» »

Diablo III

Diablo III

Temo vidijo: vsi
««
16 / 157
»»

furion ::

nevem...zdej komaj instaliram windowse na secondary pc...

St235 ::

Ob inštalaciji zateži da rabi 15gb, downloada je za slabih 8gb. Kolk po sami inštalaciji proabi pa nisem kontroliral. Pod 10gb ziher ne.

klasicni ::

Hvala, tolko da vem koliko še moram SSD popucat :)

St235 ::

Zakaj bi pa d3 inštaliral na SSD?

furion ::

JS mam tudi SSD-je v vseh compih...HDD so preglasni in ZELO pocasni.

klasicni ::

Ja prevsem zaradi tega ker imam vse ostale (storage) diske green variante in so počasni.

Izi ::

St235 je izjavil:

Zakaj bi pa d3 inštaliral na SSD?

OMG, kakšno vprašanje. Vse kar se uporablja sodi na SSD. Disk je samo za hrambo podatkov in filme.

Sem pa ravno začel inštalirati in gre vse skupaj hudičevo počasi. Nekako po 2% na minuto mi leze inštalacija. To bo trajalo 1 uro, da se nainštalira ;((

St235 ::

OMG, maš prav vsi ostali reveži sploh špilat ne bomo mogli ker smo na HDD inštaliral...

furion ::

Hja enkrat ko probas SSD se sam smejes se lahko...folk da 300eur za proc, pa 300eur za graficno, pa da HDD not, sam fora je u tem da dela use DOSTI hitrej na SDD in je to dejansko najboljsi upgrade kar ga lahko naredis.

Sicer na linuxih boot time ni pomemben ker se reboota samo ko pride nov kernel vn, ampak z malo optimiziranim systemd, disablan cron, disablan intrid pa da ne nucas lvm (luks ni panike) pa se par tweakov...na SDD boot time = 2-3 sec.

furion ::

Bolj uporabno je to, da se vsi programi zazenejo v trenutku, odzivnost na heavy loadih je, recimo kak film iz partisa se de-arhivira (4gb) v 10sec, pa da med ssd-ji pomikas stvari mas 150mb/s prenos (hdd kvecjemu 10-15), skratka fenomenalna zadeva ta hdd. Pa tih ne, nic ne skrta (un zvok res ne prenesem, mi zmeraj paral zivce).

korenje3 ::

zgleda da sem eden redkih s službo tukaj... karkoli že izgleda da danes vsi streamajo diablo 3... lol

glih gledam athenelive, so že na nightmare stopnji... lol. tko da pričakujte cca 10 ur igranja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

Xserces ::

das link?
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

korenje3 ::

Tr0n ::

Saj so samo stirje akti, tak da hitro koncas.

Aja, povejte svoje battle tage.

Tr0n#2663

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

kmetek ::

60€ za 2 dni igranja?

mihec87 ::

kmetek je izjavil:

60€ za 2 dni igranja?


60eur za 3ure pitja in mačka zjutraj?

Rok Woot ::

Se priporočam za guest pass, lahko tudi vrnem čez kak dan. Nevem če mi bo sploh delal, ko mam 30" lcd, pa geforce 6600.

60e za 3 ure pitje, pa par novih punc spoznat kako dam prpelat, pa kulturna izročila se prenašajo v lokalih... neprimerljivo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

Bolf3nk ::

Tr0n je izjavil:

Saj so samo stirje akti, tak da hitro koncas.

Aja, povejte svoje battle tage.


Tr0n#2663

Bolfenk#1689
60€ za 2 dni igranja?



Kakšnih 2 dni igranja? d2 so še do včeraj igrali

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

detroit ::

btw a lahko jst posodim svoj account pol bratu da špila ker jst itak pol tedna nism doma?
Skero

Freaxx ::

ja itak (samo "prodat" mu ga ne bi smel), ne skrbet zarad posojanja še ni noben panike zganju :D

detroit ::

thanks:) sm bedak k nism učeri za 45eur uzel:D zdj je pa najcenejš treba poiskat
Skero

Freaxx ::

Ma nevem, če ga dobim kje čez čas za 20 eur ga nabavim...Sej je dobr špil, samo predolgo so mečkal in tistega WAAW faktorja vsaj pri meni ni. Drugače pa uživajte usi, ki ste ga nabavli :P Pa mogoče se celo kej zaslužite xD

Killermode ::

Končno prišo čez LOGIN!

