zaenkrat še nima nobenga vpliva na prodajo battle.net accountov.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

St235 ::

Vpliv bo imelo tisto sekundo, ko bodo banal in se bo nekdo v to spotaknil.

Do sedaj še nisem zasledil kaj dosti o banih zaradi prodaje accounta ne pri wow ne pri d3.

ahac ::

Vpliv bo imelo tisto sekundo, ko bodo banal in se bo nekdo v to spotaknil.

In tožil. In bo sodišče prišlo do enakega zaključka kot o tisti zadevi (čeprav gre za dost drugačno stvar). To bo trajalo vsaj par let.
In če se to zgodi ter prisilijo Blizzard, da omogoči prodajo licenc, to še vedno ne bo vključevalo characterjev in verjetno bodo accounte, prodane po neuradni poti (skupaj z characterji), še vedno lahko banal.
Sorry, da te moram razočarat, ampak eno je licenca za software, čisto drugo je pa character in oprema na njem.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

St235 ::

In eno so odločitve sodišča in drugo interni pogoji. Acc in vsa njegova vsebina je last posameznika in posameznik ima z svojo lastnino pravico prosto razpolagat. EU se je že več kot enkrat postavil na to stališče. Tako, da tvoja argumentacija žal ne vzdrži. Se pa strinjam, da zna peteč precej vode rpeden bi se taka šterna razrešila. Samo po drugi strani pa kratko iskanje po googlu ne najde nič o dejanskih banih zaradi prodaje accountov, tako, da ni videt da bi bil to problem.

ahac ::

Sure, zdej moraš samo še dokazat, da so characterji na njihovih serverjih tvoja lastnina.
Naslednja stopnja je potem, da kupiš člansko kartico za teniški klub od najboljšega igralca in zahtevaš, da nate prepišejo tudi vse njegove zmage na tekmovanjih...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

koyotee ::

ti vročina škoduje?:)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

St235 ::

ahac je izjavil:

Sure, zdej moraš samo še dokazat, da so characterji na njihovih serverjih tvoja lastnina.
Naslednja stopnja je potem, da kupiš člansko kartico za teniški klub od najboljšega igralca in zahtevaš, da nate prepišejo tudi vse njegove zmage na tekmovanjih...


podal si banalno neumne primer ampak ok. Recimo, da pridobiš 1001 kolajno, jo imaš v kolikor je tvoja last vso pravico prodat naprej. Mal poglej po ebayu in boš videl da se tudi odličja da kupit.

Tukaj ni nič drugače. Lik si ustavril sam s svojim delom in ga imaš enako pravico prodat naprej, kot imaš pravico prodat kup dreka, ki si ga nasral med tem ko si igral. To da je lastnina virtualna ne pomeni, da ni lastnina in točno to je presedan, ki ga je posatavilo evropsko sodišče. Upam, da vidiš v čem je banalnost tvoje priemrjave, ker tukaj nobeden ne govori o tem, da prodajaš uspeh (zmage na tekmovanjih) ampak virtualno lastnino, ki si jo ustavril.

Podobno zgodbo smo imeli pred leti s telefonskimi številkami in več kot en pametnjakovič se je našel ki je trdil, da telefonska nikoli ne bo last posameznika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

ahac ::

Kaj pa št. zmag v pvp? Ranking na ladderju? Ker, če prodaš npr. WoW ali SC2 account, prodaš tudi to.
No, nima veze.

To da je lastnina virtualna ne pomeni, da ni lastnina in točno to je presedan, ki ga je posatavilo evropsko sodišče.

Kdaj pa to?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

St235 ::

drugače pa lahko blizzard psotavi določene omejitve glede prodaje, da se na primer zbrišejo achivementi in ranki, sam tukaj smo na zelo špekulativnem področju. Sem pa nevomno mennja, da splošna prepoved prodaje accounta in njegove vsebine ne bi in tudi ne bo zdržala na sodišču.

