» »

Katera Logitech miška do 40€.

Katera Logitech miška do 40€.

T-Majo ::

Stari Razer Viper je crknil.

Miško bi imel za oblikovanje, 3D, pa tudi kako igro.

Lahko je brežična al pa tud ne. Nekako se odločam za MX620 ali MX400.

Ima kdo izkušnje s temi miškami?

eVro ::

MX400.

Anze92 ::

Priporočam MX400.

Brainstorm ::

€T-Majo a si kupil potem katero od teh dveh?
Namreč jst sem danes dobil mx-620 in ne vem a se ne morem navadit ali kaj ni vredu z njo.
A še ma kdo mx-620ko, ker ne vem ali moram samo jst tok močno pritiskat na gumbe, da se kaj zgodi, ker če pritisnem bolj nežno, pa čeprav se čuje klik, se nič ne zgodi, no včasih zagrabi vseeno.
Pa tudi se mi zdi kot da bi nekako zaspala včasih ali kot da laser ne bi dobro videl, ker se ne odziva najbolje.
Pa kje se da spreminjat dpi, a to mislijo pointer acceleration in speed?

Zgodovina sprememb…

PINki ::

driverje mas instalerane?

Brainstorm ::

Ja, mam tazadn setpoint 4.40.88

PINki ::

dej kaki skrinšot od driverjov, ne vem kako to da nimas moznosti spreminjanja DPIja...:\

Brainstorm ::

Ma pod kje naj bi bla nastavitev DPI? Od teh opcij: 1. mouse button settings 2. mouse movement 3. mouse game settings 4. wheel settings 5. mouse batteries Pa za to miš morem imet podlago, ker če jo furam kar po mizi brez podlage, precej trokira, medtem ko prejšnja modrozoba mx 700 ni potrebovala podlage za tekoče delovanje.

Brainstorm ::

A potem res nobeden nima te miši, da bi povedal ali ima kakšne probleme z njo?
 Mx 620

Mx 620



Ker jst jo bom dal nazaj, zdej pa ne vem ali čem vzet enako novo ali kakšen drug model, ker dvomim da bo pri novi kaj drugače.
Če pa priklopim logitechovo miš za laptop V450 Cordless Laser Mouse, pa deluje čisto normalno brez zatikanja.

l-note ::

@Brainstorm
Tudi jaz imam tako miško že približno 2 meseca. Moram reči, da s tipkami nimam nikakršnih težav. Trdota je enaka kot pri drugih miškah in tudi ob vsakem kliku se dejansko pritisne tipka.
Glede odzivnosti je pa tako, da miška verjetno po nekaj časa zaspi in s tem varčuje z baterijami, zato se kdaj pa kdaj pojavi kratka zakasnitev (manj kot 0,5 sec) ob prvem premiku. Po približno 5 ali 10 minutah pa čisto zaspi. Takrat pa ob prvem premiku zasveti zelena LED-ica na vrhu miške in s tem "naznani" bujenje :) (tudi takrat je zakasnitev minimalna).

Brainstorm ::

Ok thanks, potem je dejansko nekaj narobe z mojo mišjo, jo bom poslal nazaj, pa da mi pošljejo novo, enak model, ker drugače se mi zelo dopade in lepo sede v roko.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Miška za gaming ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10311239 (7550) Sc0ut
»

logitech mx 620 -izgubljen 2.4 GHz micro-receiver

Oddelek: Pomoč in nasveti
71330 (1226) gregor
»

Žična ali brezžična miš

Oddelek: Kaj kupiti
91483 (1325) SmeskoSnezak
»

Katero miško kupiti???

Oddelek: Kaj kupiti
161328 (1071) SeeN000

Več podobnih tem