» »

Diablo III

Diablo III

Temo vidijo: vsi
««
7 / 157
»»

subby ::

Tr0n ::

Se vedno nic. :)

ahac ::

Tr0n je izjavil:

Se vedno nic. :)


Teb itak ne bodo dal, ker si WoW hater. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Good Guy ::

tudi jst še čakam :D

mogoče kdo ve, ali dobiš mail da si dobil invajt ali je treba vsak dan čekirat battle net?

subby ::

ni dost dobro razloženo na linku, katerega sem prilimal?

If you believe you've received an invite to the Diablo III beta test, it's best to refrain from clicking on any links in the email, and instead log in to your Battle.net account to see if a Diablo III beta game account was granted. Or, if you were sent a key, attempt to add it manually by going to the Add or Upgrade a Game section of the Battle.net account management page.

subby ::

oblivioner ::

Prednaročila že potekajo. Tako za box game kot tudi za digital download.
Gleda na to da pri digital downloadu dobite cd key po emailu takoj ko špil izide, prilagam linke:

http://hexa-keys.de/index.php?route=pro...
Diablo 3 EU Key Digital Download Pre-order 33.99 EUR

http://www.g2play.net/store/Diablo-III-...
Diablo 3 Digital Download Pre-order 22.49 EUR trenutno ni na zalogi

Zgodovina sprememb…

Primoz78 ::

Za take igre kot je Diablo je skoraj greh ne vzet skatelne verzije :-) imam prednaroceno ze od julija...30€ pri Zavvi-ju.

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Tr0n ::

Jaz bom verjetno kar na Battle.net nabavo.

Tribal ::

V vsakem primeru bomo še čakali... V beto pa itaq ne bomo izbrani ker nismo američani :D
Vsekakor pa vem da mi bo ta igra ukradla nekaj let življenja.

oblivioner ::

s tem boš zamudu par dni igranja k boš čaku pošiljko, je pa res da maš škatlo pa DVDje doma :) sam k da se rabi :P

Zgodovina sprememb…

Primoz78 ::

@oblivioner cena ni vec tako nizka, sedaj je pri zavviju ze 40€, najceneje sem jo nasel pa tukaj

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Good Guy ::

Tr0n je izjavil:

Jaz bom verjetno kar na Battle.net nabavo.


kakšne so cene če je mogoče že znano?

oblivioner ::

Good Guy je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Jaz bom verjetno kar na Battle.net nabavo.


kakšne so cene če je mogoče že znano?


Box igra je ponavad nad 40-50 EUR. Digital download pa od 20-40 EUR. Najdš lahko različne trgovine. Poglej si moje linke zgori al pa od primoža. Maš pa tut 2 slovenske trgvoine k sprejemata prednaročila playtech & 3dsvet. Priporočam Digital Download kjer dobiš cd key po mailu ko izide igra in lahko igraš v parih minutah :D

Primoz78 ::

oblivioner je izjavil:

Box igra je ponavad nad 40-50 EUR. Digital download pa od 20-40 EUR. Najdš lahko različne trgovine. Poglej si moje linke zgori al pa od primoža. Maš pa tut 2 slovenske trgvoine k sprejemata prednaročila playtech & 3dsvet. Priporočam Digital Download kjer dobiš cd key po mailu ko izide igra in lahko igraš v parih minutah :D


Ne lih v parih minutah :-)...so igre kar velike kako urco kasneje pa verjetno res, ce niso linije prevec zaseden. Drugace pa se strinjam, ceprav nekatere trgovine posiljajo ze kak dan prej, da zagotovijo igro tocno na dan izzida...

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Tribal ::

Blizzard "ponavadi" nekaj dni pred izidom ponudi digital download. Tako da imaš igro pripravljeno že pred dejanskim štartom, vendar je ponavadi tak naval pri izidu njihovih iger, da se jim serverji zabašejo prvih par ur in se je skoraj nemogoče logirati.

Good Guy ::

Mah ja, sej jst bi rabu samo cd-key, brez škatle ipd stvari ker jih ne rabim.

oblivioner ::

Good Guy je izjavil:

Mah ja, sej jst bi rabu samo cd-key, brez škatle ipd stvari ker jih ne rabim.


potemtakem si poglej moje linke zgoraj. če najdem še kakšno poceni ponudbo jo objavim ;)

PARTyZAN ::

Em ja, Blizzard je digital download Starcrafta 2 nudil evropejcem za 50€ (ali celo več). Boxed igra se je prodajala za okoli 40€, ponekod tudi manj, tako da se mi zdi digitalna verzija ripoff.

