» »

Diablo III

Diablo III

Temo vidijo: vsi
««
144 / 157
»»

kkemikk ::

Lahko komot.

kkemikk#1577

togo ::

No končno včeraj tudi uradno GUARDIAN :D
Tudi cursed chest bug so popravili.
Lp

Izi ::

Včeraj je bil še en dokaj obsežen patch, ki je najprej resetiral server potem pa igro nadgradil na verzijo 2.6.1a - v2.6.1.49473
Po patchu, ki je prejšnji teden močno spremenil delovanje igre in kodiral ves spomin, s čimer so onemogočili bote in hud programe, so ta teden pilili kodo da odpravijo vsa morebitna zatikanja in za čimvečjo hitrost delovanja.

Diablo III Patch 2.6.1a - v2.6.1.49473

General
- A number of performance fixes have been made

111111111111 ::

Pa se kaj pozna na lestvicah?

kkemikk ::

Upam da so tud občasni lag popravli

kkemikk ::

nvm

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kkemikk ()

Izi ::

Problem prvih nekaj dni sezone je bilo občasno zmrzovanje igre za nekaj sekund, tudi do 10 sekund. Pa občasno se je pojavil "elastika efekt", ko je našega junaka prestavilo za par metrov nazaj.
Ko sem prve tri dni igral softcore sem dvakrat umrl, ker mi je takole zamrznilo igro in ko je odmrznilo sem bil mrtev. Zadnje tri dni igram hardcore in ni bilo nobenega problema več. Dejansko so nekaj popravili.

Izi ::

Z lestvico sem počakal 10 dni, da se tudi zamudniki vključijo v sezono.
Bilo je več kot dovolj časa, da vsak doseže Guardiana, ampak očitno smo samo štirje do sedaj končali sezonsko potovanje :P



Slo-Tech Diablo 3 - 13. sezona 10 dan



Seasonal Journey - 9 Chapterjev (Chapter I-IV, Slayer, Champion, Destroyer, Conqueror, Guardian)

Chapter 9 - Guardian __ togo
Chapter 9 - Guardian __ Matev
Chapter 9 - Guardian __ Izi
Chapter 9 - Guardian __ klasicni

Chapter 8 - Conqueror _ guybrush

Chapter 7 - Destroyer _ killer86
Chapter 7 - Destroyer _ Andreos1

Chapter 6 - Champion _ Zmajc
Chapter 6 - Champion _ Vajenc

Chapter 5 - Slayer ____ kkemikk
Chapter 5 - Slayer ____ Actarus16
Chapter 5 - Slayer ____ sixxs
Chapter 5 - Slayer ____ Kenpachi

Chapter 4 - IV ________ nuclid
Chapter 4 - IV ________ potepuhec
Chapter 4 - IV ________ krneki
Chapter 4 - IV ________ Freya#
Chapter 4 - IV ________ paco
Chapter 4 - IV ________ KaiV6
Chapter 4 - IV ________ Ajnstajn`


Hardcore Solo Greater Rift lestvica

_1. _90 (_9:31) __ krneki - HC Demon Hunter
_2. _77 (_7:11) __ Izi - HC Witch Doctor
_3. _71 (_5:00) __ togo - HC Demon Hunter
_4. _69 (_7:17) __ KaiV6 - HC Barbarian
_5. _66 (_5:51) __ Andreos1 - HC Barbarian
_6. _27 (_5:35) __ Freya# - HC Necromancer


Softcore Solo Greater Rift lestvica

_1. _95 (13:53) __ killer86 - Barbarian
_2. _94 (14:31) __ potepuhec - Crusader
_3. _93 (12:18) __ Izi - Crusader
_4. _92 (11:23) __ togo - Demon Hunter
_5. _91 (_8:32) __ klasicni - Monk
_6. _87 (10:05) __ kkemikk - Demon Hunter
_7. _80 (_9:37) __ Actarus16 - Necromancer
_8. _79 (11:58) __ Ajnstajn` - Demon Hunter
_9. _75 (_4:57) __ guybrush - Demon Hunter
10. _75 (_5:40) __ Vajenc - Demon Hunter
11. _75 (_6:25) __ Matev - Barbarian
12. _70 (10:04) __ nuclid - Necromancer
13. _65 (_4:55) __ Zmajc - Crusader
14. _62 (_3:47) __ sixxs - Crusader
15. _60 (11:46) __ paco - Wizard
16. _50 (_5:37) __ Kenpachi - Wizard


