» »

kalupi za betonske stebričke

kalupi za betonske stebričke

far cry ::

Lep pozdrav!Zanima me,kje bi se dalo nabavit kalupe za izdelavo betonskih stebričkov(balustrov).Morali bi biti iz poliestra,da zdržijo obremenitve vibracije.Bi bilo lepo,če je kje v Slo.Hvala!

#000000 ::

Coston d.o.o. oni delajo stebre in svašta iz betona in umetnega kamna, kalupe imajo 10000% samo ne vem če ti bi jih prodal, pred leti sem bil tam in ko se delal stebričke za "mislm da" tromostovje ali neki podobnega, mi je direktor reku da imajo steklene kalupe, to pa kao zarad tega da nikjer ni vidnega šiva (spoja) kalupa. Poklič tja morbit boš mel pa srečo. Al pa enga kupiš, nabaviš modelarsko maso-gumo in si narediš svoj model :)

far cry ::

Za gumirane kalupe vem da ima Stav v Zagrebu,samo so cca 200-300 evrov,drgače pa sem poskusil izdelati tudi kalup iz poliestra,ampak ni to to.Preveč se vidi ta spoj.Hvala za informacijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: far cry ()

nejcek74 ::

Poglej tu, imajo veliko materiala za kalupe itd, verjetno jih lahko tudi kaj povprašaš:
http://www.samson-kamnik.si/si/index.htm

Zgodovina sprememb…

far cry ::

Pred nekaj leti sem že naročil pri njih gumo(silikonski kavčuk)ampak je 1 kg gume prišel cca 75 evrov,z tem kilogramom pa nisem neredil nekaj velikega.Za kaj manjšega,kake figure ali kaj podobnega pa je to sigurno dober naslov.Najbolša rešitev za stebre je poliester,ker ni tako drag,pa še odporen je na vibracije.Sem bil na dopustu v Zadru,kjer sem si ogledal eno tako malo proizvodnjo teh srebrov,kalupi so bili iz poliestra,samo niso hoteli povedat,kje jih nabavljajo.Pa tudi ta vidni spoj je bil komaj vidljiv.No,povedali so mi samo,da jih nabavljajo nekje v Avstriji,to pa je tudi vse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: far cry ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Osvetlitev kopalne kadi

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
323953 (2728) McBoby
»

Modifikacija [custom]

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131970 (1565) PrimozR
»

Home-made HOVERcraft ... vsaka pomoč dobrodošla ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
6213343 (9723) hoverboy
»

Hovercraft SLOVENIA *** M A D *** (slike) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
649842 (7733) mrTwelveTrees
»

Sončni kolektorji

Oddelek: Loža
144330 (3985) kaninerror

Več podobnih tem