» »

pomoč scanner

pomoč scanner

liner ::

Že dalj cajta mislm nabavt nov skenner, pa se še zdej nism odloču:( ; prosm napište mal predlogov, katere uporablate vi, ste z nimi zadovolni..itd. Rabu bi ga predvsem za domačo uporabo; skeniranje fotk, texta... Cena nekje do 40k. Gledal sem modele CANON D 1250 U2, CANON SCAN N1240 U, HP SCANJET 4470C?

Hvala za pomoč, predloge!!!!!!!!!!!! :)


rc-car ::

Glede na ceno so najboljši UMAXi :)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

leonius ::

Hmm, če misliš met za domačo uporabo ne rabiš dat 40k. 40k so že precej dobri skenerji ki poleg slik še ekenirajo diapozitive pa negative od slik. Tak da...za domačo uporabo daš 20k, je čisto dovolj. Jaz mam enega za 15k, 2 leti star pa super skenira edino dpi so malo premali, pa saj se ne pozna prehudo..

liner ::

Fora je v tem, da če mislm zej nabavt nov scanner morm nabavt neki kvalitetnga, pa raj dam mal več, da bo še en cajt laufal. Sej najbrš se da dobit neki dobrga tud za 20 alpa 30k! Zato pa prosm za nasvete kaj predlagate: HP, Umax, Canon, Epson??? Kateri modeli so vredni svoje cene..?

liner

DJroky ::

Lastim si UMAX Astra 1220S scaner in sem z njim zelo zadovoljen. Ti priporočam kšn model od UMAXa, ker glede na svojo ceno ponuja največ. Po možnosti vzemi SCSI, ker so najhitrejši.

nojus ::

Umax je na področju scanerjev za domačo res pametna investicija. 40k sit za home scaner je pa tudi mal preveč.

Switch ::

Imam Umax Astra 4500 in mi dela super. Tudi z driverji nimaš prav veliko težav. Super pa je, ker dela hitro in potihem (predogled približno 5s:) ) Najboljše, kar dobiš za 30 k.

kuglvinkl ::

Pred dvemi tedni sem navbavil CANON D 1250 U2 za ugodnih 35k SIT. Pri Stričku Tomu pravijo, da je najboljši v svojem razredu. Jaz sem s vojim zelo zadovoljen, še posebej če imaš USB 2.0 vtič ali karto.

V Monitorju je bil objavljen test, kjer pa je bil ravno ta sekner izpuščen, MojMikro napake ni ponovil. Stvar res seka. Kar se tiče N1240: stvar je kul (pomeni tanka), samo preveč plačaš za to, na račun slabše zmogljivosti. D1250 je visok 4 cm, poleg tega je zmoglivejši.
Your focus determines your reallity


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Best buy skener

Oddelek: Kaj kupiti
361779 (1408) Dr_M
»

Kateri scanner

Oddelek: Kaj kupiti
111188 (1060) bili_39
»

Kakšen scanner kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
7930 (888) kuglvinkl
»

Par vprašanj

Oddelek: Strojna oprema
8910 (722) nodes
»

Skenr

Oddelek: Kaj kupiti
181667 (1449) PIII850

Več podobnih tem