» »

[Win XP SP2] Ura zaostaja oz. dela neumnosti

[Win XP SP2] Ura zaostaja oz. dela neumnosti

PJani ::

Pozdravljeni zadnje case so se začele čudne stvari dogajat na mojem prenosniku HP Compaq nx9420...Ko hiberniram sistem (win xp sp2) in potem zazenem sistem nazaj mi ura in datum ostane ista, kot takrat ko sem hiberniral sistem.

Nevem kaj hudica se dogaja ampak to je zelo cudno, ker se ne spomnim, da bi kaj takega delal da se bi ura sama nastavljala!
Upam da ma kdo ksno idejo kaj bi blo...
xpeji so updejtani do konca...
C/C++

t3hn0 ::

ideje zakaj ne dela nimam, lahk ti pa priporocam da si windows time update nastavis na arnesov server
^.^

alsl ::

Meni se je pri namiznem računalniku ura ustavila kadar je bil računalnik ugasnjen. Zamenjal sem baterijo na osnovni plošči in zadeva je OK.

PJani ::

Hja samo pr mene je baterijo malo tezje zamenjat doma...bi mogel prenosnik na servis poslat...
C/C++

PJani ::

hja z baterijo ni nic narobe...ker sem sistem shutdownal in pustil masino 20min brez napajanja iz glavne baterije(baterijo sm vzel vn - napajanje prenosnika) in potem sem zagnal windowse in ura je bila točno toliko kolikor je morala biti...
Pri hiberniranju se mi pa zgodi tista reč, da mi ura ostane na istem kot ko sm hiberniral masino.
C/C++

jan01 ::

PJani ::

Heh bios je pa old one... od 17.04.2007
C/C++

PJani ::

Zdej sm updejtal bios pa dela za enkrat vse vredu...razn ure...
C/C++

SkIDiver ::

Počisti disk: Start->Vsi programi->Pripomočki->Sistemska orodja->Čiščenje diska (izberi tudi hibernate file)

Potem pa Start->Zaženi vpišeš cmd in enter. Nato pa v command prompt powercfg /hibernate on


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nalaganje XP-jev na HP 6830s

Oddelek: Pomoč in nasveti
162821 (2552) markk1
»

HP Compaq 6715s driver problems

Oddelek: Operacijski sistemi
145247 (4498) tictac
»

Ni mogoča instalacija driverjev na HP nx7300

Oddelek: Operacijski sistemi
458551 (5000) d4rko
»

Gonilniki za HP 6720s Win XP

Oddelek: Pomoč in nasveti
112077 (1938) Jakka
»

NUJNO! hp nx 7400 Sata disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
162111 (1867) DOOM_er

Več podobnih tem