» »

Diablo III

Diablo III

Temo vidijo: vsi
««
32 / 157
»»

BladE_ ::

@ABX... nič ne jočem, povedal sem samo svoje mnenje zato pa je tudi ustvarjena tema, razen če se motim?? Igra mi je čisto ok in jo bom še naprej igral kljub parim "napakam"...
Akcija - Reakcija

ABX ::

Act I boš farmal še tedne, tako da naj ti bo kar všeč. :)

Act 2 ima malce boljši loot, 50% več možnosti, ampak je bistveno težji in pade manj denarja. Za Act 3 pa potrebuješ hud preskok v opremi.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Izi ::

Končno so pri Blizzardu ugotovili, da so s popravkom 1.0.3 popolnoma brcnili v temo z absurdnim znižanjem "drop rate". Pri igri, kjer je grindanje za najboljšo opremo cilj igre je bilo to popolnoma nedopustno, zato sem jaz tudi nehal igrati.
Sedaj se "drop rate" bolj ali manj vrnili na prejšnjo raven. Mogoče bom spet začel igrati :D

Z najnovejšim hotfixom so namreč drop rates za predmete od 61 do 63 opazno dvignili (tako rekoč podvojili) približno na raven, ki je bila pred popravkom 1.0.3

Evo, najbolj natančna, na 2 decimalke, nova lestvica:

Hell – Act 3 in 4
iLvl 61: 13,9%, prej 9%
iLvl 62: 3,45%, prej 1,9%
iLvl 63: 0% (ni spremembe)

Inferno – Act 1
iLvl 61: 23,9%, prej 17,7%
iLvl 62: 12,6%, prej 7,9%
iLvl 63: 4,8%, prej 2,0%

Inferno – Act 2
iLvl 61: 23,3%, prej 18,6%
iLvl 62: 18,6%, prej 12,4%
iLvl 63: 9,3%, prej 4,1%

Inferno – Act 3 in 4
iLvl 61: 27,1%, prej 24,1%
iLvl 62: 21,7%, prej 16,1%
iLvl 63: 16,3%, prej 8,0%

Sedaj je spet malenkost bolj človeško in obstaja vsaj teoretična možnost za kakšen uporaben drop tudi za navadnega igralca in ne samo za kitajce ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Tac20 ::

Izi je izjavil:

Končno so pri Blizzardu ugotovili, da so s popravkom 1.0.3 popolnoma brcnili v temo z absurdnim znižanjem "drop rate". Pri igri, kjer je grindanje za najboljšo opremo cilj igre je bilo to popolnoma nedopustno, zato sem jaz tudi nehal igrati.
Sedaj se "drop rate" bolj ali manj vrnili na prejšnjo raven. Mogoče bom spet začel igrati :D

Z najnovejšim hotfixom so namreč drop rates za predmete od 61 do 63 opazno dvignili (tako rekoč podvojili) približno na raven, ki je bila pred popravkom 1.0.3

Evo, najbolj natančna, na 2 decimalke, nova lestvica:

Hell – Act 3 in 4
iLvl 61: 13,9%, prej 9%
iLvl 62: 3,45%, prej 1,9%
iLvl 63: 0% (ni spremembe)

Inferno – Act 1
iLvl 61: 23,9%, prej 17,7%
iLvl 62: 12,6%, prej 7,9%
iLvl 63: 4,8%, prej 2,0%

Inferno – Act 2
iLvl 61: 23,3%, prej 18,6%
iLvl 62: 18,6%, prej 12,4%
iLvl 63: 9,3%, prej 4,1%

Inferno – Act 3 in 4
iLvl 61: 27,1%, prej 24,1%
iLvl 62: 21,7%, prej 16,1%
iLvl 63: 16,3%, prej 8,0%

Sedaj je spet malenkost bolj človeško in obstaja vsaj teoretična možnost za kakšen uporaben drop tudi za navadnega igralca in ne samo za kitajce ;)


Super za povišanje drop rata, ampak jaz imam še vedno probleme s soliranjem inferna act 1 s svojim barbarom :) Oz. gre skozi, vendar pri elite/special sicer glede na njihove atribute (molten, jailer itd.) večkrat umrem, kar se močno pozna pri blacksmithu kjer plačujem kot nor in sm praktično na nuli z goldom, ki ga imam cca 1 M, s katerim si pa tudi ne morem kupiti na AH-ju neke spodobne opreme.