Tribal ::

Eno navadno sranje s tem diablotom, hebemti Blizzard in njihove serverje. Je komu sploh že uspelo kaj igrati?

Bolf3nk ::

Itak... lvl 12 bar

Tribal ::

Super, jest pa sem vesel za ekranom pri erroru 37 in 75 super

Pesimist ::

furion je izjavil:

Hja enkrat ko probas SSD se sam smejes se lahko...folk da 300eur za proc, pa 300eur za graficno, pa da HDD not, sam fora je u tem da dela use DOSTI hitrej na SDD in je to dejansko najboljsi upgrade kar ga lahko naredis.

Sicer na linuxih boot time ni pomemben ker se reboota samo ko pride nov kernel vn, ampak z malo optimiziranim systemd, disablan cron, disablan intrid pa da ne nucas lvm (luks ni panike) pa se par tweakov...na SDD boot time = 2-3 sec.


Se strinjam. Vendar jaz klub temu nimam iger na SSDju. Samo Windows 7 install.
Se pa splaca preveriti ce igra sploh dobi kaksno pohitritev. Swtor recimo nima nikaksne pohitritve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

ahac ::

Tribal je izjavil:

Super, jest pa sem vesel za ekranom pri erroru 37 in 75 super


Kul. Men pol interneta zdle ne dela in se Diablo 3 niti ne inštalira do konca.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Rok Woot ::

kak guest pass?;((

Zmajc ::

še en ki se priporoča za guest pass :)

Berserker ::

Evo tisti ki ste zagovrjali stalno internetno povezavo in nočni nakup , tukaj imate.

Aphanisis ::

Kakšen fail je ta launch. :(

Bolf3nk ::

Nevem, meni dela :)


Fail, kot vsi drugi masovni izidi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

Outsajder ::

Zdele že 3 ure nemorem it online ker je preveč folka;(

shadeX ::

detroit je izjavil:

cod vsako leto miljardo nanese kako pa blizzardu kaže?



a si ti resen? COD prilivi so v primerjavi samo z World of Warcraft igro nula. A ti povem zakaj?

WoW igra 12Miljonov ljudi ( jap, toliko jih je že). Naročnina na WoW je 13€ na mesec, kar nanese skupno: 156.000.000 € ( 156 Miljonov €urov na MESEC samo za WOW !! ) Če to seštejemo na letno raven je to: 1.8 MILIJARDE €ura. (Pazi, samo od WoW-a!)

go blizzard =)

Aphanisis ::

Meni se uspe conectat samo na azijske serverje, na EU in USA pa ne. Bom pač tam igral zdaj za silo.

ahac ::

So characterji tudi global? Če imaš narejenega na azijskih serverji... se ga bo dal igrat tudi na evropskih?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

mayne ::

Ne.

Locoroco ::

Moj battletag Skywalker#2272
i7-2600K 3.4GHz@4.8GHz,Hladilnik Alpenföhn K2,AsRock Z68 Fatal1ty,2X4GB DDR3
G.Skill 2133MHz,240GB SSD Samsung,Zotac GTX 960 4Gb AMP Edition,6TB HDD,
Thermaltake Xaser III,BX2450,Z5500,Logitech G9,Razer BlackWidow Ultimate

Good Guy ::

Dela bp.

Lvl 27 wizard

tt2 ::

shadeX je izjavil:

detroit je izjavil:

cod vsako leto miljardo nanese kako pa blizzardu kaže?



a si ti resen? COD prilivi so v primerjavi samo z World of Warcraft igro nula. A ti povem zakaj?

WoW igra 12Miljonov ljudi ( jap, toliko jih je že). Naročnina na WoW je 13€ na mesec, kar nanese skupno: 156.000.000 € ( 156 Miljonov €urov na MESEC samo za WOW !! ) Če to seštejemo na letno raven je to: 1.8 MILIJARDE €ura. (Pazi, samo od WoW-a!)

go blizzard =)


hehe, število igralcev WOW-a upada. Februarja letos jih je bilo le še 10,2 mio. Drugače pa so stroški za igro WOW tudi večji.