Paragon lestvica

_1. 1563 | ____ __ nuclid
_2. 1207 | ____ __ killer86
_3. _858 | ____ __ kkemikk
_4. _815 | _633 __ Izi
_5. ____ | _811 __ krneki
_6. _762 | _531 __ togo
_7. _757 | ____ __ potepuhec
_8. _708 | ____ __ Matev
_9. _671 | ____ __ klasicni
10. _627 | ____ __ Actarus16
11. _616 | ____ __ Ajnstajn`
12. _595 | ____ __ guybrush
13. _551 | ____ __ paco
14. ____ | _544 __ Andreos1
15. _533 | ____ __ Vajenc
16. ____ | _489 __ KaiV6
17. _466 | ____ __ Zmajc
18. _379 | ____ __ sixxs
19. _317 | ____ __ Kenpachi
20. ____ | __69 __ Freya#

Kenpachi ::

Mah, manjka mi kljucni clen tega glass cannona, da rata slightly less glass...
Zaraki Kenpachi.

Izi ::

Kenpachi je izjavil:

Mah, manjka mi kljucni clen tega glass cannona, da rata slightly less glass...
Ta tvoj manjkajoči ključni člen so Paragoni :D
Dodaj še minimalno 500 Paragonov in kakšno Augmentacijo, pa boš postal Tank.

Kenpachi ::

No, to je tudi res, sam vseeno... S prstanom bi blo mnogo lazje :)
Zaraki Kenpachi.

Smurf ::

Hmm.. moram se nazaj vclaniti v slotech community, da ubranim cast wizardom :D.

Zmajc ::

Žal se je začela Path of Exile liga ...sezona predčasno zaključena. :P

togo ::

Na praznični dan gr100 brez augmenta 8-).

Actarus16 ::

Bravoooooo :)

killer86 ::

Najavili so konec 13. in začetek 14. sezone:

- 13. sezona se konča v nedeljo 03.06.2018 ob 17h
- 14. sezona se začne v petek 15.06.2018 ob 17h

PS: Diablo 3 je 15. maja praznoval že 6. obletnico:O:)

Zmajc ::

Niso ravno praznovali te obletnice, očitjo nih boli K počasi.

Actarus16 ::

Sigurno delajo s polno paro na štirici :P;) tak da nimajo časa za kakšne bombončke :P

Zmajc ::

Sanja svinja kukuruz.

Ne verjamem da bodo še kdaj naredili Diablo kot ga poznamo.

Tribal ::

Blizzard ni več to kar je bil. Ostanejo nam samo še sanje in spomini...

togo ::

Ne dam se do konca. 8-)

Izi ::

Tribal je izjavil:

Blizzard ni več to kar je bil. Ostanejo nam samo še sanje in spomini...

Kar se tiče brzine so vsekakor isti kot vedno. Mislim da ni dileme, da že vsaj kakšnih 2 leti delajo na D4, ampak glede na to, da si oni za izdelavo vsake igro vzamejo najmanj 7 let, D4 ni za pričakovati pred 2023.
Uradna najava pa je pri njih običajno okoli 3 leta pred končanjem, tako da na letošnjem E3 še ne pričakujte najave. Tudi drugo leto verjetno še ne. Na E3 2020 pa bi že znali najaviti D4.

Tako da brez panike. D3 bomo veselo nabijali še vsaj kakšnih 5 let :P Vsaj nekje do sezone 40 :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Izi ::

Sezona 13 je končana in tukaj so naši rezultati:


Slo-Tech Diablo 3 končna lestvica 13. sezone



Seasonal Journey - 9 Chapterjev (Chapter I-IV, Slayer, Champion, Destroyer, Conqueror, Guardian)

Chapter 9 - Guardian __ togo
Chapter 9 - Guardian __ Izi
Chapter 9 - Guardian __ klasicni
Chapter 9 - Guardian __ nuclid
Chapter 9 - Guardian __ krneki
Chapter 9 - Guardian __ potepuhec
Chapter 9 - Guardian __ Actarus16

Chapter 8 - Conqueror _ guybrush

Chapter 7 - Destroyer _ killer86
Chapter 7 - Destroyer _ Andreos1
Chapter 7 - Destroyer _ kkemikk
Chapter 7 - Destroyer _ Vajenc
Chapter 7 - Destroyer _ sixxs
Chapter 7 - Destroyer _ Freya#

Chapter 6 - Champion _ Zmajc
Chapter 6 - Champion _ paco
Chapter 6 - Champion _ Kenpachi

Chapter 5 - Slayer ____ bozicek

Chapter 4 - IV ________ KaiV6
Chapter 4 - IV ________ Ajnstajn`
Chapter 4 - IV ________ sajmonmofo
Chapter 4 - IV ________ ru7


