» »

Diablo III

Diablo III

Temo vidijo: vsi
««
157 / 157
»
»»

Andreos1 ::

Update za Diablo 3. Očitno nove sezone še nekaj časa ne bo.
https://us.diablo3.blizzard.com/en-us/b...
Če komu še manjkajo krilca v lepotilnem salonu ali pa bi bil oborožen z Sword of Mediocrity 8-O je tole priložnost.

todman74 ::

V 27. sezoni sem imel idejo, da bi se enkrat malo bolj posvetil igri in naredil kakšen dober rezultat. Špilal sem WoL monka, verjetno najmočnejši klas, kar jih je kdaj lezlo v tej igri. Pri slabih 1200 paragonih, sem prilezel do GR 134, za kaj več pa je zmanjkalo energije. In to dobesedno, ker sem bil po 15 minutah crknjen, kadar sem špilal rifte nad 130. Prestar sem jaz za take tipe iger....

Actarus16 ::

Ja...zdaj vsi na Blizzardu delajo na D4 , ki pride ven 6.6.23 (za kupce prednaročniškega ultra paketa 100E še 4 dni prej) tako da mislim , da ne bo do takrat kej večjega na D3 se dogajalo :|

Andreos1 ::

Izi ::

Je videti da se zavedajo, da bo to za večino Diablo igralcev zadnja sezona, preden vsi presedlamo na Diablo 4. Ravno zato so vanjo stlačili praktično vse kar smo zadnja leta zahtevali, da se vključi v igro. Celo novo drevo s kupom uporabnih buffov.
To bo legendarna sezona in naši junaki bodo vsaj desetkrat močnejši kot običajno.
Upam, da Hogwarts Legacy ne bo tako super dobra igra kot kaže :P in bom našel še kaj časa da se vključim v to "poslovilno sezono" Diabla 3 :D

111111111111 ::

Izi je izjavil:


Upam, da Hogwarts Legacy ne bo tako super dobra igra kot kaže :P in bom našel še kaj časa da se vključim v to "poslovilno sezono" Diabla 3 :D

Si že naredil preorder?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Izi ::

111111111111 je izjavil:

Si že naredil preorder?
Yep, ravno danes, deluxe, štartam 7. februarja :P, D3 28. sezona pa se verjetno začne takoj na zečetku marca, kar bo ravno en mesec časa.

Matev ::

že sedaj je t16 tako lahek da sploh nimaš občutka da igraš igro... je čist brezveze
da ne omenjam dejstva da legendarni kosi padajo tako hitro da jih še pobirati ne moreš
ehhh
nova sezona bo zanimiva za otvoritveni vikend, potem bo pa hitro preveč vsega loota in prelahko vse skupaj

111111111111 ::

Izi je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Si že naredil preorder?
Yep, ravno danes, deluxe, štartam 7. februarja :P, D3 28. sezona pa se verjetno začne takoj na zečetku marca, kar bo ravno en mesec časa.

Pa bo tudi multiplayer ali samo single player?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Izi ::

111111111111 je izjavil:

Pa bo tudi multiplayer ali samo single player?
Upam, da je to šala.
Če bi kakšna stara babica iz zakotne kmetije brez interneta vprašala to vprašanje bi se ji vsi smejali. Zate pa, sem brez besed ...

Matev ::

mislim da bodo tudi multiplayer dali poleg

Izi ::

Hogwarts Legacy ima svojo temo !!! ;((
In že dolgo je znano, da ne bo imel prav nobene online zadeve, nobenega multiplayerja, niti co-op. Možno bo offline igranje.
Pravijo, da o multiju niso nikoli niti razmišljali, ker je fokus popolnoma na zgodbi in raziskovanju. Vsak naj bi imel precej drugačno zgodbo glede na to v kateri hiši si in kakšne odločitve delaš. Mogoče v drugem delu, ki je verjetno že v pripravi.

111111111111 ::

Izi je izjavil:

Hogwarts Legacy ima svojo temo !!! ;((
In že dolgo je znano, da ne bo imel prav nobene online zadeve, nobenega multiplayerja, niti co-op. Možno bo offline igranje.
Pravijo, da o multiju niso nikoli niti razmišljali, ker je fokus popolnoma na zgodbi in raziskovanju. Vsak naj bi imel precej drugačno zgodbo glede na to v kateri hiši si in kakšne odločitve delaš. Mogoče v drugem delu, ki je verjetno že v pripravi.

