» »

Vista Home Office Enterprise 2007

Vista Home Office Enterprise 2007

JOKER ::

Danes sem hotel na prenosnik z Visto naložit Office 2007 Enterprise, ampak ko sem izbral vse zadeve, katere bi želel instalirat, ter kliknil naprej mi je naenkrat se vse ustavilo in ni hotelo namestiti. Kaj bi bil vzrok ?
Kasneje sem naložil XP Office in je delovalo BP, tako da mi ni jasno kaj bi to lahko bilo.

Kakšen Antivirusni program mi priporočate ? Da deluje v ozadju lepo neopazno kot recimo Nod32 ?
Zanima me še ali programi kot so:
* Photoshop 7 in dreamweaver delujejo normalno na Visti ali ne ?

Res vam bom hvaležen za odgovore, upam da čimprej ... grem v bolnico pa bi bilo fajn, da si še prej namestim programe, da bom imel kaj delat ...
________________________________________________________
Ka te češ ....

solatko ::

Če so original delajo bolje kot na xp.

JOKER ::

@solatko: brez skrbi ....
No probal sem zadevo naložit in deluje, za Dreamweaver MX 2004 pa nisem prepričan, ker nisem probal.
Pač si nekaj dela zraven nesem - čas je denar !

Opažam pa, da slo tech ni več to kar je bil pred leti. Se spomnim, da je bilo manj časa potrebnega, da si čakal na odgovor, pa še ti so bili pametni in koristni, danes pa je slika čisto drugačna.

EDIT:
našel star slo tech template ... zdaj je zadeva dosti boljša pa vseskupaj je bolj nostalgično.
________________________________________________________
Ka te češ ....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JOKER ()

energetik ::

Si bom malo sposodil temo: zanima me, če se da trak in kartice v 2007 postaviti navpično. Torej na levo ali desno stran navpično. Ker na širokem ekranu je totalni obup, če imaš zgoraj še une debele kartice, ki ti vzamejo tretjino uporabnega prostora, oba robova na levo/desno sta pa neizkoriščena.
Poskusil sem že poveči trak, gledal v nastavitvah, pa nič ne najdem.

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

energetik ::

Torej, je komu že ratalo to?
Pri Office 2003 normalno primeš orodno vrstico in jo vržeš kamor hočeš, npr navpično ob strani, trak s karticami pri 2007 pa ne premakneš nikakor! ;(

solatko ::

Kolikor sem pregledal, ni možnosti.

energetik ::

Ja, sm tud jst to prebral. Baje je MS to zato naredil, ker so ljudem "čudežno" zginevali gumbi z orodne vrstice in so pol težili na helpdeskih, kaj je narobe.
Zdj so pa na zihr nardil, da ne morš nič, ne dodat/odstranit gumbov, ne premaknit traku! ;((

energetik ::

Mah ta Office 07 je totalno sranje. Excel se mi vsaj 2x na dan sesuje, za enako delo ko prej, zdaj potrebujem 2x več časa. Bolj zahtevne nastavitve so skrite, un debel trak zgoraj zmanjšuje delovno površino... Je pa šit, ker so nam ga pač v službi namestili iz ne vem katerega razloga. Zgleda da jih bom moral prositi, da mi zraven namestijo še Office 2003...
Edina dobra stvar pri tem novem Excelu je 1.000.000 vrstic (čeprav jih rabim max 200.000). Kljub temu pa ima niz v grafikonu še vedno lahko samo 30.000 podatkov. ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LibreOffice 3.4.0. predogledna različica na voljo

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
399148 (7140) ender
»

Windows 8 neuradno drugo leto (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
8322852 (19874) darkolord
»

Čas Office XP se izteka

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
177801 (6525) Cold1
»

Office 2010 prihaja maja

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
389194 (6928) mtosev
»

Office 2010 beta javna (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
559433 (5512) Ashrack

Več podobnih tem