Hardcore Solo Greater Rift lestvica

_1. 103 (14:51) __ togo - HC Demon Hunter
_2. 101 (12:15) __ krneki - HC Demon Hunter
_3. _89 (11:21) __ Actarus16 - HC Demon Hunter
_4. _87 (13:21) __ Izi - HC Witch Doctor
_5. _84 (_3:58) __ nuclid - HC Crusader
_6. _70 (_6:19) __ KaiV6 - HC Barbarian
_7. _66 (_5:23) __ Andreos1 - HC Barbarian
_8. _60 (_4:49) __ Freya# - HC Necromancer
_9. _50 (_3:28) __ Kenpachi - HC Barbarian


Softcore Solo Greater Rift lestvica

_1. 100 (13:41) __ togo - Demon Hunter
_2. _96 (11:41) __ killer86 - Barbarian
_3. _95 (12:40) __ kkemikk - Necromancer
_4. _95 (14:38) __ Actarus16 - Crusader
_5. _94 (14:31) __ potepuhec - Crusader
_6. _93 (12:18) __ Izi - Crusader
_7. _91 (_8:32) __ klasicni - Monk
_8. _90 (_6:16) __ nuclid - Wizard
_9. _88 (11:42) __ Ajnstajn` - Demon Hunter
10. _86 (_9:38) __ sixxs - Crusader
11. _85 (_9:31) __ sajmonmofo - Wizard
12. _85 (_9:44) __ Freya# - Wizard
13. _83 (_7:45) __ bozicek - Monk
14. _80 (10:32) __ ru7 - Wizard
15. _75 (_4:57) __ guybrush - Demon Hunter
16. _75 (_5:40) __ Vajenc - Demon Hunter
17. _72 (10:41) __ Kenpachi - Wizard
18. _70 (14:27) __ paco - Wizard
19. _65 (_4:55) __ Zmajc - Crusader


Paragon lestvica

_1. 2531 | _679 __ nuclid
_2. 1168 | 1235 __ togo
_3. 1224 | ____ __ killer86
_4. ____ | 1085 __ krneki
_5. _980 | ____ __ kkemikk
_6. _908 | _807 __ Actarus16
_7. _815 | _698 __ Izi
_8. _777 | __20 __ potepuhec
_9. _757 | ____ __ bozicek
10. _739 | _397 __ Freya#
11. _703 | ____ __ sajmonmofo
12. _688 | ____ __ klasicni
13. _688 | ____ __ paco
14. _687 | ____ __ Ajnstajn`
15. _679 | ____ __ ru7
16. ____ | _636 __ Andreos1
17. _633 | ____ __ sixxs
18. _595 | ____ __ guybrush
19. ____ | _594 __ KaiV6
20. _570 | ____ __ Vajenc
21. _518 | _276 __ Kenpachi
22. _466 | ____ __ Zmajc


Tokrat imamo istega zmagovalca v kar obeh kategorijah. Togo je osvojil tako Normal kot Hardcore naslov najboljšega Solo GRiftaša 8-)
Nuclid pa je spet nafarmal nenormalno količino paragonov, ampak z vsemi temi silnimi paragoni ni Solo pokazal nič omembe vrednega :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Actarus16 ::

Madona smo dobri ej :D Čestitke vsem ;)

Matev ::

kam sme pa jaz padel.. me ni na lestvici
pa bi lahko bil
sem celo sezono igral - do zadnjega

Izi ::

Matev je izjavil:

kam sme pa jaz padel.. me ni na lestvici
pa bi lahko bil
sem celo sezono igral - do zadnjega
Te imam na spisku (Peter-2139), ampak si izginil iz SloTech komune in torej ne morem dobiti tvojih sezonskih podatkov. Očitno si se nekako izbrisal iz komune.

Matev ::

sem že nazaj
sem našel opcijo
res sem neki tam šaril pa je očitno šlo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()

togo ::

To pa nisem pričakoval8-).
Hvala za čestitke :D.
Drugače pa, zelo žalostno z Blizzardove strani.
Še vedno nisem našel nič, kar bi me zgrabilo, kakor Diablo.
Če najdem, je to konec, če ne, potlej se vidimo.
Ker bo poletna sezona, menim, da bo ena huda žalost:|.
Pa lep pozdrav ;)

Izi ::

Še 9 dni do začetka 14. sezone. Začetek je v petek,
15. junija ob 17:00


Novi patch za to sezono je sedaj 2.6.1a, ki pa ni prinesel nobenih sprememb pri klasih, samo izboljšali so performance serverjev in dodali podporo za nekaj nove periferije.

Kar se tiče pa samih sezon so pripravili nekaj sprememb. Sezone bodo od sedaj naprej tematske, kar pomeni da bo vsaka sezona posvečena določeni tematiki.

Sezona 14 bo tematsko "Season of Greed".

