» »

Prog. za downloadanje MP3

Prog. za downloadanje MP3

andro ::

Iščem program za downlodanje MP3. Trenutno uporabljam Aimster ki pa mi ne ustreza saj ne dobim željene glasbe (kje so časi ko smo vse na Napster-ju našli). Za vaše odgovore se že v naprej zahvaljujem!
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

Tr0n ::

Audiogalaxy ima trenutno najvec mp3jev. KaZaa,...

Tomi ::

Poskusi še z WinMX. Samo vedi, da so te zadeve samo poskusne. Če ti glasa všeč, še malo podpri lokalni Big Bang>:D
metrodusa.blogspot.com

moowy ::

Poskusi z napsterjem ali Imeshom. Tam garantirano najdeš vse. :\

LP

Miha

Predator ::

jah najdeš že vse... po naslovu
potem pa stvar potegneš dol ( boleči impulzi dialupa) in ugotoviš da gre za eno neumno/napačno verzijo in ponavadi za kakšne 10mb mixe ki razen po tem da en ton ponavlja 2 minute prej in na koncu nič drugačni od originala ( ne vem kako je v drugih tipih glasbe ampak trance, rave... je ku*ac na netu ) , zelo slab posnetek ( tudi s tv in radija inportano v mp3 ), slaba kompresija ...

zato upam da bo iz napsterja kaj ker tam bo kvaliteta in verzija vsaj nadzorovana in boš vedel da je tisto kar dobiš ok ker kupovanje cd-jev z glasbo zame ne pride že nekaj časa v poštev ker so na cd-ju za 5+k maksimalno 4-6 komadov ki so mi všeč

edwina ::

Tko je ne...jaz nimam pojma o računalnikih in sem dobila za rd mp3 player CN-MP4RCE pa bi si rada naložila gor komade pa ne vem kako...mi lahko kdo pomaga? hvala....

Wega ::

računalnik in mp3 player povežeš s priloženim usb kablom. Na računalniku se ti bo pojavil nov disk (verjetno s črko E:, ali pač naslednja prosta črka če imaš sicer več trdih diskov in/ali CD/DVD enot).

Potem enostavno iz svoje mape, kamor si si pripravila najljubše komade preneseš datoteke v ta nov nosilec in to je to. Preneseš dobesedno: lahko jih "primeš" in povlečeš, je pa seveda bolj elegantno označiti vse, jih kopirati in spustiti v svoj MP3.
Wega,
lep, postaven, pameten
in skromen.

OmegaBlue ::

edwina, svetujem ti, da odpreš novo temo ne da obujaš 4 leta staro temo, ki nima veze s tvojim problemom.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

edwina ::

Wega, ful ti hvala, sam se nekaj me zanima kje pa si je najbolje izbirati te komade?:P

rockytmin ::

Uporabi Revconnect, če imaš na disku vsaj 5GB fajlov za sharanje (filmi, mp3...).
Povežeš se na kakih 7 domačih in tujih serverjev in najde vse...

CaqKa ::

edwina
na disku.
v explorerju ali pa total commanderju, kar je pač tvoj najljubši file manager oziroma upravljalec z datotekami.

GeForce_man ::

LimeWire je hard program....ma pesmi ti pobere takoj videospote tudi...pobira s hitrostjo 110kb/s!!!!!sam je pa res da imam težave z iskanjem slovenskih izvajalcev
AMD Athalon64 3200+(2200mhz)socket 754.....Gigabyte GA-K8NE nf.4.....MSI GeForce 6600 GT 128 mb......Maxtor 160gb....1024RAM(2+512mb).........dvd+r LG.........

cojss ::

LimeWire res ni slab. Sem preizkusil in mi dl-a tam do 250 kb/s.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosi glasbe prek P2P na najnižji ravni

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
265355 (4094) antonija
»

LimeWire vstal od mrtvih

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
127201 (5881) cholt45
»

morpheus ne dela

Oddelek: Programska oprema
152127 (1845) strictom
»

Kateri P2P vam najbolj vleče?

Oddelek: Omrežja in internet
222049 (1432) Fury
»

MP3 iskalec

Oddelek: Omrežja in internet
212349 (2093) pivmik

Več podobnih tem