» »

soba

soba

Alfonzo ::

Zanima me, če mi lahko kdo da kakšen predlog kakšne barve naj bo moja soba. Hočem take barve, da bodo res pasale skupa, pa da bodo res zanimive. Lahko je tudi prelivanje barv. Pa če ma kdo še kakšno sliko kakšne dobre sobe bi se zelo priporočal. Sam sem mislil dati oranžno in pa modro samo nevem mi zdaj nista najbolj všeč. Pa prosim brez kakšnih brezveznih odgovorov ( roza barve pa take,.... ).

Hvala za pomoč.

bluefish ::

odvisno od velikosti, barve pohištva, morda celo namembnosti.

PINki ::

Daj kako sliko prilepi...

Sba ::

Tako kot je blueFish rekel, pa tudi od samega stila pohištva je odvisno, če mene vprašaš. Jaz bi barval samo eno steno na neko močno barvo, pa ne ravno živorumene, nekaj temnejšega. Če pa imaš sobo na mansardi, bi barval poševni del stropa.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

McHusch ::

bele

T0RN4D0 ::

Hehe, lahko vzameš kakšno bledo barvo za ozadje (belo, rumeno, peščeno...) in sobo poslikaš, oziroma če ti to ne gre rečeš nekomu ki ma več posluha za to :) Al pa po celi sobi naštemplaš odtise rok. To je takšna precej subjektivna stvar, in najboljša barva ali barvna kombinacija ne obstaja, tako da se boš moral v končni fazi odločit sam.

PS: Kaj pa je narobe s pink? :D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Hardstyle ::

Čez par tednov imam tudi jaz v planu pleskanje sobe in zaeenkrat se odločam med tema dvema kombinacijama:
Aja ono v sredini bi naj bla kao neka strela oz. vzorec podoben temu.

Soba1


soba2

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

PINki ::

Kje pa je napis "Harry Potter" ? :D

Hardstyle ::

Zakaj pa to? "strela" ne sredini zato, da stena ne zgleda tako pusta in ni dobenih asociacij na risanke.

Alfonzo ::

Pohištvo se še nč ne ve kakšnga bom dal notr, bo čista prenova. Tko kt bo dal Hardstyle mi ni glih všeč.

PINki ::

Hec hec.:D

ReBi ::

črna. vse, kar boš dodajal, bo pasalo zraven.

sam imam belo/modro in črne elektronske komponente.

krucymucy ::

Osebno za stene in strop nebi dal druge barve kot bele. Bela daje obcutek prostornosti. Je prijazna, "čista" barva in lahko jo kombiniras z vsemi ostalimi barvami.

T-h-o-r ::

jaz mam sprednjo steno modro, zadnjo oranžno, stranski dve pa beli :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zimavc ::

Najboljša bo bela, saj če si ti kje umaže oziroma znuca po toliko letih, greš enostavno še enkrat z Jupolom česz in je.:)

Skatey ::

Moja kombinacija je taka:
 Cyan/Yellow

Cyan/Yellow


S tem, da je soba na mansardi in je ena stena cyan, druga je rumena, vmes pa je vse leseno. Lahko ti rečem, da je občutek super, ko stopiš notri, ker je zelo živo.
Design, elephants and stuff... www.yukaii.com/blog

Alfonzo ::

Ne bel bo samo strop, ker belih sten sem se naveličov. Skatey tvoja kombinacija mi je pa kr všeč. Sam morem pogledat pr jubu kere barve so te oz kako je naziv barve da bom lahko šov iskat pol.

bluefish ::

imaš v vsaki trgovini z barvami na voljo tudi kartončke z raznimi barvnimi odtenki. Od tistih samostojnih do barv, ki ti ji nato zmešajo.
Ima pa Jub neko barvo Trend, ki ponuja devet oz. nekaj osnovnih barv. Za svetlejši ton pa dodaš belo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Beljenje hiše (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5117263 (4473) ADIJOOO
»

Pleskanje sobe

Oddelek: Loža
323757 (2139) FTad
»

Pleskanje stene (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5217822 (13188) cheff
»

Kakšna naj bo barva sten v kuhinji in jedilnici ?

Oddelek: Loža
3316538 (11198) Marvinek
»

Barvanje sten

Oddelek: Loža
2610710 (9822) Marvinek

Več podobnih tem