To pomeni, da se bodo skozi celo sezono Goblini pojavljali vedno v dvojicah. Ko boš torej naletel na Treasure Goblina bo ta vedno imel svojega dvojnika. Začetek sezone bo vsekakor bistveno lažji.
Tudi Rainbow Goblina bosta v dvojicah ampak oba odprta portala bosta vodila v isto Whimsydale instanco, kar je po svoje logično, ker že ena sama Whimsydale instanca ima toliko loota, da ga ven nosiš vsaj desetkrat s popolnoma nabasanim nahrbtnikom.

 Kozmetika 14. sezone

Kozmetika 14. sezone

Portreti (na sredini) bodo imeli tokrat tematiko Tal Rasha. Prav tako Pendant, ki ga obesimo našemu junaku na hrbet, bo tudi posvečen menda najbolj priljubljenemu nad-angelu Tal Rashi.

 Conquesti 14. sezone

Conquesti 14. sezone


Haedrig’s Gift pa bo v 14., sezoni vseboval sledeče sete:
Barbarian - The Legacy of Raekor
Crusader – Armor of Akkhan
Demon Hunter – Embodiment of the Marauder
Monk – Inna’s Reach
Necromancer – Pestilence Master’s Shroud
Witch Doctor – Zunimassa’s Haunt
Wizard – Delsere’s Magnum Opus


Še ena sprememba pa bo na naši Slo-Tech lestvici.
Ker se meni ne da več spremljati in predvsem delati dveh različnih lestvic in ker vse več ljudi igra Hardcore bo od sedaj naprej naša
Slo-Tech lestvica samo še Hardcore
.
Če se hočete torej meriti z ostalimi Slo-Tech Diablovci bo treba v 14. sezoni igrati Hardcore. Normal je po vseh teh letih in številnih sezonah praktično povsem izgubila smisel. Hardcore pa še vedno nudi povsem novo dimenzijo.

Pa da ne bo spet kdo omenjal Disconnect problem.
Disconnect je problem, ki se zgodi v 99% na samem PC-ju, v 1% zaradi našega internetnega ponudnika in v 0,01% zaradi Blizzardovih servejev.
Zrihtajte torej svoje mlinčke, da se ne bodo pregrevali, še posebej, ker bo to poletna sezona. Spucajte prah iz ohišij. Posodobite vse driverje.
Še posebej pa na Hardcore ne pretiravajte s samimi nastavitvami Diablo clienta. Največ zamrznitev, zatikanja in prekinitev povezave je zaradi napačnih nastavitev v samem clientu.
A je potrebno, da nam client lavfa s 500 fps?
Ne! 500 fps bo povzročilo samo hudo pregrevanje računalnika, zavijanje ventilatorjev in trikratno porabo elektrike med igranjem. V sami igri pa ne bo nobene razlike, razen takrat ko se bo zaradi pregrevanja pojavilo zatikanje ali vse skupaj zamrznilo.
V Video nastavitvah torej omejite fps na neko normalno številko. Kljukica pri "Max Foreground FPS" in nastavite na 150. Več je brez smisla.
Hudi pomembna je tudi Sound nastavitev, ki določa število hkratnih zvočnih kanalov. Ta največkrat povzroča zatikanja in na nekaterih mapah lahko celo 5 do 10 sekundne zamrznitve.
"Sound Channels" nastavite na "Low(32)", če imate hardwaresko ločeno zvočno kartico, kot na primer SoundBlaster ali kaj podobnega. Če imate pa karkoli integriranega za upravljanje zvoka potem pa brez izjeme izberite "Lowest(16)", karkoli več in boste vsaj enkrat v sezoni doživeli 5 sekundno zamrznitev, kar je v Hardcore več kot dovolj za smrt.

Pa še nekaj. V Diablo 3 se na Hardcore ne da goljufati kot v vseh ostalih "Diablo wannabi klonih", kot na primer PoE in kompanija. Tam v kritičnih situacijah lahko pritisneš Alt+F4 ali v skrajnem primeru izvlečeš internetni kabel in si rešen. Server te takoj vrže ven in junak preživi. V Diablu to ni možno.
Ko v Diablo 3 iz kakršnega razloga izgubiš povezavo te Server ravno zaradi goljufov namenoma pusti pri miru celih 10 sekund. Šele po 10 sekundah te vrže ven. V tem času zagotovo umreš, razen če ne igraš Gargantuan Pet builda, pa še tukaj samo če ni v bližini kakšnega hudega Bossa.
Torej ne poskušajte Alt+F4 fint, ki jih na veliko uporabljajo "Hardcorovci" v ostalih online igrah.

Matev ::

a lestnica paragonov bo pa še vedno soft in hardcore?

guybrush ::

D3 ma cheat death passive, uf procnu mi je cheat death, hitro tp v town cakat 1min na reset lel.

Izi ::

guybrush je izjavil:

D3 ma cheat death passive, uf procnu mi je cheat death, hitro tp v town cakat 1min na reset lel.