REs bi lahko prebral in bil boljši od babice brez interneta. :)

Ampak je tvoje pojasnilo bistveno boljše, kot vsako branje reviewa na internetu. HVala, za pojasnilo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Izi ::

Sezona 28 - Rites of Sanctuary

Začetek: Petek, 24. februar 2023 ob 17:00

Uradna Blizzardova napoved z dokončnimi popravki: Season 28 Rites of Sanctuary Preview

Za marsikoga bo to zadnja D3 sezona, kar je D4 takoj za vogalom, zato bo to posebna in precej drugačna sezona. Predvsem bomo precej močnejši in za večino bo to prva priložnost da končno dosežejo tisti famozni GR 150 :D

Štartni seti so tokrat vsi "tanovi" in praktično najboljši možni:
Barbarian – Horde of the Ninety Savages
Crusader – Aegis of Valor
Demon Hunter – Gears of Dreadlands
Monk – Patterns of Justice
Witch Doctor – Mundunugu’s Regalia
Wizard – Typhon’s Veil
Necromancer – Masquerade of the Burning Carnival

Vsi klasi razen Crusaderja, ki bo verjetno to sezono najslabši, so bili deležni tudi nekaj izboljšav pri Setih ali skillih.

Končano sezonsko potovanje nam bo prineslo nov Portet in nov Pet:


Bistvo sezone pa je to drevo, ki nam bo v zameno za raznorazna žrtvovanja, ponudilo kar 26 posebnih moči, ki so bodisi občutni "Buffi" ali pa "Quality of Life" izboljšave.


Glavna nagrada za odklep prav vseh moči pa bodo tale krila:



Glavna debata te sezone je okrog 15. pečata, ki zahteva žrtvovanje "Challenge Rift Cache".
Vprašanje je ali na začetku sezone porabiti ta Cache in štartati sezono s svetlobno hitrostjo, potem pa obtičati pri 15. pečatu do torka ko pride naslednji Challenge Rift, ali pa štartati opazno počasneje brez "Keša" in ga tako prihraniti za žrtvovanje že med vikendom.

Bodite pozorni na pečat C (Items have no level requirement) :D, ki omogoči super hitro levelanje od 18 do 70. Od 18 zato, ker zanj rabiš žrtvovati 1 Flawless Diamond, Gemi pa začno padati šele pri level 18.
Super, bomo šli do level 18 in potem skraftali celotno level 70 opremo. Ja, ampak samo če boš porabil svoj "Challenge Rift Cache", drugače ne boš imel denarja niti za potrebni upgrade Kovača, kaj šele za craftanje level 70 opreme :P

Drugače pa bo po moje najtežje žrtvovanje za 25. pečat, za katerega moramo skraftati in potem žrtvovati "Staff of Herding". Če me spomin ne vara sem pred veliko leti, ko sem prvič farmal potrebne materiale za ta Staff, ki odpre "Cow level", rabil kar kakšen teden dni, da sem zbral vse potrebno ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Izi ::

Challenge Rift za petkov štart nove sezone. Ne delaj preden se začne sezona !!!

Imamo Nekromanta, ki praktično ne more umreti, kar je dobro, ampak je pa tako slaboten da zna hitro zmanjkati predvidenega časa. Raxx svetuje da se znebimo Golema, ampak moj test kaže, da je za neprofesionalne igralce mnogo bolje obdržati Golema, ker je tako močan, da sam pobije kar nekaj peklenščkov in nam občutno pomaga pri napredovanju.

--- sledi dalji post z veteranskimi nasveti za sezono 28 ---

Sem se odločil, da bom igral to "poslovilno" sezono in štartal na najtežji možni način. Hardcore + brez uporabe Challenge Rift Cachea :D
Treba se je zavedati, da je za Evropo prihranitev Cachea občutno bolj pomembna kot za Američane, saj dobimo naslednji Challenge Rift en cel dan kasneje. Američani ga po lokalnem času dobijo že v ponedeljek dopoldne Evropejci pa šele v torek zjutraj.

Nasvet za Diablo 3 veterane, ki bi radi prihranili Challenge Rift Cache in vseeno začeli hitro sezono:
Ker že kar nekaj časa vse sezone začenjamo s pomočjo Challenge Rift Cachea, smo že kar pozabili, da obstaja kar nekaj "trikov", ki omogočajo, da hitro spravimo kovača do level 12 in si scraftamo level 70 orožje.
Bistvo je, da dobimo Torment 1 Bounty Cache. Ta ima notri 1 Death's Breath, ki ga nujno potrebujemo za nadgraditev Kovača na level 11 in 160k Golda, kar je že polovica vsega potrebnega Golda da pridemo do level 70 orožja. Če igraš na nižji težavnosti notri ne bo Death's Breath !!!

