» »

Centraliprom.com - odsotek klikov...

Centraliprom.com - odsotek klikov...

Webmojster ::

Verjetno vas večina pozna centraliprom.com. Saj ne rečem, da fantje niso vredu .. so eni redkih v Sloveniji, ki ponujajo (po domače povedano) plačilo za klike na bannerje . Vendar se mi zdi, da je odstotek klikov vedno manjši .. tam cca. 0.2 do 0,3 % .. doh!! kaj pravite na to?

UrMaN ::

Jasno je, da je placilo glede na klik velik bedarija. Kot bi placal reklamo na TV glede na to, koliko strank te bo po reklami poklicalo. Dejstvo je tudi, da placilo glede na stevilo prikazov oglasa (pasice) nima kaksne svetle ali sploh prihodnosti. Prihodnost imajo oglasevalci, ki bodo ponudili zakup oglasnega prostora po razumljivi mesecni ali tedenski ali dnevni ceni (za slovenske razmere je recimo cena 500k SIT / mesec za pasico 468x60 komedija, pa stvar trzijo tudi najvecji ponudniki). Drugace pa se oglasevanju na internetu ne pise dobro, ce ne bo korenitih sprememb.

SLOWWWeb.net ::

Se v celoti strinaj. Namreč, ne glede na to, ali klikne obiskovalec na oglas ali ne, stran je prikazalo oglas. Podjetje je posredovalo oglasno sporočilo obiskovalcu [ki ga je tudi videl] a ga le to "trenutno" ne zanima. Čez čas pa, ko bo potreboval to storitev ali izdelek, se bo spomnil, kdo je to oglaševal. Torej je stran na nek način pripomoglo, da je oglaševalec dobil stranko.

Sicer pa je bilo že 1x govora o tem, da goljufajo-to se eni testiral v skupini :| .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

Webmojster ::

Po mojem mnenju bi bila dobra kombinacija ogledov+klikov na pasico (banner). Recimo, da plačaš za 10.000 ogledov 1000 SIT .. pol pa zakupiš 500 klikov .... recimo po 40 SIT / klik ... v tem obodobju (500 klikov) je cca. 100.000 ogledov .. 100.000 (=10.000 SIT) + 500 klikov (=20.000 SIT) = 30.000 SIT .. to je pa že realna cena za oglaševanje.

Imate kdo kaj izkušenj z httpool.com ??

R0K ::

Potem bi pa pršlo do izkoriščevanje (čeprav se ga ne branim) ...

Noben blem ni potem v tem primeru odpret 20strani z tem bannerjem (čist praznih razn bannerja) in narijtat refresh site=10s pa je...pa daš še na stran 5bannerjev in se koplješ v gnarju...

SLOWWWeb.net ::

Webmojster: točno tako bi moralo biti.
ROK: saj se napiše scripto,...lahko tudi preverjaš razlike med obiskovalci, od kje je prisel,...krsitelje se pa izkljuci in ne dobijo nic :8) .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

Sergio ::

Slo-Techov odstotek klika je tudi izjemno nizek... Heh, smešno se mi zdi tudi to, da za klik na Central Ipromov banner ne dobimo plačano. Ampak to so pač velike nefer zadeve, s katerimi se more e-skupnost ubadati. So pa na slovenskem tržišču najboljši.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Elemen_T ::

Od httpoola ni nič.
Jest mam čisto kvalificirano stran za njihove pogoje, pa ni ne duha ne sluha od njih. Jim že pol leta pišem emaile, pa nič.
Mislim, da zbirajo le najbolj popoularne strani (te so pa že v mreži - matkurja, eon, ...)
Sploh pa njihovo oglaševanje ne poteka v znamenju dobička.
Med strankami poteka mrežna izmenjava (vsak vskavemu).

CI pa je vedno bolj ok.
Rezultati pa res varajo. Za ene 20% zihr. (sem testiral z mojim banner rotatorjom ki je zagotovo realen)

LP

Elemen_T ::

Sergio: Kako da ne dobite?

Sergio ::

Element_T: če sem pravilno prebral pogoje k pristopu, se klik na CI bannerje _NE_ obračunava. Od tukaj tebi mogoče ta 20% odstopanje.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako poteka spletno oglaševanje?

Oddelek: Izdelava spletišč
141969 (1461) lamz
»

Dobiček spletne strani

Oddelek: Omrežja in internet
453323 (2544) fahrenGONE
»

koliko je vreden banner?

Oddelek: Izdelava spletišč
131168 (758) Tito
»

ipromovih 10

Oddelek: Izdelava spletišč
91316 (1113) Elemen_T
»

Hočen zaslužit s bannerji!

Oddelek: Omrežja in internet
261665 (1354) rc-car

Več podobnih tem