Pred leti, ko sem bil še Hardcore Noob sem se res teleportiral v mesto in počakal, da se kazen izteče, ampak tega že dolgo ne počnem več. Tisto minuto pač igraš bolj previdno in to je to.

V vseh teh letih sem umrl že vsaj 30-krat in v 90% je to med bojem z GRift Guardianom. Značilnost Guardianov je, da če začneš bežati ali se poskusiš teleportirati te bo zagotovo ubil. Najboljša taktika je torej da se z njim boriš do zadnjega diha. Če umreš pač veš za drugič, da si pretiraval z višino GRifta :P

Hardcore se sicer igra precej podobno kot Normal, ampak buildi so drugačni. Vitality je pri Hardcore precej pomemben. Praktično vsak kos opreme mora imeti Vitality.
Če si pravilno sestavil Hardcore build ti bo pri "pushanju" za najvišji GRift na koncu prej zmanjkalo časa, kot pa bo postalo nevarno da te Guardian ubije. Pri Hardcore buildu ti mora tudi ob najmočnejšem direktnem udarcu Guardiana vedno ostati vsaj še četrtino življenja.

V GRiftu pri Guarduanu se torej vedno testira Hardcore build:
- Če končaš GRift v 8 minutah, v boju z Guardianom pa si že nevarno blizu smrti je tvoj Hardcore build zanič in moraš nekaj Damagea žrtvovati za Resistance.
- Če končaš GRift v 14 minutah, v boju z Guardianom pa ni najmanjše nevarnost, pa si pretiraval v drugo stran in spet rabiš predelavo kjer lahko malo zmanjšaš Resistance in povečaš Damage.

Izkušnje kažejo da se v Hardcore vedno bolje obnesejo Tank buildi kot pa Nuke buildi.
Glavni moto v Hardcore je "Počasi se daleč pride" :D
Če izgubiš augmentirano opremo si kljub temu, da imaš v skrinji rezervno opremo, vrgel stran tudi cel teden igranja.

togo ::

Najbolje je, vsaj po moje, da ene 4x umreš na začetku, ni ne vem kake škode in si izpolnil bonus umiranja.
Najvažnejše je na HC, da zgubiš strah, da boš umrl. Pač umreš, pa kaj in greš dalje.
In ko si osvobojen strahu, začneš igrati skoraj tako kot na SC, z veseljem brez strahu.

Tudi na HC sem to sezono probal brez augmenta in je šlo do gr 96. Za naprej, pa mi je hudo primanjkovalo moči.
To sezono tudi nisem dobil kakšne hudo dobre opreme. Anc endless walk ni bil spodoben navkljub craftanju na vse mogoče načine.

Pač več sreče prihodnjič. Pa nikar se vam naj ne mudi preveč. So izjeme, sam to ni dimenzija igranja, katera mi odgovarja.
Group play je povsem nekaj drugega kot solo. Grupa čisti gr 100+ pod 2 min, zato tudi toliko paragonov kot Nuclid naprimer.

Izi ::

Še en Challenge Rift "trik" za hitrejše levelanje od 1-70 na začetku sezone.
Obvezni Challenge Rift za močan pospešek na začetku sezone je med nami že nekaj časa, sedaj pa ga lahko še malo obogatimo :D

Challenge Rift treniraš že par dni pred začetkom sezone, samo končati ga ne smeš !
- Na začetku sezone začneš nov lik in šibaš do level 34
- Preklopiš na Challenge Rift in ga končaš.
- Preklopiš nazaj na svojega sezonskega junaka level 34.

--- Tukaj se začne trik, ki ga delaš sredi mesta ---

Zelo pomembno: Ne smeš imeti ljubljenčka (Pet), ker ti avtomatsko pobirajo Gold. Ta trik pa temelji ravno na Goldu.
Pomembno: Na opremi ne smeš imeti Pickup Radius affixov, da ponesreči ne posesaš Golda k sebi.
- Odpokličeš torej svojega ljubljenčka.
- Odpreš dobljeni Challenge Rift bag (ne ravno na sredi mesta) in takoj tešeš stran, da Gold ostane na tleh.
- Pazljivo pobereš Blood Sharde iz tal in pri tem paziš, da ne pobereš Golda.
- Greš do Kadale in gamblaš izključno samo Bracers.
- Upaš da boš dobil Custerian Wristguards
 Custerian Wristguards

Custerian Wristguards


Če dobiš Custerian Wristguards, jih seveda oblečeš.
- Sedaj je čas da končno pobereš na tleh ležeči Gold.
- Booom ! :)) V trenutku skočiš iz level 34 na level 44.