Kako torej takoj na začetku dobiti T1 Bounty cache? T1 se vendar ne da igrati brez opreme.
Uporabiti je treba 2 "trika" in zadeva deluje tudi na Hardcore, ker glavni problem pri delanju T1 Bountijev na začetku ni umiranje ampak mnogo premajhen damage. Tja do level 5 še nekako gre potem pa peklenščke na T1 samo še žgečkamo z našim (Templarjevim) začetnim orožjem ;)
Izberemo Act 2, ki ima najlažje Bountije in edina dva Bossa, ki jih sploh lahko ubijemo na T1. To sta Zoltan in Magda. Igrati pa moramo z Necromancerjem, pogojno z Witch Doctorjem, če nimamo Necrota. Z ostalimi praktično ni mogoče.
Trik 1: Zaklenitev (Snapshoting) sovražnikov na level 1.
Takoj na začetku, ko smo še level 1 je treba obiskati vse mape, kjer bomo delali Bountije in tako sovražnike zakleniti na level 1. Ni tako enostavno kot se sliši. Je treba kar nekajkrat reloadati igro, da dobiš čim lažje Bountije. Nekateri Boutiji imajo več levelov in naš praktično nag "junak" mora na T1 težavnosti preteči velike razdalje, brez ubijanja saj mora ostati level 1, in priteči do tiste zadnje level 2 stopnje, da jo zaklene. Tukaj je največji problem za hardcorovce, če se med tem brezglavim tekom zatakneš med sovražnike in kakšno steno si mrtev saj nimaš nobenega skilla da bi se rešil.
Če uspeš vse lepo zakleniti gre potem delanje Bountijev brez problema. Ne smeš pa med delanjem Bountiyev klikniti na kakšen "Cursed Chests", ker iz njih pridejo nezaklenjeni sovražniki našega levela in ponavadi še Elitni.
Trik 2: Enchantress Weapon.
Če hočeš od nje dobiti super dobro orožje ob level 11, ji ga na začetku seveda ne smeš vzeti, še več, z njo ne smeš govoriti, niti klikniti na smeš nanjo. Čim po nesreči klikneš nanjo si uničil igro in moraš pobrisati svoj lik in začeti z novim.
Če se jo torej ne dotikaš bo ob level 11 dobila super dobro orožje, ki je od tistega Templarjevega, ki si ga uporabljal prvih 10 levelov, boljši kar za okoli 400%. Tega ji potem vzameš in z njim brez problema končaš Bountije.

Čim so Bountiji končani znižamo težavnost na Hard. Biti bi morali ravno level 18, če pa ne še malo polevelaš da si ravno 18 in potem narediš še par Boss Bountieyev, da zbereš 2 Diamanta, ki ju scraftaš v Flawless Diamond, ki ga rabiš žrtvovati, da oprema nima več "Level Requirement".
Vse skupaj traja okoli pol ure na HC ali okoli 20 minut na SC in si prihranil Challenge cache.
Potem "upokojiš" Necromancerja in začneš s svojim glavnim likom. Denarja bi moral imeti ravno dovolj, da spraviš kovača na level 12 in scraftaš eno level 70 orožje. Ostalo opremo pa bo treba craftati sproti. če si Softcore lahko začneš na T6, na Hardcore pa bo treba iti na okoli T3...

guybrush ::

Jst mam par extra accountov od multiboxanja in si bom kr tam scraftal lvl 70 gear pa vrgu na maina pa prsparal cache :D

Izi ::

Start 28. sezone je bil uspešen. Po eni uri sem sicer umrl ko me je en Elitnež zasul z rafalom granat na T1 težavnosti in sem moral začeti popolnoma iz nule. V drugo je šlo brez problemov :D
Kot kaže je to ena najbolj igranih sezon vseh časov saj je sedaj prvič, da je treba čakati za vstop (queue) med 5 in 10 sekund. Razen če ni Blizzard na skrivaj že začel seliti serverske kapacitete v Diablo 4 :P

Igram na Hardcore.
Season Journey sem končal rekordno hitro zaradi dvojnih Bounty nagrad.
Altar of Rites pa je tudi že praktično končan. Odklenil sem vse pečate, spodaj je ostal zaklenjen samo še en Potion za katerega rabim še 3 Primal drope da nacraftam dovolj Primordial Ashes.