Kdo ima prav bo pokazal čas.

ahac je izjavil:

Kaj pa št. zmag v pvp? Ranking na ladderju? Ker, če prodaš npr. WoW ali SC2 account, prodaš tudi to.
No, nima veze.

To da je lastnina virtualna ne pomeni, da ni lastnina in točno to je presedan, ki ga je posatavilo evropsko sodišče.

Kdaj pa to?


kaj pa je telefonska številka drugega kot virtualna lastnina?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

jijetelu ::

ROFL

detroit ::

Took him long enough:D
Skero

Killermode ::

Zgodovina sprememb…

jijetelu ::

res je ja, fake, samo so bli pa že čist pametni, kako je Blizz zajebal :D

ales85 ::

Nemivsek, če je ta tvoj predmet že dejansko vreden 50+ mio zakaj si sploh
želel nastaviti začetek stave na 0,25 mio? Potem bi dal na 10, 20 ali več? :)

St235 ::

Da, je fake se vidi tudi po tem ker manjka ustrezna grafika pri portretu.

Killermode ::

Pa po tem, da je mal preveč v desno prestavleno celotno besedilo :P

Zgodovina sprememb…

Izi ::

Killermode je izjavil:

Haha fake :)

http://www.diabloprogress.com/

Je pa zanimivo videti, da je na Hardcore največ Menihov, na Softcore pa največ Barbarov.
Ampak Paragon level 24, nekateri res niso normalni, par čudakov je v 24 urah doseglo to, za kar bomo ostali rabili 1 mesec.
Sicer je pa moj Softcore Menih tudi že Paragon level 5 :P

jijetelu ::

Človeška "iznajdljivost" nima meja, definitivno je tekma do 100 zelo aktivna, sem prepričan, da te like igra po več ljudi skupaj, izmenjujoče, mislim da bo znotraj enega tedna padla 100ka

Killermode ::

jijetelu je izjavil:

mislim da bo znotraj enega tedna padla 100ka

Znjotraj enega meseca ja znotraj enega tedna pa ne.
Od 0-25 24h, 25-50 2-4 dni, 50-75 1-3 tedne... 24/7

Zgodovina sprememb…

Nemixxx ::

ales85 je izjavil:

Nemivsek, če je ta tvoj predmet že dejansko vreden 50+ mio zakaj si sploh
želel nastaviti začetek stave na 0,25 mio? Potem bi dal na 10, 20 ali več? :)


Še sam nevem res zakaj :/

dost hudo je že blo da sm sam za dva gema dal 1.2m xD
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nemixxx ()

vorantz ::

Killermode je izjavil:

Pa po tem, da je mal preveč v desno prestavleno celotno besedilo :P


Is shopped! i can tell by the pixels
:D

Nemixxx ::

do kerga levela ste trenutno prišli?

Jaz sem komaj pri 5 ,tole gre res počas :D sej prav :P
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Nemixxx ::

zdej pa mal premora za en tedn :D .....maturanc :P
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Kenpachi ::

Well, bummer:

:\
Zaraki Kenpachi.

jijetelu ::

haha, kaka fora, horror te vortexa v trenutku ko ostalih njegovih 5 kolegov eksplodira :P, GG D3, dost je blo zajebancije

Matev ::

ker številni serverji in številčna ekipa, ki mora ves čas skrbeti, da vse deluje, stanejo ogromne denarje.


ko bo diablo 3 postala star igra
bodo pač uredili tako da bo zadeva lavfala brez serverjev

ales85 ::

Matev dvomim, da se bo to zgodilo, če bo šlo še naprej tako kot z Diablo 2. Namreč takoj, ko bi izdali lastno verzijo strežnika, bi s tem odprli ogromno okno v svet zlorab na njihovih strežnikih.