Tudi če nimaš sreče in ne dobiš Custerian Wristguards, lahko dobiš kakšen drug uporaben Bracer.
Lahko pade močno uporaben "Nemesis Bracers", ki ga nujno rabi vsak speed build in ga kasneje vtakneš v Kocko.
"Warzechian Armguards" je tudi uporaben pri levelanju saj ti da močan hitrostni pospešek vsakič ko kaj razbiješ.

Opozorilo: Ta trik je tem bolj uporaben, čim manj različnih Bracerjev ima klas na razpolago med Gamblanjem pri Kadali.
Necro - 4
DH, WD in Wizard - 5
Crusader in Barbar - 7
Monk - 8

Torej, za Crusaderje, Barbare in še posebej za Monke je ta trik precej manj uporaben kot za ostale.
Blood Shardov dobimo za 19 gamblerskih poskusov in povprečno (RNG) bosta med njimi 2 legendarna Bracerja. Necro ima torej 50% možnosti da dobi Warzechian Armguards, Monk pa samo 25% možnosti.
Kako se obnese pri Necru, DHju, WDju in Wizardu pa bomo videli čez 6 dni :D

togo ::

Vse lepo in prav.

Naredil sem test, da vidim, kako izleda ta preskok.
Delal sem rifte in do lvl 34 sem nabram nekaj več kot 300 shardov.
Od prej sem jih imel še malo več kot 450, torej kot bi jih pobral od CR.
A željenih ni bilo. Tako da bo treba imet veliko sreče, da boš dobil ravno te.

Veliko sreče vsem na startu.

Izi ::

Ja, verjetno je res bolj pametno gamblati kar takoj na začetku. Na primer za Leorikovo krono ali kaj podobnega.

Challenge Rift je ta teden Necromancer in mislim, da ne bo težko, kdor je kdajkoli igral Necrota bi skoraj moral opraviti v prvem poskusu. Jaz sem naredil en polovični poskus in sem bil ves čas v plusu s časom.

Je pa pri levelanju na začetku sezone res vse močno odvisno od sreče, tudi če poznaš vse možne fore.
Z veliko sreče si lahko level 70 v uri in pol, z veliko smole pa lahko rabiš tudi 6 ur.
Še najbolj od sreče je odvisno kako hitro uspeš scraftati level 70 orožje z level reduction. Teoretično imaš lahko že pri level 40 super orožje level 70 z 30 level reduction in potem kar poletiš tja do level 65, ko se spet vse skupaj ustavi.

Izi ::

Spet je napočil Diablo time. Danes ob 17:00 štartamo s 14. sezono.
Šteje samo Hardcore 8-) Po dobrih šestih letih pa res nismo več taki Noobi, da bi igrali Softcore in umirali brez kazni.

Diablo 3: Season Journey Tracker

Kateri je najboljši klas za Hardcore?
Tisti, ki ga najbolje obvladaš :P Pa všeč ti mora biti, ker če boš med igranjem zehal se bo Hardcore hitro končal.

Na splošno pa bi na HC kot najboljše izpostavil 3 klase: Demon Hunter, Witch Doctor in Crusader.

Demon Hunter in Witch Doctor sta najhitrejša klasa v igri. Tako hitra, da sta edina, ki v speed buildu ne rabita In-Geoma. Kljub hitrosti, sta oba na HC še vedno zelo varna.
Kdor hoče najhitreje končati sezonsko potovanje vse do Guardiana bo to brez dvoma najhitreje opravil z Demon Hunterjem.
DH je tudi kralj T13 Riftov.
Najhitrejši klas s slabo oziroma celo brez opreme pa je Witch Doctor. Če od level 1 do 70 drviš Solo bo to daleč najhitreje opravil Witch Doctor. Najhitreje skupaj spravi svoj 6 delni set in prvi opravljeni Conquesti so ponavadi doseženi z WD-jem.
WD je tudi kralj Bountijev. Seveda je to pomembno samo za tiste, ki Bountije delajo Solo.

Ker ima vsak klas pluse in minuse imata tudi DH in WD en hud minus. Ona sta precej slaba v visokih GRiftih in za doseganje GRift rekordov praktično dva najslabša klasa. WD je še malo slabši kot DH.
Kar se tiče rekordnega doseganja najvišjih GRiftov je tukaj brez dvoma kralj Crusader. Minus Crusadeja pa je njegova počasnost. Se pravi ravno obraten klas kot DH in WD. Speed GRifti, ki so najboljša možnost za nabiranje Paragonov so Crusaderjeva šibka točka.

