» »

Nastavit tiskalnik na "default"

Nastavit tiskalnik na "default"

dba ::

Situacija je takšna:
Instaliran imam en inkjet tiskalnik za barvne zadeve (ga skoraj nikoli ne uporabljam) in enega laserja (ga uporabljam)... Problem je, da se mi na nek način vedno kot default printer postavi inkjet! Ko popravim na laserja je vredu dokler ne resetiram računalnika - potem moram spet popravit! Najbolj zanimivo je, da se mi to dogaja šele zadnjih nekaj dni (prej je delovalo vredu)... Kolikor se spomnim tudi nisem ničesar "spreminjal" (novi programi, sistemske nastavitve...)

Če ima kdo kakšno idejo kako dopovedat laserju da bo vedno privzet prosim, da ne skriva svojega znanja :D

lp, hvala

sloxl8 ::

Poskusi se prijaviti kot administrator in nastaviti laserski tiskalnik kot privzeti. S tem boš ta tiskalnik nastavil za privzetega ne glede na nastavitve posameznega uporabnika.

dba ::

naredil tako, pa je še vedno isto...

dba ::

Ok, danes sem ponovno nastavil laserski printer na default, potem pa izbrisal inkjeta (itak ga praktično nič ne rabim...)... In ko sem ponovno zagnal računalnik uganete kateri printer je bil nastavljen kot default? Laserski? Ne! Adobe distiler! :(

Še kakšna ideja?

Duhec ::

Deinštaliraj laserca, restart, inštaliraj laserca in ko te vpraša na koncu inštalacije in testno stranjo, če hočeš, da je to tvoj privzeti tiskalnik, rečeš DA. :) Še en restart in test.

dba ::

Hvala duhec :) to sem naredil že prejšnji teden :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Barvni laserski tiskalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
252191 (492) T-I-N
»

Laserski vs Injket TISKALNIK

Oddelek: Kaj kupiti
263601 (2962) styrian
»

Laserski tiskalnik (poceni)

Oddelek: Kaj kupiti
143852 (3079) jero_no1
»

Laserski tiskalnik, kateri

Oddelek: Kaj kupiti
409609 (6801) MStrix
»

Laserski tiskalnik za tiskanje A4 nalepk

Oddelek: Kaj kupiti
165277 (4746) destiny

Več podobnih tem