Shranitev "Challenge Rift Cachea" se je izkazala za pravilno potezo. Če bi ga porabil za start bi si občutno upočasnil napredovanje v prvem vikendu.
Najtežji pečat je morda tisti za katerega rabiš Ancient Puzzle Ring. Ta je praktično edini na katerega nimaš nobenega vpliva. Čisti RNG. Na srečo je bil že peti Puzzle Ring, ki mi je padel, Ancient.
Craftanje "Staff of Herding" je tudi šlo hitreje kot sem pričakoval. Izual je odvrgel načrt po približno 10 killih, Chitaro pa sem moral ubiti tudi okoli 10-krat, da je odvrgla tisti potrebni delček. Ostalo sem nabral praktično takoj, samo lokacije si je treba pogledati na netu. Link: https://diablo.fandom.com/wiki/Staff_of...
Na koncu je treba narediti še GRift 110, kar z mojim GoD Demon Hunterjem ni bilo problem niti na Hardcore. Takrat imaš odklenjen že praktično ves Altar of Rites in si super močan in trpežen.

FireSnake ::

Wow, izi, ti si enciklopedija :)
Škoda, da sezon nikoli nisem igral: preprosto ni bilo časa.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

togo ::

Včeraj sem uspel končati tako sezono kot altar. A nekaj mi ne gre skupaj. Nisem dobil kril, ko končaš altar. Morda kdo ve čemu ali jim jih je že zmanjkalo ?

Izi ::

Včeraj sem ti hotel razložiti v igri, pa si že izginil minuto po tem ko si postavil vprašanje :D

Glede kril sta dve možnosti:
1. Si jih enostavno spregledal, ker med množico kril, ki smo jih nabrali skozi desetletja, na prvi pogled ne izstopajo kaj posebej.
Išči po imenu "Wings of Terror".


2. Nisi dokončal celotnega Altar of Rites.
Altar of Rites ima več stopenj.
Najprej moraš odkleniti 26 pečatov, potem moraš odkleniti 3 Potione, potem pa moraš odkleniti še glavno nagrado.
Za Potione moraš žrtvovati Primordial Ashes, ki jih dobiš pri Kovaču tako da uničiš Primal item in ga spremeniš v Primordial Ashes. Za vsak Primal dobiš 55 Primordial Ashes.
Za odklenitev vseh treh Potionov moraš torej nabrati kar 6 Primal dropov, kar bo za marsikoga najtežji del te sezone.
Šele ko odkleneš vse 3 Potione imaš čisto spodaj glavno nagrado na katero moraš tudi klikniti in jo posebej odkleniti. Ta ti potem da kar dvojne Primal drope in šele tukaj dobiš krila.

Si torej uspel nabrati 6 Primal itemov in jih vse uničiti pri Kovaču?
Si odklenil vse 3 Potione?
Si na koncu še posebej kliknil na tisto čisto spodnjo ikono in jo odklenil?

togo ::

Odklenil sem vse v Altarju. Ne moreš verjet, a primali so padali kot za hec. Šel sem najmanj 3x čez krila, pa nič. Glede na to da je lagalo ko Hudič, morda se pa danes znajdejo notri.
LP in hvala za pojasnila

Izi ::

Jaz mislim, da sem končal.
Odklenil sem oba Altarja, na HC in SC, in dosegel moj osebni rekord GR 144 :D
Meteor Wizard je super močan in lahko Speed Farma GR 130. Je pa precej netrpežen in ga ne priporočam za HC. Bi šlo tudi do GR 150 ampak bi rabil 2k Paragonov, precej ribarjenja in veliko sreče.

Osebno mi je sicer boljši GoD Demon Hunter, ki je to sezono najhitrejši Speed Farmer. Je tako super hiter, da če vzameš Speed Pylon, postaneš že nevodljivo hiter in se zaletavaš v vse zidove :))
Ima sicer nadležno hibo stalnega potrebnega pumpanja Momentuma, ampak končati GR 110 v 50 sekundah je poseben užitek, če se ti seveda ne začne vrteti v glavi zaradi hitrosti. Ni pa za visoke Grifte saj začne odpovedovati že tam okoli GR 120.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

todman74 ::

Kaj mora človek v tej sezoni narediti, da dobi Ramaladni's gift?

