» »

Kolo in GPS sledilna naprava

Kolo in GPS sledilna naprava

tabla ::

Zanima me ali obstaja kaka sledilna naprava, ki bi jo lahko dal nekam na biciku? namrec dovolj mi je kljucavnic in vsega sranja, doskrat ostal brez bicikla. Sel sem se pozanimati v v eno stacuno ki je v sklopu ekonomske fakultete, pa sem dobil od njih zadevo ki je se vedno v velikosti normalnega mobitela, pa se ta je bila 600EUR. Baterija naj bi delala 4 dni, koordinate pa dobis preko SMS in potem pogledas na google earth. Seveda tega nisem kupil, saj je malce prevelka.

Zanima me ali kdo ve za kaj cenejsega in boljsega pa tudi manjsega, da se da kam skrit.
tole je zadnje kar sm najdu na netu, samo vprasanje koliko je stvar velika: http://www.kup.si/varnostna-sledilna-na...

Hvala!

Tanja976 ::

Ciao,
vem da sem malo pozna z odgovorjem, vendar ce te se zanima sledilna naprava za kolo, poklici podjetje Gortan, tam ti lahko zriktajo napravo.
059 222735

topir ::

Tanja976 je izjavil:

Ciao,
vem da sem malo pozna z odgovorjem, vendar ce te se zanima sledilna naprava za kolo, poklici podjetje Gortan, tam ti lahko zriktajo napravo.
059 222735

pozdravljeni,
ali bi lahko prilepili link od te firme, ker ata google ne najde kaj...
ali ste že vi preizkusili ta GPS?

hvala

lp, Marko

Keyser Soze ::

Na eBayu maš malo morje sledilnikov (za domače živali (tudi otroke>:D)).

Praktično, majhno, dela na katerokoli SIM kartico.
OM, F, G!

JohanP ::

St235 ::

Sam ne pozabit, da je to na biciklu še kar teško skrit in če jo bo tat videl si dvakrat v minusu, da o tem koliko koles konča v Ljubljanci ne govorimo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najugodnejša SIM kartica za GPS sledilec

Oddelek: Loža
388832 (2582) gorazdkop
»

RIM dokončno uredil prestrezanje Blackberrijev v Indiji

Oddelek: Novice / RIM BlackBerry
246915 (5644) Jst
»

Google Street View se seli s cest

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
174167 (2891) MrStein
»

službeno vozilo; sledilna naprava

Oddelek: Loža
165111 (3968) ABX
»

Alalrm preko gsm-a

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
263202 (2750) balocom

Več podobnih tem