» »

Nov monitor

Nov monitor

Moharsan ::

Živjo,

kupujem nov monitor in razmišljem v smer 26" ali ima kdo kaj več informacij o SAMSUNG 2693HM cena pri večih dobativeljih je cca. 565 evrov. Ali se teo splača kupiti ali ne, če ne ali ima kdo kak drug predlog za boljši nakup.

Hvala, LP

kixs ::

Monitor ima TN matriko in ima slabse vidne kote. Zato je nujno, da ga gres pogledat, ce te to moti in kako je to sploh opazno.

Osebno ga se nisem nikjer videl postavljenega, tako kaj vec tezko recem.

Sicer pa obstaja tema "Kateri 26" monitor kupit?". Za vec informacij.

lp

Moharsan ::

Bom pogledal tja, hvala.

LP

Moharsan ::

Mm,

tam nisem našel nobene pametne informacije o tem monitorju razen da ima pri počasnem scrollanju neko zameglitev ali zakasnitev. Mislim da NEC in LG nista v enakem cenovnem rangu kot Samsung. Se opravičujem če se motim. Novita, ... ne vem, mislim da ime firme garantira neko tiho tradicijo in kvaliteto.

LP

kixs ::

Mislil sem vec informacij o drugih 26" monitorjih.

Kot pravim, monitor je ena taksna rec, ki ga moras videt na lastne oci. Nekomu bo TN cisto OK, drugemu pa cista katastrofa. Osebno imam poleg CRT-ja, se 19" Samsung 940BF, ki ima tudi TN matiko in mi je cisto OK. Vem kje so pomanjkljivosti in to sprejmem. Je pa res, da pridejo pri vecjih monitorjih vidni koti veliko bolj do izraza. Kar je se dodaten razlog, da moras tak monitor sprobat.

lp

podtalje ::

Po moje je ena tema za razpravo o 26" monitorjih dovolj.

Kateri 26'' LCD kupiti?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: podtalje ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LCD TV 32" ali LCD monitor 27"

Oddelek: Kaj kupiti
264188 (3571) Gizoman
»

Monitor 24-26''...prosim predlagajte

Oddelek: Kaj kupiti
172287 (1746) tade911
»

30" LCD -- mnenja, priporocila, izkusnje

Oddelek: Kaj kupiti
91512 (941) Gost
»

22' wide, kateri model, katera matrika, glossy, 1x za vselej....

Oddelek: Kaj kupiti
362973 (2266) Antares88

Več podobnih tem