Začaran krog :)

Izi ::

Aja, še popravek za Bosse oziroma šefe po naše, se tudi nahaja v najnovejšem hotfixu:

Bossi imajo sedaj zagarantiran drop najmanj 1 Rare predmet za igralce z 4-kranim buffom Nephalem Valor in najmanj 2 Rare predmeta za igralce z 5-krat NV.

original:
Bosses are now guaranteed to drop at least 1 Rare item for players with 4 stacks of Nephalem Valor and at least 2 Rare items for players with 5 stacks of Nephalem Valor


Tac20 je izjavil:

Super za povišanje drop rata, ampak jaz imam še vedno probleme s soliranjem inferna act 1 s svojim barbarom :) Oz. gre skozi, vendar pri elite/special sicer glede na njihove atribute (molten, jailer itd.) večkrat umrem, kar se močno pozna pri blacksmithu kjer plačujem kot nor in sm praktično na nuli z goldom, ki ga imam cca 1 M, s katerim si pa tudi ne morem kupiti na AH-ju neke spodobne opreme.

Začaran krog :)

Ah, začetniki :P
Če rabiš denar, se le tega VEDNO farma na Nightmare ali Hell stopnji. Nikoli na Inferno !!!
Pa nujno si moraš za farmanje denarja nabaviti opremo nižjega levela, katere popravljanje je BISTVENO cenejše. Popravilo opreme od level 60 do 63 je namreč absurdno visoko.
Ta tvoja super high in najboljša oprema je absolutno samo za iskanje nove opreme na Inferno stopnji, drugače pa mora biti vedno skrbno spravljena v skrinji, kajti njeno vzdrževanje stane nenormalne vsote denarja in če boš naokoli vedno skakal v najdražji opremi dejansko lahko bankrotiraš, če nisi dovolj pazljiv ;)

Denar se VEDNO farma na nižji stopnji, kjer gre pobijanje sovražnikov mnogo hitreje in drop rate zlatnikov je na Inferno stopnji namenoma močno omejen. Več denarja pada na Hell kot na Inferno.

Zmajc ::

Če umiraš na inferno act 1 potem je tvoj gear zelo švoh. Predlagam da greš farmat hell act 3 kjer tudi padajo itemi lvl 61/62 in si nabaviš kak poceni 900+ dps weapon. Lahko tudi farmaš NM za gold.

Da v inferno splo lahko igraš act 2 moraš act 1 elite pucat kot za šalo. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Tac20 ::

Izi je izjavil:



Ah, začetniki :P
Če rabiš denar, se le tega VEDNO farma na Nightmare ali Hell stopnji. Nikoli na Inferno !!!
Pa nujno si moraš za farmanje denarja nabaviti opremo nižjega levela, katere popravljanje je BISTVENO cenejše. Popravilo opreme od level 60 do 63 je namreč absurdno visoko.
Ta tvoja super high in najboljša oprema je absolutno samo za iskanje nove opreme na Inferno stopnji, drugače pa mora biti vedno skrbno spravljena v skrinji, kajti njeno vzdrževanje stane nenormalne vsote denarja in če boš naokoli vedno skakal v najdražji opremi dejansko lahko bankrotiraš, če nisi dovolj pazljiv ;)

Denar se VEDNO farma na nižji stopnji, kjer gre pobijanje sovražnikov mnogo hitreje in drop rate zlatnikov je na Inferno stopnji namenoma močno omejen. Več denarja pada na Hell kot na Inferno.


Vem da se farma na nižji stopnji, samo malo mi je ubistvu odveč farmanje na nižji stopnji, ker poleg golda ne pade noben pameten item :)

Zmajc je izjavil:

Če umiraš na inferno act 1 potem je tvoj gear zelo švoh. Predlagam da greš farmat hell act 3 kjer tudi padajo itemi lvl 61/62 in si nabaviš kak poceni 900+ dps weapon.