Good Guy ::

Miljon gor al dol, njim se ne pozna8-)

tt2 ::

ma ja, sem le omenil v primerjavi z COD. vem, da se je cod: mw3 v 16 dneh prodal za milijardo dolarjev kopij. tako, da ne vem če ravno wow daje več dobička.

PS: raje nazaj na temo

korenje3 ::

shadeX je izjavil:

detroit je izjavil:

cod vsako leto miljardo nanese kako pa blizzardu kaže?



a si ti resen? COD prilivi so v primerjavi samo z World of Warcraft igro nula. A ti povem zakaj?

WoW igra 12Miljonov ljudi ( jap, toliko jih je že). Naročnina na WoW je 13€ na mesec, kar nanese skupno: 156.000.000 € ( 156 Miljonov €urov na MESEC samo za WOW !! ) Če to seštejemo na letno raven je to: 1.8 MILIJARDE €ura. (Pazi, samo od WoW-a!)

go blizzard =)


70% gre za strojno opremo, elektriko ipd...

def0r ::

korenje3 je izjavil:

shadeX je izjavil:

detroit je izjavil:

cod vsako leto miljardo nanese kako pa blizzardu kaže?



a si ti resen? COD prilivi so v primerjavi samo z World of Warcraft igro nula. A ti povem zakaj?

WoW igra 12Miljonov ljudi ( jap, toliko jih je že). Naročnina na WoW je 13€ na mesec, kar nanese skupno: 156.000.000 € ( 156 Miljonov €urov na MESEC samo za WOW !! ) Če to seštejemo na letno raven je to: 1.8 MILIJARDE €ura. (Pazi, samo od WoW-a!)

go blizzard =)


70% gre za strojno opremo, elektriko ipd...


Niti priblizno ni slo 70% :p

Izi ::

Vse deluje brez najmanjšega problema. Kot kaže so probleme s serverji porihtali.
Nisem imel nobenih problemov s povezavo, igral sem kar nekaj ur skupaj, poveže pa se tudi takoj iz prve.
Igri pa se vidi, da so jo delali in pilili toliko let, saj je vse dodelano do najmanjše podrobnosti. Celo zgodbo ima vse skupaj.

Bojevanje je tipično Diablovsko, kar pomeni, da ne potrebuješ nič spretnosti, vse je v opremi našega junaka, na nas pa je samo, da z miško zadenemo sovraga in izberemo primeren skill. Zadevanje sovragov z miško je včasih kar problematično, ker ti z veliko hitrostjo divjajo vse naokoli in večkrat jih je okoli nas na desetine hkrati.
Pobijanje je uživantsko in na začetku otročje lahko. Mi je pa vseeno nekje na level 11 uspelo prvič umreti.
Craftanje sem tudi probal in ga dvignil ne level 2 in moram reči, da je narejeno posrečeno za tovrstno igro. Scraftana oprema je opazno boljša kot jo lahko dobiš s svojim levelom z najboljšim dropom.

Bistvo je, da te igra potegne v igranje. Zaenkrat igram zaprto igro za ostale igralce, saj imaš pri level 11 s seboj 2 spremljevalca, ki ves čas nekaj komentirata in ni potrebe, da se mi pridruži kakšen online igralec in mi pokvari vzdušje :D

krneki ::

Rabil ene 19ur za normal...na NM championi že znajo freezat v act1. Leoric ni v NM pokazal nič novega :/

Killermode ::

Killermode je izjavil:

Končno prišo čez LOGIN!

Damn od takrat ko sm to napisu sm spilo do treh zjutri zj sm pa na šihtu in se fuuuuuul vleče!

St235 ::

ROFL, sva že dva:)

Killermode ::

Heh pol ko pridem domu napišem svoj gamertag da se bomo kej gor dobil. Drugače pa Witchdoctor je ful hud. Čeprav wizarda igram.
««
16 / 157
»»