» »

SB Live! in P3

SB Live! in P3

Trubar ::

V nekaterih igrah mi zvok skrta in piska in tko... ;( Kaj naj naredim? Baje se nekaj v registru napise?:\ Pomoc prosim.

lp
Ref exchange link:
https://www.binance.com/en/register?ref=VV7U3WUE
https://www.kucoin.com/r/rf/Hu6Rx2

LordWorm ::

Spet en trikec za željno obcinstvo. Ce ste v zadnjem casu kupili kakšen Coppermine procesor in ste ga namestili v racunalnik v katerem je SB Live! zvocna kartica, ste verjetno z zvokom imeli nemalo težav. Odpravitev tega problema je precej preprosta, pot do zvoka in srece pa vam bo pokazal Mate .
Ravnokar ste domov prinesli novega FC-PGA Pentiuma III, ga vgradili v racunalnik in racunalnik zagnali. BIOS vam zazna nov procesor, Windowsi 98 se naložijo s svetlobno hitrostjo. Ko pa bi moralo iz zvocnikov nekaj zagrmeti vam ta vražja zadeva javi blue screen, kjer je omenjen nek modul EMU 10K1. No naj vas potolažim, to se da popraviti in procesor dela v redu. Najlažje za vse je, ce postopke opišem po preprostem vrstnem redu: -v orodni vrstici kliknite Start, -izberite Zaženi/Run, -v nastalo polje vpišite regedit, s tem programckom urejate register, -s klikanjem na pluse pred mapami izberite naslednje možnosti: Moj Racunalnik/My Computer, HKEY_LOCAL_MACHINE, SOFTWARE, CREATIVE TECH, DEVICE INFO, PCI, VEN… -v orodni vrstici izberite Urejanje/Edit, Novo/New in nato Niz/String, -kot ime Niza vnesite MMX, -temu nizu nastavite še Vrednost/Value na 1, -znova zaženite racunalnik Register je zelo pomemben del sistema, zato se pred kakršnimkoli spreminjanjem zavarujte in naredite varnostno kopijo. Zgoraj opisanih sprememb pa se lotite le na lastno odgovornost, ceprav jaz nisem imel nikakršnih težav in je postopek v bistvu zelo preprost. by Mate , originalni avtor je Strel

Takole se mi na tvojo sreco se vedno na disku vali tale clanek.Tudi jaz sem imel P3+Live.
Uzivej!:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
8310324 (1431) buneech
»

Problem z orodno vrstico v windowsih XP

Oddelek: Pomoč in nasveti
101193 (1040) Pyr0Beast
»

Internet Explorer

Oddelek: Pomoč in nasveti
7984 (915) Slowenc
»

Kaj je zdej z zvočno kartico?

Oddelek: Pomoč in nasveti
7840 (747) pvito

Več podobnih tem