Da v inferno splo lahko igraš act 2 moraš act 1 elite pucat kot za šalo. :)


Čisto možno da je zanič, na pamet statistike:

13k DPS, 6000 armor, cca. 40K life, za resiste pa nevem, build pa zgrajen na healu, oz. damage converted to life itd. Saj pravim za dražji gear ni financ. Aha mogoče še ta podatek, uporabljam dual weapons in sm brez ščita 8-)
Ko uletijo tapravi speciali, 2 hita in sm mrtev

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tac20 ()

Zmajc ::

Uf ne spoznam se najbolj na barbare. :)

Osebno sem šel po najnižji liniji odpora ter igram/farmam z DHjem... sekundarno pa levelam sorco.

Melee klasse sem se odločil dati on hold dokler ne bodo bolj in line z ranged klasami v inferno ali dokler ne nafarmam godly gear :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

jijetelu ::

FYI za vse ponovno zagnane, Inferno Beliah ima ~6.8MHP, kill time 180s :D

ABX ::

Sej je prav da so šefi kot se spodobi. Na začetku so bili elite pack bistveno težji, kar je malo čudno.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

jijetelu ::

spodobni :D, a si zračunal teoretičen DPS ? s tem da tukaj pure DPS build, tko kot pri Butcherju, ne gre

BladE_ ::

[st.citat p3610451]

Izi je izjavil:



Čisto možno da je zanič, na pamet statistike:

13k DPS, 6000 armor, cca. 40K life, za resiste pa nevem, build pa zgrajen na healu, oz. damage converted to life itd. Saj pravim za dražji gear ni financ. Aha mogoče še ta podatek, uporabljam dual weapons in sm brez ščita 8-)
Ko uletijo tapravi speciali, 2 hita in sm mrtev


Čudno... jaz z barbarom farmam inferno act1(predvsem zaradi opreme ampak je vse kar dobim crap)brez večjih težav, včasih se zgodi, da me eliti ubijejo pa še to zaradi neprevidnosti... Statsi(približno) so pa nekako ~11k dps, ~8k armorja(z buffom followerja), ~25k life, res ~300 , 3 iteme imam za magic find ~75%, 1h+shield... build
Akcija - Reakcija

Tac20 ::

Pomoje je moj največji problem da imam zelo nizke resiste tam nekj pod 100 v povprečju, moram pogledati.

Tac20 ::



Zakaj mi skos javlja napako če dam vstavim link, dam noter povezavo in noče displayat pravilno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tac20 ()

Tac20 ::

Nemixxx ::

Jaz sm svojim wizardom act1 inferno kamot preigral sedaj pri act2 še sploh nisem probal iti dalje ker farmam gold za opremo..Farmam pa na nightmare stopnji, imam 180+ extra golda in ga kar hitro farmam
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nemixxx ()

Izi ::

Pred popravkom 1.0.3 je bil daleč najboljši oziroma najlažji klass Demon Hunter. Pravzaprav so se mnogi pritoževali, da je napram ostalim močno overpowered. S popravkom je ravno DH doživel največji nerf, čeprav je še vedno precej spodoben klass.
Po popravku 1.0.3 oziroma nerfanju Inferna od Act 2 naprej, pa mnogi pravijo, da je Barbar dejansko najlažji za Inferno stopnjo.

Ampak, da ne bo pomote, Inferno stopnja je še vedno rezervirana za PRO igralce. Ne glede kaj boš izbral je treba biti za Inferno, sploh za Act 3 in 4, opremljen s sanjsko dobro opremo in svoj klass poznati do zadnje podrobnosti. Še vedno so zelo zelo redki tisti, ki jim je na Inferno uspelo premagati Diabla

Kar pa se tiče Barbara, je kolikor berem, od Acta 2 Inferno naprej, uporaba ščita tako rekoč obvezna. Za spremljevalko pa se menda najbolje obnese Enchanterka.
Jaz sem se odločil, da bom naredil zase še enega Barbara. Z Wizardom imam tako rekoč najboljšo možno opremo, vredno na desetine milijonov, pa na Act 3 umrem že če me najbolj šibek sovražnik samo grdo pogleda. Tako da ne vidim možnosti, da bi z Wizardom sploh lahko kdajkoli končal igro četudi mi nekdo šenka 500 milijonov. Bom videl, če bo z Barbarom kaj bolje :D

BladE_ ::

