» »

DHL sledenje paketa

DHL sledenje paketa

djmicro ::

Če ima kdo več izkušenj naj mi razloži kako naj sledim paket. Ker vsakič ko vpisem v okenček mi napiše da ne obstaja. to sem dobil po mailu.
Shipping Company: DHL
Shipment Tracking Number: 1967697966

HELP :)


Hvala.

Tody ::

Poiklič na DHL slovenija pa ti bodo povedal... najvrjetneje pa nimaš prave kode.

PINki ::

imam enak problem. iz kitajske so mi poslali z dhlom. Je varno ce tukaj prilimam tracking number? Lahko kdo to zlorabi?

Pyr0Beast ::

v google natipkaš dhl tracking
odklikaš na dhl-ovo stran
pa flikneš kodo noter v okenček

problem solved
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

PINki ::

No result found for your query. Please try again.

Tody ::

PiNki koda ne gre takoj v sistem. Oni dobijo od dostavljalca kodo in dokler on svojega terminala ne priklopi na sistem se za kodo ne ve + obdelave vrjetno tudi potem ne potekajo vsako minuto.

Drugače ti pa noben ne more zlorabit kode, razen to da ve kje je tvoj paket :)

KoMar- ::

PINki ::

dear friend,
              your tracking number is 6330162613, DHL, please find the phone number in this link
http://www.dhl.com/en/express/tracking/shippers_reference.html to check it by yourself. and if you still have questions connect with me
 
 
               best regards


zgleda da moram po telefonu poklicat SLO dhl in njih povprašati. Tako jaz razumem ta mail. Drugače sem pa od njih že naročal in dobil.

kratos ::

Bom kar tukaj vprašal da ne odpiram nove teme... Torej na mail so mi sporočili da bo kurir DHL-a pripeljal paket v Ponedeljek (torej jutri) kdo mogoče ve kdaj ponavadi pripelje dhl pošto ? zjutraj ali popoldne ?

VelikiTun ::

Ponavadi zjutraj oz. v dopoldanskih urah.

LuGi ::

Odvisno on rute..lahko da pride sele popoldan. Pricakuj klic dopoldan =)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

kratos ::

hvala vama za odgovor :)

kratos ::

Še eno vprašanje, če ti DHL carina kaj zapleni ti to napišejo/sporočijo? In če ti, ti vzamejo celoten paket ali samo določene artikle? sprašujem samo informativno.

Tody ::

DHL carina ne obstaja.

kratos ::

No pa pač tista carina ki jo ima DHL...

techfreak :) ::

Če jih zanima kaj si dobil te pokličejo.

kratos ::

Sej so me oz. teta me je poklicala ter povedala naj jim pošljem potrebne stvari (račun, opis izdelkov, davčna,...) samo mene zanima če se odločijo da ti kakšno stvar zaplenijo ti to sporočijo ?

LuGi ::

Seveda.. dobis email od carine ;)

kratos ::

ok, hvala za odgovor ! :) Malo mi je blo čudno ker mam 3 enake stvari pa so napisali samo 1 kos v računu (zgleda da so spregledali "quantity")


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Caseking.de

Oddelek: Kaj kupiti
365558 (565) GrimReaper3
»

DHL in dostava Pošte Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9545858 (16699) uporabnik50
»

dhl carina posredništvo

Oddelek: Loža
184069 (3665) Phantomeye
»

časi dostave dostavnih servisev ?

Oddelek: Loža
247730 (2793) fikus_
»

Relacija: Kitajska - Carina (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5014767 (11811) Garibaldi

Več podobnih tem