» »

Skrajno enostaven program za fakturiranje?

Skrajno enostaven program za fakturiranje?

dba ::

Zanima me, če mogoče kdo pozna kak enostaven programček ki bi omogočal izdajanje računov? (in nič drugega)
Recimo da vpišeš podatke kot so datum, dobavnica, iz seznama izbereš stranko, izbereš artikle... Potem pač da sam izračuna delež DDV, skupni znesek ipd. ? Račun potem še natisne in shrani recimo v .rtf, ali kaj podobnega.

Pozna kdo kaj takega?

Sicer sem imel namen sam malo čarat, ampak, če je že, ne vidim razloga, zakaj bi se mučil :D

Rumko ::

Poglej temo.

Vikking ::

Zanima me, če mogoče kdo pozna kak enostaven programček ki bi omogočal izdajanje računov? (in nič drugega)

tale tvoj NIČ DRUGEGA. Če se osredotočima samo na to, potem vzami excel, si naredi obliko in piši izdane račune.

Ker bi pa rad še imel bazo artiklov, strank, vodenje dobavnic, verjetno ker imša artikle še skladiščni karton, izdajo prejemnic in dobavnic... oh in sploh... dober program je Pantheon a kaj ko so oderuhi. No saj so vsi IT.

IceIceBaby ::

Birokrat je pred časom ponujal free verzijo njihovega programa za fakuriranje (zelo okrnjen birokrat, ki omogoča samo delo z računi).

Drugače pa Excel ni slaba izbira, če imaš malo računov.

dba ::

trenutno se dela z excelom...

pa bi bilo lepše, da bi bil bolj "čist" vmesnik, brez toliko dodatnih funkcij, ki samo motijo uporabnika...

lp

putare ::

Mene zanima če kdo ve oz uporablja Birokrat zakaj mi noče tm k piše opis artikla pa dam naprimer: rušenje hleva karkoli pač napisem mi napiše: artikel ne obstaja! ME zanima ce kdo ve kaj je s tem narobe!!
Hvala za pomoč.



lp.

atlet ::

Quibi (www.quibi.net) je zelo enostaven in omogoča prav to kar iščeš. ;)

TheDoctor ::

Se strinjam... Excel je zelo dobra varianta sam glede varnosti je pol treba pač pazit da ne kaj zbrkaš al pa zbrišeš. Drugače pa moj kolega uporablja miniMAX sam za iztavljanje računov ker je poceni in je najbolj enostaven kar jih je do zdaj probal. Računi se prenašajo po prek spleta takoj h njegovi računovodkinji. Ful pogruntano :)

Evo... www.minimax.si

lonz ::

putare je izjavil:

Mene zanima če kdo ve oz uporablja Birokrat zakaj mi noče tm k piše opis artikla pa dam naprimer: rušenje hleva karkoli pač napisem mi napiše: artikel ne obstaja! ME zanima ce kdo ve kaj je s tem narobe!!
Hvala za pomoč.



lp.



Najprej moraš vnesti artikel ali storitev v register. Direktno mislim da ne moreš vpisovat.
...arrrrrr, shiver me timbers...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lonz ()

uroszo ::

Kolikor sem testiral je zelo enostaven https://www.cebelca.biz/, drugače pa so zelo v uporabi e-računi in minimax. Če želiš dodatno še modul CRM oz. spremljanje strank pa poglej še Intrix CRM.
http://www.ozvocenja.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zastonj program za računovodstvo ?

Oddelek: Programska oprema
4721453 (2430) Blum
»

Program za izdelavo računa, fakture (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
5832279 (13856) krneki0001
»

Program za izdelavo računov in vodenje evidence

Oddelek: Programska oprema
166839 (4306) Sklemen
»

BIROKRAT

Oddelek: Programska oprema
142046 (1799) knesz
»

A se kdo spozna na excel ?

Oddelek: Programska oprema
264300 (3496) smrekca

Več podobnih tem