» »

Težave z geometrijo SAMSUNG755

Težave z geometrijo SAMSUNG755

HUDiR ::

Imam en nov monitor SAMSUNG755DFX, ki ima očitno težave z geometrijo. Poskusil sem z vsemogočimi nastavitvami, vendar ravnih robov ne morem dobiti. Klical sem na servis, kjer so mi zagotovili, da z monitorjem ni nič narobe, saj tako in tako, vse delo opravljamo na sredini monitorja. Kaj mislite a je to normalno? Do sedaj takšnega monitoja še nisem imel.
PS.
v bližini ni nobenega drugega magnetnega polja.
LP.

migič ::

Ni problema, jaz mam samsunga 700iht, pa mi isto delu! Ja mal se potrudi pa si našteli tk ko jaz. Res da boš rabu neki cajta, ampak saj bo šlo!
Al si pa narihti da robov ne bo videt!:D
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

Smorny ::

moj 957df, je mel zraven priložen program mou scren (na netu je ver. 2!), ki ti pomaga vštimat zadevo. Človek porabi precej časa, da nastavi tako kot trba, še posebej barve, da so pri printanju enake kot na ekranu.
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

BigAl ::

Mouscreen je že fajn zadeva, a na žalost 755DFX nima možnosti priklopa na USB, 757DFX pa tole zadevo že podpira!!

"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free." - Johann W. Von Goethe.

HUDiR ::

Skoraj sem že ujel nastavitve. Ne vem zakaj to, ker sem na 19" sam razširil sliko in je bilo dobr v DOSu in WIN. Mislim, da je nastavljanje potrebno samo zaradi šlamparije in tolerance proizvajalca. Preprosto, ne vrjamem, da bi bila cela serija toliko zverižena. Jaz monitorja enostavno ne bi kupu. Drugič bom šel v Megahit in ga sprobu. :D
Hvala, zaključujem temo.

BoO ::

Probaj si pomagati s programom Mitsubishi ... , ki ga dobiš tu:
http://ucilnica.fgg.uni-lj.si/~/misant/

Katero resolucijo imaš? Najprej poizkusi spremeniti le to.
An approximate solution to the right problem is more desirable than a precise solution to the wrong problem.

JohnyB ::

Ja čisto ga ne boš nikoli zglihal, ker je to pač DF monitor! Sam sem imel 957DF in je bil tudi pri straneh v trapez, vendar je bilo to tudi omenjeno v testu na tomshardware!
Problem sem rešil tako da sem kupil 959NF:D
Apple iMac

HUDiR ::

Nič ni drugače pri spreminjanju frekvence. Že v DOSu je trapez. Z 19" nisem imel nobenih problemov. 753 pa je dobil kao monitor. Če prav mislim, je pri tem modelu 755 ista cev, sam 10Hz več osvezavanja. Pocen je, pa .20 pika tud kao. Sedaj mam okna ravna, sam rob je se trapezast. Ma vam povem, da ga ne bi kupu, če bi ga vidu. Raje bi dal 100 K več, sam da ga ne bi bilo potrebno gledal in vraga nastavljat. >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: HUDiR ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Monitor Samsung

Oddelek: Kaj kupiti
242065 (1356) EjTi
»

Katerega od naštetih monitorjev naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
262068 (1625) gappee
»

Piskajoč monitor

Oddelek: Strojna oprema
201862 (1571) ali3n
»

kaksen 17" monitor mi svetujete

Oddelek: Kaj kupiti
8817 (668) Dusko
»

Samsung 757NF (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
634743 (3758) Marjan

Več podobnih tem