» »

mobo kt333

mobo kt333

perci ::

Torej, katero plato z omenjenim čipsetom kupiti? Nagibam se k epoxovi al pa h gigabytu. Ali je še kašna druga primerna za podobne denarce?

kuglvinkl ::

Sicer je večna štorija, namreč s čaknjem na nove stvari, pa vendar. Glede na to, da 33k SIT za EPOXovo plato ni ogromno (bemti kolk smo včasih zmetal za Abita), se ti po mojem mnenju vseeno splača počakati na KT400, ki pridejo ven konec maja. Za specifikacije uporabi Xbit labs. Namreč, KT333 je samo prehod med 266A in 400. Sej štekaš borzo rajt?
Your focus determines your reallity

perci ::

kuglvinkl: veš kako je, če bi bla stvar zame, bi že čakal, sam je za kolegico, ki ne more do konca maja čakat na komp, poleg tega pa mislim, da bi jo bp zadovoljil tudi kt266 (dvomim, da se bo z benchmarki igrala - mogoče njen brat :D), sam glede na to, da je cena za kt266 al p kt333 praktično ista, bi vseen raj vzel kt333. Tko, da mene bol zanima katere so še primerne plate v tem cenovnem rangu (trenutno - ne konc maja :D), ker ne vem pri kateri štacuni bo nabavljala, vsaka štacuna pa tut nima vsake plate in bi ji jst rad dal predloge plat, pa naj se potem ona oz. njen brat odloči za katero, gleden na ponudbo prodajalca.

Maximus ::

nabau gigabyte vrxp okol 39000 v AGT -ju, pri gotovinskem plačilu dajo 3% popusta (link www.agt-racunalniki.com). Učer sm pr njih cel sistem nabavu (po lastnih željah) za zlo mal dnarja (cenejši k mlacom, pa še bolje se obnašajo do strank, ...) in ti pravim da leti k svina pa se vse je ql

LP!

VASkO ::

EPOX 8k3a! bo brat vsaj navijal in razne oslarije pocel (voltaza do 2.25V v BIOSu!)

kuglvinkl ::

Vsaj povej, da ni zate >:D . Jaz bi vzel EPOXovo za 33k SIT, pri jebiga Mlacomu. Ja Vasko, tistih 2.25V mi še zdaj ne gre iz glave. Jako elegantno >:D .
Your focus determines your reallity

perci ::

kuglvinkl: evo oblubm, naslednjič bom takoj povedal :)), drugač me lahko okol ušes, dajem privolitev v poškodbo ;) da izklučva kaznivost :8)

Resno, a se gigabyte ga-7vrx lahko primerja s epox plato?

krucymucy ::

vrx ne (kt266 - brez A) vrxp (kt333) pa se lahko ja ... edin ni za navijat ... mislim pa da bi normalnega uporabnika bolj razveselila Gigabytka

perci ::

krucimucy: kje si najdu kt266? Sem skor sigurn, da se motiš. Mal si poglej specifikacije ga-7vrx. Sicer pa ne vem, kaj si mislil s tem, da naj bi bila gigabytka bolj navadnemu uporabniku friendly? Ne štekam. Pa kukr vem se tut prek fsbja da navijat z njo, edin množilnik lahko sam prek dip switchow menjaš, česar pa itak ne bo rabla, ker ziher njen brat ne bo odklepal xp-ja, če ga pa slučajno bo, bo pa zmogel tut kako stikalce premakniti >:D

krucymucy ::

Perci: Aha sem zajebu -- my mistake VTX je!
Take platke, so narejene nekako bolj z rezervo in je manj problemov z njimi (ponavadi) ... sicer se pa da tud OC-jat mal ... sam imam VTXH (KT266A) in TB-ja 1.33@160 (160FSB) ... sam če bi še enkrat kupoval (jest zase) pa bi vzel epox-ko, če pa bi za druge pa gigabyte... imam namreč lepe spomine na 8kta3+ ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kak ram za KT266A

Oddelek: Kaj kupiti
131050 (841) Trojaner
»

matična, ABIT KX7?

Oddelek: Kaj kupiti
191437 (1185) nodes
»

a pozna kdo to plato?

Oddelek: Kaj kupiti
161232 (1009) zvitorepec
»

Plato za 30k sit

Oddelek: Kaj kupiti
161341 (991) schurda
»

Duron 1.3 ali Athlon XP 1600+

Oddelek: Kaj kupiti
221660 (1309) HUDiR

Več podobnih tem