Primoz78: si že kdaj kupoval pri gameseek? Vidim, da je poštnina 4GBP, ampak stvar na koncu še vedno pride skoraj 7€ ceneje kot pri zavviju. Sumljivo :P. Tudi release datea še niso popravili na strani produkta.

Good Guy ::

oblivioner je izjavil:

Good Guy je izjavil:

Mah ja, sej jst bi rabu samo cd-key, brez škatle ipd stvari ker jih ne rabim.


potemtakem si poglej moje linke zgoraj. če najdem še kakšno poceni ponudbo jo objavim ;)


g2play je kr ugoden

Primoz78 ::

@PARTyZAN ne pri nih nisem se, sem pa pri Zavvi (DVD verzije), g2play, Cdkeyhouse, Game Key Warehouse pa sem bil vedno zadovoljen in vse brez problemov, kvecjemu ce je bilo kaj regijsko zasciteno za aktivirat so mi oni potem aktivirali (samo Dead island).

@Good Guy samo je ni na zalogi ze en leeeeeep cas.

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Good Guy ::

@Good Guy samo je ni na zalogi ze en leeeeeep cas.


sem opazil ja.

sm se prjavu da me obvestijo ko bo kšna zaloga :)

Primoz78 ::

Cakam na to obvestilo ze en lep cas, kljub temu da mam ze prednaroceno pri Zavvi-ju.

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

neboben ::

a če kupuješ box potem dobiš notr še kakašne geek goodies notr al kaj ?

Primoz78 ::

@neboben pomojem je to samo v kaki collectors edition, ker pri Diablo 2 in Diablo 2 LOD nisem dobil nic takega....

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

kmetek ::

zavi ima popust do 30.9 pri nakupu nad 50Ł

ZAVSEP50

tt2 ::

Če bi obstajal MMO v tem okolju/grafiki (npr. diablo 3 mmo, ali pa naslednji wow), bi se mi verjetno utrgalo, ker ta grafika je tako fantastična. Tile blizzard so res pravi majstri, da jim uspe takšno vzdušje narediti, sploh tile gradovi pa vse te barve, ki igro naredijo kot da si v neki pravljični deželi. Se bom pa mogel na žalost zadovoljiti z GW2. :D

Tribal ::

1. Nekaterim "meni" pa je pri diablo 3 ravno to všeč !ni MMO! Problem MMO-jev je, da rabiš ogromno časa za igranje. Tale diablo rpg playstyle je pa ravno po mojem okusu.
Ko pridem po službi domov kako urco ali 2 lahko nažigam. Pri MMOjih pa moraš viseti po 5+ ur in še to v večernih urah. Tukaj tudi ni čakanja, na razne rajde in podobno.
2. Pri MMO-jih sovražim respawnanje mobov. Tukaj tega ni. Prav tako save&exit pa greš, nobenega siljenja v igranje do konca tega bossa, raida,...

V beti me pa zaenkrat samo to moti, da je iskanje public iger glede na "queste" in ne več tako kot v 2jki kjer si naredil ime igre in potem so se vsi joinali. Bomo videli kako bodo to porihtali do releasa.

tt2 ::

Mal neumno vprašanje morda za nekatere, amapk nikoli še nisem igral te zvrsti igre, zato me zanima kako točno izgleda tale multiplayer. A to je isto kot na primer call of duty, unreal tournament..., torej, da pač zaženeš igro, pol multiplayer način in pol samo izbereš server ter igraš pvp, team vs team... kot pri naštetih igrah, ali je kako drugače?

Bolf3nk ::

preko battle.net.
tako kot sc2

St235 ::

tt2 je izjavil:

Mal neumno vprašanje morda za nekatere, amapk nikoli še nisem igral te zvrsti igre, zato me zanima kako točno izgleda tale multiplayer. A to je isto kot na primer call of duty, unreal tournament..., torej, da pač zaženeš igro, pol multiplayer način in pol samo izbereš server ter igraš pvp, team vs team... kot pri naštetih igrah, ali je kako drugače?


Ja, servis na katerem teče je battle.net, drugač pa enako v špilu zbereš MP in je to to.

oblivioner ::

serverji se ponavadi delijo na Evropo, Azijo, ZDA vzhod, ZDA Zahod, itd...

Povežeš se na battle.net server od Evrope. Se logiraš. Potem boš verjetno prišel na nek chat kanal ali kaj podobnega. Kreiraš igro in špilaš. Razlika je da to ni MMORPG kjer so vsi playerji v isti igri. Tukaj npr nrdiš igro za npr. 8 playerjev in tok se jih max lahko joina, in potem skupaj pobijate pošasti itd, delate, queste, obračate. Podobno kot CoD in UT vendar tuki ni tako velikega poudarka na player vs player igri, bolj na player vs monsters. Najprej moraš do dobrih mečev, ščitev, oklepov pridt ter bildat lika da se ti splača it PvP. Npr u Diablo 2 je bil obdobje k se je dost hodil na "Cow level" in si naredu igro, počistu področje s še 7imi playerji naredu novo igro in tako dalje :D kar ti sede skratka.