Delam GRifte 80,90,100 že zadnja 2 dni ko budala, pa nič. Dobil sem že najmanj 1000 legendarnih predmetov, celo 4 (neuporabne) primale, ampak te "zelene kocke" pa ne dobim, pa da se j***š. Pejšnje sezone, sem na tej stopnji dobil že najmanj tri.

bozicek ::

Diablo je tako..RNG
Ko rabiš, ne bo padlo
Ko bo pa prva padla, in jih ne boš več rabil, bodo pa deževale

Poleg tega, za te stvari farmaj navadne rifte ker je večja šansa da bo padlo, saj imaš več stvari za odpreti (skrinje, elite, boss)
Darila letos samo za poredne

togo ::

Šment, zame ni Wings of Terror.
Včeraj sem še na americas zaključil, pa tudi nič.
Ima kdo kako idejo, kaj sedaj?

Izi ::

Sem malo prebrskal forume in si kot kaže edini, ki ni dobil kril. Ker je to skoraj nemogoče je problem verjetno pri tebi :P
Je bilo nekaj problemov, ko se krila niso pojavila takoj, ampak po resetu igre so jih dobili prav vsi.

Še enkrat, a si siguren, da si kliknil in odklenil čisto spodnjo ikono? To je praktično edina stvar, ki jo lahko spregledaš.
 Zaklenjen

Zaklenjen

 Odklenjen

Odklenjen

Ko je celoten altar odklenjen mora spodnja ikona tistega hudiča močno žareti.

togo ::

Sem 1000%. Napiše mi warning seal broken, to je pa tudi vse.
Startal sem na SC. Morda jih pa tukaj dobim.
Hvala za trud.

LP

todman74 ::

bozicek je izjavil:

Poleg tega, za te stvari farmaj navadne rifte


Hvala, za nasvet. Dejansko mi je res en gift včeraj padel v navadnem riftu. Ne vem, zakaj sem imel v glavi, da padajo samo v GR.

togo ::

Danes sem pa jih dobil, sicer je trajalo en teden, a so.

bozicek ::

Če je S28 res zadnja, bi bilo super, če bi Blizz vse te limited stvari iz preostalih sezon ki jih sedaj ni zdaj zmetal v non season in bi imel jao bože :)
Kot neke sorte Wild v HS :)
Darila letos samo za poredne

Matev ::

bi bilo super, če bi Blizz vse te limited stvari iz preostalih sezon ki jih sedaj ni zdaj zmetal v non season


igra je že sedaj smešno lahka
narediš vse v dveh urah... kaj bi bilo smisel - potem bi pa v eni uri končal

mrtva igra

sploh ne moreš sproti pobirati vsega kar pade in salvage delati... čas je zrel za nekaj novega

todman74 ::

Končno mi je ratu ta GR 150. Do 140 sem hitro prilezel, zadnjih par G riftov, sem se pa kar matru.

To je to v tej igri, sedaj pa bo treba najt neki drugega.

Izi ::

Seasona 30 - The Lords of Hell


V petek 12. januarja 2024 ob 17:00 se začne jubilejna 30. sezona, ki bo posebna ne samo zaradi okrogle številke ampak je verjetno tudi zadnja, ki še aktivno dobiva novo vsebino in balansiranje klasov.
Od te sezone naprej ne bo več novih sezonskih tem ampak bodo rotirajoče ponavljali stare sezone. Kot kaže D3 počasi prehaja v vzdrževalni stadij.

30. sezona bo pa kar precej posebna.
V bistvu bomo imeli združene kar 3 sezonske teme. Tokratna tema bodo Soul Shardsi iz sezone 25, ki prinašajo precejšnje moči, za povrh pa se v igro za stalno selita še 2 sezonski mehaniki in sicer Rites of Sanctuary (sezona 28) in Visions of Enmity (sezona 29).
Vsi klasi pa so bili deležni veliko popravkov da bi bili čim bolj enaki. In ne samo klasi ampak tudi čisto vsi Seti. Tisti, ki so sezono že preskusili pravijo da je sedaj praktično vseeno kateri klas in kateri set izbereš. Vse je precej enakovredno.

Več tukaj: https://us.diablo3.blizzard.com/en-us/b...

bozicek ::

Mislim da bom to sezono po dolgem času odigral
Darila letos samo za poredne
««
157 / 157
»
»»