» »

Prenosniki MSI

Prenosniki MSI

rozanc ::

Pozdravljeni!

Kupujem si prenosnika, zmogljivega, za okoli 1000€, ter majhnega (15"). Najdel sem sledeči računalnik:
LINK

Ker tega proizvajalca oz ferme MSI ne poznam in nič ne vem o kvaliteti teh prenosnikov sem se obrnil na vas za pomoč. Prosim napišite čim več, karkoli kar veste o MSI, ker nočem kupiti kaj slabega oz kaj kar se bo hitro pokvarilo.

Hvala za pomoč

lp

MojsterIvanć ::

zdravo

mene tudi zanima kako je z temi msi prenosniki gaming serije GX

http://global.msi.com.tw/index.php?func...

ali se dobijo tudi v sloveniji in kakšne so kaj cene?

Zgodovina sprememb…

Ted ::

MSI prenosnike prodaja PCPLUS , so pa cene kar malo zasoljene. Včasih so bili cenejši. Glede kvalitete mislim da se brez problema primerjajo z ASUS, morda so celo boljši.
Mah...

IVo ::

Cene so "debatabilne", bom tko reku...

kixs ::

Cene so "debatabilne", bom tko reku...


Se pravi, se da "cenkat" >:D

Šimpanz ::

Seveda če jih vzameš vsaj 5 komadov. Drugače pa so MSI notebooki na ravni ostalih.

dinozaver7 ::

Jaz se tudi še odločam med firmami, pri MSI me je še najbolj navdušil tale, a se nisem še prepričal..
Ima kdo kakšne dobre izkušnje?

Brane2 ::

Izkušenj nimam a glede cen definitivno poglej v tujino. SO veliko cenejši. Preveri na Geizhalsu in ti bo dalo mislit.
On the journey of life, I chose the psycho path.

pibomarco ::

Pozdravljeni

Sem pred kratkim kupil novega MSI-ja brez OSja. Kakor vem so bili pri HP-ih problemi pri nalaganju oz. inštaliranju(nelicenčnih XPjev).. Kaj pa pri MSI? Je potrebno kaj nastaviti v biosu ali kaj podobnega?

hvala, lp
Let's bypass all the bullshit and get naked!

Zgodovina sprememb…

Ted ::

V biosih daš disk v IDE ali compatibility mode ali kaj podobnega. Sata mode na Xp-jih ne prime :) .
Mah...

overlord_tm ::

MSI so kar solidni, ni to klasa IBM, Apple, Toshiba, Sony, ampak se vedno dalec pred raznim cheap sranjem.

Ati ga ima sedaj ze kake 2 leti, vsakodnevno ga uporablja v sluzbi kot primaren racunalnik + domaca uporaba in se lepo drzi. Dobil je en dead pixel, malo je znucana barva ohisja od rok, drugace pa BP

w4barfly ::

Pozdravljeni.
Lahko vam povem da je MSI zelo dobra firma.
Sam sem kupil pred 6 leti MEGA BOOK GX-700, in mi še vedno dela super,
čeprav je že malo poškodovan(desni pant za ekran zlomljen od padca).
Prav tako moram povedat da ga zelo dosti uporabljam.
Kar se tiče cene pa: pri nas ni neke velike konkurence za to blagovno znamko pa so normalno napihnjene.
Jaz sem ga kupil preko neta v Nemčiji, pri nas takrat 1.780,00 eur(mimo vrste , big bang),
jaz sem ga naročil pri www.K&M Elektronic,de 1.114,00 eur.
V primerjavi z ostalimi znamkami moram povedat da je No.1, brez primera.
Čeprav mi še vedno dela O.K. Se počasi odločam za novega prav tako MSI in vsekakor nakup prek neta v tujini.
Kakor koli ga PRIPOROČAM VSEM.
lEP POZDRAV.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Alienware prenosnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
101807 (1476) shadeX
»

energijsko varčen računalnik majhnih dimenzij

Oddelek: Kaj kupiti
122142 (1731) varlecijus
»

Prosim za pomoč oz. nasvet pri nakupu prenosnega računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
151535 (1200) Pyr0Beast
»

Nasvet glede nakupa MSI prenosnika

Oddelek: Kaj kupiti
101477 (1312) billy
»

Notesnik 200K

Oddelek: Kaj kupiti
493680 (2626) Jan987

Več podobnih tem