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Bolf3nk ::

Blizzard se heca zadnje čase?

wtf

http://diablo.incgamers.com/gallery/sho...

...;( a so korejce najel, da jim sete delajo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

PARTyZAN ::

Kaj točno je narobe z temi seti?

BALAST ::

Preveč so anoreksični.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

PARTyZAN ::

To ni Warcraft. Meni so všeč.

Wizard ::

tt2 ::

Slabo se piše Diablo III.

def0r ::

tt2 je izjavil:

Slabo se piše Diablo III.


Dvomim, Lineage ima huge following v Koreji. Samo Diablo je pa bolj popularen nasploh tako da prodaja bo sigurno dostikrat vecja na diablotu + razvili bodo se kasneje tudi za konzole.

>JJ< ::

Trenutno streamam barbarian gameplay:
http://www.livestream.com/jankotv

Če je še kdo dobil beto naj me PMja za kakšen coop.:)

Outsajder ::

tt2 je izjavil:

Če bi obstajal MMO v tem okolju/grafiki (npr. diablo 3 mmo, ali pa naslednji wow), bi se mi verjetno utrgalo, ker ta grafika je tako fantastična. Tile blizzard so res pravi majstri, da jim uspe takšno vzdušje narediti, sploh tile gradovi pa vse te barve, ki igro naredijo kot da si v neki pravljični deželi. Se bom pa mogel na žalost zadovoljiti z GW2. :D



Diablo 3 R.I.P

Good Guy ::

Outsajder je izjavil:

tt2 je izjavil:

Če bi obstajal MMO v tem okolju/grafiki (npr. diablo 3 mmo, ali pa naslednji wow), bi se mi verjetno utrgalo, ker ta grafika je tako fantastična. Tile blizzard so res pravi majstri, da jim uspe takšno vzdušje narediti, sploh tile gradovi pa vse te barve, ki igro naredijo kot da si v neki pravljični deželi. Se bom pa mogel na žalost zadovoljiti z GW2. :D



Diablo 3 R.I.P


take objave so za na FAILBLOG ;)
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

element ::

To Diablotu 3 ne seže do gležnjev, kaj šele da bi mu blo enakovredno.

PARTyZAN ::

Combat je res podoben, ni pa to primerljiv title. D3 je single/coop RPG, Eternal je MMORPG.

Mi pa ni všeč, da NCSoft tlači v naslov Lineage. Sicer se ve zakaj (marketing), ampak vseeno.

def0r ::

PARTyZAN je izjavil:

Combat je res podoben, ni pa to primerljiv title. D3 je single/coop RPG, Eternal je MMORPG.

Mi pa ni všeč, da NCSoft tlači v naslov Lineage. Sicer se ve zakaj (marketing), ampak vseeno.


Nebi rekel, remake enke naj bi bil ki se je priblizno tako od topa igrala. Ceprav pa mi je vseeno, lineage dvomim da bo kdaj v kakrsnikoli obliki kaj veliko zazivel v evropi.

Tr0n ::

element je izjavil:

To Diablotu 3 ne seže do gležnjev, kaj šele da bi mu blo enakovredno.

Zgleda ze 100x boljse kot Diablo 3. :)

element ::

Odvisno kdo gleda. :)

tt2 ::

Če se ne motim Lineage eternal razvijajo nekje 3 leta, kar po moji logiki pade po času, ko so ukradli izvorno kodo lineage 3, danes imenovana tera online. Čas je postavljen pred Lineage 1. Vsekakor ne bo zasenčil diabla 3, vsaj ne v EU/NA, mu bo pa zadal velik udarec. Ker, če pogledamo z grafične strani, je igra res fenomenalna. Poleg tega pa je še MMO, česar nisem navajen v tej zvrsti (Diablo 3, League of legends...).

ahac ::

Tole je D3 tema.

Vsekakor ne bo zasenčil diabla 3, vsaj ne v EU/NA, mu bo pa zadal velik udarec.

Kakšen udarec? :))
99% igralcev v EU in US ne zanima "Grindage Eternal". Že mogoče, da špil zgleda fajn in tud combat je lahko kul, ampak to ni dost. Pri takih špilih se hitro naveličaš hoje naprej in fajtanja. Mora bit nekaj, kar te vleče naprej... in pri tem je Blizzard mojster.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW
««
7 / 157
»»