Matev ::

Namreč takoj, ko bi izdali lastno verzijo strežnika, bi s tem odprli ogromno okno v svet zlorab na njihovih strežnikih.


ko bo diablo 4 ali 5 bo tudi trojka bila kot nek abandonware zastonj in bo delovala na kakšnem emulatorju windowsew

ahac ::

Matev je izjavil:

ker številni serverji in številčna ekipa, ki mora ves čas skrbeti, da vse deluje, stanejo ogromne denarje.


ko bo diablo 3 postala star igra
bodo pač uredili tako da bo zadeva lavfala brez serverjev


Ja, ko bo premal igralcev, da bi se splačal serverje laufat bodo šli čist na novo sprogramirat pol igre, da bo laufal brez serverjev, kar bo še dražje... 8-O
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zmajc ::

D1 in D2 strežniki so še danes online, ne vidim razloga da se isto nebi zgodilo s d3. Ko igralcev več nebo toliko bojo pač zmanjšali obseg serverjev, nekaj pa jih bo sigurno ostalo online.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Matev ::

bodo šli čist na novo sprogramirat pol igre, da bo laufal brez serverjev


samo kodo bodo dali zastonj pa bo

tu ni potrebno nič programirati

seveda pa govorim o nekem času čez toliko in toliko let

recimo čez 200 let bo zadeva zagotovo abandonware

Matev ::

imam problem

na hell stopnji sem obtičal pri koncu actII
nisem mogel več konkurirati elitnežem

in sem šel v auction house ter za nekaj 10.000 golda kupil opremo

sedaj pa izgleda kot da sem neuničljiv

actIII in actIV na hell sem preigral v enem šusu

na infernu pa tudi ni kaj dosti težje

skratka prelahko je vse skupaj postalo

Smurf ::

Matev je izjavil:

imam problem

na hell stopnji sem obtičal pri koncu actII
nisem mogel več konkurirati elitnežem

in sem šel v auction house ter za nekaj 10.000 golda kupil opremo

sedaj pa izgleda kot da sem neuničljiv

actIII in actIV na hell sem preigral v enem šusu

na infernu pa tudi ni kaj dosti težje

skratka prelahko je vse skupaj postalo

Pocaki se malo >:D, ti garantiram, da se ti bo ustavilo.

Izi ::

Kako ste kaj pridni? ;)
Jaz en dan nisem igral, pa je moj Monk na svetovni paragon lestvici, z level 7, vseeno na ~ 7200. mestu, kar se mi zdi med milijoni igralcev kar solidno.

koyotee ::

iz tega lahko sklepas, da folk vedno manj igra d3 :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Smurf ::

Pred kratkim sem napisal, da me je ghom ustavil, no sedaj so ga nekoliko z nerfal, pa koncno sem si lahko privoscil malo boljso opremo, da sem ga lahko ubil. Preostanek act 3 in 4 je bil nato enostaven, nekoliko sem se pomatral s diablotom na koncu (sem potreboval 3 poskuse, ker te ze ena napaka lahko stane zivljenja), ampak je tudi ta padel.

Tko da koncno, prisel do konca :). Uporabljal pa sem WW build (tudi po nerfu je se zmeraj soliden) edino za glavne bose sem ga zamenjal (ta ki ga imam trenutno na accountu).

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Smur...

Zmajc ::

Paragon level 4 ... sem pa prve 3 dni po izidu 1.0.4 patcha porabil da sem svojega novega monka najprej spraviti do 60/inferno. :D

Izi ::

Zmajc je izjavil:

Paragon level 4 ... sem pa prve 3 dni po izidu 1.0.4 patcha porabil da sem svojega novega monka najprej spraviti do 60/inferno. :D

Dobrodošel med Menihi ;)
Moj Monk je že Paragon 11, kar se že kar precej pozna pri dropih. Skoraj vsak dan dobim kakšen Legendaren predmet, ki pa ni nič kaj boljši kot prej. O tistih opevanih novih Legendarnih predmetih ni ne duha ne sluha :D
Zaradi Paragon sistema cene v AH kar opazno padajo. Kupiš lahko vse kar ti srce poželi, prodati pa se sedaj skoraj ne da nič več.

