» »

Garmin navadni ali wide

Garmin navadni ali wide

bernikm ::

Odločam se za nakup Garmin 255T ali 255WT (wide model).
Meni osebno je bolj všeč navadni-ne wide, me pa zanima kaj ostali menite oz kakšne so kaj vaše izkušnje? Je bolje Wide ali normalni zaslon?
Hvala

PARTyZAN ::

Na wide verziji imas vec povrsine za prikazovanje, tako da sploh ni dileme.

Vecje je boljse v tem primeru ;).

bernikm ::

Se strinjam glede večje površine za prikazovanje, samo meni se zdi na tem wide-u slika tako malo razvlečena + mislim da bi znal biti navadni (ne-wide) dosti bolj prijazen za v žep, v primeru da bi ga rabil tudi za iskanje poti peš v kakem tujem mestu...

krneki0001 ::

Wide.

kmetek ::

ne obstaja 225WT ampak 225w in je bolje imeti 225w kakor 225T, ki je navadni z tmc podporo, ki jo v slo še ni.

bernikm ::

obstaja 255W in 255WT, s tem da je sledeči model možno kupiti samo v BigBangu.

PARTyZAN ::

Na wide verzijah ni slika cisto nic razvlecena. Se lahko prepricas na lastne oci v kaksni izmed trgovin, ki imajo gizmote razstavljene.

Ziga Dolhar ::

GPS uporabljam sicer samo na telefonu, pa vseeno eno vprašanjce: V čem je sploh fora "širine"? Itak voziš "navzgor", in bi verjetno bolj prav prišla višina, oz. razširjen pogled naprej, ne pa toliko na strani?
https://dolhar.si/

kmetek ::

obstaja 255W in 255WT, s tem da je sledeči model možno kupiti samo v BigBangu.


prosim najdi mi na garminovi spletni uradni strani ta model 255WT. Model itak obstaja, edino če ga BB mimo Geoseta uvaža?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

OldSkul ::

kaj je fora večje širine? Več prikazanih podatkov ob strani, čeprav za Garmin to ne velja ravno, ker nima podatkov ob stran (sicer zdej so nekej prenovili softwer, tako da ne vem več točno).

Kdor ima keš, naj nabavi moov 330-260EUR, kar je pomoje mal napihnjena cena, samo zadeva se je komaj začela prodajati. Ima boljši softwer, boljše karte kot Garmin (Nemčija, Avstrija, Zahodn Evropa imajo TeleAtlas mape-Garmin ima Navteq, kar je slabše, Slo je Monolit-Garmin ima sicer Adriaroute, ki ima tudi podatke od Monolita, samo nekdo na alter.si je poročal, da je karta dejansko slabša...., Hr ima Mireo mape, ki so odlične, kako je z ostalimi južnimi državami pa nevem)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()

Adrijan0 ::

Si samo malo sposodim temo. Kak gps bi kupili do 350€? Ne spoznam se preveč na te zadeve, tako da bi kak nasvet prišel prav.

kmetek ::

www.alter.si je edino pravo mesto za GPS.

Adrijan0 ::

Mene zanima točno kak model.. In mnenja za in proti.

krneki0001 ::

Si samo malo sposodim temo. Kak gps bi kupili do 350€? Ne spoznam se preveč na te zadeve, tako da bi kak nasvet prišel prav.



Odvisno, kaj vse rabiš. Sam imam dlančnik HX4700 in BlueTooth GPS. Dlančnik uporabljam še za mnogo drugih stvari, ko ga imam v avtu pa še za GPS in je to čisto uporabna zadeva.

Vse skupaj pa dobiš še za 100 evrov, pa imaš 3.5" display, kar je za ta običajen GPS dovolj.

Adrijan0 ::

Ja ampak vseeno bi raje imel neki tm u autu na šipi.. Prau konkretno me zanima priporočilo za GPS. ;)

bernikm ::

Ja ampak vseeno bi raje imel neki tm u autu na šipi.. Prau konkretno me zanima priporočilo za GPS. ;)


potem vzemi garmina 205 ali 255 pa gor AdriaRoute ne morš falit :-)

Adrijan0 ::

Kaj pa te fore za mp3-je poslušat in to? A ni to ql? Npr. pri garmin 760 (res je dražji), ampak ma ful nekih funkcij pa to. Zato se ne znam odločit.

BigFoot ::

Definitivno wide.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

roccco ::


prosim najdi mi na garminovi spletni uradni strani ta model 255WT. Model itak obstaja, edino če ga BB mimo Geoseta uvaža?

Mislim, da ga dobijo ravno od Geoseta, ima pa poleg funkcijo TMC. Sem ga nabavil za tasta in dela super.

OldSkul ::

Vsi ti mp3, video, bluetooth dodatki so brezveze. Namreč. navigacijo imaš na šipi redko in še takrat rabiš samo navigiranje. Če pa puščaš nosilec na šipi, pa se ti bo hitro pokvaril, saj pride do deformacije gume in maš težavo naredit dober vakum.

Adrijan0 ::

OK, neki se bom že odloču.

bernikm ::

sm nabavil običajnega Garmina 255T mi je dosti boljši tudi za okol nosit kot pa wide, tko da sm kr zadovoljen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri "garmin" kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
316890 (1151) Machete
»

Kateri GPS za v avto se splača kupit teh časih ?

Oddelek: Kaj kupiti
367320 (4559) Kr_Edn
»

GPS v Sloveniji

Oddelek: Mobilne tehnologije
151740 (1434) Fadil
»

najboljši GPS za SLO?

Oddelek: Mobilne tehnologije
487209 (4144) Ibex
»

Navigacija garmin

Oddelek: Kaj kupiti
319896 (9148) Dami

Več podobnih tem