Matev ::

izi daj napiši kaj rat runih
to je zanimiv topik zadnjih par sezon
nova xp meta

Izi ::

Matev je izjavil:

izi daj napiši kaj rat runih
to je zanimiv topik zadnjih par sezon
nova xp meta

Moje področje je Solo :P

"Rat Runi" so pa skupinsko farmanje Paragonov. Skupina 4 igralcev dela Speed GRifte 100+ v 2 do 3 minutah. Ime pride od Rathma Necromancerja.
V skupini naj bi bila 2 Rathma Necromancerja, ki delata ves damage, zraven pa sta še dva igralca za podporo, ki ne delata nič damagea. 1 zDPS Necromancer in 1 zDPS Barbarian.
S tako skupino treh Necrotov in enega Barba se trenutno da najhitreje nabirati Paragone. Vsaj tako pravijo.

Zmajc ::

Škoda da D3 začenja sezono 2 tedena po zečetku Path of Exile Incursion lige, ki je fenomenalna. Mogoče D3 sezoni se pridružim čez par tednov.

Izi ::

Zmajc je izjavil:

Mogoče D3 sezoni se pridružim čez par tednov.

Imaš dovolj časa za obe igri :D
Posebnost te sezone je med drugim, da so že na začetku objavili tudi datum konca.
Sezona 14 traja od 15. junija 2018 ob 17:00 do 16. septembra 2018 ob 17:00

Zmajc ::

Žena me ubije, če grem obe istočasno. :))

Izi ::

Javljam, da "Custerian Wristguards Trik" deluje več kot odlično. Še posebej na Witch Doctorju. Iz level 34 sem takoj skočil na level 53. :D

Izi ::

Hardcorovci drvijo, kot da smrt ne bi obstajala :))
Informativni vmesni časi po končani Soboti:

1. Nuclid je že preko GR 600
2. Potepuhec je preko GR 500
3. Togo pa se hitro bliža GR 500
4. moj HC WD je na komaj GR 330

HC GRift rekord ima trenutno Nuclid z Wizardom in končanim GR 73
Potepuhec je s Crusaderje, končal GR 70
Togo je s svojim Demon Hunterjem končal GR 68

Sreča je s pogumnimi ;)

techuser ::

Men je blo na Hardcore vedno užitek igrat, ker itak ne izgubiš vsega, samo na novo odigraš z novim karakterjem in ko dosežeš level 70 imaš spet paragon in vse predmete. Res pa izgubiš vse predmete na karakterju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: techuser ()

togo ::

Ob 11:30 že na gr 90 8-)z 620 paragoni.
Senca je strup. Ma pa WDU mešanico marauderja z UE.
Zgleda, da bo ta top to sezono.

Izi ::

Deseterica neustrašnih po dveh dneh deratizacije peklenske zalege. Zaenkrat ni videti, da bi že kdo izgubil življenje :D


Slo-Tech Diablo 3 Hardcore lestvica po prvem vikendu



Seasonal Journey - 9 Chapterjev (Chapter I-IV, Slayer, Champion, Destroyer, Conqueror, Guardian)

Chapter 9 - Guardian __ nuclid

Chapter 7 - Destroyer _ Izi
Chapter 7 - Destroyer _ togo

Chapter 4 - IV ________ potepuhec
Chapter 4 - IV ________ Freya#
Chapter 4 - IV ________ Andreos1
Chapter 4 - IV ________ Kenpachi

Chapter 3 - III _______ KaiV6

Chapter 0 - 0 _________ Actarus16
Chapter 0 - 0 _________ Tribal


Hardcore Solo Greater Rift lestvica

_1. _90 (13:21) __ togo - Demon Hunter
_2. _80 (_9:14) __ Izi - Witch Doctor
_3. _75 (_3:34) __ nuclid - Wizard
_4. _70 (_5:42) __ potepuhec - Crusader
_5. _48 (_5:02) __ Andreos1 - Witch Doctor
_6. _33 (_4:47) __ Kenpachi - Witch Doctor
_7. _30 (_4:37) __ Freya# - Wizard
_8. ___ (__:__) __ Actarus16 - Demon Hunter
_9. ___ (__:__) __ KaiV6 - Witch Doctor
10. ___ (__:__) __ Tribal - Demon Hunter


Paragon lestvica

_1. _671 __ nuclid
_2. _657 __ togo
_3. _633 __ Izi
_4. _620 __ potepuhec
_5. _253 __ Andreos1
_6. _180 __ Actarus16
_7. _104 __ Kenpachi
_8. __82 __ Freya#
_9. __26 __ KaiV6
10. ____ __ Tribal - level 57


Imamo že enega Guardiana. Bravo Nuclid.
Togo pa je prekosil samega sebe. Drugi dan na Hardcore in je že končal GRift 90. To je pa že na uradni Blizzardovi lestvici na 24. mestu. Čestitke! 8-)

Izi ::