Verjetno boš z barbarom doživel podobno, ker računaj, da kljub ščitu okoli tebe stoji po cca 10-20 m00bov, da ne omenjam 3 elite+m00bi z tistim shieldom, ki je imune na udarce... ubiješ jih lahko samo od blizu oni pa tudi tebe... V praski se sliši izi ampak ni... :D
Akcija - Reakcija

ABX ::

NT nerf je bila za DH bil usoden, še vedno OP klasa zame, samo zdaj ni več bog i batina.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

švrk ::

@izi
Ampak, da ne bo pomote, Inferno stopnja je še vedno rezervirana za PRO igralce. Ne glede kaj boš izbral je treba biti za Inferno, sploh za Act 3 in 4, opremljen s sanjsko dobro opremo in svoj klass poznati do zadnje podrobnosti. Še vedno so zelo zelo redki tisti, ki jim je na Inferno uspelo premagati Diabla

haha PRO igralce:) kake pro igralce poba, ves keč je v opremi - času in "PRO" igralci so tisti, ki imajo čas farmat, da si nabavijo opremo. Bi rad videl junaka, ki bi z mojo opremo kaj več naredil na inferno.

Izi ::

švrk je izjavil:

haha PRO igralce:) kake pro igralce poba, ves keč je v opremi - času in "PRO" igralci so tisti, ki imajo čas farmat, da si nabavijo opremo. Bi rad videl junaka, ki bi z mojo opremo kaj več naredil na inferno.

Točno to, zato ne vem zakaj tisti "haha" v tvojem postu. Mogoče ti definicija profesionalca ni čisto jasna.
Profesionalce od Amaterjev loči samo čas, ki ga namenijo za določeno stvar. Za profesionalca to pomeni minimalno 8 ur dnevno. Če hodiš v šolo ali službo potem ne moreš nikoli biti profesionalec v ničemer.
Ker profesionalci ne hodijo v službo morajo od svoje dejavnosti po možnosti tudi živeti. Z Diablom 3 in RMAH se to teoretično da.
In ja, obstaja kar precejšnje število profesionalnih igralcev Diabla 3.

Smurf ::

Ja... sam vecina igralcev v Infernu ni profesionalnih igralcev.

ABX ::

Inferno pač igra malo igralcev.

Potrebuješ nekaj skillov in časa. Bolj ki si sposoben, manj časa potrebuješ, to je to. No, in še dejstvo da nekatere klase so lažje od ostalih.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Pero_SLO ::

Če je kdo mogoče spregledal kje in kako se največ rare itemov nafarma:



Tko jst dobim v Act1 40-50 rare itemov v eni uri. Z 100+ MFja in 5xNV buffom. Do sedaj sm naredu 10 runov in zaslužu 10mil golda.

jijetelu ::

Ah dejte no bit pametni, Inferno lahko obrne čisto vsak "ne povsem motorično zarknel" zemljan, 20min youtube-a in cca 10k$ does the trick

p.s. če se mu zaradi tega reče Professional (is a person who is paid to undertake a specialized set of tasks and to complete them for a fee), pa recimo da je to stvar debate

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jijetelu ()

Izi ::

ABX je izjavil:

No, in še dejstvo da nekatere klase so lažje od ostalih.
Drzna izjava :D
Po mojem mnenju gre samo za občutek, da je kakšen klass lažji od ostalih. Nekaterim pač bolj odgovarja, da lovijo sovražnika in mahajo po njem z vsem kar imajo na voljo, dokler ta ne obleži, drugi pa raje ves čas bežijo pred sovražnikom in ga od daleč počasi uničujejo z enim ali dvema skilloma.
Stil igranja z vsakim klasom se malo razlikuje in najti moraš tistega, ki ti najbolj odgovarja, pa je opazno lažje kot če izbereš "napačen" klass.

Če pa se kakšen skill izkaže za "premočnega", pa ga bo Blizzard zagotovo v kratkem "popravil". Za popravek 1.1 je napovedano uravnoteženje vseh "premočnih" skillov in statistik.

ABX ::

DH začne 100% DPS takoj ko se kaj pokaže na ekranu, če imaš dober feeling še prej.