Že prej sem hotel še pokomentirati, omembo predmeta za 50+ milijonov v tej temi, pa ni bilo časa.
Predmet vreden več kot 50 milijonov v tej igri ne obstaja !!! (vsaj po uvedbi Paragon sistema ne več)
Vsak predmet je vreden samo toliko, kot je nekdo zanj pripravljen plačati. Koliko je torej nek predmet dejansko vreden se torej ve šele takrat ko se je prodal. Tiste vrednosti, ki jih nekateri prodajalci, v pretirani želji za zaslužkom ali pa še bolj verjetno v otroški naivnosti, lepijo na predmete, niso njihova vrednost, ampak samo mokre sanje njihovih lastnikov. Taki predmeti se nikoli ne prodajo.
Omenjeni predmet, bi se trenutno lahko prodal za okoli 3 milijone.

Problem je namreč sledeč. 50 milijonov ima na voljo zelo zelo malo igralcev. Večinoma se to kitajski heckerji.
Kakorkoli že, tisti igralec, ki ima na računu 50 milijonov ga nakup predmetov že davno ne zanima več. Ima super opremo, ki jo že dolgo ni potrebno več nadgrajevati, vse kar tak igralec počne pa je farmanje in prodaja.
Tisti, ki bi jih tak predmet utegnil zanimati pa niti v najbolj norih sanjah nimajo več kot 5 milijonov denarja. Pa še ti so precej redki.
Če torej misliš kaj prodati nikoli ne postavi cene višje kot 5 milijonov, ne glede kako dober je predmet, ker je drugače škoda tistega prodajnega slota, ker je njihovo število omejeno samo na 10. Če resnično misliš, da imaš predmet, ki je vreden več kot 5 milijonov, v kar močno dvomim, potem mu ni mesto v AH, ampak pojdi z njim v RMAH in ga prodaj za 10 EUR. Tam boš imel precej večjo možnost za prodajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Smurf ::

Ah kje 50mil ni nic, meni trenutno lezi na racunu 32 mil in sem se dalec od tega, da imam dobro opremo.
Za un chest armor, ce bi ga prodajal za 20mil bi mu jih takoj dal, 50 mil pa je vseeno prevec. Bistvenih sprememb cene pri top end itemov do sedaj se nisem opazil, upam pa da imas prav (sem pa ravno zadnjih nekaj dni prodal kar nekaj stvari).

Kenpachi ::

Pa tudi po zadnjem patchu ni škoda prodajnega slota, ker se da skenslat kadarkoli prodajo (če ni aktivnih biddov).

Pa opozorilo, da ni dobro puščat v minimum ceni vendor ceno, ki jo predlaga igra. Obstajajo takoimenovani "AH hunterji", ki ti zbidajo najmanjšo ceno par minut pred iztekom avkcije. Škoda izgubljat denar in predmete na tak način. Minimalna cena naj bo res tista minimalna, ki jo želite imeti za item.
Zaraki Kenpachi.

Izi ::

Smurf je izjavil:

Za un chest armor, ce bi ga prodajal za 20mil bi mu jih takoj dal, 50 mil pa je vseeno prevec.

Kje pa. 20 do 30 milijonov po kosu so vredni EDINO SAMO posamezni elementi setov in to NOVIH 1.0.4 setov. Seti se imenujejo enako, posamezni elementi pa imajo nova imena. Stari set itemi imajo v AH v oklepaju oznako Legacy in niso kaj dosti vredni in tudi ne pašejo v nove sete.

Naj seti za posamezne klase so: (prvi je orožje, drugi je obleka)
- Bul-Kathos in Immortal za Barbara
- Danetta in Natalya za Demon Hunterja
- Shenlong in Inna za Monka
- Manajuma in Zunimassa za Witch Doctorja
- Chantodo in Tal Rasha za Wizarda

To so tudi najboljši itemi v igri in prav noben drug item izven teh setov ni vreden več kot 30 milijonov, razen morda kakšen izmed novih Legendarnih.

Kenpachi je izjavil:

Pa tudi po zadnjem patchu ni škoda prodajnega slota, ker se da skenslat kadarkoli prodajo (če ni aktivnih biddov).

