» »

Monitor višjega canovnega razreda

Monitor višjega canovnega razreda

DJroky ::

Imam 17 in 19'' monitor, sedaj pa bi 17'' monitor zamenjal. Katerega kupiti? Težko vprašanje. Vem samo to, da ne bom kaj preveč šparal. No ravno IBM B221 LCD za 3.300.000sit ne mislm kupt... Gledal sem že enga Michibushia 22'' eno pro serijo za 256.000sit, ki ni LCD ali pa Philips 18,1'' LCD za 340.000sit al pa en Viewsonic 20,1'' LCD, pa enga SONYja za nekaj čez 400.000sit. Zanimajo me vaše izkušnje z monitorji višjega cenovnega razreda (navadni nad 21'' ali LCD nad 18''). RAZPIŠITE SE!!! Kaj priporočate? Bl ko gledam kerega bi kupil manj vem... HELP ME!!!

Bessie ::

Iiyama VisionMaster Pro511 22" cena je okoli 200k SIT

DJroky ::

Skos bl cilam na LCD. A ma kdo kšno več zadevo. Kerega priporočate in vaši utisi? Vsaj 18'' ali več.

BigHugo ::

Definitivno izberi LCDja. Najbolje je, da jih prej nekaj vidiš in se nato odločiš za nakup.
Sam imam 17" LCD pa ti lahko povem, da ga ne zamenjam za noben še tako dober CRT monitor. Oči so žal pomembnejše od denarja.

LP BigHugo
LP BigHugo

sasox ::

Če hočeš kvaliteto kupi EIZO-ta...

andrej ::

Jaz mam NEC 22" MultiSync FP1350 in sem z njim zadovoljen. Klasa v taksni kategoriji so Sony monitorji in Mitsubishi. Predno tak monitor kupi, ga obvezno preizkusi.

Jaz sem prej mel 22" Iyamo, ne cisto ta zadnji model, pa nisem bil prevec zadovoljen in sem ga raje prodal. IIyama ima zelo dobro razmerje med kvaliteto in ceno, ampak ce isces super monitor in ti ni tezko dat malo vec cenarja raje poglej drugam.

Pri LCD-jih mas tudi zelo dosti izbire. Priporocam ti, da nabavis kaksno revijo, kjer so bli testi in malo po netu preberes teste in kaj uporabniki menijo. Samo vedno moras bit pozorn, ker nekdo, ki je XY fan, bo ziher samo hvalil XY firmo.

Tak so recimo v nemski ct reviji (www.heise.de/ct) dve stevilki nazaj preizkusli 32 LCD zaslonov od 15 do 23".

Med najboljsimi sta bla:
NEC MultiSync 1880SX (18", 1900 Є)
Samsung SyncMaster191t (19", 1950 Є)

Pri vrhunskim monitorjih rabis tudi zelo dobro graficno kartico. Ce mas LCD potem vsekakor uporabi kartico z digitalnim izhodom.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vsi S-IPS in PVA LCD monitorji ki se dobijo pri nas

Oddelek: Kaj kupiti
196650 (5414) Zheegec
»

monitor

Oddelek: Kaj kupiti
71383 (1293) Kriko
»

Monitor LCD 22" vreden nakupa?

Oddelek: Kaj kupiti
253169 (2118) 54321
»

Kateri LCD monitor WideScreen priporočate?

Oddelek: Kaj kupiti
201991 (1613) Banananjam
»

kateri LCD monitor?

Oddelek: Zvok in slika
251982 (1710) branko_bm

Več podobnih tem