Melee enostavno ne more temu konkurirat, in prav tako. Ker melee lahko tanka, medtem kot range klasa ne more.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

ABX ::

jijetelu je izjavil:

Ah dejte no bit pametni, Inferno lahko obrne čisto vsak "ne povsem motorično zarknel" zemljan, 20min youtube-a in cca 10k$ does the trick


Ne precenjuj povprečen folk.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Izi ::

ABX je izjavil:

jijetelu je izjavil:

Ah dejte no bit pametni, Inferno lahko obrne čisto vsak "ne povsem motorično zarknel" zemljan, 20min youtube-a in cca 10k$ does the trick


Ne precenjuj povprečen folk.

Mislim, da si spregledal, sarkazem, predvsem pa da je napisal, da poleg skillov rabiš še 10.000 dolarjev za nakup opreme, pa gre. In s tem se moram strinjati.
Ampak če si nakupiš opremo za pravi denar je to zame goljufanje. Kot da bi v kakšnem drugem RPG uporabil hack ali trainer in si naredil neskončno denarja ali življenja. Igra izgubi ves smisel.

Pero_SLO ::

In kaj vam bo, da kupite vso opremo? Poanta iger je, da se zabavaš in krajšaš vroče dneve... Pa ni večjega užitka ko nekaj dobiš in to uporabiš oziroma prodaš na AH in si nekaj drugega za to kupiš... Je samo igra. Farmam inferno actI že en mesec in nisem actII tut povohal še ne, ker vem da imam preslab gear. Počas pa bo.

Bananovec ::

:/, če predmete prodaš, si lahko pro, če jih pa kupiš pa ne. Svašta.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Izi ::

Bananovec je izjavil:

:/, če predmete prodaš, si lahko pro, če jih pa kupiš pa ne. Svašta.

Povsem normalno. V vsaki trgovini je trgovec pro, ker je to njegova služba za katero je plačan, kupec na drugi strani pulta pa je navaden revček, ki nakupuje v svojem prostem času, in ne samo da ni plačan, še celo zapravlja svoj denar.
Enako je pri Mercatorju ali pa pri Diablo 3 :D

ABX ::

Za Act I ne potrebuješ nobene opreme. No, vsaj DH je ne.

Jaz sem bil L59 še ene pol ure preden sem končal Hell. Takoj se vrgel v Inferno Act I in ga končal.

Act 2 pa je druga zgodba.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Nemixxx ::

js nemorm več v igro pm .! ta authenticator code je use zje*** sm mel nastavlen to pol sm pa upgradu telefon pa nanov naložu aplikacijo zj pa nezagrab več ta koda ?
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Nemixxx ::

js bom živčnega fasu ta blizz pof*** pa ta authenticator zje***
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Tac20 ::

A ni tko da dobiš neko kodo za povratno nastavitev, probi si narest tisti windows authenticator, jst ga mam kr kto, ker nimam android telefona

ales85 ::

Tac20 res je. Ko si prvič nastaviš program dobiš serijsko programa in pa kodo za povrnitev. Pri nadgradnji telefona pa s tem povrneš funkcionalnost. Jaz sem tako naredil in je delalo.

A kdo od vas igra hardcore?

St235 ::

Nemixxx je izjavil:

js bom živčnega fasu ta blizz pof*** pa ta authenticator zje***

malce funkcionalne pimesnit pa boš videl, da je napaka samo in le na tvoji strani. Ko si prvić instaliral authenticator si dobil dve kodi. Ob ponovni instalaciji moraš zbrat resync in vnest te kode pa čisto lepo dela.

BladE_ ::

Meni včasih, ko me DCja tudi ne prime koda iz authenticatorja potem pa naredim resync in spet dela... Sem pa prvič že mislil, da so mi blokirali/hacknili račun :))
Akcija - Reakcija

krneki ::

Jaz sem hardcore igral Monka samo toliko, da sem pobasal večino achievmentov...potem so me pa zmazal na inferno mal bred butcherjem.:D Je pa fino ker je AH čisto prazen v primerjavi z softcore in čisto druge cene. Pa čisto drugače razmišljaš pred vsakim elite packom.

Nemixxx ::

Negre tak k vi pravte :/ Drgač sem ze zrihtu :D Ticket poslu da mi nej odstanjo authenticator pa osebno zravn sliku :D
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

St235 ::

ne ger, če si nisi shranil številk za katere ti na veliko sporoči pri prvi instalaciji da jih moraš shranit.

