» »

Kako posneti oddajo BigBrother iz spleta

Kako posneti oddajo BigBrother iz spleta

Pizzicato ::

Torej, iz spletne strani Big Brother bi želel posneti petkovo oddajo (iz prejšnjega tedna). Oddaja je predvajana v Flashplayerju. S katerim programom bi se takšno "arhivsko" oddajo dalo posneti na lokalni disk?
Bogo

trnvpeti ::

unplug.mozdev.org

subby ::

real player - testirano deluje

Pizzicato ::

O super. Realplayer je prava stvar za to. Hvala...
Bogo

Pizzicato ::

Evo, zdaj pa drug problem. Oddajo sem spravil na računalnik in ima končnivo *.flv. Sedaj pa bi rad tole 2 urno oddajo spravil na DVD (seveda v najboljši možni kvaliteti). Poizkušal sem z Adobe Premiere Elements 4.0, pa mi ne prepozna flv datotek. Kako bi se še najbolj enostavno dalo oddajo posnet na DVD (ko sem probal z RealPlayerjem zapeči DVD mi je javil, da ne gre na DVD ker je prevelik, pa čeprav je v explorerju videti, da je flv velik cca. 550 MB). Lepo prosim za pomoč.
Bogo

Pinzl ::

Uprabi enega od milijon .flv to .xyz converterjev.
Jaz imam Pazera free flv converter in se mi zelo dober in enostaven za uporabo.
Šele ko video convertaš v enega izmed "lepih"formatov ti bo delovalo.

Upam da sem pomagal...

subby ::

ja, najbolje da narediš kar ti je lulček predlagal
googlaj "flv to avi" ali pač tisto končnico, v katero bi rad pretvoril.. našlo ti bo veliko različnih programov pa samo probavaj, kateri se najbolj obnese

Pizzicato ::

Probal sem YouTube FLV to AVI converter Pro, ampak s kvaliteto nisem zadovoljen (*.avi), datoteko je naredil celo manjšo kot je flv datoteka, pa čeprav sem nastavil vse na "original".
Bogo

Pinzl ::

Probaj Pazero ker meni je iz 10-12MB velikega fajla spremenila v 200MB+(vse nastavitve na max) velik MPG file
pri katerem je bila kvaliteta kar v redu

DarkJedi8x ::

bom kr sem napisal, ker je naslov teme pravi samo da se gre za tazadnji Big Brother Slavnih 2010.......v glavnem mene tud zanima kako lahko potegnem oddajo dol na svoj comp.......sem probal z že zgoraj navedenim Realplayer-jem pa ne gre (napiše da ta video clip ni za DL )....pa probal sem z Sothink web video downloaderjem pa ne gre ........a ve kdo s čim in kako se da to zrihtat ???
"Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic."
http://500px.com/Tardigrade8

techfreak :) ::

Kolikor vem, bo oddaje trenutnega BBja kar težko prenesti na računalnik.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Download video (flash) iz rtvslo (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
9756869 (19279) Pizzicato
»

Oddaje z rtvslo.si

Oddelek: Programska oprema
297468 (4661) damirb03
»

Flash v avi

Oddelek: Programska oprema
71175 (1085) kretenosoid
»

Kako bi downloadal oddajo iz poptv.si?

Oddelek: Omrežja in internet
154342 (4046) 680x0
»

odpiranje flv formata

Oddelek: Pomoč in nasveti
81802 (1677) soncek27

Več podobnih tem