» »

Kupovanje e-golda

Kupovanje e-golda

c0dehunter ::

Rad bi kupil neko stvar za 10$, ampak ko sem gledal malo kakšne so takse podjetij, me je skor vrglo iz stola.

Kupil bi za 15€ e-golda. ->
Transaction fees : 9.95 USD (66.33%)
8-O

Sedaj pa me zanima, če kdo ve za kakšno "pošteno" podjetje, ki se ukvarja s tem? Pa tudi to, če je zaradi tega potrebno it na banko in naredit transakcijo, al lahk kr z bančno kartice (Banka Celje - gor piše Activa, Maestro, Cirrus in POS) prek interneta?
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

Gandalfar ::

Kaj ce bi to stvar kupil pri kaksnem normalnem podjetju s kreditno kartico kot vecino zahodnega sveta? :)

blackbfm ::

S temi karticami se ne da plačevat preko interneta. Če boš nakazoval denar preko banke v tujino tudi pričakuj najmanj 10 evrov provizije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

Kaufmann ::

1.70 bo zadost za nakazilo v tujino, kot komitent seveda.
ni podatka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kaufmann ()

blackbfm ::

Optimist ja.

Nlb ima take cene:
mednarodni promet
* nalog oddan prek NLB Proklika 0,08 % zneska najmanj 8,35 EUR največ 208,65 EUR
* nalog oddan na bančnem okencu 0,10 % zneska najmanj 10,43 EUR največ 208,65 EUR

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

c0dehunter ::

No, do 2€ bi še že šlo, sam 10€? 8-O
Po mojem je to sam NLB in druščina, ko pletejo ljudi okoli mezinca.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

blackbfm ::

Za 2 evra loh ti po Sloveniji nakazuješ:D
Močno dvomim da imajo druge banke nižje cene.

c3p0 ::

Obveščamo vas, da je bil dne 26.03.2008 z računa št. SIxxxxxxxxxxxxxx (xxxxxxxxxxxxxxxxx) na račun ATyyyyyyyyyyyyyyyyyyy (yyyyyyyyyyyyyyyy) nakazan znesek 196,00 EUR za zzzzzzzz. Znesek provizije znaša 0,63 EUR.

Bankanet

blackbfm ::

Malo sem še preveril stvari in ugotovil da nizke provizije (do 2 eur) veljajo za nakazila po evropski uniji če nakažeš z opcijo SHA kar pomeni, da vsak udeleženec plača stroške svoje banke.

Samo če hočeš kaj takole iz tujine kupit moraš itak ti vse stroške plačat (pri svoji in tuji banki) potem pa stvar kar znese 7-10 eur.

jc ::

Še enkrat preveri. Pri NLB imaš za SEPA in navadna plačila preko klika, za države ki imajo evro in švedsko, provizijo 0,31€. To pa velja do zneska 10.000€

c3p0 ::

Če je obrazec prav izpolnjen (IBAN, SWIFT), pri SHA prejemnik ne plača nič. Banka pa verjetno z veseljem uturi višjo provizijo.

Kjer ni IBANa (azija, USA...), so zneski višji.

c0dehunter ::

Ok, bom jutr šel na banko in se pozanimal konkretno, kolk je provizija. Poslal pa bom znotraj EU.
Kot rečeno, poročal bom jutri ;)
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

c0dehunter ::

Poročilo:
;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;((

Šel na banko in občino za 15 min, v tem času pa mi je pajek odpeljal avto - rezultat: 100 EUR manj na računu ;(( Parkiral sem ob strani ceste, kjer 100% ni moglo nobenga motit, ampak zgleda da se je ravnotakrat mimo pripeljalo redarstvo z njim pa vsa birokracija te preljube dežele ;((

Nazaj ONTOPIC:
Če narediš transakcijo na račun v Evropi, je provizija 1,5eur. Če izven Evrope, moraš nakazati vsaj 20eur, kolk je pa provizija, pa nism ujel. To velja za Banko Celje.

Proklete ***** ******** redarske
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

c0dehunter ::

Pa to ne morš verjet ;((
Danes sem spet našel "OBVESTILO REDARSTVA" prilepljeno na avto.
Vzrok? Prepovedano parkiranje na zelenih površinah.
Moj zagovor: Sploh nisem parkiral na zeleni površini, ampak naravnost v blato. In teh 40eur tudi ne mislim plačati. Se bom pa priklenil z lisicami na avto, pa ga naj odpeljejo, če lahko.

Za ta denar sem moral delati čez počitnice in ni bilo lahko. Kurbe. ;((
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

Pyr0Beast ::

Nauk: Uporabljaj pecikel ..
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Visa Electron (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
330113868 (32718) Vetrpiha
»

Dvig denarja na bakomatih v tujini

Oddelek: Loža
4025114 (18604) fosil
»

On-line nakup iz Nemčije pomoč

Oddelek: Kaj kupiti
252832 (1487) carzany
»

Plačilo v tujino

Oddelek: Loža
4411591 (9042) Tilen
»

Denar za potovanje po Indiji

Oddelek: Loža
205516 (4799) manaay

Več podobnih tem