Izi ::

Nekateri pa res najdejo težave kjerkoli :P
Authenticator je potreben samo za uporabo RMAH, drugače pa je po defaultu celo izključen, ko narediš Battle net račun. Če ga hočeš uporabljati ga moraš ročno vklopiti v nastavitvah računa na Battle.net. Če se torej ne poglabljaš v posebne varnostne nastavitve Authenticatorja v Diablo 3 sploh nimaš.
Dokler ne misliš uporabljati RMAH ga je po moje brez veze vklapljati, samo sebi narediš več težav, "hacknili" pa tako še nikomur niso računa, brez da bi sam poslal svoj passworda nekemu neznancu.

Jaz Authenticatorja nisem nikoli vklopil in nimam nobenih težav. Nikoli me ne disconnectne in igra se vedno poveže na server v samo eni sekundi.

St235 ::

Dokler ne misliš uporabljati RMAH ga je po moje brez veze vklapljati, samo sebi narediš več težav, "hacknili" pa tako še nikomur niso računa, brez da bi sam poslal svoj passworda nekemu neznancu.

ROFL tako kot wow accounta niso še nikomur "hackinil". Pozabljaš, da se oprema in gold prodaja za pravi denar ne gled ena to ali ti uporabljaš RMAH ali ne.

Smurf ::

+ Vsaj na zacetku je mel D3 nek bug, da si s sniffanjem trafica lahko dobil podatke potrebne za logiranje. Poznam nekaj ljudi (prijateljev), ki so ostali brez opreme, pa niso nikomur dajali passworda (gre za racunalnicarje, ki so pozorni na take stvari).

Edit: Se je pa dalo povezati le na character, ki je bil uporabljen kot zadnji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smurf ()

BladE_ ::

Tudi jaz nisem imel nobenih problemov par let nazaj, ko sem igral WOW... sem pa poznal par ljudi, ki so pazili ravno tako kot jaz pa so ostali brez opreme ali celo accja tako, da mi ni škoda 10sekund časa, da vpišem še dodatno kodo... seveda pa je ni treba vpisati za vsak login ampak samo pri menjavi IPja...
Akcija - Reakcija

jijetelu ::

a je kak Akt 2/3 barbar oz. monk za en hiter coop ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jijetelu ()

ahac ::

+ Vsaj na zacetku je mel D3 nek bug, da si s sniffanjem trafica lahko dobil podatke potrebne za logiranje. Poznam nekaj ljudi (prijateljev), ki so ostali brez opreme, pa niso nikomur dajali passworda (gre za racunalnicarje, ki so pozorni na take stvari).

To so nedokazane govorice. Zanimivo, da so tolk ljudem sniffal traffic in kradl accounte, ampak očitno pa nihče ni čekiral svojega traffica in dokazal, da se to dogaja... ;)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

ABX ::

Ma to so blodnje. Folk je tako glup da uporablja isti email in geslo za 1000 različnih web strani.

P.S: Zoomhack je nehal delat. :(

P.S.S: Nekdo je pogruntal da avtentikacija poteka samo 1x, torej ko se enkrat logiraš, lahko zamenjaš email in se ponovno prijaviš na drugi PC, tako da laufajo več botov istočasno.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Smurf ::

ABX je izjavil:

Ma to so blodnje. Folk je tako glup da uporablja isti email in geslo za 1000 različnih web strani.

P.S: Zoomhack je nehal delat. :(

P.S.S: Nekdo je pogruntal da avtentikacija poteka samo 1x, torej ko se enkrat logiraš, lahko zamenjaš email in se ponovno prijaviš na drugi PC, tako da laufajo več botov istočasno.

Niso uporabljali istih gesel, niso imeli keyloggerje, ali vpisaval gesel na kaksne druge strani, kot ze receno gre za ljudi, ki so tudi profesionalno ukvarjajo z IT podrocjem (ironicno se en ukvarja s securityom). Ja, je mejhna moznost, da so oni krivi sam bi dal vecjo verjetnost blizzardu v tem primeru (vsem pa se je to zgodilo prvi ali drugi teden).

Za dokazovanje pa ni cajta =P, iskreno me niti ne zanima toliko.
««
32 / 157
»»