» »

Internet Explorer

Internet Explorer

_icy_ ::

Pozdravljeni, imam en problem in sicer ko skušam zagnati internet Explorer mi napiše da ne najde domače strani, ki jo imam nastavljeno (cannot find file ....... Make sure that the path or internet adress is correct). Po tem potrdim OK in mi odpre internet Explorer s prazno stranjo. Če skušam napisati v adress orodni vrstici kakšno intrernet stran mi jo ne najde. Edino kar mi najde strani so tiste, ki jih imam shranjene pod FAVORITES. Ko pogledam pod internet options, kako imam nastavljeno domačo stran je čisto ena druga (c:\searchpage.html#1526) kot sem jo imel nastavljeno pred tem. Ko skušam spremeniti svojo domačo stran s prvotno mi jo noče spremeniti in se še kar naprej pojavlja vrstica z naslovom c:\searchpage.html#1526. Zanima me, če je kdo imel podobne probleme in kako se je te težave lotil in jo spravil v red. Hvala za odgovor.

Primoz78 ::

Mogoce mas na off-line ? Probi v spodnjem desnem kotu kliknit na vrstico in daj on-line...ce je to seveda.

Lp Primoz

_icy_ ::

Thorn78: Sem na liniji in mi internet explorer najde stran le če jo imam že napisano (npr. če skušam iti na stran SLO-TECH, moram najprej zagnati iskalnik najdi.si - ker ta iskalnik imam shranjenega pod FAVORITES, nato v orodno vrstico napisati SLO-TECH ,da mi ga najde in nato na slo-tech stran). Ta postopek moram uporabiti vsakič, ko skušam priti na stran, ki jo nimam pod FAVORITES.

totek24 ::

Probaj s kakim AD-aware pocistit sistem. Verjetno se ti je kaki spyware vsedo na masino!
Če kdo kaj rabi: http://www.bolha.com/index.php/ukaz/show/kat/-4/userid/totek

_icy_ ::

totek21: Ad ware sm tud že zagnal pa nč bolš. Daje me občutek da bom mogu cel OPS na nov inštalirat.

nevone ::

Katera pa je ta domača stran? Poskus setirat, kakšno drugo, pa potem spet tvojo, če bo šlo.

o+ nevone

_icy_ ::

nevone: Domača stran, ki se je pritajila brez moje vednosti je c:\searchpage.html#1526 in se je ne da zamenjati. Ko skušam spremeniti domačo stran mi spet pokaže to, ki sem jo omenil. Ampak saj pravim najde mi SAMO tiste strani, ki so spravljene v FAVORITES.

Slowenc ::

Sigurno imaš kakšnega črva. Zato tudi ne moreš spremeniti home page-a. Preskeniraj še s spy bot. In počisti si register.
Skiny gate.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NLB digitalno potrdilo

Oddelek: Omrežja in internet
185209 (2370) bastadu
»

Kaj pomeni favicon.ico ?

Oddelek: Omrežja in internet
61439 (1306) pivmik
»

Težave pri usposobitvi računalnika za asp

Oddelek: Izdelava spletišč
171108 (940) W|ndKiller
»

Kaj imate za "domačo stran"?

Oddelek: Omrežja in internet
423492 (2467) MadMicka
»

Favorites, kdo ma večjega? :)

Oddelek: Loža
321276 (848) gkovac

Več podobnih tem