Tudi jaz sem včeraj končal Guardiana in moram reči, da bi bil čas da dodajo nekaj novih poglavij. Celo na Hardcore ni pri sezonskem popotovanju nobenega izziva več.
Pa ko smo že pri Hardcore naj še enkrat omenim, da se smrt v Set Dungeonih ne šteje. Da se ne bo kdo bal delati Set Dungeone.
Sem pa opazil, da je smrt kosila med našimi junaki. KaiV6 je imel smolo in je njegov Witch Doctor zagrizel v prah kmalu po doseženem level 70. Očitno lahko tudi Witch Doctor umre, kljub vsem Petom okoli njega :P
KaiV6 se ni predal in že nabira Paragone z novim Doktorjem.
Za mojega doseženega Guardiana pa še osvežena lestvica:


Slo-Tech Diablo 3 Hardcore lestvica


Seasonal Journey - 9 Chapterjev (Chapter I-IV, Slayer, Champion, Destroyer, Conqueror, Guardian)

Chapter 9 - Guardian __ nuclid
Chapter 9 - Guardian __ Izi

Chapter 7 - Destroyer _ togo

Chapter 6 - Champion _ potepuhec

Chapter 5 - Slayer ____ Freya#

Chapter 4 - IV ________ Andreos1
Chapter 4 - IV ________ Kenpachi

Chapter 3 - III _______ KaiV6
Chapter 3 - III _______ Tribal

Chapter 2 - II ________ Actarus16

Chapter 0 - 0 _________ krneki


Hardcore Solo Greater Rift lestvica

_1. _90 (13:21) __ togo - Demon Hunter
_2. _84 (_9:22) __ Izi - Witch Doctor
_3. _75 (_3:34) __ nuclid - Wizard
_4. _70 (_5:42) __ potepuhec - Crusader
_5. _70 (12:01) __ Freya# - Wizard
_6. _48 (_5:02) __ Andreos1 - Witch Doctor
_7. _33 (_4:47) __ Kenpachi - Witch Doctor
_8. _25 (_2:49) __ Actarus16 - Demon Hunter
_9. _20 (_4:56) __ KaiV6 - Witch Doctor
10. _13 (_7:07) __ Tribal - Demon Hunter
11. ___ (__:__) __ krneki - Demon Hunter


Paragon lestvica

_1. _746 __ nuclid
_2. _713 __ togo
_3. _701 __ Izi
_4. _629 __ potepuhec
_5. _400 __ Freya#
_6. _300 __ Andreos1
_7. _251 __ Actarus16
_8. _104 __ Kenpachi
_9. __76 __ KaiV6
10. __40 __ Tribal
11. ____ __ krneki - level 68

Izi ::

Po enem tednu sezone so naši Hardcore junaki dosegli sledeče:


Slo-Tech Diablo 3 Hardcore lestvica - Sezona 14


Seasonal Journey - 9 Chapterjev (Chapter I-IV, Slayer, Champion, Destroyer, Conqueror, Guardian)

Chapter 9 - Guardian __ nuclid
Chapter 9 - Guardian __ Izi
Chapter 9 - Guardian __ togo

Chapter 6 - Champion _ potepuhec
Chapter 6 - Champion _ Freya#

Chapter 5 - Slayer ____ Tribal

Chapter 4 - IV ________ Andreos1
Chapter 4 - IV ________ Kenpachi
Chapter 4 - IV ________ Actarus16
Chapter 4 - IV ________ KaiV6
Chapter 4 - IV ________ krneki


Hardcore Solo Greater Rift lestvica

_1. _95 (13:25) __ Izi - Witch Doctor
_2. _94 (13:57) __ togo - Demon Hunter
_3. _80 (_4:20) __ krneki - Demon Hunter
_4. _80 (_5:20) __ potepuhec - Crusader
_5. _75 (_2:24) __ nuclid - Wizard
_6. _72 (_8:26) __ Tribal - Demon Hunter
_7. _70 (12:01) __ Freya# - Wizard
_8. _60 (_5:14) __ Actarus16 - Demon Hunter
_9. _48 (_5:02) __ Andreos1 - Witch Doctor
10. _48 (_6:29) __ KaiV6 - Witch Doctor
11. _35 (_3:43) __ Kenpachi - Witch Doctor


Paragon lestvica

_1. _850 __ Izi
_2. _831 __ nuclid
_3. _800 __ togo
_4. _686 __ potepuhec
_5. _661 __ krneki
_6. _538 __ Tribal
_7. _456 __ Freya#
_8. _435 __ Actarus16
_9. _310 __ Andreos1
10. _251 __ KaiV6
11. _154 __ Kenpachi


Moram malo omejiti igranje Diabla. Imam celo več Paragonov kot Nuclid :))
Rank 5 - Glorious! 8-)

techuser ::

A paragon 900 v hardcore načinu lahko povečas kaj hitreje, če igraš v multiplayer načinu?
««
144 / 157
»»