Ja, to pa drži. Sem pozabil, da se da sedaj prodajo prekiniti, ko opaziš, da si pretiraval s ceno in ni zanimanja.

Imam pa eno vprašanje. Ko ljudje že začnejo "bidati" za tvoj item, ali se potem še vedno da prekiniti prodajo? Ker to bi bila pa svinjarija, četudi dražitelji dobijo pologe nazaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Smurf ::

Izi je izjavil:


Imam pa eno vprašanje. Ko ljudje že začnejo "bidati" za tvoj item, ali se potem še vedno da prekiniti prodajo? Ker to bi bila pa svinjarija, četudi dražitelji dobijo pologe nazaj.

Ne, ne mores.

Glede cene pa ne vem, uni res hudi hudi itemi ka jih jz najdem na AH-ju so po 500 mio =/. No ja zdejle prodajam en ring, ki je po stari vrednosti bil vreden okoli 20mio, bom porocal po koliko se bo prodal.

Izi ::

Smurf je izjavil:

Glede cene pa ne vem, uni res hudi hudi itemi ka jih jz najdem na AH-ju so po 500 mio =/.

Treba je upoštevati, da to igro igra tudi precej otrok. Marsikdo je komaj začel hoditi v šolo in hudo visoke številke jim še niso popolnoma jasne.
V šolah se tako učijo šteti do 100, doma pa v Diablu 3 operirajo z milijoni ;) In marsikdo nevede pritisne kakšno ničlo ali dve preveč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Smurf ::

Haha Storm Chaser+Storm armor build so z nerfal v roku 24h, ko je bil odkrit (bil je se bolj abusive kot stari WW build, pomoje sem imel z njem efektivnih okoli 500k dpsjev). Sem imel pa vsaj 3 zabavne butcher rune vceraj (butcher je umru v parih sekundah :D).

detroit ::

hmm sj še vedno dela se mi pa zdi da je biil ninja nerfed, kak je zdj descrption?
Skero

Smurf ::

detroit je izjavil:

hmm sj še vedno dela se mi pa zdi da je biil ninja nerfed, kak je zdj descrption?

Storm chaser se dela (pomoje bo z nerfan), una bolana kombinacija s storm armorjem pa ni vec tako mocna (je pa se vedno do neke mere uporabna).

Zmajc ::

Še moja malenkost od profila: :D

http://eu.battle.net/d3/en/profile/zMaj...

Ni ravno omfg godly sem pa zaenkrat zadovoljen. Inferno act 2 prakticno ne umrem pri nobeni kombinaciji elitov ...razen če sem nepazljiv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

MrX ::

Ce je kdo za kaksen coop act3 me lahko doda... BEASTIE#2866
Armory: http://eu.battle.net/d3/en/profile/BEAS...

TehDucky ::

Itemi se mi zdijo super hudi, ampak kako to da še niste diablota na inferno ubil ? Jaz sem za mojo opremo dal nekje 3-5m v auction house pa sem ga ubil. Demon hunter pač, zdaj ne vem če ma to kaj veze. Pač največji problem sta bla Ghom pa Rakanoth, za Ghoma na 1.0.3 sem napisal kako sem ga ubil, 1m za poison resist opremo ter LoH cbow. Rakanoth je blo pa mal tako, da se po kakšnih 2 tednih farmanja act 1 pa 3 dobil dovolj močno opremo, da ga je bilo lahko ubit, prej sem 5x popravil opremo pa mi ga ni ratalo, največ 50%, sedaj pa v 2 poskusih, v prve me je eden izmed minionov ubil, ker mi smoke screen ni takoj prijel zaradi delaya (ne vem a je lag, al dejansko traja da rataš neviden). Je pa DPS 114k s Sharpshoterjom. http://eu.battle.net/d3/en/profile/TehD... (weapon sem dal prodajat. Bil je tanov Legendary Hellrack, sem dal en orenk kamen z 70% crit dmg, pa je bil še zmer slabši od enga navadnga loka brez crit dmg, pa prostorčka za kamenček.
««
39 / 157
»»